Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4952

Ο νέος HP που θα ανοίξει είπατε οτι θα απογοητεύει το co-play άλλα τι γίνεται αν παίζεις απο 2-3 διαφορετικές ΙP ,PC στο σπίτι η κινητό στο δρόμο η laptop έξω θα τρόμε BAN ???
 

DeletedUser

ναι όντως πως θα μπορείτε να το αναγνωρίζεται;
 

DeletedUser4641

[yio]Μπορείτε να παίζεται από διαφορετικά σημεία, αυτό που δεν επιτρέπεται είναι να κάνει άλλος είσοδο στο λογαριασμό σας.

Ο τρόπος που θα το διαπιστώνουμε είναι δικό μας πρόβλημα και όχι δικό σας, εσείς φροντίστε να ακολουθήσετε τον Κανόνα και το πως θα βρούμε εμείς αυτούς που τον παραβαίνουν αφήστε το για εμάς.[/yio]
 

DeletedUser27659

Γιατι ρε παιδια απαγορευτκε η μεταφορα ποντων αμα εχει γινει αγορα μεσω paysafe;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26973

οχι τοσο το γιατι, οσο για το καποια καλυτερη επεξηγηση, δλδ απαξ και αγορασουμε πριμιουμ μεσω paysafe δεν θα εχουμε την επιλογη για μεταφορα η θα απαγορευεται απο τους κανονες- θα τιμωρειται οποιος το κανει? Θα μπορουν μεταφερθουν οι ποντοι καποια στιγμη(πχ μετα απο 20 μερες) η θα ειναι κατι μονιμο?
 

DeletedUser

γιατι πολυ απλα σου λεει μην χανουμε ποντακια με το συστημα των 5 paysafe και τα πενηντα ευρω με τους 5.000 ποντους

με τετοια κριση μπαινουν σε τετοιες διαδικασιες

κριμα γιατι επρεπε να υποστηριζουν τον ελληνικο λαο...
 

DeletedUser27659

γιατρε ευχαριστω... με καλυψες...
Αλλα παορλαυτα περιμενω και την απαντησ απο τους διαχειριστες που πιστευω να ειναι πιο ολοκληρωμενη!
 

DeletedUser

γιατι πολυ απλα σου λεει μην χανουμε ποντακια με το συστημα των 5 paysafe και τα πενηντα ευρω με τους 5.000 ποντους

με τετοια κριση μπαινουν σε τετοιες διαδικασιες

κριμα γιατι επρεπε να υποστηριζουν τον ελληνικο λαο...

ναι αλλα με αυτο το τρικ καθε μερα αγοραζονταν πανω απο 15000+ ποντοι πρεμιουμ....μονο και μονο στον ελληνικο σερβερ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27659

ναι αλλα με αυτο το τρικ καθε μερα αγοραζονταν πανω απο 15000+ ποντοι πρεμιουμ....μονο και μονο στον ελληνικο σερβερ

Νομιζω πως το 15Κ ειναι συντηρητικη προσεγγιση. Πρεπει να ειναι πολυ παραπανω.
Εγω σου λεω πως το 20% των ενεργων παικτων των ΦΜ βαζουν ετσι. Θεωρητικα βαζοντας μονο τον απλο πρεμ(δηλαδη 200pp τον μηνα) βγαζουν πεντε μηνες.
Συμφωνα με τα στατιστικα αυτο αντιστοιχει σε περιπου 3300 παικτες.

Αρα 3300(οι παικτες)*1000(οι ποντοι)/5(μηνες)*30(μερες ο μηνας)=22Κ ποντοι την ημερα(για να το στρογγυλεψουμε 20Κ).

Δηλαδη 200Ε την μερα.

Και παλι ηταν συντηρητικη υπολογισμοι γιατι για βαλτε διαχειριστη που χρησιμοποιουν πολλοι, οπως και farm assist κτλ

Ειναι πολλα τα λεφτα...(Αρη, Μητσο, Κιτσο, Τολη κοκ)
 

DeletedUser6091

[mad]Περιμένω να δω που θα τελειώσετε... Σε λίγο θα ζητήσετε και το εκκαθαριστικό μου, την δήλωση της εταιρίας και λογικά μετά θα ρωτήσετε αν συμπληρώσαμε και το E9.

Για πάμε να δούμε που θα τελειώσει αυτό....

[/mad]
 

DeletedUser26973

οχι τοσο το γιατι, οσο για το καποια καλυτερη επεξηγηση, δλδ απαξ και αγορασουμε πριμιουμ μεσω paysafe δεν θα εχουμε την επιλογη για μεταφορα η θα απαγορευεται απο τους κανονες- θα τιμωρειται οποιος το κανει? Θα μπορουν μεταφερθουν οι ποντοι καποια στιγμη(πχ μετα απο 20 μερες) η θα ειναι κατι μονιμο?

αυτες οι ερωτησεις νομιζω ειναι ευλογες! Αμα αγορασω πριμιουμ μεσω paypal το ιδιο το συστημα δεν μ αφηνει να τους μεταφερω τους ποντους! Αμα παω να μεταφερω πριμιουμ τωρα ειναι κατι που το συστημα δεν το επιτρεπει η ειναι κατι που αν κανω θα με τιμωρεισετε εσεις!?
 

DeletedUser

[mad]Περιμένω να δω που θα τελειώσετε... Σε λίγο θα ζητήσετε και το εκκαθαριστικό μου, την δήλωση της εταιρίας και λογικά μετά θα ρωτήσετε αν συμπληρώσαμε και το E9.

Για πάμε να δούμε που θα τελειώσει αυτό....

[/mad]

Γιωργο απο σενα δεν ζηταει κανεις τα ρεστα γιατι απλα δεν ειναι δικη σου η επιχειρηση ουτε στην τσεπη σου μπαινει το πριμιουμ

Εισαι υπαλληλος κι ακολουθεις τις εντολες των προισταμενων σου και καλα κανεις οπως κανουμε ολοι μας για να μην χασουμε την δουλεια μας

Σχολια γινονται για αυτες απλα τις εντολες που επιβαρυνουν την τσεπη νας εν μεσω κρισης τιποτα παραπανω
 

DeletedUser6091

Γιωργο απο σενα δεν ζηταει κανεις τα ρεστα γιατι απλα δεν ειναι δικη σου η επιχειρηση ουτε στην τσεπη σου μπαινει το πριμιουμ

Εισαι υπαλληλος κι ακολουθεις τις εντολες των προισταμενων σου και καλα κανεις οπως κανουμε ολοι μας για να μην χασουμε την δουλεια μας

Σχολια γινονται για αυτες απλα τις εντολες που επιβαρυνουν την τσεπη νας εν μεσω κρισης τιποτα παραπανω

[mad]Είσαι σε θέμα που λέει "Οι διαχειριστές σας απαντάνε" και έχεις ανοίξει νέο θέμα μέσα σε αυτό, στο οποιο σχολιάζεις το ποσα βγάζει η εταιρία (καμια σχέση με την πραγματικότητα τα νούμερα αλλα τέλος πάντων). Κατάλαβες τώρα γιατί περιμένω να δω που θα το φτάσετε? Θα ανταλλάξετε και συνταγές για κεφτεδάκια και μπιφτέκια γεμιστά με φέτα και κασέρι εδώ? Έκθεση για το πως περάσαμε το καλοκαίρι? Υπάρχουν τόσα πράγματα που μπορούμε να αναλύσουμε εδώ... όπως φυσικά και το αν θα ανεβάσουν τις ώρες διδασκαλίας στους δασκάλους και καθηγητές των σχολείων. Πείτε και κάτι για τον καιρό... ευτυχώς άρχισε να φυσάει και δρόσισε λίγο...


[/mad]
 

DeletedUser

[mad]Περιμένω να δω που θα τελειώσετε... Σε λίγο θα ζητήσετε και το εκκαθαριστικό μου, την δήλωση της εταιρίας και λογικά μετά θα ρωτήσετε αν συμπληρώσαμε και το E9.

Για πάμε να δούμε που θα τελειώσει αυτό....

[/mad]

Δίκιο έχει ρε παιδιά...τι σας νοιάζει εσας πόσα βγαζει αυτός, η ο καθένας??? ας βγάζει και 200 και 300 και 400...μαγκιά του ;) :D
 

DeletedUser

Κύριε admin, mad18, μήπως να σου δώσουμε και τους λογαριασμούς μας στη τράπεζα να τραβάς όταν ξεμένεις από τα λεφτά του premium ;


Ωραίο το μονοπώλειο ! :clap:
 

DeletedUser

εμεις δεν κατηγορουμε τον μαντ ή καποιον αλλον απο την ελλληνικη ομαδα διαχειρησης...αλλα λεμε αυτα που λεμε ,παρατηρησεις ,ιδεες κτλπ για να προωθηθουν στην εταιρια....ελπιζουμε ομως αυτο να γινεται....γινεται?
 

DeletedUser6091

[mad]δεν θα απαντάω σε 2 θέματα για τα ίδια πράγματα. Έχει ανοίξει νέο θέμα για αυτό με το premium, πείτε εκεί την άποψη σας. Επόμενο μήνυμα για το ίδιο θέμα θα τιμωρηθεί και θα το διαγράψω.

Επίσης προς τους κυριους που ειρωνεύονται θέλω να τους ενημερώσω πως με αυτό το χιούμορ-ειρωνεία, έχω πάψει να εντυπωσιάζομαι από τότε που έκλεισα τα 7.

[/mad]
 

DeletedUser28750

μεταφορα ποντον

θαθελα να ροτισω.
αν εγω δοσο σε εναν φιλο τον κοδικο τησ καρτασ.
και περασι τουσ 600 ποντους πριμιαμ
και παη να μου τους στιλι δεν θα μπορι;.
αν δεν θα μπορι ποσ αλιος θα μπορεσω εγω να κανω ενεργοπισι ποντον πριμιαμ λογαριασμου
γιατι οσεσ φορεσ το επιχιρισα.
δεν μπορεσα να επιλεξο τα κουτακια το προγραμα ομιλιας μου εκι δεν μπορινα το ηποστιριξι γιατιν αγορα ποντον και το εκανα ετσι.

σε αυτιν την περιπτοσι τι μπορινα γινι παρακαλω;.
μαρινος.
καλισινεχια στο εργοσας.
 

DeletedUser

Οποιος μπορέσει να μου ο απο πάνω μου τι έγραψε...του αγοράζω ένα ροζ πόνυ.
 

DeletedUser

Παρακαλώ τους διαχειριστές...να μην το διορθώσουν το κείμενο...

Για μενα ειναι διαμάντι αυτό....χαχαχα
 
Κορυφή