Γάτοι nsg VS Peru

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser36009
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ενα πραγμα βλεπω ως εξωτερικος παρατηρητής οτι στην αρχη του post την omg την ειχατε ξεγραμμένη και οντως που ειχα δει τοτε φαινοταν τελικα μπαινω υστερα απο καιρο να διαβασω και βλεπω οτι η omg ειναι πρωτη και επικρατει πλεον μια γκρινια σε βαρος τους... Τελικα μαλλον αξιζει τον σεβασμο γιατι εκατσε και τον επαιξε τον κοσμο ασχέτως του τελικου αποτελεσματος που θα εχει ο κοσμος
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται εδώ και λίγες μέρες. Βέβαια από τα στατιστικά φαίνεται ...αλλά δε βαριέσαι, ποιος να τα κοιτάζει τώρα...( αν και αρχίζω δυστυχώς να πιστεύω ότι και να τα κοιτάξεις δεν θα καταλάβεις και πολλά) Ερχεσαι, πετάς την κοτσάνα σου και νομίζεις ότι είπες και κάτι έξυπνο.
Οταν θα καταλάβεις ότι οι παίκτες δεν είναι αντικείμενα που σου ανήκουν και ότι πρέπει να τους συμπεριφέρεσαι ως συμπαίκτες, τότε ίσως και να στρατολογήσεις κάποιον όχι γιατί έχει ανάγκη αλλά γιατί θέλει να παίξει μαζί σου.
Οι Περού κόκκινοι για εμας από την πρώτη μέρα, οι Πράξις το ίδιο...και όλοι οι σύμμαχοι τους.
Αλλά σε πληροφορώ, πολύ πιο αξιοπρεπείς από εσάς. Παίζουν και κάνουν χαβαλέ.
Είστε η πιο λαμόγιο φυλή του κ57...δεν θα αναλύσω γιατί, το ξέρεις καλύτερα. Τίποτα ξεκάθαρο με κανέναν. Κρυφές Σ.Ε κλπ κλπ
Αυτή τη στιγμή είστε απλά τυχεροί, μας καθυστερούν οι Πράξις γιατί τους έχουμε στην πλάτη. Τις μισές επιθέσεις από αυτές που έφαγαν οι Πράξις αυτές τις μέρές αν τις τρώγατε εσείς, θα τρέχατε σαν τα κοτόπουλα...
Βγάλτε γλώσσα όσο αντέχουν οι Πράξις, μετά κρυφτείτε. Η μπόρα έρχεται...

1. old σου ανηκω? ποτε θα ασχοληθεις με τα ψυχολογικα μου? ποσα πάω ετσι απο περιεργεια ? ημουν σε τιμη προσφορας τουλαχιστον? πως με χρησιμοποιεις ακριβως? ελπιζω οχι τπτ το πονηρο

2. τώρα περαν απο την πλακα ΄΄τιποτα ξεκαθαρο με κανεναν.κρυφες Σ.Ε κλπ κλπ'' μα καλα χωρις να ξερω τι εννοεις ακριβως γτ δε ειμαι βαρωνος ,δούκας ή κατι, αλλα απο ποτε μια φυλη στις φυλετικες οφειλει να δινει αναφορα για την διπλωματια της ?
 

DeletedUser35859

Φλουφλη αισθάνεσαι καμιά φορά ότι αντιδράς υπερβολικά; Αισθάνεσαι κάποιες φορές έντονα συναισθήματα σε πράγματα ανούσια; Μιας και είμαι και ψυχολόγος προσφέρω δωρεάν συνεδριες
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Η τελευταία φράση σου είναι ότι πιο άκυρο έχω διαβάσει για τον κ57.
Είναι προφανές ότι δεν ξέρεις κανέναν από τα ακκ της διοίκησης των nsg και το πωςλειτουργούν για να βγάζεις τέτοιο συμπέρασμα. Επανέλαβε το αληθές, που λένε και στον στρατό!

Εγω εκανα μια προβλεψη για το μελλον του κοσμου. Προσωπικη μου αποψη η PRAXIS σταδιακα στα εισχωρησουν στην PERU η στην NSG και μετα σε πολυ βαθος κοσμου η θα σας φανε η θα πατε σε αυτους! Δεν καταλαβαινω γιατι σκουζετε τοσο πολυ...
 

DeletedUser29736

Φλουφλη αισθάνεσαι καμιά φορά ότι αντιδράς υπερβολικά; Αισθάνεσαι κάποιες φορές έντονα συναισθήματα σε πράγματα ανούσια; Μιας και είμαι και ψυχολόγος προσφέρω δωρεάν συνεδριες

όταν στην βλακεία που πετάς, σου κάνει like o πιο γλειώδης παίκτης του .gr, τι απάντηση να δώσω; καληνύχτα από όλες τις απόψεις....και να κοιτάτε τον καιρό, έρχεται μπόρα
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ου κάνει like o πιο γλειώδης παίκτης του .gr, τι απάντηση να δώσω; καληνύχτα από όλες τις απόψεις....και να κοιτάτε τον καιρό, έρχεται μπόρα
γι αυτο παντα εχω ομπρελα και αδιαβροχο ποτε δεν ξερεις......
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
όταν στην βλακεία που πετάς, σου κάνει like o πιο γλειώδης παίκτης του .gr, τι απάντηση να δώσω; καληνύχτα από όλες τις απόψεις....και να κοιτάτε τον καιρό, έρχεται μπόρα
μιλαει ο ποιος ασχετος παικτης του GR?
μπες καπου co-play τρελλε μπας και παρεις ονομα σαν παιχτης
 

DeletedUser35859

φλουφλη η βλακεια δεν ειναι μια εννοια απολυτη ή ενας χαρακτηρισμος γενικης εφαρμογης. εχει τις διαβαθμισεις της (σχετικη, προχωρημενη, απολυτη κλπ)


αλλα για πες μου κατι για να σε βοηθησω

νιωθεις καμια φορα οτι ολα ειναι ματαια?
αισθανεσαι καμια φορα οτι σου συμβαινουν πραγματα που δε μπορεις να μοιραστεις με κανεναν?
αισθανεσαι μηπως οτι βιωνεις κοινωνικη απομονωση?

προσπαθω να σε βοηθησω δωρεαν
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αν κανει η Περού μια Σ.Ε με nsg τα γατακια δεν θα ξέρουν που να κρυφτούν... οπότε μη λέτε πολλά εκει στην omg γιατι δεν ειστε κατι το ιδιαίτερο. Αν εκαιρεσεις καμια 10 σοβαρούς απο ολο αυτο τον όγκο, οι υπόλοιποι ειναι για φαπες.

Για τραστ δεν λεω τιποτα... μεγαλώνουν τα χωρια τους απλα και περιμένουν :p

Έχεις σκεφτεί να δοκιμάσεις να ποστάρεις νηφάλιος?

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Έχεις σκεφτεί να δοκιμάσεις να ποστάρεις νηφάλιος?

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ


Νηφάλιος ειμαι ******ιοζακο! Άλλαξε επιτέλους το χαρακτηρα σου. Κουρασες... υπαρχει μια μερα που να μην έχεις νεύρα; άντε βλήμα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κριτιγιαννη TRUST OMG NSG έχουν συνολικά 10 με 15 καλούς λογαριασμούς, πως εξηγείται το φαινόμενο που PRAXIS PERU flex χανιυν ως τώρα ;
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Κριτιγιαννη TRUST OMG NSG έχουν συνολικά 10 με 15 καλούς λογαριασμούς, πως εξηγείται το φαινόμενο που PRAXIS PERU flex χανιυν ως τώρα ;


Μα πως βγάζεις συμπεράσματα οτι χάνουν ως τωρα; αφού το 75% των γάτων ειναι στρατολογισεις;;; Εκτός και αν υπολογιζεις και τα βάρβαρα σε κατακτήσεις... τοτε ναι, οι γατοι και οι nsg ειναι οι πρωταγωνιστές!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Κριτιγιαννη TRUST OMG NSG έχουν συνολικά 10 με 15 καλούς λογαριασμούς, πως εξηγείται το φαινόμενο που PRAXIS PERU flex χανιυν ως τώρα ;

Μη μου την ταράζεις και έχει πάει για φυσικοθεραπεία στον αυχένα από τις φάπες...

Εδώ βλέπει την OMG να στρατολογεί που η Peru έχει πάει 50 ακκάουντ εσωτερικό.

Γιάννη μεγάλε καρπαζοεισπράκτορα κοίτα μην πατήσεις διαγραφή ή φας κανά μπαν επίτηδες.

Εδώ θα κάτσεις μέχρι να στην χώσω στο στόμα...την πυξίδα!!!

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

ΥΓ αν θες μου εξηγείς που είδες τα νευρα? Γιατί στην απάντηση σου εσένα είδα λίγο ταραγμένη.

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ
 

koures

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Γέλα όσο θες εριστικέ τώρα που θα πάτε πυξίδα θα σου κοπεί το υφάκι.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μα πως βγάζεις συμπεράσματα οτι χάνουν ως τωρα; αφού το 75% των γάτων ειναι στρατολογισεις;;; Εκτός και αν υπολογιζεις και τα βάρβαρα σε κατακτήσεις... τοτε ναι, οι γατοι και οι nsg ειναι οι πρωταγωνιστές!

Στατιστικα PERU-OMG απ την πρωτη μερα του κοσμου μεχρι 2/3:+!4 η PERU

Πλευρά 1:
Φυλές: PERU, ΡERU
Πλευρά 2:
Φυλές: O.m.G, Ο.m.G

Timeframe: 01/01/2019 00:00:00προς02/03/2019 23:59:00

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 32
Πλευρά 2: 18
Διαφορά: 14

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 102,323
Πλευρά 2: 66,430
Διαφορά: 35,893

chart


Στατιστικα PERU-OMG απο 3/3 μεχρι σημερα(7/4):+57 η OMG


Πλευρά 1:
Φυλές: PERU, ΡERU
Πλευρά 2:
Φυλές: O.m.G, Ο.m.G

Timeframe: 03/03/2019 00:00:00προς08/04/2019 18:10:00

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 71
Διαφορά: 57

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 70,617
Πλευρά 2: 390,714
Διαφορά: 320,097

chart


Συμπερασμα: Στρατολογησεις!!!!!!!!!!
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Μην μαλωνετε, να ειστε αγαπημενοι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή