Συχνες Ερωτησεις

  • Δημιουργός θέματος louizos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλημερα και Χρηστος Ανεστη..

Απαγορευετε να αναφερεσε σε στρατο στα κοινωνικα δικτυα?
Λολ...!
Εδω μεχρι και θεματα εχουν γινει παλια απο παιχτες που ριχνανε κοκκινες με 10 μυρια στρατο μεσα στο χωριο, ετσι για πλακα..
 

DeletedUser7841

Αν θες να πεις το στρατό σου δημόσια δεν απαγορεύεται

απαγορεύεται όμως να αποκαλύψεις σε δημόσιο φόρουμ (οχι φυλετικό) το στρατό άλλου παίκτη είτε της φυλής σου είτε εχθρού
 

DeletedUser

αν δεν βαριέστε διαβάστε στο κόσμο 13 το Υπόμνημα: Προσέχετε για να έχετε


*anorthosisfc

να το ζητήσεις σε φυλετικό φόρουμ ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Για να μπορέσω να στείλω πόρους σε έναν άλλον παίχτη τι ακριβώς πρέπει να γίνει? κάποιες φορές μπορώ κ άλλες όχι...
 

DeletedUser

Παιδιά καλημέρα,

Έχω να κάνω δύο ερωτήσεις:

1η) Στο facebook είδα να ρωτάτε αν θα μας ενδιέφερε η πιθανότητα ύπαρξης κόσμου που στο ξεκίνημα θα είχε αντί για ένα χωρίο θα είχε δύο.
Θα υπάρξει τέτοιος κόσμος;

2η) Ο κόσμος 18 πότε πρόκειται να ανοίξει;


Με εκτίμηση
treloktrikos.
 

DeletedUser24133

Με της προεγγραφές στον Κ18 θέλω να ρωτήσω

1.Έχω στήλει προσκλησεις σε παίχτες και έχουν κάνει αποδοχή στην αίτηση, θα πρέπει να μπώ εγώ πρώτος στον Κόσμο για να βγούν και οι άλλοι κόντα μου?

2.Αν δεν θέλουμε να μπούμε απο την πρώτη μέρα στον κόσμο, μπορούμε να μπούμε όλοι μαζί μετά απο 3-4 μέρες?

3.Αν ένας παίχτης έχει αποδεχτή την αίτηση, μπορεί να καλέσει και άλλον παίχτη?
Τι γίνετε στην περίπτωση αυτή?
 

DeletedUser6091

Με της προεγγραφές στον Κ18 θέλω να ρωτήσω

1.Έχω στήλει προσκλησεις σε παίχτες και έχουν κάνει αποδοχή στην αίτηση, θα πρέπει να μπώ εγώ πρώτος στον Κόσμο για να βγούν και οι άλλοι κόντα μου?

2.Αν δεν θέλουμε να μπούμε απο την πρώτη μέρα στον κόσμο, μπορούμε να μπούμε όλοι μαζί μετά απο 3-4 μέρες?

3.Αν ένας παίχτης έχει αποδεχτή την αίτηση, μπορεί να καλέσει και άλλον παίχτη?
Τι γίνετε στην περίπτωση αυτή?
[mad]
1. Όχι. Οποιος και να μπει είναι το ίδιο. Το σύστημα έχει κρατήσει θέση ήδη και για εσένα και για τους άλλους. Τα χωρια σας στην ουσία υπάρχουν ήδη μέσα στον κόσμο απλά ακόμα δεν έχετε την επιλογή να τα διαχειριστείτε.

2. Ναι μπορείς να μπεις μέχρι και 14 μέρες μετά όπου θα διαγραφει το χωριο σου ως ανενεργό όπως γίνετε πάντα. Το θέμα είναι πως αύριο που θα ανοίξει ο κόσμος, το χωριο σου θα υπάρχει κανονικά εκεί. Οι γύρο σου θα αναπτύσσονται και την 5η μέρα που θα λήξει η προστασία θα μπορούν να σε χτυπήσουν. Εσύ όμως δεν θα έχεις προλάβει να βγάλεις στρατό :/

3. Όλοι μπορούν να καλέσουν όλους. Αν κανει ένας τις προσκλήσεις, όλοι οι άλλοι θα βγούν κοντά σε αυτόν τον 1. Αν τις κάνουν περισσότεροι τότε θα είναι λίγο σκόρπια τα πράγματα. Ο κάθε ένας που δέχεται πρόσκληση, βγαίνει κοντά σε αυτόν που του την στέλνει άρα πιο μακριά από τον πρώτο που ξεκίνησε τις προσκλήσεις.

[/mad]
 

DeletedUser

.......θελω να ρωτησω πως ακριβως μαζευονται οι ποντοι....!!!αν μπορει καποιος και θελει ας μου απαντησει!!!ευχαριστω!!!:help:help
 

DeletedUser

Ναι έχω καταλάβει ότι το χτίσιμο σου δίνει πόντους απλά θα ήθελα να μου πείτε μήπως υπάρχει κάποια σχετική λίστα που να δείχνει πόσους πόντους σου δίνει κάθε αναβάθμιση...!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18787

[SPOIL]
tableq.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

nai exw katalabei oti to xtisimo sou dinei pontous apla 8a 8ela na mou peite mipws yparxei kapoia sxetiki lista pou na deixnei posous pontous sou dinei ka8e anava8misi...!!!!



[psy]Προειδοποίηση για Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

PsychoFade[/psy]​

%CE%A0%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%B1%CF%82_%CF%80%CF%8C%CE%BD%CF%84%CF%89%CE%BD.png
 

DeletedUser

Ευχαριστω πολυ για τον πινακα....
Υ.Γ: Συγγνώμη για τα greeklish, υπήρξε πρόβλημα με τις γλώσσες στον υπολογιστή μου, που διορθώθηκε. :D :D :D
 

DeletedUser

Παιδιά καλησπέρα,

Θα ήθελα να μάθω πώς μπορώ να βάλω μία Αρχική σελίδα φυλής ή ένα Κανάλι IRC.
 

DeletedUser

αμα δεν περνω πισω τους πορους οταν κατεδαφισω ενα κτιριο ποιος ο λογος να το κατεδαφισω???
 

DeletedUser

στης ερωτησης ελεγε μια ερωτηση Αμα κατεδαφησω τα κτιρια περνω τους πορους πισω?και ελεγε οχι και ρωταω εγω τωρα τι νοημα εχει η κατεδαφηση αμα δεν περνω τους πορους πισω?
 

DeletedUser10217

Παιδιά καλησπέρα,

Θα ήθελα να μάθω πώς μπορώ να βάλω μία Αρχική σελίδα φυλής ή ένα Κανάλι IRC.

Καλησπέρα πατρίδα

αν και δεν κατάλαβα ακριβώς που θες να την βάλεις, υποθέτω στο προφίλ της φυλής. Οπότε θα πας Φυλή και μετά Ιδιότητες απλά θα πρέπει να έχεις τα κατάλληλα δικαιώματα για αυτό.
 
Κορυφή