ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
φίλε ροφιους βάλε και αυτήν φυλή C.B για να μην λένε μετά.επίσης βάλε και για πάντα να δούμε τι γίνεται γιατί νομίζω από ότι θυμάμαι κιόλας ότι ο φίλος μας ο autojam έλεγε οτι δεν δείξαμε κάτι σαν φυλή και ακόμα συνεχίζουμε


ενα αφτερπλαν της στοπ παιζεις και καλα κανεις ηρεμησε λιγο με το σκουπιδομανι σου!!!
 

DeletedUser35410

Α καλα Rofius άσε το external αγόρι μου ... ούτε τι γίνεται στον κόσμο δεν ξέρεις!

Τι δείξατε μαγκα μου;
 

DeletedUser30832

Εννοειται οτι δεν ξερω τι γινεται στον κοσμο ... πες μου ομως για να μαθω κ εγω

Σε τι διαφωνεις δηλ για να καταλαβω ?

εσυ ποιον λογαριασμο παιζεις για να ξερω ποιος με παροτρυνει να αφησω το external
 

DeletedUser35410

Ο Terra Nova σε παροτρυνει να το αφησεις γιατι η σχεση σας ειναι σαν του Vin Diesel με τις τριχες ....

Εχεις βαλει την ακαδημια της ακαδημιας σου με το μερος μας στα στατιστικα
 

DeletedUser30832

Ο Terra Nova σε παροτρυνει να το αφησεις γιατι η σχεση σας ειναι σαν του Vin Diesel με τις τριχες ....

Εχεις βαλει την ακαδημια της ακαδημιας σου με το μερος μας στα στατιστικα

ok εκ παραδρομης λαθος ... διορθωνω αμεσα
 

DeletedUser30832

Πλευρά 1:
Φυλές: DejaVu, C.B
Πλευρά 2:
Φυλές: Prop, Prop*, Prοp

Timeframe: 21/10/2019 00:00:00προς21/10/2019 14:45:48

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1:
14
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 5

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1:
11
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 8

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1:
70,626
Πλευρά 2: 40,277
Διαφορά: 30,349

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1:
52,547
Πλευρά 2: 15,229
Διαφορά: 37,318

chart
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εντωμεταξύ ο τζαμαικανος βγαινει κράζει και την ιδια ωρα τρωει πυξιδα.Αυτα ειναι μαθηματα ζωης οχι αστεία.
 

DeletedUser35410

Ο τζαμαικανος απο την ημερα που ξαναμπηκε στο game, οπως καλα ξερεις, παιζει τον Τερρα Νοβα, αλλα επρεπε να σκεφτεις κατι για να φανεις η ξυπνια της παρεας τι να κανουμε...Πολλα ψυχολογικα εχουμε προκαλεσει...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πολλα γελια εχεις προκαλέσει και ευχαριστουμε θερμα,συνέχισε ετσι.
Τον λογαριασμο σου jamaikanos ποιος τον παιζει ,ο αλλος σου εαυτος ο μιστερ Χαι ,που λεει αστεια τραγουδακια και ολο στυλ χοροπηδαει?
 

DeletedUser35410

Ο λογαριασμος jamaikanos δεν ειναι δικος μου απ το 2014. Για τα αλλα μονο ναι...
 

DeletedUser30832

Αυτους γιατι τους κρατατε ακομα ? Ελπιζετε να αναστηθουν ?

http://prntscr.com/pmm1zu

25 λογαριαμοι χωρανε στις 3 BAN αντε καντε την ενωση για να λετε τουλαχιστον οτι 4,5,6 η' οσες νομιζετε εσεις φυλες βαραμε 1
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εσυ παρε καμια αμυνα απο ΒΑΝ γιατι προβλεπω πυξιδα double fast.

ΥΓ.Με τα βαρβαρα τι φαση?
 

DeletedUser30832

ρε σεις τι φαση ειναι αυτη ?

Οταν εμεις βγαζαμε πλανο στους prop εσεις κανατε στα βαρβαρα ? Αντισταθηκαν τουλαχιστον η' επεσαν αερα ?

https://prnt.sc/pmoxcc



Οφειλω να παραδεχτω οτι θελει οργανωση να μαζεψεις τοσα βαρβαρα σε 1 μερα κ μαλιστα μολις 40 μερες απο το ξεκινημα του κοσμου
 

Συνημμένα

  • 1571750733401.png
    1571750733401.png
    202,5 KB · Προβολές: 31

Fr0zenStaLk3r

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
16
Χαιρετώ τους παικταράδες του Κ61(Δεν τρολλάρω). Ίσως απο τις λίγες φορές που θα γράψω και εγώ εδω πέρα. Καλώς ή κακώς η διπλωματία υπάρχει στο παιχνίδι και όποιος εχει το πλεονέκτημα εκεί έχει και το πλεονέκτημα να πάρει και τον κόσμο.Οπότε εύχομαι καλή επιτυχία και στις 2 πλευρές.Παίξτε για να ευχαριστηθείτε το παιχνίδι σαν παρέα και όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα. Όποιος νικήσει νίκησε και όποιος χάσει έχασε. Ενα παιχνίδι είναι!!

Καλή συνέχεια σε όλους και εύχομαι να δούμε εναν καλό κόσμο!!!:)
 

DeletedUser36228

Ξεκινήσαμε να πάρουμε τα βάρβαρα της ηπείρου γιατί σας βλέπουμε πολύ επιθετικούς απέναντι τους!


Τρεχάτε θα πάρουν όλα!!!

ΡΟΦΙΟΥΣ φιλαράκι μου βγάλε ένα στατς λακασα vs βάρβαρα ποιο πολύ ενδιαφέρον έχει απο τους ετοιμοθάνατους τους προπ!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ντεβερ πολλα λες και δεν εχεις ιδεα απο το παιχνιδι, δεν εχεις παιξει ποτε κατω απο πιεση γιατι σε κουβαλουσαν οι φιλοι σου στους αλλους κοσμους επειδη παιζαν με παρασιτα, εδω ομως δεν γυτωνεις την πυξιδουλα. Πολυ γλωσσα εβγαλες παρασιτικε
 

DeletedUser36228

Ντεβερ πολλα λες και δεν εχεις ιδεα απο το παιχνιδι, δεν εχεις παιξει ποτε κατω απο πιεση γιατι σε κουβαλουσαν οι φιλοι σου στους αλλους κοσμους επειδη παιζαν με παρασιτα, εδω ομως δεν γυτωνεις την πυξιδουλα. Πολυ γλωσσα εβγαλες παρασιτικε


Δεν ξέρεις καν που έχω παίξει και με ποίους, το μόνο που ξέρεις ειναι για έναν 50, εναν 55 μέχρι εκεί!Ο χρόνος θα μιλήσει μόνος του φίλε dapper, ιδού η ρόδος ιδου και το πήδημα! Πάντως αν θέλετε κανα βάρβαρο στην απο δώ μεριά τα πουλάει ο προ!
 
Κορυφή