ΕΡΧΟΜΑCTE

OLD REPAINER

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
21
Δεν έκανα εγώ τα ίδια, μάλλον σου διαφεύγει, δεν ήμουν διοίκηση και δεν είχα καμία ανάμιξη σε αυτή τη διπλωματία

Αυτά να τα πεις στον Κυριάκο που είναι κοπλει του αρμόδιου της διπλωματίας στον 61, και στον άλλο κοπλει του ίδιου που σας έριχνε κατάρες και κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό δεκαπέντε φορές κλαίγοντας σε εμβρυϊκή στάση που του κλέψατε το σκαιπ

Εγώ μια χαρά χαλαρός είμαι όπως πάντα

Και δε κατάλαβες καλά μου φαίνεται, δε το παίζω θύμα ούτε έχω ανάγκη να κάνω προπαγάνδα

Αλλά τα αντικειμενικά γεγονότα δεν αλλάζουν, τα παραμύθια ποια είναι φίλε; Ότι ο κόσμος είναι αγκαλίτσα; Ή ότι είναι αστείο που μπήκαν ΚΑΙ οι σοκολάτες ΤΤΜ;

Μπες κανε αυτοψία στον κόσμο και μετά έλα να τρολαρεις όσο θέλεις

Όσο για σοκολάτες , εκεί που είχαν μπει στον κόσμο με μοναδικο σκοπό να χτυπήσουν πρωταθλητή τώρα θα του βάζουν άμυνες

Κομπρες και λοιπά παρέδωσαν τη φυλή τους για φαγωμα ,και σοκολάτες αγκαλίτσες για να κλείσουν δύο άτομα

Τι από αυτά είναι προπαγάνδα μόνο η τρολοσφαιρα γνωριζει

OLD REPAINER

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
21
Τελευταίο,

Στο 61 που λες , ήσασταν μια εξαιρετικά δυνατή φυλή από άποψη παικτών

Ίσως δικαιολογείται και η οποία διπλωματία μαζικά εχθρική για να σε αντιμετωπίσει

Εδώ ποιος ήταν ο σκοπός ; Να αντιμετωπίσουν την ΙΣΧΥΣ;

μη χάνουμε και τα ψήγματα λογικής που έχουν απομεινει

Γιωργος.gr

New Member
Βαθμολογία αντίδρασης
6
Ωραια τωρα που ηπια και καφε θα τα γραψω και εδω.

Τα στατιστικα δεν λενε ψεματα.
Οι "αγκαλιτσες" ΤΤΜ ειναι πρωτοι σε απωλειες στην επιθεση.

Ταυτοχρονα ειμαστε 5οι στην αμυνα.
Που καταληγουμε λοιπον? Οτι ειστε ανικανοι να βγαλετε ενα πλανο και να κανετε βουτιες.
Το να κατηγορειτε εμας επειδη δεν μας εχει βαρεσει κανεις ειναι τουλαχιστον υποκριτικο.

Συνεχιζοντας αφου ειμαστε αγκαλιτσες και σας παιζουμε 3β1 και εχουμε και τον Χριστο και τον Αλλαχ και δεν ξερω και γω ποιον αλλο με το μερος μας, δεν θα βαλω τα στατιστικα πολεμου για να μην μου κλαιτε.

Φιλε ολντ καλο θα ηταν πριν μας πεις αγκαλιτσες να εχεις φροντισει να εχεις λιγοτερα μελη στις φυλες σου.
Γιατι οπως βλεπουμε εδω:
ΤΤΜ -> 165 μελη
Ισχυς -> 206 μελη

Για αλλη μια φορα βλεπουμε οτι ειστε ασχετοι και κανετε αβερτα στρατολογησεις απλα εμεις επειδη δεν ειμαστε τοσο κακοι κανουμε σωστες και σε καλα σημεια χωρις να ακολουθουμε την τακτικη "ω ρε οι αλικο σπασανε βαλτους ΟΛΟΥΣ απο εδω, ωπα και οι φιαρ σπασανε βαλτους και αυτους απο εδω" (ειναι λιγο μεγαλο το ονομα της τακτικης σας το δουλευω ακομα)

ΥΓ και αγκαλιτσες να ειμαστε τουλαχιστον δεν εχουμε χασει 5 χωρια μεσα στην νυχτερινη απο τις 3 ωρες

mitsosr1

Active Member
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Δεν έκανα εγώ τα ίδια, μάλλον σου διαφεύγει, δεν ήμουν διοίκηση και δεν είχα καμία ανάμιξη σε αυτή τη διπλωματία

Αυτά να τα πεις στον Κυριάκο που είναι κοπλει του αρμόδιου της διπλωματίας στον 61, και στον άλλο κοπλει του ίδιου που σας έριχνε κατάρες και κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό δεκαπέντε φορές κλαίγοντας σε εμβρυϊκή στάση που του κλέψατε το σκαιπ

Εγώ μια χαρά χαλαρός είμαι όπως πάντα

Και δε κατάλαβες καλά μου φαίνεται, δε το παίζω θύμα ούτε έχω ανάγκη να κάνω προπαγάνδα

Αλλά τα αντικειμενικά γεγονότα δεν αλλάζουν, τα παραμύθια ποια είναι φίλε; Ότι ο κόσμος είναι αγκαλίτσα; Ή ότι είναι αστείο που μπήκαν ΚΑΙ οι σοκολάτες ΤΤΜ;

Μπες κανε αυτοψία στον κόσμο και μετά έλα να τρολαρεις όσο θέλεις

Όσο για σοκολάτες , εκεί που είχαν μπει στον κόσμο με μοναδικο σκοπό να χτυπήσουν πρωταθλητή τώρα θα του βάζουν άμυνες

Κομπρες και λοιπά παρέδωσαν τη φυλή τους για φαγωμα ,και σοκολάτες αγκαλίτσες για να κλείσουν δύο άτομα

Τι από αυτά είναι προπαγάνδα μόνο η τρολοσφαιρα γνωριζει
οι σοκολατες ουσιαστικα οι 3-4 παιχτες που παιζουνε καπως σοβαρα μπηκανε λογο καραντινας 1 μηνα μετα στον κοσμο
μετα απο πολλες φασαριες ,ψεματα και συκοφαντιες μπορεσανε να σταθουνε στο ριμ της 44 και 54 υπειρου
οταν σε αυτο τον κοσμο η διπλωματια οι ενωσεις εχουνε χρησιμοποιηθει τοσο εντονα φτανεις σε ενα σημειο που ειτε θα παιξεις ξυλο με ολους ή θα διαλεξεις καποιο στρατοπαιδο απο τα υπαρχοντα
επισης δεν υπαρχει αυτο με το μοναδικο σκοπο
σκοπος του παιχνιδιου ειναι να παιξεις με την παρεα σου και να κερδισεις

Tribal Troubles

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
497
Ηθελε να τον "παιξει"διπλωματικα τον κοσμο ο GUSPOLIDIS για να παιρνει βαρβαρα ,οι .....πληρωνονται

#γλενταμεgus

OLD REPAINER

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
21
αυτη η υστερια που σας εχει πιασει να αποδειξετε οτι ειστε στρατηλατες και οχι αγκαλιτσες πολυ με διασκεδαζει

Tribal Troubles

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
497
Παιζω απο το κ2 εχω κερδισει ολες τις σοβαρες φυλες του gr ,δεν περιμενω στο κ64 να αποδειξω κατι,και απο τι ξερω ουτε τα παιδια που παιζουν στην ΤΤΜ θελουν να αποδειξουν κατι,Επισης ξεχνας το σημαντικοτερο ,αυτος που ηθελαν αγκαλιτσες ησασταν εσεις .δυο σελιδες πισω αυτου του θεματος κλαιγόσασταν οτι σας περασαμε κοκκινους ,εστελνε κυκλικα γραμματα ο GUS ,KAI ,τσακωνοταν στο skype .ΑΡΑ η Λατρεια και ο αγκαλιτσας αυτου του κοσμου ειναι ο αρχηγος σου ,απλα δεν του βγηκε το γουτσου,γοτσου.

Γιωργος.gr

New Member
Βαθμολογία αντίδρασης
6
Παιζω απο το κ2 εχω κερδισει ολες τις σοβαρες φυλες του gr ,δεν περιμενω στο κ64 να αποδειξω κατι,και απο τι ξερω ουτε τα παιδια που παιζουν στην ΤΤΜ θελουν να αποδειξουν κατι,Επισης ξεχνας το σημαντικοτερο ,αυτος που ηθελαν αγκαλιτσες ησασταν εσεις .δυο σελιδες πισω αυτου του θεματος κλαιγόσασταν οτι σας περασαμε κοκκινους ,εστελνε κυκλικα γραμματα ο GUS ,KAI ,τσακωνοταν στο skype .ΑΡΑ η Λατρεια και ο αγκαλιτσας αυτου του κοσμου ειναι ο αρχηγος σου ,απλα δεν του βγηκε το γουτσου,γοτσου.
Α ναι αυτο δεν το ειχαμε αναφερει...
Ισχυς: ΤΤΜ αγκαλιτσες
Επισης Ισχυς: Μα καλα γιατι μας βαρατε?

Tribal Troubles

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
497
Τρειλερ νεου επισοδειου: ο Guspolitis γλυφει τον πρωταθλητη για να τους κανει ισχυς χαχαχαχα,για κατι τετοιες στιγμες παιζω ακομα φυλετικες,εστειλε νεο κυκλικο.ΖΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΥΡΙΟΙ.

#gus δεν εχει πιο χαμηλα
#gus εχεις μεγαλη Αγκαλια
#gus με κυκλικα δεν κερδισε κανεις

Πιστευω Gus οτι αν προτεινες να γινεις ακαδημια του πρωταθλητ θα ειχες ελπιδες ,για σκεψου το .

Τελευταία επεξεργασία:

OLD REPAINER

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
21
Κοίτα ζηλιες...εσάς όμως δε σας ξέφυγε, απλά δε ξέρετε ποιον να πρωτοχωρεσετε στο κλείσιμο

Θα τους πεις, αγαπητά μου 490 μέλη ,και άλλα 2000 που περάσατε από ακαδημίες μας και σας πήραμε εσωτερικά, ευχαριστούμε για τη βοήθεια σας αλλά πρέπει να κλείσει αρχηγός φυλής που έδωσε τη φυλή του για φαγωμα και η τσιρακοπαρεα του, θα σας θυμόμαστε για πάντα

Tribal Troubles

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
497
Μιλας λες και εισαστε μια φυλη με 50 μελη μονο και εγω μετραω πεντε ισχυς ΙΣΧΥΣ5 συν Birds συν Kartel και θελετε και αλλους . Κρυφτείτε πισω απο τα παρατηρια σας και κρατηστε την ανασα σας
ΕΡΧΟΜΑCTE

kiriakos11

Active Member
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Δεν καταλαβαίνω καν τον λόγο που τσακωνεστε. Εκτός από παιχνίδι με μάχες είναι και παιχνίδι διπλωματιας.
Είναι ένα παιχνίδι που ολοι ξερουμε ότι λειτουργεί έτσι.
Ως αναφορά το κλείσιμο εφόσον κλείσει η ΤΤΜ θα κλείσει οποίος αξίζει να κλείσει και μόνο αυτός