Φυλές & παίκτες

  • Δημιουργός θέματος Grey79
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Έχει προχωρήσει περίπου ένα μήνα ο κόσμος, αλλά δεν έχει γραφτεί κάτι εδώ ακόμα. Οπότε ας γίνει μια αρχή.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
AΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ

Οι πυξιδιασμένοι του κ56, οι πυξιδιασμένοι του κ58(πριν καν βγει μηνας :eek:) και κατι αλλες ψιλοπεριεργες φυλες εχουν μπει,κλασσικος καλοκαιρινος νουμποκοσμος. Η διπλωματία θα παίξει ρόλο, οι πυξιδιασμένοι του 58 είναι λίγο καλύτεροι απο του 56 αλλά θα δείξει το αποτέλεσμα.

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στο φίλο *ZaCrO-MuRder*

Στα σοβαρά τώρα, καλη τύχη σε ολες τις φυλες και τους παιχτες,καλές μάχες να εχετε και να δούμε οι παρατηρητές εναν ωραίο κόσμο και όσο γίνεται αμφίρροπο. :oops:
 

Deleted User - 119632

Ενώ ο jent στον 56 πήγαινε τρένο. Χαχαχαχα...

Τεσπα αργός κόσμος.

Υ. Γ οι one man show φυλές δεν έχουνε μέλλον.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ενώ ο jent στον 56 πήγαινε τρένο. Χαχαχαχα...

Τεσπα αργός κόσμος.

Υ. Γ οι one man show φυλές δεν έχουνε μέλλον.


Ειπαμε εσυ με το κλεμμενο ονομα δεν πρεπει να μιλας. Ο αληθινος πανοικ δεν θα εκραζε ποτε τον τζεντ
 

Deleted User - 119632

Theotsak21 ο ίδιος είμαι απλά είμαι μεσα στα 7 με 8 χρόνια που είχα να γράψω από τότε που κλείσαμε τον 12 η ζωή με σμιλεψε και έγινα ποιο κυνικός. Παίκτικα όμως το ίδιο τζαματος είμαι. Ρώτα τους να σου πουν. Απλά κάτι τζεντ και τον φίλο του τον μυρωδιά τον Vasco ρε φίλε δεν μου γέμισαν το μάτι. Ψέμματα να πω?

Sez φοβου τους σαουδαραβες και δώρα φέροντας.

Υ. Γ είδε κάνει τον λογαριασμό τζεντ στο 56 και νομίζει ότι πάει τρένο? Τότε κάτι λοκο, μητροπανοι κτλπ τι να πουν?
 

DeletedUser36043

sez kami sama βρες καμια μικρη φυλη κλεισε παλι συμμαχια να τους κανετε πλανακι νυχτιατικα!
 

DeletedUser34044

την πυξίδα σου εσύ την έφαγες όσο ήσουν ΒΑΛΚΕΣ ή HAYATE ? γιατί έχω και υπερμετρωπία και μπορεί να μπερδεύτηκα μέσα στο βράδυ .
 

Deleted User - 119632

Μου αρέσει που κάνουν like μέλη της bq. Λες και δεν εχουν κάνει τα ίδια σε άλλους κόσμους. Ρόδα είναι και γυρίζει.
 

DeletedUser36043

Μπραβο ρε παικτουρα χαχαχα αφου μας εψηνες στους ΒΑΛΚΕΣ να παμε επιθετικα να παρουμε την ηπειρο παρεα χαλαρα ... δεν μπορει σοβαρα να θες να μου την πεις εσυ για πυξιδα απο την στιγμη που εκατσες να ζητας να παιξουμε επιθετικα και περιμενες λιγες μερες πριν βγαλλουμε ακαδημιες να παιξουμε για να βαρεσετε. Ναι εφυγα απο Βαλκες καθως μετα απο τοσο καιρο κατι βρωμουσε. Και ποσο δικαιωθηκα που εφυγα? 2 μερες μετα ξεκινησατε μαλον δεν ειχατε ετοιμαστει ακομα και κινηθηκατε πριν κανουμε κατι. Ετσι θελω να πιστευω δηλαδη αν αυτα ειναι τα οργανωμενα χτυπηματα σας ... πηγαιντε για κανα μπανακι, αλλα οπως ειπα θελω να πιστευω πως χωρις να τα εχετε στρωσει 100% οπως τα θελατε επρεπε να κινηθειτε, σωστη κινηση.

Στην τελικη ... ακομα και ετσι δεν βλεπω να πειρατε προβαδισμα παντος. Να σε δω να κλεινεις τον κοσμο και θα ξαναπαρατησω το παιχνιδι παλι για καμια 5ετια μηπος παιζουν μετα πιο πολυ αντρικιες μαχες αυτα δεν τα μπορω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
παμε λιγο να δουμε αντρικες μαχεεςςς...

#οτι_να_ναι_ΝΠΔΒ
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
την πυξίδα σου εσύ την έφαγες όσο ήσουν ΒΑΛΚΕΣ ή HAYATE ? γιατί έχω και υπερμετρωπία και μπορεί να μπερδεύτηκα μέσα στο βράδυ .

Επειδη εχω μπερδευτει λιγο και εγω
1)το ξερει η φυλη σου οτι ζητησες να σε στρατολογησουμε?
2)πλζζζ μην μας κανεις περιεργα τα καλοκαιρια επειδη δεν σας καναμε συμμαχους λυπησου μας

Υ.Σ.
Αν ειχες λιγο χιουμορ θα μπορουσες ευκολα να κανεις αναγραμματισμο την φυλη "ΒΑΛΚΕΣ" ωστε πεις εξυπνα τι ηταν που σας πιστεψαν
 

DeletedUser34044

Επειδη εχω μπερδευτει λιγο και εγω
1)το ξερει η φυλη σου οτι ζητησες να σε στρατολογησουμε?
2)πλζζζ μην μας κανεις περιεργα τα καλοκαιρια επειδη δεν σας καναμε συμμαχους λυπησου μας

Υ.Σ.
Αν ειχες λιγο χιουμορ θα μπορουσες ευκολα να κανεις αναγραμματισμο την φυλη "ΒΑΛΚΕΣ" ωστε πεις εξυπνα τι ηταν που σας πιστεψαν

Το ξέρω ... έχεις δίκιο ... είμαι απαράδεκτος , αλλά συγχώρα με όταν πρότεινα στον elaκαιpoueisai να κάνει τέτοια μεταγραφάρα (χωρίς να το παινευτώ) δεν ήξερα ότι όλο τον κόσμο τον βλέπεται γαλάζιο και μοβ από τον πρώτο μήνα . Παρ' όλ' αυτά , συμφωνώ μαζί σου δεν ήταν και η καλύτερη κίνηση . Για να κλείσω , θα είμαι ειλικρινής μαζί σου ... αυτό που με μάθατε αδέλφια είναι πως η διπλωματία του φόβου παραμένει καλή διπλωματία και επειδή αυτό το μάθημα το εκτιμώ μάθε και εσύ πως το υστερόγραφο είναι με ύψιλον και γάμμα .

Υ.Γ.
Λυπάμαι πραγματικά που δεν με θέλετε ... ας έχουμε λοιπόν ένα υπέροχα περίεργο καλοκαίρι αγαπημένε μου !!!
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
αλλά συγχώρα με όταν πρότεινα στον elaκαιpoueisai να κάνει τέτοια μεταγραφάρα (χωρίς να το παινευτώ)
Αν ηταν χειμωνας μαζι σου να το συζητουσαμε ομως καλοκαιρι τα παλτα δν χρησιμευουν ανλακι
 

DeletedUser34044

Αν ηταν χειμωνας μαζι σου να το συζητουσαμε ομως καλοκαιρι τα παλτα δν χρησιμευουν ανλακι

Έχεις ξανά δίκιο φίλε μου συγχώρα με ... απλά σας είδα που κάνετε αγκαλίτσες εκεί στην κ45 , κ55 και νόμιζα πως κρυώνατε .

Υ.Γ.
Μάλλον λάθος κατάλαβα , καλή συνέχεια !
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Έχεις ξανά δίκιο φίλε μου συγχώρα με ... απλά σας είδα που κάνετε αγκαλίτσες εκεί στην κ45 , κ55 και νόμιζα πως κρυώνατε
Γιατι εισαι delusional?

5 φυλες DMC κοκκινες απο την αρχη ασχετα αν διαλυθηκαν και στρατολογησατε τους μισους τους παικτες,οσους εμειναν τουλαχιστον χΔ

Εχετε 2 φυλες αλλες 2 οι OH
Βρηκατε και αλλες μικρες τους πουλησατε παραμυθι να πανε επιθετικα ωστε να τους παρετε ευκολα τα χωρια

Οπως και εσυ πριν 3-4 μερες που μας ζητουσες στρατολογηση ετσι ζηταγαν απο εμας και ολοι αυτοι π πηρατε αλλα στο τελος μονο εναν πηραμε ενω θα μπορουσαμε ευκολα να τους παρουμε προσωρινα και να ειναι μελλοντικα εσωτερικα

Αν βγαλεις το "μαλλον" εισαι μεσα
Καλη συνεχεια και σε εσενα
 

DeletedUser30021

Γιατι εισαι delusional?

5 φυλες DMC κοκκινες απο την αρχη ασχετα αν διαλυθηκαν και στρατολογησατε τους μισους τους παικτες,οσους εμειναν τουλαχιστον χΔ

Εχετε 2 φυλες αλλες 2 οι OH
Βρηκατε και αλλες μικρες τους πουλησατε παραμυθι να πανε επιθετικα ωστε να τους παρετε ευκολα τα χωρια

Οπως και εσυ πριν 3-4 μερες που μας ζητουσες στρατολογηση ετσι ζηταγαν απο εμας και ολοι αυτοι π πηρατε αλλα στο τελος μονο εναν πηραμε ενω θα μπορουσαμε ευκολα να τους παρουμε προσωρινα και να ειναι μελλοντικα εσωτερικα

Αν βγαλεις το "μαλλον" εισαι μεσα
Καλη συνεχεια και σε εσενα

Μαλιστα.Και εγω τα ακουσα αυτα και συμφωνω αλλα και εσυ θα μπορουσες να πεις πως βαρεσατε παιχτη της φυλης αυτου που κραζεις ενω ειχατε συμβαση.Αμα θες να μιλησεις για κατι λεγε τα ολα οχι μονο οτι σε συμφερει.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Ποιοι ΑΡ; Αφού οι BQ θα κερδίσουν στο τέλος,ασχετοι γενικα αλλα μακράν καλύτερο υλικό απο τις υπόλοιπες φυλές του σέρβερ,απλα και λιτά.

Το οτι οι 2 φυλες που ανέφερες πήραν τα πρώτα κεντρικά χωριά δεν λέει κάτι.

*ZaCrO-MuRder* εκαναν και το μεταγραφικο μπαμ του καλοκαιριού,δεν τους σταματαει τιποτα.Ιν κανιελ ουτις γουι τραστ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ,ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Χρόνος λειτουργίας server: 123 ημέρες

"Ο" εχθρικα χωρια κατακτημενα απο την αντιπαλη πλευρα (μονο με ρικλειμς παιρνουν την χαρα να κατακτησουν κοκκινο χωριο)

Μηπως απο τα πολλα εσωτερικα και τα βαρβαρα ξεχασατε να παιζετε? :confused:o_O:rolleyes:
 
Κορυφή