Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Μπηκε σε εφαρμογη στις 30/3 στον .net

γνωριζουμε αν οταν μπει σε εφαρμογη στον gr θα ισχυει για τους κοσμους που εχουν ειδη ανοιξει η μονο απο τον κ10(αν ισχυσει και σε αυτον?)

ειναι ιδιαιτερα κουραστικο να ακυρωνεις τρενακια επειδη ειναι κατω των 150 ms δεν συμφωνεις? ^_^

επισης ο ιδιος κανονας θα ισχυσει και για τις βοηθειες εκτος απο τις επιθεσεις?

και επιπλεον τα 50ms διαφορα θα ξεκινανε απο τα ms της πρωτης σου επιθεσης(η αμυνας αν εφαρμοστει και εκει)?η απο την αρχη του δευτερολεπτου οπως γινετε π.χ. οταν επιστρεφει ο στρατος απο μια επιθεση στο χωριο?

θελω εμπεριστατομενη απαντηση κανονησε.. :D
 

DeletedUser

@atomaki : φαντάζομαι η ρύθμιση αυτή ισχύει ΜΟΝΟ για επιθέσεις που προέρχονται από το ίδιο χωριό

δηλαδή αν εγώ συντονίσω από ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ χωριά τραίνο που σκάει σε 10ms (απόσταση πρώτου από τέταρτο αριστοκράτη) αυτό δεν θα μεταβληθεί, σωστά?

Οχι , αφορα μονο επιθεσεις που ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ απο το ιδιο χωριο
Οπως επισης μπορεις να κολλησεις επιθεσεις που να ξεκιναν απο το ιδιο χωριο σε λιγοτερο απο 50ms οταν προκειται για χρονους διαφορετικης μοναδας.

πχ:
legal attack:
Ram 1 - 1:55:01:105
Noble 2 - 1:55:01:110
Noble 2 - 1:55:01:160
Noble 2 - 1:55:01:210
Noble 2 - 1:55:01:260



γνωριζουμε αν οταν μπει σε εφαρμογη στον gr θα ισχυει για τους κοσμους που εχουν ειδη ανοιξει η μονο απο τον κ10(αν ισχυσει και σε αυτον?)

Δεν γνωριζουμε το εαν και ποτε θα μπει στον Ελληνικο


ειναι ιδιαιτερα κουραστικο να ακυρωνεις τρενακια επειδη ειναι κατω των 150 ms δεν συμφωνεις? ^_^

10000%

επισης ο ιδιος κανονας θα ισχυσει και για τις βοηθειες εκτος απο τις επιθεσεις?

Μεχρι στιγμης ισχυει μονο για επιθεσεις
οποτε σνιπαρε οσο θελεις

και επιπλεον τα 50ms διαφορα θα ξεκινανε απο τα ms της πρωτης σου επιθεσης(η αμυνας αν εφαρμοστει και εκει)?η απο την αρχη του δευτερολεπτου οπως γινετε π.χ. οταν επιστρεφει ο στρατος απο μια επιθεση στο χωριο?

Ο χρονος μετραει απο τον χρονο αφιξης της πρωτης επιθεσης

Οσο για το μηδεν που λες , ασε κ κανεναν μυστικο ρε Δανακο ντελιμπαρουτη
 

DeletedUser6748

Το ειπα ξανα και θα το ξαναπω. Αν το γεγονος, οτι σας ρωταω να μου απαντησετε σε λεπτομερειες που οι κανονες του παιχνιδιου τοποθετουν σε γκριζες ζωνες σας ενοχλει και με θεωρειτε εριστικο, τοτε θα σας παρακαλεσω να με αποβαλετε απο το φορουμ. Παντως καταθετω οτι δεν ηξερα οτι στον νετ το ιδιο το συστημα δεν σε αφηνει να δημιουργησεις τρενακι κατω των 149 ms ανα επιθεση. Το λοιπον φιλε atomaki7 αν και εγινα εριστικος οπως λες τουλαχιστον πηρα τις απαντησεις στις ερωτησεις μου.


Αναρωτιεμαι......... θα επρεπε να γινω εριστικος για μια απαντηση? Ευχαριστω ολους οσους μου απαντησαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6748

Οχι , αφορα μονο επιθεσεις που ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ απο το ιδιο χωριο
Οπως επισης μπορεις να κολλησεις επιθεσεις που να ξεκιναν απο το ιδιο χωριο σε λιγοτερο απο 50ms οταν προκειται για χρονους διαφορετικης μοναδας.







Δεν γνωριζουμε το εαν και ποτε θα μπει στον Ελληνικο




10000%



Μεχρι στιγμης ισχυει μονο για επιθεσεις
οποτε σνιπαρε οσο θελεις



Ο χρονος μετραει απο τον χρονο αφιξης της πρωτης επιθεσης

Οσο για το μηδεν που λες , ασε κ κανεναν μυστικο ρε Δανακο ντελιμπαρουτη

Η απαντηση του atomaki7 νομιζω οτι ερχεται σε αντιθεση με τον πιο κατω κανονα που μπορουμε να βρουμε στην βοηθεια του παιχνιδιου.


10) Τεχνικά πλεονεκτήματα

Απαγορεύεται αυστηρώς η χρήση ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ τεχνικής βελτίωσης, τροποποίησης λειτουργικών συστημάτων ή/και bugs στο υλικό, εφόσον επηρεάζεται ο χρονισμός (timing) των επιθέσεων. Σε αυτή την περίπτωση περιλαμβάνεται και η χρήση γεννητριών πακέτων ή κώδικα καθυστέρησης πακέτων. Απαγορεύονται όλες οι επιθέσεις και υποστηρίξεις τεσσάρων εντολών (συχνά αναφέρονται ως trains) που ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ διαδοχικά εντός 149ms (milliseconds) ή σε μικρότερο χρονικό διάστημα. Όλες οι άλλες κατευθυντήριες αρχές που περιγράφονται στον Κανόνα §8) Bots και Scripts πρέπει να τηρούνται επίσης.

Επιτρέπεται ο χρονικός καθορισμός ή ο συγχρονισμός των επιθέσεών σας από διαφορετικά χωριά ή από το ίδιο χωριό, ώστε να ΦΤΑΣΟΥΝ ταυτόχρονα, με την προϋπόθεση ότι δεν αποστέλλονται πάνω από 3 επιθέσεις συνολικά εντός 149ms.

Αν αποστείλετε 4 επιθέσεις σε λιγότερο από 150ms, πρέπει να τις ακυρώσετε αμέσως για να μην ληφθούν μέτρα εναντίον σας.




Αν δεν κανω λαθος με την εννοια "σνιπαρισμα" αναφερεσαι σε βοηθειες ετσι δεν ειναι;
 

DeletedUser

Καλησπέρα και χρονια πολλά,
Η ερώτηση είναι απλή.Ο παικτης Α εχει μοιρασμένη συνδεση (και pc)με τον Β.Μπορεί ο Α και ο Β να στέλνουν βοηθειες ο ενας στον άλλο;;
 

DeletedUser

Η απαντηση του atomaki7 νομιζω οτι ερχεται σε αντιθεση με τον πιο κατω κανονα που μπορουμε να βρουμε στην βοηθεια του παιχνιδιου.


10) Τεχνικά πλεονεκτήματα

Αν δεν κανω λαθος με την εννοια "σνιπαρισμα" αναφερεσαι σε βοηθειες ετσι δεν ειναι;

Ο κανονας ~9 στον .net σχετικα με τα 150ms καταργηθηκε , αλλα την θεση του πηρε μια σπουδαια ρυθμιση.


Υπενθυμιζω πως αυτη η ρυθμιση δεν εχει μπει ακομα στον σερβερ μας

Μπηκε σε εφαρμογη στις 30/3 στον .net

Ρε παλικαρι μου θα με τρελανεις ή θελεις απλα να δημιουργεις εντυπωσεις και συγχυση??

Το γραφω πως δεν ισχυει για τον Ελληνικο σερβερ η ρυθμιση που μολις μπηκε στο .net



Αναρωτιεμαι......... θα επρεπε να γινω εριστικος για μια απαντηση? Ευχαριστω ολους οσους μου απαντησαν.

Αν ζητας την γνωμη μου , ΟΧΙ , δεν χρειαζετε να γινεις εριστικος
Απλα εσυ το καταφερνεις και εισαι.

Καντε μια ερωτηση σε φυσιολογικο επιπεδο και θα παρετε μια ομορφη απαντηση

Ο σκοπος αυτης της ενοτητας ειναι να υπαρχει ενας αμεσος δημοσιος διαυλος επικοινωνιας μεταξυ παιχτων και διαχειριστων
Και οχι για να βγαζουν τα αωοθημενα τους μερικοι
 

DeletedUser

Καλησπέρα και χρονια πολλά,
Η ερώτηση είναι απλή.Ο παικτης Α εχει μοιρασμένη συνδεση (και pc)με τον Β.Μπορεί ο Α και ο Β να στέλνουν βοηθειες ο ενας στον άλλο;;

Εφοσον μοιραζοντε την ιδια συνδεση δεν μπορουν να κανουν τιποτα κοινο
Ουτε επιθεσεις , ουτε αμυνες μεταξυ τους η συνδιασμενα στον ιδιο στοχο
 

DeletedUser6748

Εσυ ομως απαντας στο Ελληνικο φορουμ και προτρεπεις να σνιπαρουμε στον Ελληνικο ή στον νετ; αν γινεται περιορισε τις απαντησεις σου για τον Ελληνικο σερβερ προς αποφυγη τετοιων παρεξηγησεων.
 

DeletedUser

Ρε atomaki7 μας έχεις μπερδέψει. Εσύ δεν είπες στον άλλον παραπάνω, ότι ο κανόνας αυτός ισχύει μόνο για τις επιθέσεις και όχι για τις βοήθειες;

Αυτό δεν είναι δική σου απάντηση στον superkat;

Αρχικό μήνυμα απο superkat
επισης ο ιδιος κανονας θα ισχυσει και για τις βοηθειες εκτος απο τις επιθεσεις?

Μεχρι στιγμης ισχυει μονο για επιθεσεις
οποτε σνιπαρε οσο θελεις

O manicpanic μας παρέθεσε παραπάνω τον κανόνα όπως αναγράφεται μέσα στο παιχνίδι.

Πρέπει λοιπόν να αποφασίσετε, ισχύοιυν οι κανόνες ή ισχύει αυτό που είπες εσύ.

Αν ισχύουν οι κανόνες, τότε έκανες λάθος ... αν δεν ισχύουν οι κανόνες, τότε φροντίστε να τους διορθώσετε ... πάντως είναι αδύνατον να ισχύουν ταυτόχρονα και οι κανόνες και αυτό που λές εσύ ... για τον ελληνικό server μιλάμε πάντα.
 

DeletedUser

Εσυ ομως απαντας στο Ελληνικο φορουμ και προτρεπεις να σνιπαρουμε στον Ελληνικο ή στον νετ; αν γινεται περιορισε τις απαντησεις σου για τον Ελληνικο σερβερ προς αποφυγη τετοιων παρεξηγησεων.

Οχι αγαπητε

απλα ο superkat ρωταει γενικα για την νεα ρυθμιση και εγω απανταω επισης γενικα για την νεα ρυθμιση
Επισης ο superkat ειναι εξυπνος και καταλαβαινει πως μιλαω για την νεα ρυθμιση και οχι για τον Ελληνικο που δεν εχουμε την νεα ρυθμιση
Επισης οποιος δεν καταλαβε πως μιλουσα για την νεα ρυθμιση που δεν ισχυει ακομα στον Ελληνικο σερβερ μπορει να ρωτησει και οχι να το παιξει εξυπνος και να ψαχνει να βρει ψεγαδι μου

Καταλαβες πιστευω για την νεα ρυθμιση , σωστα?
που δεν ισχυει ακομα στον Ελληνικο σερβερ αυτη η νεα ρυθμιση , ΟΚ??
 

DeletedUser

Αν υπάρξει η νέα ρύθμιση, τότε δεν θα τίθεται θέμα ύπαρξης του κανόνα όπως δεν υπάρχει στο .net.

Επομένως το ότι ισχύει ο κανόνας, αναφέρεσαι εμφανώς για τον .gr και όσα ισχύουν εδώ.

Όπως επίσης και η αντίθεση που έβαλες για τις βοήθειες με το σνίπαρε, επίσης αναφέρεται στον δικό μας server.

Δεν πιστεύουμε ότι οι admins είναι Πάπες και έχουν το αλάθητο, και δεν χρειάζεται να προσπαθείτε με κάθε τρόπο να μας πείσετε ότι είστε. Προτίμουμε τους admin ανθρώπινους που να αποδέχονται τα λάθη τους για να τα διορθώνουν για να γίνονται καλύτεροι.
 

DeletedUser

Έλα παιδιά, μην εκνευρίζεστε άδικα... :)
Έδώ είναι να λύνουμε απορίες. Συνεπώς ηρεμία. Δεν χρειάζονται σχόλια (για όλους ισχύει αυτό).

Ούτε να γίνει κάποιος εριστικός, ούτε να γίνει κανείς ειρωνικός, ούτε τίποτα.
Αν κάποια απάντηση δεν είναι ξεκάθαρη και κατανοητή (ναι ΟΛΟΙ είναι άνθρωποι και μπορεί κάτι να μην το πούμε σωστά ή μπορεί κάτι να μην το διαβάσουμε σωστά ή να μην το καταλάβουμε σωστά), απλά ξαναρωτάμε με ηρεμία :)



by the way atomaki7 για πες μας... για τη νέα ρύθμιση :D
 

DeletedUser6748

Οχι αγαπητε

απλα ο superkat ρωταει γενικα για την νεα ρυθμιση και εγω απανταω επισης γενικα για την νεα ρυθμιση
Επισης ο superkat ειναι εξυπνος και καταλαβαινει πως μιλαω για την νεα ρυθμιση και οχι για τον Ελληνικο που δεν εχουμε την νεα ρυθμιση
Επισης οποιος δεν καταλαβε πως μιλουσα για την νεα ρυθμιση που δεν ισχυει ακομα στον Ελληνικο σερβερ μπορει να ρωτησει και οχι να το παιξει εξυπνος και να ψαχνει να βρει ψεγαδι μου

Καταλαβες πιστευω για την νεα ρυθμιση , σωστα?
που δεν ισχυει ακομα στον Ελληνικο σερβερ αυτη η νεα ρυθμιση , ΟΚ??

ο superkat μπορει να ειναι εξυπνος και εγω να ειμαι ηλιθιος. Δεν ειναι αυτο το θεμα μας. Το θεμα ειναι οτι τα ποστ θα πρεπει να αναφερονται στον Ελληνικο σερβερ και μονο. Αν εχετε να συζητησετε τις ρυθμισεις του νετ , μπορειτε να το κανετε με προσωπικα μυνηματα, οπως και οτι αλλο απασχολει εσας τους δυο. Εδω νομιζω οτι ο forum moderator θα επρεπε να διαφυλαξει το θεμα και να μην αφησει να παρεκτρεπομαστε με ασχετες αναφορες σε κοσμους που δεν μας ενδιαφερουν.
Στην ιδια κατηγορια μπορουμε να ενταξουμε και τους υπαινιγμους για την πνευματικη μας ικανοτητα. Αν και το θεμα δεν ειναι η εξυπναδα αλλα οι "πατατες" καποιων. Καλημερα.
 

DeletedUser

Oταν ανοίξαμε το συγκεκριμένο θέμα ήταν για να μπορέσουμε σαν Διαχείρηση να έρθουμε σε επαφή με όλους εσάς και να λύσουμε οποιαδήποτε απορία έχετε.
Είχαμε ανάγει σαν απαραίτητη προυπόθεση να μην παρεκτραπεί κανείς και να υπάρχει κόσμια συμπεριφορά.Παρατηρούμε όμως ότι κάπου μερικοί παρεκτράπησαν και αναφέρθηκαν προσωπικά σε άτομα.
Για να είμαστε ξεκάθαροι σας παρακαλούμε να μείνετε στα σωστά πλαίσια του συγκεκριμένου thread.Διαφορετικά θα μας αναγκάσετε να είμαστε απόλυτοι στις ποινές που θα δώσουμε.
 

DeletedUser

Καλημερα...
θα ηθελα να ρωτησω..
αν στειλω αμυνες,σε μελος της φυλης μου,κ σε αυτον -που εστειλα της αμυνες μετα απο 2 η κ 3 μερες χρειαστει να μου δοση σε εμενα την επιτηρηση του..
Ειναι λογος αποκλεισμου?
 

DeletedUser6748

Αν εχω προσβαλει καποιους αθελα μου ζητω συγνωμη.

Αν εχω παρεκτραπει ζητω παλι συγνωμη.


Αλλα μαλλον η συμπεριφορα μου θα ειναι και η μοναδικη.
 

DeletedUser

ευχαριστω και τους 2 σας για τα καλα σας λογια,ωρα να αποδειξω την εξυπναδα μου..

καταρχας απο την αρχη της συζητησης ηταν ξεκαθαρο οτι μιλουσαμε για την ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ που εχει μπει σε εφαρμογη ΣΤΟΝ ΝΕΤ και ΔΕΝ εχει μπει ακομα στον GR.αυτο φαινεται ξεκαθαρα απο τον παρακατω διαλογο.


Υπενθυμιζω πως αυτη η ρυθμιση δεν εχει μπει ακομα στον σερβερ μας

Μπηκε σε εφαρμογη στις 30/3 στον .net

γνωριζουμε αν οταν μπει σε εφαρμογη στον gr θα ισχυει για τους κοσμους που εχουν ειδη ανοιξει η μονο απο τον κ10(αν ισχυσει και σε αυτον?)

Δεν γνωριζουμε το εαν και ποτε θα μπει στον Ελληνικο

οποτε οποιαδηποτε σχολια γραφτηκαν για τους κανονες που υπαρχουν ΤΩΡΑ στον gr ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ειναι ακυρα και εγιναν λογο αμελειας να γινει σωστα η αναγνωση των ποσταρισματων.Η μαλλον λογο της βιασυνης του να κραξουμε και να βγαλουμε τον αλλον λαθος γιατι πολυ απλα ετσι θελουμε και ετσι πρεπει να ειναι.

τωρα οσο για αυτο

ο superkat μπορει να ειναι εξυπνος και εγω να ειμαι ηλιθιος. Δεν ειναι αυτο το θεμα μας. Το θεμα ειναι οτι τα ποστ θα πρεπει να αναφερονται στον Ελληνικο σερβερ και μονο. Αν εχετε να συζητησετε τις ρυθμισεις του νετ , μπορειτε να το κανετε με προσωπικα μυνηματα, οπως και οτι αλλο απασχολει εσας τους δυο.

Μιλαμε για μια ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ του νετ η οποια το πιθανοτερο ειναι να εφαρμοστει και στην ελλαδα οποτε μας αφορα αμεσα αυτη η ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ακομα στον gr οποτε υπαρχουν αρκετοι λογοι να συζηταμε για αυτην την ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ που υπαρχει στον νετ γιατι θα την βρουμε μπροστα μας συντομα το πιθανοτερο.

ΔΕΝ υπαρχει κανενας κανονας(ουτε νεα ρυθμιση) που απαγορευει σε καποιον να συζηταει στα ΓΕΝΙΚΑ του φορουμ για αλλους κοσμους και για ΝΕΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ που υπαρχουν στον νετ και ΟΧΙ ΣΤΟΝ gr ακομα...

εν κατακλειδη το συμπερασμα ειναι οτι εχεις ενα πολυ δυνατο "θελω" το οποιο σε κανει να βλεπεις τα πραγματα οπως νομιζεις εσυ οτι ειναι και οχι απαραιτητα οπως ειναι ακριβως στην πραγματικοτητα...
 

DeletedUser6748

ευχαριστω και τους 2 σας για τα καλα σας λογια,ωρα να αποδειξω την εξυπναδα μου..

καταρχας απο την αρχη της συζητησης ηταν ξεκαθαρο οτι μιλουσαμε για την ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ που εχει μπει σε εφαρμογη ΣΤΟΝ ΝΕΤ και ΔΕΝ εχει μπει ακομα στον GR.αυτο φαινεται ξεκαθαρα απο τον παρακατω διαλογο.







οποτε οποιαδηποτε σχολια γραφτηκαν για τους κανονες που υπαρχουν ΤΩΡΑ στον gr ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ειναι ακυρα και εγιναν λογο αμελειας να γινει σωστα η αναγνωση των ποσταρισματων.Η μαλλον λογο της βιασυνης του να κραξουμε και να βγαλουμε τον αλλον λαθος γιατι πολυ απλα ετσι θελουμε και ετσι πρεπει να ειναι.

τωρα οσο για αυτο



Μιλαμε για μια ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ του νετ η οποια το πιθανοτερο ειναι να εφαρμοστει και στην ελλαδα οποτε μας αφορα αμεσα αυτη η ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ακομα στον gr οποτε υπαρχουν αρκετοι λογοι να συζηταμε για αυτην την ΝΕΑ ΡΥΘΜΙΣΗ που υπαρχει στον νετ γιατι θα την βρουμε μπροστα μας συντομα το πιθανοτερο.

ΔΕΝ υπαρχει κανενας κανονας(ουτε νεα ρυθμιση) που απαγορευει σε καποιον να συζηταει στα ΓΕΝΙΚΑ του φορουμ για αλλους κοσμους και για ΝΕΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ που υπαρχουν στον νετ και ΟΧΙ ΣΤΟΝ gr ακομα...

εν κατακλειδη το συμπερασμα ειναι οτι εχεις ενα πολυ δυνατο "θελω" το οποιο σε κανει να βλεπεις τα πραγματα οπως νομιζεις εσυ οτι ειναι και οχι απαραιτητα οπως ειναι ακριβως στην πραγματικοτητα...

Μπορει να εχεις και δικιο. Οπως το παρει κανεις. Αλλα αν δεν κανω λαθος η συζητηση σου με το ατομακι ηταν εκτος θεματος γιατι οι διαχειριστες του ελληνικου σερβερ δεν μπορουν να απαντησουν πανω στους κανονισμους και στις ρυθμισεις του νετ. Το νημα ονομαζεται "οι διαχειριστες σας απαντανε" και επομενως η συζητηση σου μπορει να χαρακτηριστει και σπαμ καθως αναφερεται σε κατι αλλο και οχι στο θεμα μας. Οπως το βλεπει κανεις. Σιγουρα μπορουμε να βρουμε και διαφορες αλλες δικαιολογιες για το γιατι εγινε η συζητηση.
 

DeletedUser

Αμα χρησιμοποιω καποιο αλο προγραμα πχ Autoclicker ειναι παρανομο ??:confused:
 

DeletedUser6467

Το παιχνίδι Φυλετικές Μάχες πρέπει πάντοτε να παίζεται μόνο στα συνήθη, τυπικά προγράμματα περιήγησης (browsers). Απαγορεύεται η χρήση bots, προσθέτων για προγράμματα περιήγησης καθώς και άλλων εφαρμογών που αυτοματοποιούν τις δραστηριότητες του παιχνιδιού. Απαγορεύονται όλα τα Greasemonkey script.

Οι premium παίκτες μπορούν να προσθέσουν τις εγκεκριμένες εντολές JavaScript στη γρήγορη μπάρα (quick bar). Αυτά τα script επιτρέπεται να βοηθούν τους παίκτες σε διάφορες ενέργειες ή δραστηριότητες, όπως η αυτόματη συμπλήρωση φορμών (όπως αυτή της στρατολόγησης στρατευμάτων). Ωστόσο, δεν μπορούν να πραγματοποιούν παραπάνω από μια ενέργεια ανά κλικ.

Αν δεν είστε βέβαιοι σχετικά με το εάν επιτρέπεται ένα script ή ένα εργαλείο, τότε πρέπει πάντοτε να απευθύνεστε πρώτα στην ομάδα υποστήριξης. Εκτός από αυτό, τηρούμε πάντοτε ενημερωμένο αυτό το νήμα όπου μπορείτε να βρείτε όλα τα script γρήγορης μπάρας των οποίων η χρήση επιτρέπεται. Εάν έχετε κάποιο script που δεν εμφανίζεται εδώ, πρέπει να υποβάλετε κάποιο ticket (αίτημα παροχής υποστήριξης) για την έγκρισή του ή να ρωτήσετε σχετικά στο forum που αφορά τα script, πριν το εγκαταστήσετε.

Επιτρέπονται τα εργαλεία για τη χρήση των δεδομένων των κόσμων μας με την προϋπόθεση ότι δεν ζητούνται πάνω από μία φορά ανά ώρα.
 
Κορυφή