GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17325

Φυλή με σκοτεινό ανεμοστρόβιλο μέσα, δεν κλείνει κόσμο. :rolleyes:
 

DeletedUser34705

Εγω πάλι έχω να πώ μεγαλη μπουκιά φάε , μεγαλή κουβέντα μην πείς.. ( το λένε στο χωρίο μου )
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Εσεις βουβουζελα πολλα ειπατε και πυξιδα πηγατε. Το λενε και αυτο στο χωριο μου εμενα παντως αν θες να ξερεις.
Επισης Λαζαρε ολο λογια λες ειμαστε αλλα η φυλη πυο μπηκες στην αρχη πηγε πυξιδα και ο μονος λογος που παιζεις ακομα στον κοσμο αυτον ειναι επειδη τα χωρια σου ηταν στην ηπειρο των stop
 

DeletedUser34437

Εσεις βουβουζελα πολλα ειπατε και πυξιδα πηγατε. Το λενε και αυτο στο χωριο μου εμενα παντως αν θες να ξερεις.
Επισης Λαζαρε ολο λογια λες ειμαστε αλλα η φυλη πυο μπηκες στην αρχη πηγε πυξιδα και ο μονος λογος που παιζεις ακομα στον κοσμο αυτον ειναι επειδη τα χωρια σου ηταν στην ηπειρο των stop

Δεν μου αρεσει να επαναλαμβανομαι. Δεν επαιζα στον κοσμο, λογκαρα 3-4 φορες να βοηθησω μονο οταν με χρειαστηκανε. Τωρα που μπηκα να παιξω το ανακοινωσα. Δεν καταλαβαινω τι ακριβως δεν καταλαβες απο οσα ειπα
Δεν βαριεστε ολη μερα να λετε τα ιδια? Να κραζετε?
Get a life!
Ενα παιχνιδι ειναι, δεν εχουμε να μοιρασουμε και τιποτα. Το λεω για τελευταια φορα:
ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!
 

DeletedUser34437

Η μεγαλυτερη νεμεσις για μενα θα ηταν να γινω σαν τους ΣΟΛ
Καλυτερα πυξιδιασμενος παρα σαν κι εσας
Ενα παιχνιδι ειναι. Δεν μπορουν ολοι να κερδιζουν. Αυτο που με νοιαζει ειναι να μην αλλαξω μεσα απο το παιχνιδι προς το χειροτερο. Αυτο ειναι που με ενδιαφερει. Κατα τ'αλλα ενα παιχνιδι ειναι.
Αποδειξτε αυτα που λετε με πραξεις επιτελους.
Το επομενο μου σχολιο θα ειναι μολις σας παρω το πρωτο χωριο ή μολις μου παρετε το πρωτο χωριο.
Οτι και να πειτε δεν θα απαντησω, εγω εγραψα απλα οτι μπηκα στον κοσμο για να το γνωριζουν ολοι.
Καλη τυχη,ισως σας χρειαστει
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καταρχας φιλε Λαζαρε ειναι υβρις-ατη-νεμεσις-τισις. Εσυ βρισκεσαι στο 2ο σταδιο και σε λιγο καιρο θα φτασεις στην τισι οταν θα τιμωρεισαι βαναυσα για αυτα που λες.Σε 1 μηνα θα σαι και φαντομας αγορι μου μην γραφεις τιποτα γιατι για οτι λες εκθετεις τον εαυτο σου παραπανω.Πολλοι συνουσιασαν στα λογια σε αυτον τον κοσμο στο παιχνιδι ομως λιγοι
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
ταδε εφη τα 7ψηφια+ ID
Καλη σας επιτυχια

btw @mess ο δικος μας δεν εμεινε στα χ2. Εσπασε ρεκορ
 

DeletedUser30832

ειστε θεοι παντως ... τετοιο γελιο που εχω ριξει στο φορουμ του κ42 σε καλο να μου βγει :D

Πραγματικα δεν ξερω αν οι ΣΟΛ ειναι τοσο καλοι οσο οι ιδιοι ισχυριζονται κ γιατι ολοι οι υπολοιποι τους μισειτε τοσο πολυ

αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι τρολαρουν τρελα ολο το κοσμο

Μακαρι να κρατησει αυτος ο πολεμος κ να παιχτει καλο ξυλο για να εχουμε να γελαμε στο εξωτερικο

Τουλαχιστον ομως πειτε κ σε μας τους ασχετους τι κοντρες υπαρχουν κ μεταξυ ποιων απο προηγουμενους κοσμους για να

ξερουμε τι διαβαζουμε ... μην μας αφηνετε στην αγνοια μας :eek:

Καλες μαχες κ πολυ γελιο να εχουμε :cool:
 

DeletedUser34705

Ακου να δεις τρελε μου (Πρωτα λικε για την κωλαρα)

Τεοτσακ vs Aje
Ο ιδιος vs El poison Ξεχωριστα
Ο ιδιος vs Adre diko Ξεχωριστα
Ο ιδιος vs Βουβουζελα

Γιολακλης vs K40-42

Hodor vs Φρου φρου
Hodor vs M4vros

Da Vinci(ΑΡΧΗΓΟΣ ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ ) vs ολους τους ασχετους των φυλετικων.

Για να το πω απλα

SOL MAFIA vs all

Ολοι οι αλλοι ειστε απλα για να περναμε την ωρα μας οταν οι μεγαλοι μας ερωτες κοιμουνται και δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε.
Γελάει και ο σκύλός μου ! lul
 

DeletedUser34473

Η προβλεψη ειναι μια
καντε κοπανα παμε παραλιαα
παμε να γραψουμε μια ιστορια
με βουβουζελες στο πασαλιμανι
μετα γλυφαδα για καμα φωτοο
2 βουντου μες το καμπριολεε
μπες μεσα στη φωτο
εισαι και πολυ γ...ω
 

DeletedUser34836

Λοιπόν διάβασα όλα τα ποστ και γελασα πολυ λοιπον προβλεψεις:

Η sol θα κερδισει σχετικα ευκολα για μενα ο ογκος της stop δεν ειναι πλεονεκτημα αλλα το αντιθετο αρχικα θα κανουν πλανο μια φορα το μηνα και αυτο αν ο πυξιδιαρης καταφερει να τους οργανωσει απο την αλλη μερια οι sol θα βαρανε πιο συχνα και θα κανουν ευκολα ρογμες ενω οι εξυπνοι παιχτες οπως davinci(γνωστος και ως stop πορτας αρα εχετε καποια κοινα) θα κανουν παρτη τσιμποντας χωρια απο ανενεργους

τωρα το hate:
1)berret δεν ξερω τι ειναι πιο τραγικο το πως παιζεις , το ποσα χρονια παιζεις,η το οτι λες τον κωστα ασχετο?(που θα το καταπινα αν δεν επαιζες ετσι οπως παιζεις)
2)promanager νταξει οχι ασχετος σε επιπεδο gratsiani αλλα ασχετος ακομα συμβουλη μπας και κερδισεις παιξτε αναλογια 10-1(10 αμυντικα) να αντεχεται ξυλο μπας και τα παρατησουν οι απεναντι η φανε κανενα ban)


τελος πιστευω δεν υπαρχει σωστη αναλογια απο πριν βλεποντας πως παει ο κοσμος πρατεις μου εχει τυχει να παιζω και 5-1 επιθετικα σε κοσμο που απλα βαραγαμε χωρις απαντηση (ετσι προβλεπω να παει και ο 42) εχει τυχει να εχω και αναλογια 1-12 παιζωντας σε κοσμο που τρωγαμε πολλα και συνεχομενα πλανα απο πολυ μεγαλυτερη φυλη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εν αναμονή πολέμου... μέχρι στιγμής τρία είναι τα ασφαλείς συμπέρασμα :

1.
Δεν περιμέναμε τους P.O.P να μας μάθουν που ειναι η Κολομβια το ξέραμε απο την Sakira .(Πάμπλο κάνε νιάου ρε!)

giphy-8.gif


2.To πνεύμα του Fumal θα μας στοιχειώνει και θα μας στοιχειώνει μέχρι την επόμενη πυξίδα του ,έτσι γιατί απλά σήκωσε κεφάλι στους προ ο παλιονουμπακας.



3. Ο Κόκκινος δράκος πούλησε ένα διαμέρισμα για να είναι πρώτος στην κατάταξη και μέχρι το τέλος του κόσμου θα τα έχει ¨"λιανίσει "τα λεφτά.
 

DeletedUser34748

αρε

δεν επρεπε να σας λενε στοπ

φυλετικα σκουπιδια σας παει καλυτερα
 

DeletedUser34837

ειχα σκοπο να μη γραψω στο εξτερναλ.θεωρω τους συμπαικτες μου υπερβολικους.οχι απο την αποψη των παικτικων τους ικανοτητων.σιγουρα ισχυουν ολα οσα γραφουν για τα σκιλλ αλλα και αυτα των αντιπαλων μας.απλα κατα τη γνωμη μου δε χρειαζεται να βγαινουμε απο τωρα να δειξουμε ποιος ειναι καλυτερος θα φανει σε λιγο καιρο αυτο.μετα και απο αυτα που εγιναν τις τελευταιες μερες ομως δε μπορουσα να κρατηθω.προκλητικη συμπεριφορα με πολλους τροπους(αμυνες σε ουδετερους παικτες,παραβιαση συνορων,επιτηρησεις κλπ).δε ξερω τι νομιζετε οτι μπορειτε να καταφερετε με αυτα,δε ξερω κατα ποσο ησασταν σωστοι μεχρι στιγμης απεναντι στη φυλη μου γιατι εγω εχω 3 βδομαδες που παιζω αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι αυτα που κανετε τελευταια ειναι παιδιαστικα και μια φυλη που τα κανει δεν αξιζει να κλεισει ουτε casual κοσμο.ελπιζω να υπαρχουν 3-4 σοβαροι παικτες στηφ υλη σας και σε συνδυασμο με τα 1200 χωρια που εχετε περισσοτερο να δουμε εναν ενδιαφερον τελικο.
 

DeletedUser30832

ειχα σκοπο να μη γραψω στο εξτερναλ.θεωρω τους συμπαικτες μου υπερβολικους.οχι απο την αποψη των παικτικων τους ικανοτητων.σιγουρα ισχυουν ολα οσα γραφουν για τα σκιλλ αλλα και αυτα των αντιπαλων μας.απλα κατα τη γνωμη μου δε χρειαζεται να βγαινουμε απο τωρα να δειξουμε ποιος ειναι καλυτερος θα φανει σε λιγο καιρο αυτο.μετα και απο αυτα που εγιναν τις τελευταιες μερες ομως δε μπορουσα να κρατηθω.προκλητικη συμπεριφορα με πολλους τροπους(αμυνες σε ουδετερους παικτες,παραβιαση συνορων,επιτηρησεις κλπ).δε ξερω τι νομιζετε οτι μπορειτε να καταφερετε με αυτα,δε ξερω κατα ποσο ησασταν σωστοι μεχρι στιγμης απεναντι στη φυλη μου γιατι εγω εχω 3 βδομαδες που παιζω αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι αυτα που κανετε τελευταια ειναι παιδιαστικα και μια φυλη που τα κανει δεν αξιζει να κλεισει ουτε casual κοσμο.ελπιζω να υπαρχουν 3-4 σοβαροι παικτες στηφ υλη σας και σε συνδυασμο με τα 1200 χωρια που εχετε περισσοτερο να δουμε εναν ενδιαφερον τελικο.

πως βαλαμε αμυνες σε ουδετερους ? Θελουμε στοιχεια ....

Επιτηρησεις σε ποιους ?

Για ποια παραβιαση μιλατε ? Για του oops sorry ? Αυτο νομιζω οτι θα λυθει αμεσα

Παντως αν ισχυουν αυτα που λετε για το παικτικο επιπεδο κανονικα θα επρεπε να βαλετε δημοσκοπηση σε ποσο καιρο θα μας κερδισετε οχι το ποιος θα κερδισει

Εγω δηλ θα εβαζα στη θεση σας την εξης δημοσκοπηση

Σε ποσο καιρο θα κερδισουν οι ΣΟΛ τον κ42 ?

1. Σε 1 ωρα ... θα δουν οι ΣΤΟΠ 78,356 σπαθακια κ θα κλεισουν τα κινητα

2. Σε 24 ωρες ... θα χασουν οι ΣΤΟΠ ολα τα χωρια μετωπου κ θα σπασουν τα pc

3. Σε 168 ωρες ... θα βλεπουν οι ΣΤΟΠ θολά λογω ελλειψης υπνου κ αντι για μαζικη στρατολογηση θα πατησουν μαζικο παροπλισμο


Μεγαλυτερη χρονικη διαρκεια δεν θα εβαζα παντως , θα ηταν ξεφτιλα , εχετε κ ενα επιπεδο :eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή