Καλως τα τα παιδια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30987
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30987

Ξυπναω σημερα το πρωι βλεπω 6 εισερχομενες επιθεσεις.Χθες το μεσημερι ο ΔΙΚΑΣΤΗΣ με ρωταει τι στρατο εχω γιατι βρισκομαι σε δυσκολο σημειο.Με το που βλεπω τις επιθεσεις στελνω μηνυμα σε Uppercut και ΔΙΚΑΣΤΗΣUppercut δεν απανταει ποτε.Μετα απο καποια ωρα βλεπω να μπαινουν 3 υποστηριξεις πριν τις επιθεσεις και αλλες 35 μετα τις επιθεσεις επομενως το χωριο το πηγαιναν για καταληψη στα σιγουρα.Τελοσπαντων αφηνω τις 4 πρωτες επιθεσεις να περασουν κοβω τις 2 τελευταιες.Εχει ιδιαιτερη σημασια οτι η 1η και 2η επιθεση ερχοταν απο lipi που στη συνεχεια νομπλαριστηκε η 3η και 4η απο ARANTO η 5η απο assasin1364 και ο τελευταιος αριστος απο ARANTO.Μαξιμουν ενα 20λεπτο μετα τις επιθεσεις οι lipi και assasin1364 νομπλαρονται απο Cοmandante Vasko.Του στελνω μηνυμα να ρωτησω τι εγινε μου λεει ρωτα τον Uppercut.Τον ρωταω γιατι νομπλαρε τους 2 δικους του μου λεει εντολη εκ διοικησεως.Ο ARANTO να σημειωθει πως δεν νομπλαριστηκε επομενως εβαλαν τα 2 παιδια να με χτυπησουν να κανουν τη ζημια να αδειασουν και απο στρατο και να ερθει τελευταιος να παρει το χωριο και απο πισω να κολλανε αμυνες.Επομενος κερδισμενοι βγαινουν οι Cοmandante Vasko και ο ARANTO.Επισης ο Uppercut μας ειχε πει να δινουμε αναφορα στρατου στον ΔΙΚΑΣΤΗΣοποτε μας το ζηταει ενω εμεις υποτιθεται με τη φυλη τους εχουμε Σ.Ε.Αμυνες απο πισω στελνανε οι ΖΕΝ επισης Σ.Ε οι *GH* και οι ~A~ που ειναι συμμαχοι μας και κανονικα εχουμε κοινο φορουμ εκτος απο την ακαδημια που ειμαι εγω.
 

DeletedUser20038

A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0A0XA0XA0AX0AXXA0A0XA0XAX0AX0XA0AX0X0A0AXA0XA0AX0AX0
 

DeletedUser35341

φιλε παρεξηγηση! ο στοχος που δοθηκε ηταν λαθος! για σχσ πηγαινε
 

DeletedUser20038

και ο κλιρος πεφτει στα χανουμια χανουμια θα θα θα ...

ΕΜΕΙΣ Η ΚΑΝΕΙΣ


ARANTO
 

DeletedUser34719

Καλησπερα assasin1364 εδω. Αυτα που ειδανε τα ματια μου σημερα μαζι με τον φιλο μου lipi ειναι πρωτογνωρα. Εγω με τον φιλο μου εχουμε αφιερωσει ηδη υπερβολικα πολλες ωρες για αυτο το παιχνιδι (πχ να σηκωνομαι πρωι πρωι για τα κατεδαφιστικα πλανα , φεικ κλπ. για αυτην την φυλη ) και να μου το ξεπληρωνουν ετσι? Τελος παντων ας ξεκινησω με τα βασικα. Χθες βραδυ στελνω ενα μνμ στον Klaus Mikaelson για να παρω μια αδεια για ενα χωριο , στην συνεχεια δεχομαι μνμ απο τον ARANTO οπως και ο lipi για να νομπλαρουμε ενα συμμαχικο χωριο του οποιο συμφωνα με οσα μας ειπανε θα παραταγε το παιχνιδι . Στην συνεχεια ο ARANTO μας στελνει το εξης μνμ
exei 1200 1200 mpainei mia fora thn mera kai mathame oti ton paizei enas apo cxc gia auto den ton varane...ton adeiazeis esu me tosa strateumata?
και του λεμε οκ , θα κολαγε 2 επιθεσεις αυτος στο τελος και το χωριο θα το επαιρνε ενας απο εμας . Καθομαι μεχρι πρωι για να στειλω την επιθεση στην ωρα που ειχαμε κανονισει . Οταν εφυγαν οι επιθεσεις μας μετα απο καποιες ωρες βλεπω να δεχομαστε επιθεσεις . Ο κυριος ZOKO1 εστειλε ανιχνευση και μετα ο αξιολατρευτος Cοmandante Vasko μαζι με τον ZOKO1 στελνει νυκες και αριστους απο κοντινα χωρια τους. Στελνει μνμ ο λιπι στους συγκεκριμενους , απανταει μονο ο ζοκο και του λεει ''εσυ διαλεξες σε αυτην την φυλη και μπηκες'' . Ρωταμε μετα μελη τις διοικησης , οι οποιοι το παιζουνε ανηξεροι και δεν εχουμε λαβει απαντηση . Η συνεχεια γνωστη οπως γραφεται και απο τον kostas7 gr. Μπορω να παραθεσω και screenshot αν χρειαστει. Αυτη τελικα ειναι η τακτικη του ζεν ???? Και τους ειχαμε και σε εκτιμηση......
 

DeletedUser34719

Το αστειο της υποθεσης . Ο/Η Klaus Mikaelson σε απομάκρυνε από τη φυλή ΛΑΘΟΣ ΡΟΥΜ. 18:21:08 .
red.png
Ο/Η Cοmandante Vasko (02.King of the north) κατέκτησε το 01. Green Terror (467|488) K44

Φεβ 21, 2018 18:25:30:728
 

DeletedUser34699

με τα παντελονια κατω η υπερσυμμαχια,τελικα μηπως δεν ηταν προπαγανδα του dhm?
 

DeletedUser34719

george μαλλον δεν καταλαβαινεις ή κανεις οτι δεν καταλαβαινεις δεν με απασχολουν οι cxc και μακαρι να με νομπλαρανε αυτοι απο το να βλεπω αυτο το χαλι που ειδα σημερα
 

DeletedUser34699

Οχι παιδια δοξα τον θεο ολοι οι ρουφιανοι μας ειναι κανονικα στην θεση τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: ex.Con

DeletedUser34912

Ξυπναω σημερα το πρωι βλεπω 6 εισερχομενες επιθεσεις.Χθες το μεσημερι ο ΔΙΚΑΣΤΗΣ με ρωταει τι στρατο εχω γιατι βρισκομαι σε δυσκολο σημειο.Με το που βλεπω τις επιθεσεις στελνω μηνυμα σε Uppercut και ΔΙΚΑΣΤΗΣUppercut δεν απανταει ποτε.Μετα απο καποια ωρα βλεπω να μπαινουν 3 υποστηριξεις πριν τις επιθεσεις και αλλες 35 μετα τις επιθεσεις επομενως το χωριο το πηγαιναν για καταληψη στα σιγουρα.Τελοσπαντων αφηνω τις 4 πρωτες επιθεσεις να περασουν κοβω τις 2 τελευταιες.Εχει ιδιαιτερη σημασια οτι η 1η και 2η επιθεση ερχοταν απο lipi που στη συνεχεια νομπλαριστηκε η 3η και 4η απο ARANTO η 5η απο assasin1364 και ο τελευταιος αριστος απο ARANTO.Μαξιμουν ενα 20λεπτο μετα τις επιθεσεις οι lipi και assasin1364 νομπλαρονται απο Cοmandante Vasko.Του στελνω μηνυμα να ρωτησω τι εγινε μου λεει ρωτα τον Uppercut.Τον ρωταω γιατι νομπλαρε τους 2 δικους του μου λεει εντολη εκ διοικησεως.Ο ARANTO να σημειωθει πως δεν νομπλαριστηκε επομενως εβαλαν τα 2 παιδια να με χτυπησουν να κανουν τη ζημια να αδειασουν και απο στρατο και να ερθει τελευταιος να παρει το χωριο και απο πισω να κολλανε αμυνες.Επομενος κερδισμενοι βγαινουν οι Cοmandante Vasko και ο ARANTO.Επισης ο Uppercut μας ειχε πει να δινουμε αναφορα στρατου στον ΔΙΚΑΣΤΗΣοποτε μας το ζηταει ενω εμεις υποτιθεται με τη φυλη τους εχουμε Σ.Ε.Αμυνες απο πισω στελνανε οι ΖΕΝ επισης Σ.Ε οι *GH* και οι ~A~ που ειναι συμμαχοι μας και κανονικα εχουμε κοινο φορουμ εκτος απο την ακαδημια που ειμαι εγω.

Καλώς ήρθες στις φυλετικες μάχες.μάθημα πρώτο. Μια συμμαχία
Μία σ.ε.και όλα κόκκινα:)
 

DeletedUser35624

. Στην συνεχεια ο ARANTO μας στελνει το εξης μνμ
exei 1200 1200 mpainei mia fora thn mera kai mathame oti ton paizei enas apo cxc gia auto den ton varane...ton adeiazeis esu me tosa strateumata?


Βασικα πολλοι απο σιεξσι των παιζουν οχι ενας μονο,σχεδον ολοι
 

DeletedUser30987

Η πρωτη μου φορα ηταν κ1 κ2 κ3 μετα εμπαινα πιο χαλαρα.Το εξωτερικο φορουμ δε το εχω χρησιμοποιησει ξανα.επαιζα με το νικ ΚΩΣΤΑΣ7 η ΚΩΣΤΑΣ1997 αν θυμαμαι πιο ενεργα στον 3 στη φυλη organised crime και μετα SAO.Απλα τωρα με πηρε το παραπονο γιστι ειμαι παραπονιαρης
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καποιοι σου εστειλαν αμυνες παντως και σημερα τις εστειλες πισω και καταλαθος εστειλες και τις δικες μου κλαψ ,ρε κοροιδο εγω χαμπαρι δεν θα επαιρνα οτι ειναι εκει ,τι πατησες επιστροφη αμυνων χωρις να βλεπεις απο ποιον ειναι ?
Εχεις ομως φιλαρακια απο παλια για να σε στηριξουν ετσι ?και αφου οι φιλοι ηταν αλλου γιατι δεν πηγες απο την αρχη?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή