Φυλές & παίκτες

Συζήτηση στο forum 'Στρατολογηση Παικτων/Παρουσιαση φυλων' που ξεκίνησε από το μέλος Grey79, στις 15. Ιουν 2019.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. Grey79

Grey79 Member

Έχει προχωρήσει περίπου ένα μήνα ο κόσμος, αλλά δεν έχει γραφτεί κάτι εδώ ακόμα. Οπότε ας γίνει μια αρχή.

2. TROLL MASTER

TROLL MASTER Well-Known Member

AΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ

Οι πυξιδιασμένοι του κ56, οι πυξιδιασμένοι του κ58(πριν καν βγει μηνας :eek:) και κατι αλλες ψιλοπεριεργες φυλες εχουν μπει,κλασσικος καλοκαιρινος νουμποκοσμος. Η διπλωματία θα παίξει ρόλο, οι πυξιδιασμένοι του 58 είναι λίγο καλύτεροι απο του 56 αλλά θα δείξει το αποτέλεσμα.

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στο φίλο *ZaCrO-MuRder*

Στα σοβαρά τώρα, καλη τύχη σε ολες τις φυλες και τους παιχτες,καλές μάχες να εχετε και να δούμε οι παρατηρητές εναν ωραίο κόσμο και όσο γίνεται αμφίρροπο. :oops:

Οι kingniorantes και Grey79 έχουν κάνει like
  3. Artur-king

Artur-king Well-Known Member

Μην ξεχνάς και τους πυξιδιασμενους του 57 της περου-πραξις

4. sez kami-sama

sez kami-sama Member

Ο Jent. μια φυλή μόνος του από ότι φαίνεται .

5. panoik

panoik Well-Known Member

Ενώ ο jent στον 56 πήγαινε τρένο. Χαχαχαχα...

Τεσπα αργός κόσμος.

Υ. Γ οι one man show φυλές δεν έχουνε μέλλον.

6. theotsak21.

theotsak21. Well-Known Member

Ειπαμε εσυ με το κλεμμενο ονομα δεν πρεπει να μιλας. Ο αληθινος πανοικ δεν θα εκραζε ποτε τον τζεντ

7. sez kami-sama

sez kami-sama Member

Το ήξερα ότι είσαι υποκριτής !!!! Ντροπή σου !!!!

8. panoik

panoik Well-Known Member

Theotsak21 ο ίδιος είμαι απλά είμαι μεσα στα 7 με 8 χρόνια που είχα να γράψω από τότε που κλείσαμε τον 12 η ζωή με σμιλεψε και έγινα ποιο κυνικός. Παίκτικα όμως το ίδιο τζαματος είμαι. Ρώτα τους να σου πουν. Απλά κάτι τζεντ και τον φίλο του τον μυρωδιά τον Vasco ρε φίλε δεν μου γέμισαν το μάτι. Ψέμματα να πω?

Sez φοβου τους σαουδαραβες και δώρα φέροντας.

Υ. Γ είδε κάνει τον λογαριασμό τζεντ στο 56 και νομίζει ότι πάει τρένο? Τότε κάτι λοκο, μητροπανοι κτλπ τι να πουν?

Ο/Η -lucid dreams- έχει κάνει like
  9. GOA.

GOA. New Member

sez kami sama βρες καμια μικρη φυλη κλεισε παλι συμμαχια να τους κανετε πλανακι νυχτιατικα!

Ο/Η theristis7 έχει κάνει like
  10. sez kami-sama

sez kami-sama Member

την πυξίδα σου εσύ την έφαγες όσο ήσουν ΒΑΛΚΕΣ ή HAYATE ? γιατί έχω και υπερμετρωπία και μπορεί να μπερδεύτηκα μέσα στο βράδυ .

11. panoik

panoik Well-Known Member

Μου αρέσει που κάνουν like μέλη της bq. Λες και δεν εχουν κάνει τα ίδια σε άλλους κόσμους. Ρόδα είναι και γυρίζει.

Ο/Η theristis7 έχει κάνει like
  12. GOA.

GOA. New Member

Μπραβο ρε παικτουρα χαχαχα αφου μας εψηνες στους ΒΑΛΚΕΣ να παμε επιθετικα να παρουμε την ηπειρο παρεα χαλαρα ... δεν μπορει σοβαρα να θες να μου την πεις εσυ για πυξιδα απο την στιγμη που εκατσες να ζητας να παιξουμε επιθετικα και περιμενες λιγες μερες πριν βγαλλουμε ακαδημιες να παιξουμε για να βαρεσετε. Ναι εφυγα απο Βαλκες καθως μετα απο τοσο καιρο κατι βρωμουσε. Και ποσο δικαιωθηκα που εφυγα? 2 μερες μετα ξεκινησατε μαλον δεν ειχατε ετοιμαστει ακομα και κινηθηκατε πριν κανουμε κατι. Ετσι θελω να πιστευω δηλαδη αν αυτα ειναι τα οργανωμενα χτυπηματα σας ... πηγαιντε για κανα μπανακι, αλλα οπως ειπα θελω να πιστευω πως χωρις να τα εχετε στρωσει 100% οπως τα θελατε επρεπε να κινηθειτε, σωστη κινηση.

Στην τελικη ... ακομα και ετσι δεν βλεπω να πειρατε προβαδισμα παντος. Να σε δω να κλεινεις τον κοσμο και θα ξαναπαρατησω το παιχνιδι παλι για καμια 5ετια μηπος παιζουν μετα πιο πολυ αντρικιες μαχες αυτα δεν τα μπορω!

Τελευταία επεξεργασία: 20. Ιουν 2019
  13. Arrow

Arrow Well-Known Member

παμε λιγο να δουμε αντρικες μαχεεςςς...

#οτι_να_ναι_ΝΠΔΒ

14. theristis7

theristis7 Member

Επειδη εχω μπερδευτει λιγο και εγω
    1)το ξερει η φυλη σου οτι ζητησες να σε στρατολογησουμε?
    2)πλζζζ μην μας κανεις περιεργα τα καλοκαιρια επειδη δεν σας καναμε συμμαχους λυπησου μας

Υ.Σ.
    Αν ειχες λιγο χιουμορ θα μπορουσες ευκολα να κανεις αναγραμματισμο την φυλη "ΒΑΛΚΕΣ" ωστε πεις εξυπνα τι ηταν που σας πιστεψαν

15. sez kami-sama

sez kami-sama Member

Το ξέρω ... έχεις δίκιο ... είμαι απαράδεκτος , αλλά συγχώρα με όταν πρότεινα στον elaκαιpoueisai να κάνει τέτοια μεταγραφάρα (χωρίς να το παινευτώ) δεν ήξερα ότι όλο τον κόσμο τον βλέπεται γαλάζιο και μοβ από τον πρώτο μήνα . Παρ' όλ' αυτά , συμφωνώ μαζί σου δεν ήταν και η καλύτερη κίνηση . Για να κλείσω , θα είμαι ειλικρινής μαζί σου ... αυτό που με μάθατε αδέλφια είναι πως η διπλωματία του φόβου παραμένει καλή διπλωματία και επειδή αυτό το μάθημα το εκτιμώ μάθε και εσύ πως το υστερόγραφο είναι με ύψιλον και γάμμα .

Υ.Γ.
    Λυπάμαι πραγματικά που δεν με θέλετε ... ας έχουμε λοιπόν ένα υπέροχα περίεργο καλοκαίρι αγαπημένε μου !!!

Ο/Η cpt gpasxalis έχει κάνει like
  16. theristis7

theristis7 Member

Αν ηταν χειμωνας μαζι σου να το συζητουσαμε ομως καλοκαιρι τα παλτα δν χρησιμευουν ανλακι

17. sez kami-sama

sez kami-sama Member

Έχεις ξανά δίκιο φίλε μου συγχώρα με ... απλά σας είδα που κάνετε αγκαλίτσες εκεί στην κ45 , κ55 και νόμιζα πως κρυώνατε .

Υ.Γ.
    Μάλλον λάθος κατάλαβα , καλή συνέχεια !

18. theristis7

theristis7 Member

Γιατι εισαι delusional?

5 φυλες DMC κοκκινες απο την αρχη ασχετα αν διαλυθηκαν και στρατολογησατε τους μισους τους παικτες,οσους εμειναν τουλαχιστον χΔ

Εχετε 2 φυλες αλλες 2 οι OH
    Βρηκατε και αλλες μικρες τους πουλησατε παραμυθι να πανε επιθετικα ωστε να τους παρετε ευκολα τα χωρια

Οπως και εσυ πριν 3-4 μερες που μας ζητουσες στρατολογηση ετσι ζηταγαν απο εμας και ολοι αυτοι π πηρατε αλλα στο τελος μονο εναν πηραμε ενω θα μπορουσαμε ευκολα να τους παρουμε προσωρινα και να ειναι μελλοντικα εσωτερικα

Αν βγαλεις το "μαλλον" εισαι μεσα
    Καλη συνεχεια και σε εσενα

19. Pampos1

Pampos1 New Member

Μαλιστα.Και εγω τα ακουσα αυτα και συμφωνω αλλα και εσυ θα μπορουσες να πεις πως βαρεσατε παιχτη της φυλης αυτου που κραζεις ενω ειχατε συμβαση.Αμα θες να μιλησεις για κατι λεγε τα ολα οχι μονο οτι σε συμφερει.

20. theristis7

theristis7 Member

Ενημερωση Κοσμου 59 (3/7/2019)

Προβαδισμα οι AP με 581 ποντους και ακολοθουν οι ΟΗ με 208 ποντους
    Οι AP σαφως και εχουν μπει πιο δυναμικα απο ολους στο κλεισιμο του κοσμου και μενει να δουμε πως θα εξελιχθουν τα πραγματα απο εδω και περα

https://prnt.sc/oa5daz