Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28555

για να γινεις διαχειρηστης χρειαζετε λιγο, πολυ λιγο μυαλο, γιαυτο αστο, τραβα παιξε pacman
 

DeletedUser

Είχατε ανοιχτές αιτήσεις για Forum Moderator σωστα?Και εγώ θελω να μαθω ποτε θα ξέρουμε ποιον διαλέξατε :)
 

DeletedUser

βασικά ειναι ακόμη ανοιχτές οι αιτήσεις γι' αυτό ρώτησα http://prntscr.com/djss0

(sorry που εγραψα 2ο αλλά αν πατήσω επεξεργασια στο προηγούμενο δεν ξερω αν φαινεται το καινουριο μήνυμα)
 

DeletedUser6091

Μπορω να μαθω ποτε θα αντικατασταθει ο πλεον βαρετος Co-Ma?
Καλο απογευμα

[mad]Πολλοί το δοκίμασαν... κανείς δεν το κατάφερε.

Εδώ θα είμαι μέχρι εγώ να αποφασίσω να φύγω και νομίζω πως αργεί αυτή η ώρα. Έφυγες τώρα μόνιμα.

[/mad]
 

DeletedUser

speed

Θα εχεις speed σημερα?

[yio]Δόθηκε ποινή για "Posts εκτός θέματος".

yioryos[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

.....

Βαλτε ρε παιδια εναν <ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ> :D

[yio]Δόθηκε προειδοποίηση για Spamming

yioryos[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

....

ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΣΤΕ ΜΑΣΤΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ :grrr2:

[yio]Δόθηκε προειδοποίηση για Spamming

yioryos[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4641

Πήραμε την πρωτοβουλία να ανοίξουμε αυτό το θέμα ώστε να υπάρχει ένα μέρος επικοινωνίας με την 0μάδα Διαχείρησης του παιχνιδιού.

Θέλουμε κατ αρχάς να σεβαστείτε μερικά πράγματα όσοι αποφασίσετε να γράψετε:

1. Θα μιλάτε κόσμια και χωρίς χαρακτηρισμούς
2. Δεν θα πιάνετε κουβέντα μεταξύ σας και δεν θα σχολιάζετε τους άλλους, εδώ θα μιλάτε μαζί μας
3. Αν δεν σας ενδιαφέρει αυτό το θέμα, απλώς μην το διαβάζετε, αφήστε μόνο όσους ενδιαφέρονται, μην μας αναγκάσετε να το κλειδώσουμε
4. Εδώ γράφουμε για να λυθούν απορίες για το παιχνίδι και τους κανόνες, όχι για καταγγελίες και λοιπά προβλήματα. Για αυτό υπάρχει το Κέντρο Υποστήριξης.
5.Απαγορεύεται επίσης ο οποιοσδήποτε ερεθισμός των Διαχειριστών σχετικά με αποκλεισμούς.


Υ.Γ:Σε περίπτωση που καθυστερήσουμε να απαντήσουμε παρακαλώ να μας δικαιολογήσετε.Ανθρωποι είμαστε και εμείς με προσωπική ζωή και δουλειές.

[yio]Μάλλον έχετε ξεχάσει το λόγο ύπαρξης αυτού του θέματος.

Υπενθυμίζω λοιπόν το λόγο που υπάρχει αυτό το θέμα και δίνονται οι ανάλογες ποινές στους φίλους μας.[/yio]
 

DeletedUser

Όταν κάποιος κανει αιτηση για να μπει στην Ο.Δ. εσείς του απάντατε στο μαιλ του αν τον δεχτηκατε ή όχι?Δεν έχω κανει αίτηση αλλά παλαιότερα π ειχα κανει δεν ειχα δεχθει μηνυμα και μ δημιουργηθηκε η απορία
 

DeletedUser

Όταν κάποιος κανει αιτηση για να μπει στην Ο.Δ. εσείς του απάντατε στο μαιλ του αν τον δεχτηκατε ή όχι?Δεν έχω κανει αίτηση αλλά παλαιότερα π ειχα κανει δεν ειχα δεχθει μηνυμα και μ δημιουργηθηκε η απορία
σε αυτο που ρωτας ακριβως δεν ξερω... αλλα ξερω πως αν κανεις αιτηση για την Ο.Δ
αν δεν γινεις αδμιν κλπ δεν θα σου απαντησουν
 

DeletedUser4641

Όταν κάποιος κανει αιτηση για να μπει στην Ο.Δ. εσείς του απάντατε στο μαιλ του αν τον δεχτηκατε ή όχι?Δεν έχω κανει αίτηση αλλά παλαιότερα π ειχα κανει δεν ειχα δεχθει μηνυμα και μ δημιουργηθηκε η απορία
[yio]
Δε δέχεται κανένας μήνυμα αν δεν έχει επιλεγεί. Συνήθως υπάρχουν εκατοντάδες e-mail και είναι απίστευτα δύσκολο να απαντηθούν όλα.[/yio]
 

DeletedUser

[yio]
Δε δέχεται κανένας μήνυμα αν δεν έχει επιλεγεί. Συνήθως υπάρχουν εκατοντάδες e-mail και είναι απίστευτα δύσκολο να απαντηθούν όλα.[/yio]

Ευχαριστώ πολύ :) Και κάτι ακόμα δέχθηκα αυτό το infaction (http://prntscr.com/e77rc)

Tι το προκλητικό έχει η εικόνα μου?Αφού αυτό που απεικονίζει δεν είναι προκλητικό.Ορίστε και ο κανονας περι προκλητικών εικονών κτλπ. (http://prntscr.com/e77ww)

Εφόσον και ο κανόνας για την χρηση Avatars δεν λέει κάτι (http://prntscr.com/e77xy) ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ???


Αυτή είναι η απορία μου τι εννοείται προκλητική?Και αφού βάση των κανόνων δεν είναι αλλά δεν είναι ούτε μπαν επίσης αλλά infaction αν κάνω αίτηση υποστήριξης οι 10 ποντοι θα μετακινηθούν?
 

DeletedUser6091

[mad]1. +10 πόντοι για σχολιασμό ποινής στο forum. Οτιδήποτε αφορά την ποινή μας το σχολιάζουμε και ζητάμε απαντήσεις ΜΟΝΟ στο κέντρο υποστήριξης.

2. Ξέρεις τι παίζει με την εικόνα σου, ολόκληρο ban έφαγες για αυτήν. Αν δεν την αφαιρέσεις σε 24 ώρες θα πάρεις ακόμα ένα μόνιμο και ναι, θα μπορείς και πάλι να στείλεις mail όπου θέλεις και να με καταγγείλεις όσες φορες θέλεις.

Την καλημέρα μου.

[/mad]
 
Κορυφή