Συχνες Ερωτησεις

  • Δημιουργός θέματος louizos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

μπορειται να μου πειται τι ειναι τα script και πως τα χρησημοποιουμε?
 

DeletedUser

??????

να ρωτησω κατι, πως μπορω να αλλαξω το ονομα μου στο παιχνιδι?????:confused:
 

DeletedUser289

Ρυθμισεις--->Αιτηση Υποστηριξη και τους το λες.
Αλλα προσεχε να μην εχει αλλος χρηστης το νεο ονομα.
Επισης αυτα τα ερωτηματα εχουν απαντηθει.Αλλες φορες πριν ρωτησεις κανε μια αναζητηση.
 

DeletedUser

ρωτησα

Ρωτησα με αιτηση υποστηρηξης και μου απαντησαν δεν ξερουν.τι να κανω???
 

DeletedUser

ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Αν κάνω επίθεση σε ένα χωριό χωρίς να το κατακτήσω κερδίζω τίποτα; Δεν έχω ακόμα αριστοκράτη.
 

DeletedUser

Κερδιζεις τους πορους που εχει διαθεσιμους την εκαστοτε στιγμη, το φαρμαρεις δλδ

Αλλα κερδιζεις τοσους πορους οσους χωρανε να μεταφερουν οι μοναδες που εστειλες
 

DeletedUser

κανενα!φτιαχνεις οσους θες αλλα για καθε αριστοκρατη πρεπει να βγαλεις 1 νομισμα παραπανω.δηλαδη για τον πρωτο σου αριστοκρατη πρεπει να βγαλεις 1 νομισμα.για τον 2ο σου πρεπει να βγαλεις 2 νομισματα,για τον 3ο σου αριστοκρατη 3 νομισματα.....για τον δεκατο αριστοκρατη 10 νομισματα κτλ...
 

DeletedUser

για αριστοκρατη σε διαφορετικο χωριο απο αυτο που βγηκε ο πρωτος χρειαζομαι παραπανω νομισματα?????????????
 

DeletedUser6838

Δν έχει σχέση από ποιο χωριό τον φτιάχνεις,εννοιαία πάνε τα νομίσματα σε όλα τα χωριά.
 

DeletedUser

αν εχεις 5 χωρια με ακαδημια σε ολα και θες 5 νομισματα για αριστο,μπορεις να βγαλεις ενα νομισμα σε καθε χωριο!το ιδιο ειναι!
 

DeletedUser

λοιπον να ρωτισω και εγω....τον παλαντιν σε τι ειδους χωριο ειναι καλο να τον εχω,επιθετικο ή αμυντικο;και με ποιο οπλο καλυτερα;
 

DeletedUser

σε όποιο θες...αν τον έχεις σε επιθετικό να τον έχεις με όπλο που αυξάνει την επίθεση των στρατευμάτων ενώ αν τον έχεις σε αμυντικό να είναι με όπλο που αυξάνει την άμυνα των στρατευμάτων
 

DeletedUser6059

σε όποιο θες...αν τον έχεις σε επιθετικό να τον έχεις με όπλο που αυξάνει την επίθεση των στρατευμάτων ενώ αν τον έχεις σε αμυντικό να είναι με όπλο που αυξάνει την άμυνα των στρατευμάτων

ελεος!λυπηθειτε μας!

τι ερτηση εκανε το παλικαρι και τι απαντηση πηρε!χαχαχαχαχαχαχα...εχει καταντηση αηδια το φορουμ τωρα τελευταια!

1ο:τσακαλακο ειναι απλα τα πραγματα θες να κανεις επιθεση καπου τον βαζει στο χωριο απο οπου θες να κανεις επιθεση με οπλο στα περισσοτερα επιθετικα που εχεις,ειτε τσεκουρια ειτε αλογα και αναλογα με την ανιχνευση που εχεις παρει ποιο νωρις φυσικα καθοριζεις τι θα στειλης και τι οπλο να βαλεις!
2o:σου κανουν επιθεση?τοτε κοιτας να δεις τι σου ερχετε και αναλογος βαζεις παλι οπλο..αν σου ερχετε μια φουλ επιθεση καλο ειναι να εχεις βαρυ ιππικο και δορατα με οπλο στο βαρυ!

αν δεν κανεις επιθεση ουτε σου κανουν επιθεση..τοτε καλυτερα να κοιταξεις να κανεις...και αν δεν θες η φοβασε ισως τοτε καλυτερα να παιξεις καποιο αλλο παιχνιδη!

ελπιζω να βοηθεισα!!:eek::eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή