Γάτοι nsg VS Peru

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 57' που ξεκίνησε από το μέλος Ιούδας, στις 9. Φεβ 2019.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. Artur-king

Artur-king Well-Known Member

Δηλαδη θελεις να μας πεις οτι οι περου επαιρναν επιτηρησεις των φλεξ απο καλη καρδια? Το οτι ηταν μαξιλαρακι μεταξυ μας και των Περου το οποιο σας συμφερε να υπαρχει, δεν το συζηταμε αυτο ετσι?

2. flouflis

flouflis Well-Known Member

Δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται εδώ και λίγες μέρες. Βέβαια από τα στατιστικά φαίνεται ...αλλά δε βαριέσαι, ποιος να τα κοιτάζει τώρα...( αν και αρχίζω δυστυχώς να πιστεύω ότι και να τα κοιτάξεις δεν θα καταλάβεις και πολλά) Ερχεσαι, πετάς την κοτσάνα σου και νομίζεις ότι είπες και κάτι έξυπνο.
    Οταν θα καταλάβεις ότι οι παίκτες δεν είναι αντικείμενα που σου ανήκουν και ότι πρέπει να τους συμπεριφέρεσαι ως συμπαίκτες, τότε ίσως και να στρατολογήσεις κάποιον όχι γιατί έχει ανάγκη αλλά γιατί θέλει να παίξει μαζί σου.
    Οι Περού κόκκινοι για εμας από την πρώτη μέρα, οι Πράξις το ίδιο...και όλοι οι σύμμαχοι τους.
    Αλλά σε πληροφορώ, πολύ πιο αξιοπρεπείς από εσάς. Παίζουν και κάνουν χαβαλέ.
    Είστε η πιο λαμόγιο φυλή του κ57...δεν θα αναλύσω γιατί, το ξέρεις καλύτερα. Τίποτα ξεκάθαρο με κανέναν. Κρυφές Σ.Ε κλπ κλπ
    Αυτή τη στιγμή είστε απλά τυχεροί, μας καθυστερούν οι Πράξις γιατί τους έχουμε στην πλάτη. Τις μισές επιθέσεις από αυτές που έφαγαν οι Πράξις αυτές τις μέρές αν τις τρώγατε εσείς, θα τρέχατε σαν τα κοτόπουλα...
    Βγάλτε γλώσσα όσο αντέχουν οι Πράξις, μετά κρυφτείτε. Η μπόρα έρχεται...

3. flouflis

Η τελευταία φράση σου είναι ότι πιο άκυρο έχω διαβάσει για τον κ57.
    Είναι προφανές ότι δεν ξέρεις κανέναν από τα ακκ της διοίκησης των nsg και το πωςλειτουργούν για να βγάζεις τέτοιο συμπέρασμα. Επανέλαβε το αληθές, που λένε και στον στρατό!

4. Artur-king

Φλουφλη, η λογικη που πηρατε αυτα τα ατομα στην φυλη σας απουσιαζει πληρως. Και θα σου πω γιατι, γιατι αυτα τα ατομα που στρατολογησατε το γαιδουρι πχ, θα κανει οτι του πει ο δογμα και η παρεα του και εσεις πιστεψατε στα ομορφα λογακια τους οτι θελουν να παιξουν. Μια φορα να αλλαξεις στρατοπεδο, παντα θα το αλλαζει. Ή μηπως ηταν καποιο τρελο σχεδιο να φατε παιχτες των πραξις που ηταν βαρος? (λεμε τωρα, μια τρελη ιδεα) Προσωπικα προτιμω να φαω πυξιδα παρα να αλλαξω στρατοπεδο. Και ακριβως οπως το'πες: οι παιχτες δεν ειναι αντικειμενα οπως τα θεωρουν οι "αντιπαλοι" σας (περου-πραξις), εχουν δικα τους συμφεροντα, δικο τους σκεπτικο, δικο τους τροπο παιχνιδιου και αν εσυ πιστευεις οτι τα παλικαρια που αλλαξαν φυλη και ηρθαν σε 'σας(οχι ολοι, αλλα αρκετοι) τοτε πραγματικα εισαι αξιος της μοιρας σου που θα ειναι κοινη με του kritigiannis. Ο Ιουδας φιλαει ωραια.

Την καλημερα μου

5. resk

resk Member

Φλουφλη μάλλον δεν βλέπεις εσύ καλά τα στατιστικά. Στο πρώτο πλάνο που μας κάνατε (αεροπλάνο βασικα,ο θεός να το κάνει πλανο) 2 χωριά μάς πήρατε με το ζορι,το ένα 2700 πόντους και το άλλο όπως είπα και σε άλλο ποστ μου χασατε 10 επιθετικά και 20 αριστους για να το πάρετε. Την μπόρα μάλλον θα την δείτε εσείς να σας έρχεται. Όλοι ονειρα βλέπετε μάλλον εκεί στην nsg και έχετε βγει όλοι παικταραδες του Gr.εγώ λέω να σταματήσετε να γράφετε στο εξωτερικό φόρουμ και να ξεκινήσετε να παίζετε επιτέλους το παιχνίδι,μπας και μας πάρετε κανένα χωριό.

6. kritigiannis

kritigiannis Well-Known Member

Αν κανει η Περού μια Σ.Ε με nsg τα γατακια δεν θα ξέρουν που να κρυφτούν... οπότε μη λέτε πολλά εκει στην omg γιατι δεν ειστε κατι το ιδιαίτερο. Αν εκαιρεσεις καμια 10 σοβαρούς απο ολο αυτο τον όγκο, οι υπόλοιποι ειναι για φαπες.

Για τραστ δεν λεω τιποτα... μεγαλώνουν τα χωρια τους απλα και περιμένουν :p

Ο/Η kingniorantes έχει κάνει like
  7. Lannister1988

Lannister1988 Well-Known Member

Ενα πραγμα βλεπω ως εξωτερικος παρατηρητής οτι στην αρχη του post την omg την ειχατε ξεγραμμένη και οντως που ειχα δει τοτε φαινοταν τελικα μπαινω υστερα απο καιρο να διαβασω και βλεπω οτι η omg ειναι πρωτη και επικρατει πλεον μια γκρινια σε βαρος τους... Τελικα μαλλον αξιζει τον σεβασμο γιατι εκατσε και τον επαιξε τον κοσμο ασχέτως του τελικου αποτελεσματος που θα εχει ο κοσμος

8. Artur-king

Που σαι βρε κλαψανιστερ, εδω εμεις (οι TRUST) δεν πολεμαμε κανεναν και δεν παιζουμε φαπες και ειμαστε πρωτοι στις επιτεθομενες απωλειες και οι αντιπαλοι μας σε λιγο θα ειναι πρωτη φυλη στις αμυνομενες απωλειες.

Ο/Η resk έχει κάνει like
  9. xukotako1

xukotako1 Member

1. old σου ανηκω? ποτε θα ασχοληθεις με τα ψυχολογικα μου? ποσα πάω ετσι απο περιεργεια ? ημουν σε τιμη προσφορας τουλαχιστον? πως με χρησιμοποιεις ακριβως? ελπιζω οχι τπτ το πονηρο

2. τώρα περαν απο την πλακα ΄΄τιποτα ξεκαθαρο με κανεναν.κρυφες Σ.Ε κλπ κλπ'' μα καλα χωρις να ξερω τι εννοεις ακριβως γτ δε ειμαι βαρωνος ,δούκας ή κατι, αλλα απο ποτε μια φυλη στις φυλετικες οφειλει να δινει αναφορα για την διπλωματια της ?

10. OLD REPAINER

OLD REPAINER Well-Known Member

Φλουφλη αισθάνεσαι καμιά φορά ότι αντιδράς υπερβολικά; Αισθάνεσαι κάποιες φορές έντονα συναισθήματα σε πράγματα ανούσια; Μιας και είμαι και ψυχολόγος προσφέρω δωρεάν συνεδριες

Ο/Η Omhrosg1 έχει κάνει like
  11. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Εγω εκανα μια προβλεψη για το μελλον του κοσμου. Προσωπικη μου αποψη η PRAXIS σταδιακα στα εισχωρησουν στην PERU η στην NSG και μετα σε πολυ βαθος κοσμου η θα σας φανε η θα πατε σε αυτους! Δεν καταλαβαινω γιατι σκουζετε τοσο πολυ...

12. flouflis

όταν στην βλακεία που πετάς, σου κάνει like o πιο γλειώδης παίκτης του .gr, τι απάντηση να δώσω; καληνύχτα από όλες τις απόψεις....και να κοιτάτε τον καιρό, έρχεται μπόρα

13. xukotako1

xukotako1 Member

γι αυτο παντα εχω ομπρελα και αδιαβροχο ποτε δεν ξερεις......

14. Omhrosg1

Omhrosg1 Well-Known Member

μιλαει ο ποιος ασχετος παικτης του GR?
    μπες καπου co-play τρελλε μπας και παρεις ονομα σαν παιχτης

Ο/Η elisisi έχει κάνει like
  15. OLD REPAINER

φλουφλη η βλακεια δεν ειναι μια εννοια απολυτη ή ενας χαρακτηρισμος γενικης εφαρμογης. εχει τις διαβαθμισεις της (σχετικη, προχωρημενη, απολυτη κλπ)

αλλα για πες μου κατι για να σε βοηθησω

νιωθεις καμια φορα οτι ολα ειναι ματαια?
    αισθανεσαι καμια φορα οτι σου συμβαινουν πραγματα που δε μπορεις να μοιραστεις με κανεναν?
    αισθανεσαι μηπως οτι βιωνεις κοινωνικη απομονωση?

προσπαθω να σε βοηθησω δωρεαν

Οι joka και Omhrosg1 έχουν κάνει like
  16. EristikosOPC

EristikosOPC Well-Known Member

Έχεις σκεφτεί να δοκιμάσεις να ποστάρεις νηφάλιος?

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

Ο/Η Ιούδας έχει κάνει like
  17. kritigiannis

Νηφάλιος ειμαι ******ιοζακο! Άλλαξε επιτέλους το χαρακτηρα σου. Κουρασες... υπαρχει μια μερα που να μην έχεις νεύρα; άντε βλήμα

18. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Κριτιγιαννη TRUST OMG NSG έχουν συνολικά 10 με 15 καλούς λογαριασμούς, πως εξηγείται το φαινόμενο που PRAXIS PERU flex χανιυν ως τώρα ;

19. OLD REPAINER

Μπορεί να παίζουν για πρεμ

Οι -Sweetest Love x3, Artur-king και kritigiannis έχουν κάνει like
  20. kritigiannis

Μα πως βγάζεις συμπεράσματα οτι χάνουν ως τωρα; αφού το 75% των γάτων ειναι στρατολογισεις;;; Εκτός και αν υπολογιζεις και τα βάρβαρα σε κατακτήσεις... τοτε ναι, οι γατοι και οι nsg ειναι οι πρωταγωνιστές!