ΕΡΧΟΜΑCTE

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Δεν έκανα εγώ τα ίδια, μάλλον σου διαφεύγει, δεν ήμουν διοίκηση και δεν είχα καμία ανάμιξη σε αυτή τη διπλωματία

Αυτά να τα πεις στον Κυριάκο που είναι κοπλει του αρμόδιου της διπλωματίας στον 61, και στον άλλο κοπλει του ίδιου που σας έριχνε κατάρες και κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό δεκαπέντε φορές κλαίγοντας σε εμβρυϊκή στάση που του κλέψατε το σκαιπ

Εγώ μια χαρά χαλαρός είμαι όπως πάντα

Και δε κατάλαβες καλά μου φαίνεται, δε το παίζω θύμα ούτε έχω ανάγκη να κάνω προπαγάνδα

Αλλά τα αντικειμενικά γεγονότα δεν αλλάζουν, τα παραμύθια ποια είναι φίλε; Ότι ο κόσμος είναι αγκαλίτσα; Ή ότι είναι αστείο που μπήκαν ΚΑΙ οι σοκολάτες ΤΤΜ;

Μπες κανε αυτοψία στον κόσμο και μετά έλα να τρολαρεις όσο θέλεις


Όσο για σοκολάτες , εκεί που είχαν μπει στον κόσμο με μοναδικο σκοπό να χτυπήσουν πρωταθλητή τώρα θα του βάζουν άμυνες

Κομπρες και λοιπά παρέδωσαν τη φυλή τους για φαγωμα ,και σοκολάτες αγκαλίτσες για να κλείσουν δύο άτομα

Τι από αυτά είναι προπαγάνδα μόνο η τρολοσφαιρα γνωριζει
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Τελευταίο,

Στο 61 που λες , ήσασταν μια εξαιρετικά δυνατή φυλή από άποψη παικτών

Ίσως δικαιολογείται και η οποία διπλωματία μαζικά εχθρική για να σε αντιμετωπίσει

Εδώ ποιος ήταν ο σκοπός ; Να αντιμετωπίσουν την ΙΣΧΥΣ;

μη χάνουμε και τα ψήγματα λογικής που έχουν απομεινει
 

Γιωργος.gr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Ωραια τωρα που ηπια και καφε θα τα γραψω και εδω.


Τα στατιστικα δεν λενε ψεματα.
Οι "αγκαλιτσες" ΤΤΜ ειναι πρωτοι σε απωλειες στην επιθεση.

Ταυτοχρονα ειμαστε 5οι στην αμυνα.
Που καταληγουμε λοιπον? Οτι ειστε ανικανοι να βγαλετε ενα πλανο και να κανετε βουτιες.
Το να κατηγορειτε εμας επειδη δεν μας εχει βαρεσει κανεις ειναι τουλαχιστον υποκριτικο.


Συνεχιζοντας αφου ειμαστε αγκαλιτσες και σας παιζουμε 3β1 και εχουμε και τον Χριστο και τον Αλλαχ και δεν ξερω και γω ποιον αλλο με το μερος μας, δεν θα βαλω τα στατιστικα πολεμου για να μην μου κλαιτε.


Φιλε ολντ καλο θα ηταν πριν μας πεις αγκαλιτσες να εχεις φροντισει να εχεις λιγοτερα μελη στις φυλες σου.
Γιατι οπως βλεπουμε εδω:
ΤΤΜ -> 165 μελη
Ισχυς -> 206 μελη

Για αλλη μια φορα βλεπουμε οτι ειστε ασχετοι και κανετε αβερτα στρατολογησεις απλα εμεις επειδη δεν ειμαστε τοσο κακοι κανουμε σωστες και σε καλα σημεια χωρις να ακολουθουμε την τακτικη "ω ρε οι αλικο σπασανε βαλτους ΟΛΟΥΣ απο εδω, ωπα και οι φιαρ σπασανε βαλτους και αυτους απο εδω" (ειναι λιγο μεγαλο το ονομα της τακτικης σας το δουλευω ακομα)



ΥΓ και αγκαλιτσες να ειμαστε τουλαχιστον δεν εχουμε χασει 5 χωρια μεσα στην νυχτερινη απο τις 3 ωρες
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Δεν έκανα εγώ τα ίδια, μάλλον σου διαφεύγει, δεν ήμουν διοίκηση και δεν είχα καμία ανάμιξη σε αυτή τη διπλωματία

Αυτά να τα πεις στον Κυριάκο που είναι κοπλει του αρμόδιου της διπλωματίας στον 61, και στον άλλο κοπλει του ίδιου που σας έριχνε κατάρες και κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό δεκαπέντε φορές κλαίγοντας σε εμβρυϊκή στάση που του κλέψατε το σκαιπ

Εγώ μια χαρά χαλαρός είμαι όπως πάντα

Και δε κατάλαβες καλά μου φαίνεται, δε το παίζω θύμα ούτε έχω ανάγκη να κάνω προπαγάνδα

Αλλά τα αντικειμενικά γεγονότα δεν αλλάζουν, τα παραμύθια ποια είναι φίλε; Ότι ο κόσμος είναι αγκαλίτσα; Ή ότι είναι αστείο που μπήκαν ΚΑΙ οι σοκολάτες ΤΤΜ;

Μπες κανε αυτοψία στον κόσμο και μετά έλα να τρολαρεις όσο θέλεις


Όσο για σοκολάτες , εκεί που είχαν μπει στον κόσμο με μοναδικο σκοπό να χτυπήσουν πρωταθλητή τώρα θα του βάζουν άμυνες

Κομπρες και λοιπά παρέδωσαν τη φυλή τους για φαγωμα ,και σοκολάτες αγκαλίτσες για να κλείσουν δύο άτομα

Τι από αυτά είναι προπαγάνδα μόνο η τρολοσφαιρα γνωριζει
οι σοκολατες ουσιαστικα οι 3-4 παιχτες που παιζουνε καπως σοβαρα μπηκανε λογο καραντινας 1 μηνα μετα στον κοσμο
μετα απο πολλες φασαριες ,ψεματα και συκοφαντιες μπορεσανε να σταθουνε στο ριμ της 44 και 54 υπειρου
οταν σε αυτο τον κοσμο η διπλωματια οι ενωσεις εχουνε χρησιμοποιηθει τοσο εντονα φτανεις σε ενα σημειο που ειτε θα παιξεις ξυλο με ολους ή θα διαλεξεις καποιο στρατοπαιδο απο τα υπαρχοντα
επισης δεν υπαρχει αυτο με το μοναδικο σκοπο
σκοπος του παιχνιδιου ειναι να παιξεις με την παρεα σου και να κερδισεις
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ηθελε να τον "παιξει"διπλωματικα τον κοσμο ο GUSPOLIDIS για να παιρνει βαρβαρα ,οι .....πληρωνονται

#γλενταμεgus
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
αυτη η υστερια που σας εχει πιασει να αποδειξετε οτι ειστε στρατηλατες και οχι αγκαλιτσες πολυ με διασκεδαζει
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Παιζω απο το κ2 εχω κερδισει ολες τις σοβαρες φυλες του gr ,δεν περιμενω στο κ64 να αποδειξω κατι,και απο τι ξερω ουτε τα παιδια που παιζουν στην ΤΤΜ θελουν να αποδειξουν κατι,Επισης ξεχνας το σημαντικοτερο ,αυτος που ηθελαν αγκαλιτσες ησασταν εσεις .δυο σελιδες πισω αυτου του θεματος κλαιγόσασταν οτι σας περασαμε κοκκινους ,εστελνε κυκλικα γραμματα ο GUS ,KAI ,τσακωνοταν στο skype .ΑΡΑ η Λατρεια και ο αγκαλιτσας αυτου του κοσμου ειναι ο αρχηγος σου ,απλα δεν του βγηκε το γουτσου,γοτσου.
 

Γιωργος.gr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Παιζω απο το κ2 εχω κερδισει ολες τις σοβαρες φυλες του gr ,δεν περιμενω στο κ64 να αποδειξω κατι,και απο τι ξερω ουτε τα παιδια που παιζουν στην ΤΤΜ θελουν να αποδειξουν κατι,Επισης ξεχνας το σημαντικοτερο ,αυτος που ηθελαν αγκαλιτσες ησασταν εσεις .δυο σελιδες πισω αυτου του θεματος κλαιγόσασταν οτι σας περασαμε κοκκινους ,εστελνε κυκλικα γραμματα ο GUS ,KAI ,τσακωνοταν στο skype .ΑΡΑ η Λατρεια και ο αγκαλιτσας αυτου του κοσμου ειναι ο αρχηγος σου ,απλα δεν του βγηκε το γουτσου,γοτσου.

Α ναι αυτο δεν το ειχαμε αναφερει...
Ισχυς: ΤΤΜ αγκαλιτσες
Επισης Ισχυς: Μα καλα γιατι μας βαρατε?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τρειλερ νεου επισοδειου: ο Guspolitis γλυφει τον πρωταθλητη για να τους κανει ισχυς χαχαχαχα,για κατι τετοιες στιγμες παιζω ακομα φυλετικες,εστειλε νεο κυκλικο.ΖΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΥΡΙΟΙ.

#gus δεν εχει πιο χαμηλα
#gus εχεις μεγαλη Αγκαλια
#gus με κυκλικα δεν κερδισε κανεις

Πιστευω Gus οτι αν προτεινες να γινεις ακαδημια του πρωταθλητ θα ειχες ελπιδες ,για σκεψου το .
 
Τελευταία επεξεργασία:

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Κοίτα ζηλιες...εσάς όμως δε σας ξέφυγε, απλά δε ξέρετε ποιον να πρωτοχωρεσετε στο κλείσιμο

Θα τους πεις, αγαπητά μου 490 μέλη ,και άλλα 2000 που περάσατε από ακαδημίες μας και σας πήραμε εσωτερικά, ευχαριστούμε για τη βοήθεια σας αλλά πρέπει να κλείσει αρχηγός φυλής που έδωσε τη φυλή του για φαγωμα και η τσιρακοπαρεα του, θα σας θυμόμαστε για πάντα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μιλας λες και εισαστε μια φυλη με 50 μελη μονο και εγω μετραω πεντε ισχυς ΙΣΧΥΣ5 συν Birds συν Kartel και θελετε και αλλους . Κρυφτείτε πισω απο τα παρατηρια σας και κρατηστε την ανασα σας
ΕΡΧΟΜΑCTE
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Δεν καταλαβαίνω καν τον λόγο που τσακωνεστε. Εκτός από παιχνίδι με μάχες είναι και παιχνίδι διπλωματιας.
Είναι ένα παιχνίδι που ολοι ξερουμε ότι λειτουργεί έτσι.
Ως αναφορά το κλείσιμο εφόσον κλείσει η ΤΤΜ θα κλείσει οποίος αξίζει να κλείσει και μόνο αυτός
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Φημες λενε οτι κλεινουν 50 ατομα.. Αν, λεμε ΑΝ η νικητρια φυλη ειναι οντως στο τελος η ΤΤΜ, ξερετε ποσο θα χαρω που θα πινω τα μοχιτο μου τον Αυγουστο σε μια παραλια και θα με παιρνουν στο σκαιπ κλαιγοντας να μου λενε μαααα εχεις 30 θεσεις κενες βαλε και εμενα.... Οσοι παιζουν και αξιζουν θα κλεισουν. Οσοι εχουν 300κ ποντους αλλα λουζουν, ειναι μονο εσωτερικα και δεν προσφερουν τιποτα, θα παραμεινουν ακαδημια να παιρνουν βαρβαρακια στο τελος!

Οσο για την καραμελα στρατολογησεων, ΚΟΥ ΡΑ ΣΑ ΤΕ!!! Τα εγραψα στο παρελθον 3 σελιδες πισω και θα τα ξαναγραψω για οσους εχουν κοντη μνημη, πολυ συνοπτικα για να μην ξεχναμε τα διπλωματικα παιχνιδια και τις φυλες που κρυβονται απο πισω :)

ΦΥΛΕΣ ΤΤΜ : 3
ΦΥΛΕΣ ΕΑ : 3
ΦΥΛΕΣ ΓΥΡΑ & DEA : 3 συνολικα
--------------------------------------------------------------------
ΦΥΛΕΣ ΙΣΧΥΣ : 5
ΦΥΛΗ Birds : 1
ΦΥΛΗ Cartel : 1
ΦΥΛΕΣ ΑΑ : 2
ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕ ΠΥΞΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙΣ : ΠΒ (1) / FEAR (2) / ALIKO (2 H 3) ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ/ PBT (1) / (ΦΗΜΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ DEA ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΣΕ CALL ΣΗΜΕΡΙΝΟ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟΥΣ ΕΑ) / MDMN (1) /ALLVSU (1) / AΠΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΔΕ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ 2-3 ΤΗC ΤΗΣ Κ44.
ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΙΣΧΥΣ

Εγω προσωπικα εχω χασει το μετρημα δεν ξερω για εσας, αλλα κατι μου δε μου βγαινει στα μαθηματικα μου!

Επισης, φημες λενε πως οι 3 φυλες των ΤΤΜ θα γινουν συντομα 2, μιας και οι κοπλει ειναι πολλοι που περιμενουν απλα να σπασουν τα επιθετικα τους για να δυναμωσουν τα ακκ σε ενεργητικοτητα και χωρια.

Μην στεναχωριεστε ομως οση προπαγανδα και αν κανετε, κοιμομαστε ησυχοι και με καθαρη συνειδηση τα βραδια, μιας και εχουμε ξηγηθει κομπλε σε ολους και σε ολα...

Παρ ολα αυτα, επειδη εχουμε παιξει το παιχνιδι και το μυριζουμε εστω και λιγο, οσοι παιζουν απο ΙΣΧΥΣ ειναι αξιοι συγχαρητηριων που το παλευουν και δεν εχουν τραβηξει καλωδια! Και ακομα πιο αξιος ο παιχτης GUSPOLIDIS για την υπομονη που δειχνει καθως εχει να διαχειριστει πολυ κακους παιχτες (δε μιλαω για τους premade).

Τελος, ο κοσμος το εχουμε ξαναγραψει αποτελειται απο 9/10 παρασιτα. Δεν θα φτιαξει κανεις το ονομα του κερδιζοντας εναν τετοιο κοσμο, για αυτο και δεν εχει απολυτως κανενα νοημα να το χαλας κανοντας προπαγανδες.! Για αυτο λοιπον αφηστε τα παπατζιλικια και αν θελετε να δουμε τα πραγματα και απ τις δυο μεριες και συνοψιζοντας τα γεγονοτα σας περιμενω ολους στο ρουμ του ΔΙΑΦΥΛΕΤΙΚΟΥ να τα πουμε σταρατα.... Ποτε δε ξερετε ισως τα βρουμε, κανουμε μια τεραστια αγκαλια που θα μας θυμαται ολος ο GR και παμε για μπανια!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Στο διαγωνισμο εκθεσεις με αντιπαλo τον GUS θα μας αντιπροσοπευσει ο St.Pauli ...και εκει σας εχουμε.
Απο γκολφ πως τα πατε?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εχω αλλεργια στους νουμπαδς ,δεν τους αντεχω ,μου γυριζουν τα ματια ευτυχως που εφυγα .Ολοκληρη φυλη με συμμαχους με στρωμενη διπλωματια με παραπανω χωρια με ,με ,με και με μπουκακια και δεν μπορειται να νομπλαρετε .Γελαει ολος ο GR .Ηγεσια για κλαματα .Πεντε πλανα μηδεν χωρια .Ου να μου χαθειτε νουμπια .

ΑΚΟΥΒΑΛΗΤΟΙ
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
τα προβληματα φαινονται και βγαινουν προς τα εξω
 

Γιωργος.gr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Εγω ξερω οτι απο τοτε που καποιος/α εφυγε εχουμε βρει την ηρεμια μας και κανεις δεν εχει προβλημα με κανεναν. Τωρα το ποιος/α ειναι δεν θα το πω αλλα ειναι λιγο προφανες.

Ειχαμε κακο πλανο ναι. Αλλα για ηρεμιστε λιγο. Απο τις 30ωρες κοσμο με παρατηρητηρια παιξατε εναντιον της ΤΤΜ. Δεν ειχατε 5000 εισερχομενες απο μποξερ,σολ,cxc (ειπα να τις πω και τις 3 αλλιως θα με τρωγατε συγγνωμη αν ξεχασα καμια πλιζ μην βρειτε την ip μου και με σκοτωσετε) σε 25 ηπειρους κοσμο. Οπως ειπε και ο φιλος st pauli δεν ηρθε κανεις εδω να φτιαξει ονομα σε εναν απο τους χειροτερους κοσμους στην ιστορια του .γρ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω εμαθα οτι καποιος βγηκε απο την ηγεσια γιατι τσακωθηκατε για τα εσωτερικα χαχαχα.Θα ηθελα να σου θυμησω οτι την ειπα στον Βασιλια για το μπαχαλο του λογαριασμο του επειδη μου ειπαν να του πω ο Θοδωρης και οι αλλοι κολλητοι του, ουτε που ξερω τα ονομα τους γιατι δεν συμμετειχα σε κλησεις με ενημερωσαν οτι ο λογαριασμος του ειναι επιθετικος με καταπλετες και σε λαθος μερος το παρατηρητηριο ,ουτε ηξερα που ειναι το παρατηρητηριο του ουτε τι στρατο κανει ,ουτε καν ειχε κανει την ρυθμισει που φαινονται τα στρατευματα του μελος χαχαχααχα.Μετα φυσικα εβγαλαν την ουριτσα τους απεξω και του το παιζουν φιλοι και συγκρεμενα ελεγε ο Θοδωρης εγω μονο ρικλεημ θα κανω αμυνες δεν του στελνω .. Βγες να το διαψευσεις St pauli Συνεχίστε την λασπη και θα λεω καθε μερα και ενα ονομα υποψηφιου εσωτερικου . Γιατι αν εσεις ειστε μια φορα παλιοπαιδα εγω μπορω να γινω εκατο κατω απο τις καταλληλες συνθηκες φυσικα .
Χειροτερο κοσμο του gr τον καντε εσεις δεν ηταν.τουλαχιστον ηταν του ιδιου επιπεδου που βλεπουμε τελευταια .Εχετε τα 3/4 του χαρτη και δεν μπορειτε να νομπλαρετε .Ονοματακι φτιαξατε των ακουβαλητων γιατι 5 πλανα μηδεν χωρια ειναι ρεκορ .Τοσο λαθος πλανα ,τοσο λαθος ολα .Αντε παρακαλα για κανενα εσωτερικο τωρα και αν σου δωσουν γραψε μου ,εχουν αλλοι σειρα πριν απο εσενα .

Τοσο γελιο ειχα καιρο να κανω στις φυλετικες .
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Η αληθεια ειναι οτι και εμεις με σενα ριχνουμε πολυ γελιο και οχι μονο σε αυτον τον κοσμο. Για την ακριβεια ολος ο gr. Αντε πηγαινε για κανα μπανακι τωρα αφου δεν παιζεις
 
Κορυφή