ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Δεν σου ειπα κατι τετοιο. Δεν ξερω αν θες να γραφεις μονος σου ή να κλαιγεσαι σαν τον ροφιους, αλλα το να εισαι εριστικος χωρις βαση δεν θα σε ωφελησει σε κατι, ειδικα απο τη στιγμη που σημερα εχασες 100 επιθετικα για 5 χωρια περιπου. 20 ανα χωριο να βαραγες θα εχανες λιγοτερα και θα επαιρνες και χωρια.
 

DeletedUser36228

Κοιτα τι γραφετε απο το πρωι και μιλα μου μετα ποιος ειρωνευται και ειναι εριστικος!Δεν μπορω να μιλησω σοβαρα με τετοια ατομα, οποτε το ριχνω εξω χαχα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ρε καταλαβαινεις οτι με εχετε εξοργισει; Μπορεις τουλαχιστον να μιλας σοβαρα και να μας εξηγησεις τι εφταιγε;
 

DeletedUser36228

Σου ειπε κανενας οτι μας ενδιαφερει τι εχεις παθει ? Και που ειστε ακομα!
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Τα 40 χωρια τα εχει απο εσωτερικα & βαρβαρα

Αριστους αγοραζεις με το πριμ , σιγα το δυσκολο

Αρα Μιχαλη το νεο ειδος παιχνιδιου στις φυλετικες συμφωνα με τους BAN ειναι το εξης :

1. Λογκαρεις με premade φυλη
2. χωνεις τρελο πριμ να ανεβασεις το 1ο χωριο μεσα σε 1 εβδομαδα να εχει ακαδημια
3. Χωνεις κ αλλο πριμ να βγαλεις αριστους κ παιρνεις το 1ο βαρβαρο η' εσωτερικο απο καποιον φιλο σου που εχει ανεβασει ηδη το χωριο του
4. Μετα ξεκινας το ραλι με τα βαρβαρα κ τα εσωτερικα εφοσον σαν δουκας ξερεις ποιοι ειναι για φαγωμα
5. Χωνεις κ αλλο πριμ κ φαρμαρεις φυσικα ωστε να μπορεις να χτισεις τα βαρβαρα
6. Καποια στιγμη αφου εχεις αποκτησει πλεονεκτημα ξεκινας να ψιλοπαιζεις με τους κακομοιρους αντιπαλους σου που εχουν μεινει πισω

ρε φιλε θα τριζουν τα κοκκαλα του filologigy ,του SIMENIS , του HYDRA & των υπολοιπων NOBLES που σου εμαθαν το παιχνιδι στον 22

το παιχνιδι σας ειναι για γελια οπως κ ο τροπος αναπτυξης σας ... κατα τ' αλλα κραζατε τον δρακο

στο παρακατω βιντεακι απο το 0:50 μπορειτε να δειτε τον equalizer , dtoxic , lacasa , 2nerds εν ωρα δρασης
οι χτιστες

Η διαφορά είναι ότι αυτοί αν μπουνε τώρα δν θα βγάλουν βδομάδα και θα σου εξηγήσω και τον λόγο, επειδή νομίζεις ότι αυτοί μάθανε στον εκουα το παιχνίδι ενώ αυτός έκλεινε 4 χρόνια νωρίτερα τον 7 αλλά δν πειράζει το προσπερναμε. Συμφωνώ καλός ο φιλολογγιγγι από τους καλύτερους αν θες την άποψη μου απλά τότε οι παίχτες αν δν παίζανε το πισι τους θα ήταν απλά τα καφέ που να νομπλαρεις μόλις βγάλεις ακαδημια. Πάμε παρακάτω για να σου κάνω και λίγο μαθήματα φυλετικής ιστορίας , ο εκουα έγραψε γράφει και θα γράφει για πολλά ακόμα χρόνια ιστορία και όπως λες εσύ τώρα για την νομπλε του 22 και τον σιμενη Ζαρό Νικ και ΣΙΑ έτσι θα μιλάνε και τον εκουα τον ντα τον Μπλακο και τον τορνειντο.. η ιστορία δεν ξεγραφεται δεν διαγράφεται δεν ξεχνιέται. Μόνο που η διαφορά είναι ότι η παλιότερη ιστορία ξεπεράστηκε από την νεότερη και βελτιώθηκε τρομακτικά
 

DeletedUser30832

Συμφωνω οτι μπορει να μην βγαλουν βδομαδα , δεν αντιλεγω σε αυτο . Το παιχνιδι εχει αλλαξει τρομακτικα οπως λες

Αλλα ειχαν εναν τιμιο τροπο παιχνιδιου , ηταν συννενοησιμοι κ πανω απ ολα ειχαν ηθικη ...

Επισης δεν αντιλεγω οτι ο εκουαλιζερ ηταν πολυ καλος παικτης απο οσο τον θυμαμαι κ μαλλον ειναι ακομα

Εγω δεν εχω αμφισβητησει το υλικο σας , τον τροπο παιχνιδιου σας αμφισβήτησα

Αλλα οταν σημερα μπαινω να δω στατιστικα ανα ημερα & βλεπω τον εκουαλιζερ 1ο με 14 χωρια σκεφτομαι ρε φιλε τι εκανε ο ανθρωπος ...

καθαρισε μια φυλη μονος του ?

Μπαινω στο προφιλ του βλεπω οτι ολα ειναι βαρβαρα & εσωτερικα ... ε εκει ψιλοαπογοητευεσε & λες τι σοι παιχνιδι εχει γινει πλεον

αυτο ?

Οταν κ οι καλοι παικτες πλακωνουν τα βαρβαρα για να κανουν λογαριασμους ?

Μα σε 42 νομπλαρισματα να εχει 2 κανονικα ειναι λιγο απογοητευτικο για το παιχνιδι το ιδιο

Ξεκιναω κ εγω τα βαρβαρα λοιπον ... ακολουθω το παραδειγμα σας ...


Θα σταξετε...

τι εγινε κ περιμεναμε να σταξουμε ?

... καλος πολιτης σου ευχομαι
 

DeletedUser36228

Προσωπική άποψη στάθηκε πολύ καλά, αλλά δεν θα αντέξει πολύ εκεί πάνω..

Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΑΣ ΤΕΟ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Γνώμη για Terra Nova ?

Για τα 10 χωρια του εχει σταθει εξαιρετικα & κανει ρικλειμ σε χωρια που χανουν αλλοι ...

Αλλα οντως το θεμα ειναι αν θα αντεξουν εκει που ειναι διοτι ο κλοιος εχει κλεισει αρκετα παρότι πηραμε λιγα χωρια αυτη τη φορα
 

DeletedUser25720

Ισχύει αυτό αν και δεν ξέρω αν έχετε παρατηρήσει την κλιμακωτή άυξηση αμυνών σε κάθε σας πλάνο. Η οποία καθε φορα θα αυξάνεται με γρηγοροτερους ρυθμους.

20 στρατωνες αναπληρωνουν πολυ πιο γρηγορα απο 1.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Οι νουκ σηκωθηκαν για να χασουμε παλι ολες τις αμυνες της φυλης. Δεν εχει σημασια οτι δεν εγινε ρικλειμ αλλα οτι φαγανε πολλες αμυνες
@Dever
@gabriel
@St.Pauli
@ROFIUS
 

DeletedUser36228

Αυτό είναι το θεμα ότι πλέον βγάζετε μόνο άμυνες!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Το θεμα ειναι οτι παιζουμε αμυντικα αλλα περναμε συνεχως απο πανω σας
ασχετοι
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Το κακο ειναι πως δεν μαθενετε, οι ιδιοι ασχετοι με την τελευταια φορα ειστε
 

DeletedUser34042

Έχεις δίκιο φίλε μου δεν μπορεί να είμαστε σε όλα καλοί..!! Φαντάσου όμως να χάσεις από άσχετους..πρέπει γενικά να είστε λίγο πιο μετρημένοι στην ειρωνία!!
 
Κορυφή