Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Μεγάλη μπουκιά φαε...μεγάλη κουβέντα μην πεις.... Σοφή παροιμία!! !

Εσείς εκεί στην praxis αρχίσετε τις μεγάλες κουβέντες ακόμα πριν ανοίξει ο κόσμος. Ελπίζω να έχετε νερό κοντά για να τον σβήνετε χαχαχαχα... Μόλις σβήσει καλά να πιείτε λίγο νεράκι μη σας πνιξει η μεγάλη μπουκιά!

Όσο για τον Σίλβα....
Μακράν καλύτερος από όλους σας!!!
Όχι μόνο ο Σάκης φυσικά, τα λέμε στο γήπεδο
 

DeletedUser35768

MAMA KOIΤΑ ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΟΣ ΕΙΜΑΙ

Αναφερομαι κυριως στον dj paradise και ganian13
Οντας καινουριος στο παιχνιδι δεν ειχα σκοπο να ασχοληθω μαζι σας αλλα η συμπεριφορα σας με αναγκασε.

Ειμαι στο παιχνιδι μια βδομαδα και αντι για συμβουλες το μονο που ακουω απο καλυτερους παιχτες ειναι πως θα φαω πυξιδα και ποσο γρηγορα. Ετσι θα φερετε κοσμο στο παιχνιδι?

Ναι συμφωνω εισαι καλυτερος ναι συμφωνω θα μας ριξεις πυξιδα ναι σε οτι πεις αγορινα. Γιατι ομως το διχνετε τοσο πολυ σαν φυλη? Ειστε τοσο μηδενικα στην ζωη σας που δεν σας εχει μεινει τιποτα παρα ενα παιχνιδι να ασχολειστε?

Ειναι ο πρωτος μου κοσμος και και εχω ηδη αηδιασει. Συγχαρητηρια. Την καλημερα μου.
 

DeletedUser35456

αμα αηδιασες τη ξερεις τη πορτα δε νομιζω να με φερανε για διαφημιστη εδω λεω αυτα που λεω κανω αυτα π κανω αν δε σ αρεσουν απλα μη δινεις σημασια εξυπνακια και αυτα τα φακε οτι εγραψα αυτη τη μπαρουφα αλλου
 

DeletedUser35768

αμα αηδιασες τη ξερεις τη πορτα δε νομιζω να με φερανε για διαφημιστη εδω λεω αυτα που λεω κανω αυτα π κανω αν δε σ αρεσουν απλα μη δινεις σημασια εξυπνακια και αυτα τα φακε οτι εγραψα αυτη τη μπαρουφα αλλου

Mαλιστα κυριε Ντι Τζει. Καλη συνεχεια
Ο ναρκισισμος ξερεις δεν ειναι τυπος χαρακτηρα... ψυχολογικη διαταραχη ειναι. Ψαξου λιγο
 

DeletedUser35557

Για όλη την trq θα βρεθεί θέση για co play αφού οι μεγα στρατηλάτες χάσουν τον κόσμο από τον ΥΠΕΡΤΑΤΟ στρατηλάτη τον ένα και μοναδικό genlyn που λογικά πάλι θα μας πυξιδιασει όλους (και ας μην παίζει πουθενά) μόνο και μόνο επειδή είμαστε σολ μάλλον.

ΥΓ λάθος ρουμ :p;)
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@Back2Basics
Δε μου λες "καινούργιε στο παιχνιδι". 4 μέρες στο παιχνιδι και ηδη ενδιαφερεσαι για το πως θα ρθουν νεα ατομα στις φυλετικες? Μηπως λες λιγα ψεμματακια?

σαλιγκαρι alert
 

DeletedUser2088

Παρακαλώ να χαλαρώσετε με την ψυχανάλυση και τις προσωπικές επιθέσεις.

Ευχαριστώ.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
@Back2Basics
Δε μου λες "καινούργιε στο παιχνιδι". 4 μέρες στο παιχνιδι και ηδη ενδιαφερεσαι για το πως θα ρθουν νεα ατομα στις φυλετικες? Μηπως λες λιγα ψεμματακια?

σαλιγκαρι alert


Δεν έτυχε να παίξουμε ποτέ μαζί. Είσαι όμως από τους δέκα μετρημενους παίχτες που δημόσια θα έλεγα ότι είσαι καλύτερος από εμένα. Έχουμε όμως ένα κοινό ελάττωμα. Την καχυπωψια...
Πίστευε κ μη ερευνα.
Η φυλή σου δε άξια σεβασμού .

Σεβαστή η γνώμη σου κ η προσφορά σου στις φυλετικες.
Είσαι ευπρόσδεκτος στην παρέα μας αν και έχεις τον 51 ανοιχτό ακόμα. Ίσως βρεις λίγο χρόνο. ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: ex.Con

DeletedUser33515

Παρακαλώ να χαλαρώσετε με την ψυχανάλυση και τις προσωπικές επιθέσεις.

Ευχαριστώ.
Άντε ψυχανάλυση να κάνεις
δεν μπορείς εσύ να με τρελάνεις
δεν ξανακερδίζεις ότι χάνεις
όση αγάπη σπαταλάς...

-Nikos Makropoulos (2007)
 

DeletedUser33515

Είσαι όμως από τους δέκα μετρημενους παίχτες που δημόσια θα έλεγα ότι είσαι καλύτερος από εμένα.

Θα μας δωσεις και τους υπολοιπους 9 , εμεις που δεν σε ξερουμε να δουμε που κατατασεις τον εαυτο σου?
 

DeletedUser33703

Το τροπάριο με τις ψυχολογικές διαταραχές νομίζω ότι ήρθε η ώρα να το κόψετε .
Έχετε ξεχάσει ότι βρίσκεστε σε πολεμικό παιχνίδι , οι συμπεριφορές τύπου paradise είναι μέσα στο πρόγραμμα , δυστυχώς ο ποιο δυνατός θα επιβιώσει (σε όλους τους τομείς) , σε όποιον δεν αρέσει υπάρχουν και άλλα παιχνίδια να παίξετε.

Καλή επιτυχία στα παιδιά από PRAXIS
Θεωρώ ότι το έργο τους θα είναι πανευκολο , προς το παρόν δεν έχουν αντίπαλο .
 

DeletedUser35492

Το τροπάριο με τις ψυχολογικές διαταραχές νομίζω ότι ήρθε η ώρα να το κόψετε .
Έχετε ξεχάσει ότι βρίσκεστε σε πολεμικό παιχνίδι , οι συμπεριφορές τύπου paradise είναι μέσα στο πρόγραμμα , δυστυχώς ο ποιο δυνατός θα επιβιώσει (σε όλους τους τομείς) , σε όποιον δεν αρέσει υπάρχουν και άλλα παιχνίδια να παίξετε.

Καλή επιτυχία στα παιδιά από PRAXIS
Θεωρώ ότι το έργο τους θα είναι πανευκολο , προς το παρόν δεν έχουν αντίπαλο .
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕΕΕ ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΛΑΚΟΟΟ
 

DeletedUser35768

Το τροπάριο με τις ψυχολογικές διαταραχές νομίζω ότι ήρθε η ώρα να το κόψετε .
Έχετε ξεχάσει ότι βρίσκεστε σε πολεμικό παιχνίδι , οι συμπεριφορές τύπου paradise είναι μέσα στο πρόγραμμα , δυστυχώς ο ποιο δυνατός θα επιβιώσει (σε όλους τους τομείς) , σε όποιον δεν αρέσει υπάρχουν και άλλα παιχνίδια να παίξετε.

Καλή επιτυχία στα παιδιά από PRAXIS
Θεωρώ ότι το έργο τους θα είναι πανευκολο , προς το παρόν δεν έχουν αντίπαλο .

@Blacko
Δεν διαφωνω καθολου. Ειναι μια λογικη και αυτο. Και γενικα εχω ακουσει καλα λογια για σενα απο φιλους μου που τους βοηθησες οταν ηταν νεοι στο παιχνιδι παλια με τους ΟREO! ακομα στους speed. Σωστα οσα ειπες.

@ex.Con
Αν ειναι δυνατον πως πρεπει να αποδειξω οτι ειμαι καινουριος. Δεν θα μπω στο κοπο.
 

DeletedUser34912

Εχω ακουσει διαφορες οπτικες για τον παικτη αλλα εισαι ο πρωτος που λεει οτι ειναι ο καλυτερος στον κοσμο, ειδικα οταν παιζουν και κατι δογμα κατι εριστικοι και αλλα μεγαλα ονοματα. Μπορεις να μου πεις καποια επιτευγματα του για να δω ποσο καλος ειναι?

Ο Κινκ σιλβα δεν είναι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο. Αλλά είναι κάτι πιο πολύτιμο. Ο ιστορικότέρος.
 
Κορυφή