GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

Τελικα ολη η Stop ειναι τρολ , μπερκ γραφε ελληνικα πονανε τα ματια μου
 

DeletedUser34815

ekinos o dikastis poli vrizi kai na mathi na min ta vali me ton diasimo berk mikides. sol den sas vlepo oute me angizete diasimos berk

5 πόντοι για 1.α. Greeklish
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Τελικα ρε υπερπαιχτες ποσο πολυ φοβαστε να μας παιξετε στα ισια?? το ξανα ειπα προχθες αλλα κανατε τις παπιες.... ! ποσο πληρωσατε το tnt για να μας αντιμετωπισετε? αυτοι ειστε γιατι μονο ετσι μπορειτε!!!! οτι και να βαλετε δε πατε πουθενα.... !!!! Οι ΠΥΞΙΔΕΣ και τα ΜΠΑΝ ερχονται.. και τα σκουπιδια θα σας στειλουν για τσαι....!!!

Ότι να'ναι , Θάνο μάθε όταν παίρνεις μια πληροφορία να την διασταυρώνεις προτού βγεις να την διαδόσεις γιατί εκτίθεσαι μόνος σου.
 

DeletedUser17506

βλέπεις τι κάνει ο ανταγωνισμός?
ώθησε τους ΣΤΟΠέους να κάνουν λογαριασμούς στο φόρουμ :Ρ
από σπηλιές μόνο σε διάσημες έχω πάει αν και θα θελα να επισκεφτώ καμία απόκοσμη με παρέα σαν αυτήν από την μπύρα του ROFIUS ;)
πας να την βγεις στην/στον ζαργανίτσα που την λέει στο φιλαράκι σου, κινέζε και εσύ

θανο τι είναι το ΤΝΤ δεν μας είπες μετά από τόσα μηνύματα και σε ακυρώνει και ο αρχηγός μου
καινούργιο fugla marte :p

berk πρεπυ μαθοι γραφιτι ελιντικΆ

τέσπα πάλι σκουπίδιασε η συζήτηση, πάει για πάτο, και δεν θα ξαναπάνταγα αν δεν με ρώταγες προσωπικά

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34815

βλέπεις τι κάνει ο ανταγωνισμός?
ώθησε τους ΣΤΟΠέους να κάνουν λογαριασμούς στο φόρουμ :Ρ
από σπηλιές μόνο σε διάσημες έχω πάει αν και θα θελα να επισκεφτώ καμία απόκοσμη με παρέα σαν αυτήν από την μπύρα του ROFIUS ;)
πας να την βγεις στην/στον ζαργανίτσα που την λέει στο φιλαράκι σου, κινέζε και εσύ

θανο τι είναι το ΤΝΤ δεν μας είπες μετά από τόσα μηνύματα και σε ακυρώνει και ο αρχηγός μου
καινούργιο fugla marte :p

berk πρεπυ μαθοι γραφιτι ελιντικΆ

τέσπα πάλι σκουπίδιασε η συζήτηση, πάει για πάτο, και δεν θα ξαναπάνταγα αν δεν με ρώταγες προσωπικά
agorimou mipos tros psaria mipos exeis omixli pane na fas kanena kilo sardeles diasimos berk
 

DeletedUser33711

Εγω ειμαι ο λογος που θα μοιρασεις τον λογαριασμο σου ή θα πατησεις διαγραφη , και επιτελους ξεκινα να γραφεις ελληνικα. Συμφωνα με τους κανονες του φορουμ απαγορευονται τα greeklish , εχω βαρεθει να κανω αναφορες. Υπομονη μεχρι αυριο υποθετω
 

DeletedUser34860

βλέπεις τι κάνει ο ανταγωνισμός?
ώθησε τους ΣΤΟΠέους να κάνουν λογαριασμούς στο φόρουμ :Ρ
από σπηλιές μόνο σε διάσημες έχω πάει αν και θα θελα να επισκεφτώ καμία απόκοσμη με παρέα σαν αυτήν από την μπύρα του ROFIUS ;)
πας να την βγεις στην/στον ζαργανίτσα που την λέει στο φιλαράκι σου, κινέζε και εσύ

θανο τι είναι το ΤΝΤ δεν μας είπες μετά από τόσα μηνύματα και σε ακυρώνει και ο αρχηγός μου
καινούργιο fugla marte :p

berk πρεπυ μαθοι γραφιτι ελιντικΆ

τέσπα πάλι σκουπίδιασε η συζήτηση, πάει για πάτο, και δεν θα ξαναπάνταγα αν δεν με ρώταγες προσωπικά

ερωτηση εκανα ανθρωπε μου,
απλα μου κινει την περιεργεια να μιλατε για σκουπιδια οταν τα εχετε στην αυλη σας
πρωτα καθαρισε το σπιτι σου και μετα κραξε το σπιτι του γειτωνα

και δεν στο παιζω κινεζος απλα ξερω 2-3 πραγματα
 

DeletedUser34705

http://gr.twstats.com/gr36/index.ph...ers&id=516362&type=all&oldplayer=802291&pn=-1

αυτος εδω ειναι, μαζι με τον Θοδωρη του ειχαμε παρει 30 χωρια σε 24 ωρες οτι χειροτερο εχω δει σε παικτη

Να τα λεμε ΟΛΑ και οχι μονο τα ασχημα και προπαγανδες... στο πλανο του Βουβουζέλα πηρατε τόσα και αλλα τοσα η υπολοιπη φυλη , γιατι λειτουργησε αψογα το φεικ πλανο στον radixσας ευνοησε ο πυρινας μεσα στην DnD και κανατε ενα σωστο πανηγυρι 24ωρου.
Κριμα που αυτος ο κακος βουβουζέλας που σας είχε μονημα ολα τα αμυντικα του απο τα μη αξιοποιησημα εσωτερικα που ειχε παρει και σας κραταγε αυτο το πυρινα στα τοσα πλανα τον DnD και οταν χαθηκε ο βουβουζέλας χαθηκε και ο πυρινας αυτος... αλλα ο βουβουζελας ειναι ρουφιανος μην τα ξαναλεμε...
 

DeletedUser34815

Εγω ειμαι ο λογος που θα μοιρασεις τον λογαριασμο σου ή θα πατησεις διαγραφη , και επιτελους ξεκινα να γραφεις ελληνικα. Συμφωνα με τους κανονες του φορουμ απαγορευονται τα greeklish , εχω βαρεθει να κανω αναφορες. Υπομονη μεχρι αυριο υποθετω
otan kimase thato kaneis oniro ksipna kala eine kaneis onira zti zoi akou tha peraso apo panosou me ton promanager kokino draco sto telos poli tha gelaso mazisou a kai ksexasa kati afisteta ta botakia giati tha klete poli sto telos andi na mirasis ta dikamou ta xwria kita na min mirasoune ta dikasou ta xwria miki miki mao kimis
 

DeletedUser30832

ωχ παιδες νευριασατε τον διασημο berk ... ξυπνησατε τον μυθο της φυλης ...

τωρα το παιχνιδι θα παιχτει στα ισα
 
  • Like
Αντιδράσεις: cr777

DeletedUser27373

Αναρωτιέμαι τον λόγο για τον οποίο οι διαχειριστές διατηρούν το θέμα αυτό ακόμα ανοικτό , έχει παρεκκλίνει από τον σκοπό του ....

Φυσικά δεν χρειάζεται να γίνει αναφορά και στα μαργαριτάρια που έχουν γραφτεί ....
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Τελικα ρε υπερπαιχτες ποσο πολυ φοβαστε να μας παιξετε στα ισια?? το ξανα ειπα προχθες αλλα κανατε τις παπιες.... ! ποσο πληρωσατε το tnt για να μας αντιμετωπισετε? αυτοι ειστε γιατι μονο ετσι μπορειτε!!!! οτι και να βαλετε δε πατε πουθενα.... !!!! Οι ΠΥΞΙΔΕΣ και τα ΜΠΑΝ ερχονται.. και τα σκουπιδια θα σας στειλουν για τσαι....!!!

Εσυ οχι μονο εχεις χτυπησει με πολλα χιλιομετρα σε τειχο αλλα σε εχει κλωτσησει και πεταλομενο αλογο στο κεφαλι

Λυπαμαι ειλικρινα για οτι σου εχει συμβει φιλε μου,σου ευχομαι τα καλυτερα παρολα αυτα :(
 

DeletedUser34439

θα σας πρότεινα τον μέγα διάσημο berk να τον πάρετε μεταγραφή στην sol
μεγάλη μορφή :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή