Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Θα μας δωσεις και τους υπολοιπους 9 , εμεις που δεν σε ξερουμε να δουμε που κατατασεις τον εαυτο σου?


Τους δίνω σε κάθε ευκαιρία. Δεν είναι πρώτη φορά. Όσο για σένα που δεν με ξέρεις, ίσως να μην έτυχε. Δεν χάνεις κ πολλά πάντως. :)

Ελπίζω μην πέσαμε στην περίπτωση να είσαι το Γιωργιο από Ρόδο :D
 

DeletedUser1292

Ο Κινκ σιλβα δεν είναι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο. Αλλά είναι κάτι πιο πολύτιμο. Ο ιστορικότέρος.
Μα οπως ξερεις φιλε μ ταμειε ποτε δεν εχω πει οτι ειμαι ο καλυτερος ουτε το παιζω καποιος...δεν εχω αναγκη να αποδειξω σε κανεναν αν κατεχω το γκειμ η οχι..το μονο π ξερω πολυ καλα ειναι οτι μπορω ν κοντραρω επαξια οποιονδηποτε αντιπαλο..ειτε λεγεται παραδισινος ειτε ιουδας ειτε κριτιγιαννης ειτε εχει κ δεκα κο πλει στο λογαριασμο τ ειτε εχει ριξει κ 25 κ πριμ παραπανω απ μενα...εχω ζησει κοσμους που δεν ειχαμε πριμιουμ αγορα ουτε μειωσεις ουτε βοηθους λεηλασιων..ηταν καθαρο γκειμ..κ εκει μαθαμε πως ειναι ν παιζεις αληθινα φυλετικες μαχες...τωρα το ν βγαινουν κ να το παιζουν λουλουδατες γκομενες πολυτελειας καποιοι μ περναει τελειως αδιαφορο...κ για οποιον ενδιαφερεται παιζω χωρις κο πλει ειμαι οφ καμια 8 αρια ωρες συν την μερα κ οχι 24/7 οπως καποιοι κοκορευονται ..για αυτο ας αφησουν τις δηλωσεις κ ας με επισκεφτουν...μπαι μπαι απ μενα τ φορουμ παντα τ βαριομουν..με το ποσταρισμα κ τα λογια μονο φλωρινιωτης γινεσαι αρα τα λεμε ιν γκειμ
 

DeletedUser35544

Καλησπέρα, καλές μάχες να χουμε. Ελπίζω να κρατήσουν πάνω από μήνα
 

DeletedUser35557

Καλησπέρα, καλές μάχες να χουμε. Ελπίζω να κρατήσουν πάνω από μήνα
Ρε φίλε δεν μου έχεις κάνει κάτι άλλα μπορείς να συνεχίσεις να βαράς βάρβαρα πάνω και να αφήσεις εμάς κάτω να αντέξουμε όσο θέλουμε?
 

DeletedUser34887

παιδια σεβαστειτε εμας που βγαζουμε το ψωμι μας . δεν ντρεπεστε και στελνετε ανιχνευσεις :p:p:p
 

DeletedUser33515

Ο Κινκ σιλβα δεν είναι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο. Αλλά είναι κάτι πιο πολύτιμο. Ο ιστορικότέρος.
Θα προτιμουσα φιλε να μου πεις τα επιτευγματα του παιχτη και θα διαμορφοσω εγω δικη μου αποψη.

Για εσενα μπορει να ειναι ιστορικος για πολλους μεγαλους παιχτες που ρωτησα ο συγκεκριμενος ειναι μυρωδιας.

Πες μου λοιπον τι εκανε ο παικτης αυτος και γιατι εσυ πιστευεις πως ειναι ο ιστορικοτερος.
 

DeletedUser34439

ο King Silva ειναι καλος παιχτης και οντως οπως λεει και ο ταμειος ιστορικος γιατι εχει παρουσια σε παρα πολλους κοσμους και αρκετα καλη.
το μυρωδιας ασχετος κλπ ειναι λαθος
και οταν λες μεγαλους παιχτες ποιους εννοεις?
γιατι ειναι σχετικο αυτο
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
παιδια σεβαστειτε εμας που βγαζουμε το ψωμι μας . δεν ντρεπεστε και στελνετε ανιχνευσεις :p:p:p

Ανεβασε κρυψωνα και λιγο τειχος και αστους. Και εμενα απο το πρωι με γυροφερνουν αλλα δεν κοταει κανεις. Κ αν κοτεψει 1 χιλιαρικο τουλαχιστον βγηκε!!!
 

DeletedUser34887

Ανεβασε κρυψωνα και λιγο τειχος και αστους. Και εμενα απο το πρωι με γυροφερνουν αλλα δεν κοταει κανεις. Κ αν κοτεψει 1 χιλιαρικο τουλαχιστον βγηκε!!!
μολις το εκανα . εμεινε το τειχος . λυκανθρωποι ολοι τους χαχαχα
 

DeletedUser34912

Θα προτιμουσα φιλε να μου πεις τα επιτευγματα του παιχτη και θα διαμορφοσω εγω δικη μου αποψη.

Για εσενα μπορει να ειναι ιστορικος για πολλους μεγαλους παιχτες που ρωτησα ο συγκεκριμενος ειναι μυρωδιας.

Πες μου λοιπον τι εκανε ο παικτης αυτος και γιατι εσυ πιστευεις πως ειναι ο ιστορικοτερος.

Οκ.μπορώ να απαντήσω με ερώτηση? Πες μου ποιος μεγάλος παίκτης έχει πει τον σιλβα μυρωδιά. Για να σου πω αν είναι μεγάλος.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Antroulis δεν μου απάντησες.
Το Γιωργιο από Ρόδο είσαι αντρακι μου;

Seven σήκωσε ποραδικα και αποθήκη :p
 

DeletedUser1292

DeletedUser1292

Θα προτιμουσα φιλε να μου πεις τα επιτευγματα του παιχτη και θα διαμορφοσω εγω δικη μου αποψη.

Για εσενα μπορει να ειναι ιστορικος για πολλους μεγαλους παιχτες που ρωτησα ο συγκεκριμενος ειναι μυρωδιας.

Πες μου λοιπον τι εκανε ο παικτης αυτος και γιατι εσυ πιστευεις πως ειναι ο ιστορικοτερος.
Οταν τυχει κ βρεθουμε στο ιδιο 15χ15 σε καποιο κοσμο.. θα φροντισω να σ εξηγησω τετ α τετ μεχρι τοτε κρατα τις αναφορες μυρωδιας των μεγαλων παιχτων π ρωτησες...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Νομιζω οτι ο king Silva που εχουμε την τιμη να γραφει και να μας μιλαει τωρα ειναι ο κο του κο του παλιου king silva γιατι αν ειναι ο παλιος πρεπει να επαιζε με γυαλια πρεσβυωπιας τωρα επισης ποτε δεν εγραφε ετσι ,αν κανω λαθος διορθωστε
 

DeletedUser33703

Οκ.μπορώ να απαντήσω με ερώτηση? Πες μου ποιος μεγάλος παίκτης έχει πει τον σιλβα μυρωδιά. Για να σου πω αν είναι μεγάλος.

Εγώ το είπα Ταμειε , δεν ξέρω τι έκανε παλιά ο Σάκης αλλά για τα τωρινά δεδομένα το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν παίζει φυλετικές .
Το μπαίνω για 1 μήνα και κάνω το χαβαλε μου 1 φορά το χρόνο δεν μου λέει κάτι .
Το ότι ο Σάκης παίζει από τον κ1 επίσης δεν μου λέει κάτι
Και η medusala από τον κ1 παίζει .
Ο King Sylva είναι ξεκάθαρα παίκτης του start up και μάλιστα με τα τωρινά δεδομένα που το start up έχει χάσει το νόημα του δεν υπερτερεί ούτε σε αυτό το κομμάτι .
Πάντα έχω μάθει να τοποθετουμε με δεδομένα και αποδείξεις και να λέω την άποψη μου ανοιχτά και ξεκάθαρα .
Πείτε μου λοιπόν που έχει παίξει ο Σάκης και τι έχει κάνει στους τελευταίους κόσμους
γιατί λόγια όλοι παικταραδες είμαστε .

Στοιχηματίζω με όποιον θέλει ότι μετά τον 2ο μήνα δεν θα υπάρχει Σάκης στον κόσμο .
Και να ξεκαθαρίσω ότι με τον Sylva δεν έχω κανένα απολύτως θέμα ,ισα ίσα που τον πάω τον Σάκη και μιλάμε οπότε τον πετυχαίνω .
 

DeletedUser1292

Εγώ το είπα Ταμειε , δεν ξέρω τι έκανε παλιά ο Σάκης αλλά για τα τωρινά δεδομένα το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν παίζει φυλετικές .
Το μπαίνω για 1 μήνα και κάνω το χαβαλε μου 1 φορά το χρόνο δεν μου λέει κάτι .
Το ότι ο Σάκης παίζει από τον κ1 επίσης δεν μου λέει κάτι
Και η medusala από τον κ1 παίζει .
Ο King Sylva είναι ξεκάθαρα παίκτης του start up και μάλιστα με τα τωρινά δεδομένα που το start up έχει χάσει το νόημα του δεν υπερτερεί ούτε σε αυτό το κομμάτι .
Πάντα έχω μάθει να τοποθετουμε με δεδομένα και αποδείξεις και να λέω την άποψη μου ανοιχτά και ξεκάθαρα .
Πείτε μου λοιπόν που έχει παίξει ο Σάκης και τι έχει κάνει στους τελευταίους κόσμους
γιατί λόγια όλοι παικταραδες είμαστε .

Στοιχηματίζω με όποιον θέλει ότι μετά τον 2ο μήνα δεν θα υπάρχει Σάκης στον κόσμο .
Και να ξεκαθαρίσω ότι με τον Sylva δεν έχω κανένα απολύτως θέμα ,ισα ίσα που τον πάω τον Σάκη και μιλάμε οπότε τον πετυχαίνω .
Λοιπον θα σ απαντησω εγω μιας κ σε εκτιμω κ σαν παιχτη κ σαν ανθρωπο κκ οπως ειπες εχουμε μιλησει κ σε καποιους κοσμους..ουτε εγω εχω θεμα με σενα ουτε κ με κανενα περα τ χαβαλε π κανουμε εδω μεσα...το ααν παιζω δυο μηνες κ κατι οπως λες πια στους περισσοτερους κοσμους ισως εχει ν κανει κ μ τ γεγονος οτι εγω δεν εχω την πολυτελεια ν παιζω σαν κατι υπερλογαριασμους μεγαλα ονοματα με τους τρεις τεσσερις καλους κο πλει π ανα εξι ωρες λογκαρουν..π κανουν τις χιλιαδες λεηλασιες καθε μερα (πατωντας φυσικα τα αυτοματα σκριπτακια στον βοηθο με τους σελιδοδεκτες π δεν εντοπιζονται κιολας) εγω ειμαι ο νουμπας π θα κανει το εν δεκατο των λεηλασιων π κανουν αυτοι αλλα θα βγαλει το 80 % πορων π θ βγαλουν αυτοι...ισως μετα απ καιρο με ξενερωνει κ τ γεγονος οτι πτανα σε καθε μεγαλη φυλη αυτες τις φανταχτερες με τα δεκα δεκαπεντε υπερονοματα ειτε cxc λεγεται ειτε σολο ειτε praxis πανταα γινονται τα ιδια πραγματα...ο καθε blacko oκαθε uppercut ο καθε ιουδας ποτε κουδας κ αλλα πασιγνωστα ονοματαα των φυλετικων αυτοι π γραφουν ιστορια τελος παντων ρε παιδι μ κλεινοντας κοσμους παιρνωντας πρωτιες οτι ξεχνανε πως φτιαξαν τ ονοματα τους..πως εφτασαν κ διατηρησαν κ επαιξαν π λες μεχρι τελος ενα κοσμο...μηπως ν τ εξηγησω κ αυτο? Μα ειναι απλο οταν ο καθε blacko ..ονομα βαρυ ..του επιτιθονταν πχ ο king silva k ο καθε king silva στακαριζοταν μεχρι κ απ τους λαθροπροσφυγες π κατεφθαναν απ τ μακρινο πακισταν κ οχι περπατωντας αλλα αεροπορικως πηδωντας με αλεξιπτωτα...οταν ομως ο king silva επιτηθοταν στο τελευτααιο παιχτης της σολο στην καλυτερη ν τ εστελναν τρεις μουτσους απ το μπαγκλαντες κ αυτοι κολυμποντας καταιδρωμενοι..ενιγουει λεπτομεριες..για να μην θυμηθω κ τ εξαιρετικα πλανα αυτων των υπερφυλων με τους υπερπαιχτες ..τα γνωστα βαλε τους αναλωσιμους "συμπαιχτες" ν βαζουν τ επιθετικα μπροστα να σπανε τα στακαρισμενα χωρια κ απ πισω τουρου τουρου ξεκουραστο το τρενακι του παραδισινου κ του καθε ανθουλιιι,αλλα να μ πεις ρε σακη τι μας λες ετσινδεν γινονταν παντα? Αφου τ πλανα τ εβγαζε πχ ο τουρλουμπουκι ποιους θ βολευε στα καλυτερα κομματια της πιτας? Τον themistokli5678? Οχι βεβαιααααα ....λοιπον καρντασια μη χαλαμε το σαλιο μας οριστεε να πως φτιαχνονται τα ονοματα στις φυλετικες μαχες ...για αυτο σας αφηνω να μας μπλα μπλα οπως παντα κ παω ν επιστρεψω στην μοναξια μ στην κ44 ..τα φιλακια μ

ΥΓ.αναφορες σε διαφορα ονοματα παιχτων ειναι απλως τυχαιες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33515

Πραγματικη απογοητευση. Με τα λεγομενα του ταμειου πηγα να ψηθω αλλα αμα βγαινεις ο ιδιος και λες αυτα τα πραγματα τοτε εισαι μυρωδιας. Ανθρωπος που θεωρει τους πρωτους μηνες ενος παιχνιδιου επιτευγμα δεν ξερει το παιχνιδι. Εγω απο οτι καταλαβα πλεον το τι ξεχωριζει εναν καλο απο εναν μετριο παιχτη ειναι το σθενος που θα δειξει στα τελικα σταδια. Μεινανε 200-300 ατομα ενεργα στις φυλετικες και απο οτι καταλαβα ενα σναιπ και μια ακυρωση μπορουν να τα κανουν ολοι. Το θεμα ειναι να μην κουραστεις να τα κανεις 1 χρονο μετα. Απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα σου και απο οτι ειδα απο τον χρονο μου στο παιχνιδι εισαι απο αυτους που στο διμηνο κατι τους ετυχε και πρεπει να δωσουν επιτηρηση. Αυτο κανει ο καθε μικρος παιχτης που δεν αντεχει την πιεση.

Κατα τα αλλα ολα κομπλε, ψαρωσα λιγο στην αρχη γιατι οι αποψεις ηταν μοιρασμενες , τωρα που μιλησες ο ιδιος εχασα καθε αμφιβολια.

Ο Μπλακο δεν ειναι ο μονος που ρωτησα εντωμεταξυ και δεν εφτιαξα την γνωμη βαση των λεγωμενον του Μπλακο η του Ταμειου. Η επικυρωση, οτι ο παιχτης δεν ειναι οσα λετε, ηρθε απο τα λεγομενα του ιδιου.

υ.γ. Τα ποστ τον λοιπον τα ειδα πιο μετα γιατι μπαινω στο φορουμ μια φορα την μερα και στην περιπτωση αυτη εγραψε ο μπλακο. Βαριομουνα να διαβασω τι εγραψε ο καθε ενας και πηγα απευθειας στο ποστ του Μπλακο.
 

DeletedUser33515

Μα ειναι απλο οταν ο καθε blacko ..ονομα βαρυ ..του επιτιθονταν πχ ο king silva k ο καθε king silva στακαριζοταν μεχρι κ απ τους λαθροπροσφυγες π κατεφθαναν απ τ μακρινο πακισταν κ οχι περπατωντας αλλα αεροπορικως πηδωντας με αλεξιπτωτα
Και κατι ακομα , ισως επαιξες σε λαθος φυλες μεχρι τωρα, γιατι αυτο δεν το ειδες ποτε. Κανενας απο τους αρχηγους που ακολουθησα ( που ειναι πολυ καλυτεροι παιχτες απο εσενα) δεν εκαναν ονομα με τις αμυνες αλλον.

Αντιθετως οταν τρωγανε τα πλανα, αυτοι επαιζαν και τους μικροτερους με επιτηρησεις, αλλα απο οτι καταλαβα εσυ δεν ξερεις απο τετοια γιατι εισαι απο την αλλη μερια, εσυ αφηνεις επιτηρησεις, δεν παιρνεις.
 
Κορυφή