Συχνες Ερωτησεις

  • Δημιουργός θέματος louizos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4641

[yioryos]Η αλλαγή ονόματος στο παιχνίδι δε γίνετε παρά μόνο όταν αυτό αναφέρει τα προσωπικά στοιχεία του παίκτη...[/yioryos]
 

DeletedUser23028

free ponous premium

epiasa ponous premioum kai den ekana ekinise gia na afksisw tous porous mou kai meta otan piga na kanw ekinise den to evriska stis anafores ixe svisti.Τι ginete se afti ti periptose?


[swt]Warning για Greeklish
by immortαl[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

1.γραψε στα ελληνικα και ισως σου απαντησει καποιος.κανε επεξεργασια.
 

DeletedUser22818

Αν καταλαβα φίλε δεν ξέρεις που πας για να ενεργοποιήσεις τους πόντους premium? Στην πάνω ράβδο στο παιχνίδι όπου υπάρχει η Βοήθεια, οι ρυθμίσεις, οι αναφορες κτλ υπάρχει και το Premium. Πάτα πάνω και μετά πήγαινει Ενεργοποίηση αν έχεις ήδη αγοράσει πόντους.
 

DeletedUser23422

Παιδιά υπάρχει τρόπος να ανακαλέσω την συκγρότηση εθνοφρουράς?? Χάνω σημαντικούς πόρους....
 

DeletedUser23382

καλησπέρα θέλω να κάνω μια ερώτηση.
τι περνώ απο την αναφορά για να βάλω εδώ:[report_display][/report_display]
θέλω να τιν βάλω στο φοροθμ της φυλης μου και δν ξέρω πως να το κάνω
 

DeletedUser

Ο/Η pispis έγραψε:
καλησπέρα θέλω να κάνω μια ερώτηση.
τι περνώ απο την αναφορά για να βάλω εδώ:[report_display][/report_display]
θέλω να τιν βάλω στο φοροθμ της φυλης μου και δν ξέρω πως να το κάνω

Πρέπει να δημοσιοποιήσεις την αναφορά, επιλέγοντας ποια στοιχεία θα δώσεις...Πατάς εντάξει, και περνάς το λινκ μέσα στο [report_display][/report_display]...Μην σβήσει την αναφορά, γιατί δεν θα μπορεί να εμφανιστεί στο φόρουμ...
 

DeletedUser23116

i ekklisia ti einai;;;;;:ban::ban:help:help:help

den mporw na katalavw giati kapioi grafoun me greeklish, exei kanantisei polu spastiko pia!!!! eidika ota apokryptografoun tis l3kseis vazontas kai ari8mous mesa!!!!
3L3OS PIA KANT3 KATI


[swt]Warning για Greeklish
by immortαl[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2

spam spam spam

greeklish wohooooo grafo greeklish lemeeeeeee

spamaro spamaro spamaro
 

DeletedUser

Αν και ειπαν τα παιδια απο το game οτι θα γραψουν ποτε θα γινει η Αναβάθμιση σε ολους τους κοσμους,μηπως
εχουμε κανενα νεο .......???


Αντε να αλλαξει λιγο το χρωμα και το τοπιο ,γιατι ειναι πλεον λιγο βαρετο.......
 

DeletedUser17889

ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ???????20:00 ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΜΑΛΛΟΝ...ΜΗΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕΔΕΣ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ
 

DeletedUser

η ερώτηση μου αφορά τους κανόνες και συγκεκριμένα το θέμα με τις αναφορές στρατού .

υπάρχει λόγος που απαγορεύεται ? Noob ερώτηση αλλά ερώτηση που έχω απορία
(το λέει στους κανόνες ,εντάξει αλλά δε το καταλαβαίνω)


γιατί το ρωτάω αυτό ?
γιατί πολύ απλά μέσω skype ,msn ή οποιοδήποτε παρόμοιο πρόγραμμα μπορείς να τα μάθεις,ειδικά στη περίπτωση που στην ίδια φυλή παίζουν άτομα που γνωρίζονται στη πραγματική ζωή και παίζουν το παιγνίδι αυτό,άρα αυτοί τη γλυτώνουν και όσοι δεν διαβάζουν τη πατάνε.


και άλλη μία ερώτηση,εκτός τους φόρουμ εδώ ,στη σελίδα του παιγνιδιού που γράφει ότι απαγορεύεται η αναφορά στρατού ?

περιμένω απάντηση,σας ευχαριστώ και καλή ανάσταση .
 

DeletedUser

η ερώτηση μου αφορά τους κανόνες και συγκεκριμένα το θέμα με τις αναφορές στρατού .

υπάρχει λόγος που απαγορεύεται ? Noob ερώτηση αλλά ερώτηση που έχω απορία
(το λέει στους κανόνες ,εντάξει αλλά δε το καταλαβαίνω)


γιατί το ρωτάω αυτό ?
γιατί πολύ απλά μέσω skype ,msn ή οποιοδήποτε παρόμοιο πρόγραμμα μπορείς να τα μάθεις,ειδικά στη περίπτωση που στην ίδια φυλή παίζουν άτομα που γνωρίζονται στη πραγματική ζωή και παίζουν το παιγνίδι αυτό,άρα αυτοί τη γλυτώνουν και όσοι δεν διαβάζουν τη πατάνε.


και άλλη μία ερώτηση,εκτός τους φόρουμ εδώ ,στη σελίδα του παιγνιδιού που γράφει ότι απαγορεύεται η αναφορά στρατού ?

περιμένω απάντηση,σας ευχαριστώ και καλή ανάσταση .

ναι...σαφώς και απαγορεύεται και κανονικά ούτε από skype,fb,msn,twiter και τα λοιπά δν θα πρέπει να λέει ο ένας στον άλλον τι στρατό έχει...
 

DeletedUser

Δεν κατάλαβα τι είπες φίλε.Όσο για εσένα ΜΑΦΙΩΖΕ μην γράφει όπως γράφω εγώ.:)
 

DeletedUser

Δεν κατάλαβα τι είπες φίλε.Όσο για εσένα ΜΑΦΙΩΖΕ μην γράφει όπως γράφω εγώ.:)


στους κανόνες εδώ λέει σε ένα κομμάτι ότι απαγορεύεται να δίνουμε αναφορά στρατού ή να ζητάμε,όλα καλά μέχρι εδώ αλλά υπάρχουν πολλά άλλα μέσα εκτός παιγνιδιού που δεν ελέγχονται,άρα τι νόημα αυτού του κανόνα ?


στο game ,δεν βρήκα πουθενά αυτό το κανόνα εκτός και αν δεν βλέπω καλά.
 
Κορυφή