ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ξερεις τι θα γινει στην 45 και στην 54 αλλα δεν εχεις ιδεα για την 55 o_Oo_Oo_Oo_O


δυσκολα εκτος αν περασετε απο πανω μου

σημερα επεσε η πρωτη φαπα

και ας σκασανε το 80% με+15 τυχη και πανω παλι μηδενικες απωλιες ειχαν τα ακκουντ μας απο αμυνες

αυτο λεγετε οργανωση κατα καποιο τροπο για καποιες φυλες ισως το να στελνουμε με παλαντιν γεματα αμυντικα ειναι καλυτερο για την στοπ

ισως να εφταιγαν και οι τοσοι ρουφιανοι που εχω

ο χρονος θα δειξει τι ισχυει απολα,,,,,,,,,ισως ολα
 

DeletedUser36228

δυσκολα εκτος αν περασετε απο πανω μου

σημερα επεσε η πρωτη φαπα

και ας σκασανε το 80% με+15 τυχη και πανω παλι μηδενικες απωλιες ειχαν τα ακκουντ μας απο αμυνες

αυτο λεγετε οργανωση κατα καποιο τροπο για καποιες φυλες ισως το να στελνουμε με παλαντιν γεματα αμυντικα ειναι καλυτερο για την στοπ

ισως να εφταιγαν και οι τοσοι ρουφιανοι που εχω

ο χρονος θα δειξει τι ισχυει απολα,,,,,,,,,ισως ολα


ο καθένας μπορεί να πάει στο ανα ημέρα και να καταλάβει ότι λες μπαρούφες που δεν είχατε απώλειες!! Ωστόσο μην ξεχνάτε ότι μπορεί να θέλαμε να το μάθετε, βασικά αν το βάλετε λίγο να δουλέψει θα το καταλαβαίνατε κι όλας!! Πολύ Καλημέρα σε όλους!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ο καθένας μπορεί να πάει στο ανα ημέρα και να καταλάβει ότι λες μπαρούφες που δεν είχατε απώλειες!! Ωστόσο μην ξεχνάτε ότι μπορεί να θέλαμε να το μάθετε, βασικά αν το βάλετε λίγο να δουλέψει θα το καταλαβαίνατε κι όλας!! Πολύ Καλημέρα σε όλους!

Οχι απολυτα σωστο αλλα ουτε και λαθος αυτο που γραφεις γτ δεν ξερεις απο ποσα χωρια στελνει το καθε ακκουντ αν μιλαμε για απωλιες 2 ημερων στρατολογησης ανα χωριο κατι δεν διαβαζεις σωστα ειναι κατι που δεν μπορεις να ξερεις αν θες σου στελνω τις απωλιες μου απο το πλανο στον αππερκατ στις 21του μηνα για να καταλαβεις οτι η απωλιες που βλεπεις δεν ειναι αυτο που νομιζεις παντως 80κ τσεκουρια εναντια σε 20κ δορι και 17κ τοξα απωλιες εμενα worth μου φενεται και αυτα που λες να ισχυαν
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser36228

Αν τα βάλεις κάτω τα επιθετικά του κάψαμε επάνω σου θα είναι στην θέση τους ποιό γρήγορα από τις άμυνες σας! Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα μην το ξεχνάς!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αν τα βάλεις κάτω τα επιθετικά του κάψαμε επάνω σου θα είναι στην θέση τους ποιό γρήγορα από τις άμυνες σας! Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα μην το ξεχνάς!

Πολυ δυσκολα

Καλυτερα μην χανετε χρονο εδω και βαρεστε πανω που μπορειτε

Αν εχεις την γνωμη οτι 1000 1000 και 200 βαρυα ,(μεσο ορο δεν λεω για εξερεσεις) που ηταν ελαχιστες θα στρατολογηθουν πιο αργα απο 13 φουλ νουκ που οι μισες ηταν καλλιεργιες μαλλον να μετακομισω για αλλο παιχνιδι εσυ το πας σε αλλο λεβελ

Γνωμη μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εκτος αν πας στο ανα ημερα , ηττημενες μοναδες υποστηριξης και δεις το φως το αληθινο .
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ελα ντεβερ , σε προσκαλω ban να σου μαθω τα βασικα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εκτος αν πας στο ανα ημερα , ηττημενες μοναδες υποστηριξης και δεις το φως το αληθινο .

Και θα δεις τι ακριβως?

Θα σου πω εγω τα πιο πολλα τα εχασε ενας εκ των 2νερντς η τοξικ και ηταν 1500 δορια και 1500 τωρα ολες εσεις οι φυλετικες διανοιες απαντηστε μου πες πως ακριβως 1500 δορια και 1500 τοξα γινονται πιο αργα απο 6000 τσεκουρια ενως γεματου επιθετικου(που παντα ειναι παραπανω τα τσεκ απλα εβαλα το κατωτερο)

Αυτα ειναι που γραφει ο ντεβερ και υποστηριζεις εσυ ειναι για να τα λεει ο ντεβερ με την παρεα τ στα σκαιπ ρουμ και να χερονται μεταξυ τους

Οταν μιλας με σχετικους στο γκειμ δεν θα λετε τις νουμπθες που λετε στα ρουμ σας

Οποιος δν μπορει να καταλαβει αυτα τα απλα πραγματα ειναι απλα ασχετος
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
o dever δεν χρειάζεται να τον κουβαλήσουν.κουβαλάει και μόνος του μια φυλή αν χρειαστεί

Αν τα βάλεις κάτω τα επιθετικά του κάψαμε επάνω σου θα είναι στην θέση τους ποιό γρήγορα από τις άμυνες σας! Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα μην το ξεχνάς!

CircularHauntingAmericangoldfinch-max-1mb.gif



γνωμη για πρωτο λογαριασμο φυλης στοπ που δεν ξερει οτι στην καταταξη των απωλειων φαινονται οσα σκοτωσες και οχι οσα εχασες;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
ΑΖΑΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛ πες τους να κανουν ησυχια στο δικαστηριο
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ηρεμα Dark ,SPLIT-STACKING δεν εγινε .Εχω πληρη εικονα γιατι ξερω την αξια των μοναδων και πολλα αλλα που δεν ειναι ουτε ο καταλληλος χωρος και χρονος να αναλυθουν
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Ηρεμα Dark ,SPLIT-STACKING δεν εγινε .Εχω πληρη εικονα γιατι ξερω την αξια των μοναδων και πολλα αλλα που δεν ειναι ουτε ο καταλληλος χωρος και χρονος να αναλυθουν

Δεν θα ηξερε η μεγαλη ελισισι τι εγινε ? εσυ και ο αινσταιν τα ξερετε ολα ,για τον δευτερο αμφιβαλλω .

Δεν ειναι παιδικη χαρα να πουλας παραμυθια, το ποιος εχασε περισσοτερα ασε να το ξερουμε και οι 2 πλευρες .Ασχετως που ο φιλος dever δεν ξερει ουτε να διαβαζει τα στατιστικα και τις απωλειες γνωριζουν πολυ καλα οτι εχασαν παραπανω. Οσο για το οτι ηταν επιτηδες το πλανο ετσι και τα σπλιτ πηγαν 5 λεπτα μετα ..Σου απανταω με πρωτοσελιδο της Goal "Καληνυχτα παπατζη"
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Και εγω εχω καποιες αμφιβολιες για τον Αισταιν .
Εννοειται ολοι θα επρεπε να τα ξερετε αυτα τα βασικα.
Αφου σας αρεσει το παιχνιδι διαβαστε τα βασικα και μετα γραψτε
και

Αντε μπας και ανεβει λιγο το επιπεδο
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Και εγω εχω καποιες αμφιβολιες για τον Αισταιν .
Εννοειται ολοι θα επρεπε να τα ξερετε αυτα τα βασικα.
Αφου σας αρεσει το παιχνιδι διαβαστε τα βασικα και μετα γραψτε
και

Αντε μπας και ανεβει λιγο το επιπεδο

Γνωριζεις βεβαια οτι στο μοναδες ανα ημερα δεν φαινονται ODD και ODA αλλα ΜΟΝΑΔΕΣ που σκοτωσες ? Αμα μετραγαν ODD και ODA θα εγραφε "αριθμος μοναδων που σκοτωσες σε αγροκτημα/odd ως αμυνομενος/επιτιθεμενος ανα ημερα"

Ελπιζω να σου ανεβασα λιγο το επιπεδο γιατι μαλλον πρεπει να πας να κανεις παρεα στο dever
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δες τις αξιες των μοναδων ,και ασε τις εξυπναδες ,σου σφυριξαν και εσενα κατι και ηρθες να το γραψεις αμεσως .
 

DeletedUser36228

Οχι απολυτα σωστο αλλα ουτε και λαθος αυτο που γραφεις γτ δεν ξερεις απο ποσα χωρια στελνει το καθε ακκουντ αν μιλαμε για απωλιες 2 ημερων στρατολογησης ανα χωριο κατι δεν διαβαζεις σωστα ειναι κατι που δεν μπορεις να ξερεις αν θες σου στελνω τις απωλιες μου απο το πλανο στον αππερκατ στις 21του μηνα για να καταλαβεις οτι η απωλιες που βλεπεις δεν ειναι αυτο που νομιζεις παντως 80κ τσεκουρια εναντια σε 20κ δορι και 17κ τοξα απωλιες εμενα worth μου φενεται και αυτα που λες να ισχυαν


Οταν είπα να δείτε το ανα ημέρα δεν εννοούσα να δειτε τις απωλειες, μπορειτε να δειτε οτι εχθες τα ατομα που ειχαν τον μεγαλυτερο αριθμο αμυνων/απωλειων σε λακασα ηταν 6, αν εσεις πιστευετε οτι 6 ατομα που λες οτι εχασαν 40κ πεζα αναλογει σε 3κ πεζα ανα λογαριασμο μαλλον κατι δεν εκανες καλα στο σχολειο! Βγηκατε ολοι οι εξυπνοι να πειτε τις μπαρουφες σας, μιλησε ο πονεμενος ο εκουαλαιζερ που εφαγε 200κ πρεμ σε 2 βδομαδες και παιρνει βαρβαρα τωρα που ουτε για να τα ανεβασει δεν εχει, αχ αχ....Εγω θα έλεγα πριν γραφετε να σκεφτεστε λιγακι!
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
νταξει ρε ντεβερ, δεν εχουμε ολοι τους dejavu να μας δινουν ωθησεις. Εμεις τα παιρνουμε και τα ανεβαζουμε μονοι μας. Δεν μας τα χτιζουν και μετα τα αδειαζουν.

Δεν πειραζει, οταν ζητησετε επιθετικα θα γινουν και οι απαραιτητες ενεργειες φιλε μου. Ελπιζω να μην κανατε και εσεις τα λαθη των συμπαικτων σας.

Οσο για κατι που ελεγες καπου το μεσημερι, βλεπω οσα θελεις να βλεπω και λιγα(ή και οχι λιγα) παραπανω.

Οσο για τα premium. Γ Ε Λ Α Ω. Νωρις ειναι ακομα. Get ready.
 
Κορυφή