ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30832

καλα εισαι σοβαρος ?

οι μπραβος θεωρουνταν σοβαρη συμμαχια
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
καλα εισαι σοβαρος ?

οι μπραβος θεωρουνταν σοβαρη συμμαχια

Οι ΣΤΟΠ-ΣΑΜΠ θεωρούνται σοβαρές φυλές; και αν ναι από ποιον σοβαρό παίκτη;
φέρτε μου τον μπρασκαψευτη και τα 300Κ πρεμ του να του δείξω πως γίνεται με 40Κ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Aπο την στιγμη που μας λεγατε πριν τον κοσμο οτι θα τους εχουμε συμμαχους , απο την στιγμη που τους περνατε επιτηρησεις και απο την στιγμη που τους βαζατε αμυνες ναι. Δεν πειραζει κραχτε τους, και για την sab τα ιδια λεγατε. Ετσι και αλλιως στο skype της stop ειναι συνηθης φαινομενο να κραζετε την sab και ειδικα απο τον λεφτη και τον ντεβερ
 

DeletedUser34042

Αυτά τα κανονίζουν οι υπεύθυνοι διπλωματίας φιλε μου και εμείς ακολουθαμε δεν φταίω εγώ για αυτό!!!
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Έχετε αλλά επιθετικά για να κάνω καμιά βουτιά αύριο να τα σηκώσετε να σας τα δώσω στο χερι ή να περιμένω καμιά βδομάδα που θα είστε έτοιμοι για να ανεβάσω απώλειες και να βγάλω καμία σημαία??
 

DeletedUser27789

Aπο την στιγμη που μας λεγατε πριν τον κοσμο οτι θα τους εχουμε συμμαχους , απο την στιγμη που τους περνατε επιτηρησεις και απο την στιγμη που τους βαζατε αμυνες ναι. Δεν πειραζει κραχτε τους, και για την sab τα ιδια λεγατε. Ετσι και αλλιως στο skype της stop ειναι συνηθης φαινομενο να κραζετε την sab και ειδικα απο τον λεφτη και τον ντεβερ

κατσε ρε που ξερεις και τι λεμε στο σκυπε. Ή λες για το ρουμ που βλεπετε??
αυτο που τα ξερετε ολα και καλυτερα απο μας ειναι ωραιο...
οι BRAVOS δεν ηταν ποτε συμμαχοι μας, η διπλωματια ειναι γνωστη ετσι κι αλλιως
 

DeletedUser25720

κατσε ρε που ξερεις και τι λεμε στο σκυπε. Ή λες για το ρουμ που βλεπετε??
αυτο που τα ξερετε ολα και καλυτερα απο μας ειναι ωραιο...
οι BRAVOS δεν ηταν ποτε συμμαχοι μας, η διπλωματια ειναι γνωστη ετσι κι αλλιως

Άρα εσείς στέλνετε άμυνες ακόμα και σε μη συμμαχικές φυλές;


Αν είναι έτσι ρ παιδιά φέρτε και εδώ καμία .
 

DeletedUser27789

Άρα εσείς στέλνετε άμυνες ακόμα και σε μη συμμαχικές φυλές;


Αν είναι έτσι ρ παιδιά φέρτε και εδώ καμία .
τρολλαρεις τωρα εσυ και θες να κανουμε κουβεντα που βαζουμε εμεις κ που βαζετε εσεις και ποιος παιρνει επιτηρησεις και ποιος μπηκε με 30 διπλους...

rofius εχουν αμυνες απο τα βαρβαρα που σηκωσαν, ειναι κομπλε τα παιδια
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
τρολλαρεις τωρα εσυ και θες να κανουμε κουβεντα που βαζουμε εμεις κ που βαζετε εσεις και ποιος παιρνει επιτηρησεις και ποιος μπηκε με 30 διπλους...

rofius εχουν αμυνες απο τα βαρβαρα που σηκωσαν, ειναι κομπλε τα παιδια
το που βαζουμε αμυνες αστο να το ξερουμε καλυτερα εμεις. το που βαζετε εσεις και αυτο επισης.
ποιος μπηκε με 30 διπλους;
μπορεις να πεις συγκεκριμενα ονοματα, αλλιως αντιο παπατζη
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
παικταραδες μου στο τέλος μα δω τι θα λετε
οτι ξεσκεπασαμε καθε παπατζιλικι που λεγατε, οτι χαλασαμε το 1/3 πρεμ(τουλαχιστον) απο αυτο που χαλασατε εσεις, οτι μπηκαμε 3β2(+1 το βαριδι οι μπραβος) που μετατραπηκε σε 4β2 , οτι ασελγησαμε στα χωρια σας, οτι σας πηγαιναμε σφαξιδι τα νουκ, οτι σας παιρναμε τα σκυπε ρουμ, τις φυλες, τους παικτες και αλλα τετοια πολυ ωραια.

βεβαια ειδικη μνεια θα γινει και στον ντιφ113 για την προσφορα του στα σκυπε κολλ, τους ρουφιαναραδες μας, καθως και στους κουληδες(ξερουν αυτοι-δεν εχει περασει ουτε χρονος απο τον 55)


εσεις παλι θα λετε δεν μας πηγατε πυξιδα βαρβαρεψαμε, τα κακα σολακια με τους ρουφιαναραδες, τα κακα σολακια που μας κλεβουν τα ρουμ και τις φυλες, τα κακα σολακια που ριχνουν πρεμ, τα κακα σολακια που δεν ειναι καλοι παικτες αλλα εχουν τα κοζια. τα κακα σολακια που τα βλεπουμε στον υπνο μας
γνωστο το παπατζιλικι σας, προσωπικα το ακουω 10 κοσμους τωρα...
 

DeletedUser34042

Χαλάρωσε φίλε μου μην πάθεις και τίποτα ένα παιχνίδι παίζουμε... πολλά νεύρα για το τιποτα...όλα καλά θα πάνε
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
κατσε ρε που ξερεις και τι λεμε στο σκυπε. Ή λες για το ρουμ που βλεπετε??
αυτο που τα ξερετε ολα και καλυτερα απο μας ειναι ωραιο...
οι BRAVOS δεν ηταν ποτε συμμαχοι μας, η διπλωματια ειναι γνωστη ετσι κι αλλιως

Εγω ειδα κατι περι ανικανοτητας της sab και οτι στο τελος θα τους φατε ευκολα και δεν λεω για το κεντρικο σας skype που εχετε μεσα τον καθε πικραμμενο. Αυτα βεβαια δεν τα λετε ακομα γιατι οι sab ειναι χρησιμοι για εσας. Απο την στιγμη που χεις κοινο φορουμ και βαζεις αμυνες δεν ειναι συμμαχοι;
 

DeletedUser34042

Φίλε μου εσύ που τα είδες δεν τα κάνεις ένα σκρινσοτ να τα δούμε και εμείς που είμαστε στα Ρουμ και δεν τα είδαμε;;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Φίλε μου εσύ που τα είδες δεν τα κάνεις ένα σκρινσοτ να τα δούμε και εμείς που είμαστε στα Ρουμ και δεν τα είδαμε;;

Στο τελος του κοσμου θα κανω ενα σκαιπ ρουμ , θα σας χωσω ολους μεσα και θα βλεπετε ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΡΙΝΣΟΤ με την σειρα. Το κακο ειναι οτι θα αποχωρειτε και δεν θα μπορεσετε να τα δειτε ολα
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Aπο την στιγμη που μας λεγατε πριν τον κοσμο οτι θα τους εχουμε συμμαχους , απο την στιγμη που τους περνατε επιτηρησεις και απο την στιγμη που τους βαζατε αμυνες ναι. Δεν πειραζει κραχτε τους, και για την sab τα ιδια λεγατε. Ετσι και αλλιως στο skype της stop ειναι συνηθης φαινομενο να κραζετε την sab και ειδικα απο τον λεφτη και τον ντεβερ
Καλα την σαμπ την κραζω ετσι και αλλιως αλλα οχι με τον τροπο που θες να προπαγανδισεις.
Ασε την προπαγανδα για αυτους που μπορουν να την κανουν.
Παπατζα!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αγαπητοι νουμπαδες της στοπ οπως μπηκα στους Aje ετσι μπηκα και σε εσας.Απο τωρα τιποτα πια δεν θα ειναι ιδιο για την φυλη σας.Ηρθε η ωρα της τιμωριας που ολοι σας αξιζετε και η σκια του shadow σας ευχεται καλες πυξιδες και να πατησετε διαγραφες. Δειτε ολοι σας τον χαρτη... Αυτο δεν ειναι τιποτα στο επομενο πλανο μας θα γινει και αλλη τρανταχτη αποχωρηση...Ειστε ολοι σας καταδικασμενοι για διαγραφες. Το παιχνιδι της ρουφιανιας και της ανεντιμιας το ξεκινησατε πρωτοι και θα σας το ανταποδωσουμε 100φορες σε χειροτερη μορφη.

Game over

By SOL MAFIA

Σου θυμιζει κατι ΛΕΦΤΗ; Καθε φορα που με λες ψευτη θα στο κοπαναω στο κεφαλι
 
Κορυφή