GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17506

κώστα φήμες λέμε ότι ακόμα κλαις για τους ληστές στον 33 :p

στο θέμα μας
ntafi ή figo?
σε παρακαλώ μην απαντάς με αυτόν τον τρόπο σε εμένα και στο φόρουμ, η αντίληψή σου είναι άθλια εντός παιχνιδιού αλλά σεβαστό
ΔΕΝ ΣΕ ΣΕΒΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΓΕΓΟΝΟΤΑ αστείε
και αυτό που έχεις να πεις είναι ότι σε βρίσανε στο σκυπε? ξέρεις ότι μπορείς να βγεις από μία κλήση που δεν γουστάρεις και να διαγράψεις άτομα επίσης έτσι?
ψάξτο ;)

για τα βάρβαρα που σπάτε είναι απλό
κερδίζεται κάτι? ΟΧΙ άρα το κάνετε για να μας μειώσετε άρα ενέργεια εναντίον μας
το θέμα του φαρμ μόνο εσείς το αναφέρετε για να υπεκφύγετε
μην το αναλύουμε τσάμπα και κουραζόμαστε

κάτι σημαντικό διπλωμάτη προμάνατζερ
άλλο πράγμα οι συμφωνίες και άλλο οι βρισιές και ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ
για εσάς οι βρισιές είναι απλά οι δικαιολογίες για να κάνετε τις κολοτούμπες σας
ναι φταίνε οι συμπαίκτες μου αν παρεκτραπήκανε αλλά σίγουρα κάτι είχε προηγηθεί, ξέρω ότι δεν είναι τρελοί να το ξεκινήσουν χωρίς λόγο
από την άλλη εσείς το πήγατε από τα λόγια σε άμεσες εχθρικές ενέργειες και εσύ το παίζεις κύριος του??? χάους?
ξέρεις την φράση δικαιολογίες ή αποτελέσματα έτσι? εσείς μόνο για δικαιολογίες είστε τελικά :oops:
αλλά κομπλέ έχεις τον ντάφι με τις εξαιρετικές απόψεις του
να τον κατεβάσεις για δήμαρχο, του έχω και το σλογκαν
είπαμε: οι παρέες κερδίζουν όχι οι καλοί και ενεργοί παίχτες και η στοπ είναι πιο τίμια φυλή από την ΣΟΛo_O
τα άλλα δεν έχουν σημασία εμείς οι κακοί τα λέμε για να διασκεδάζουμε και να κάνουμε αντιπολίτευση! :D
 

DeletedUser30832

εχουν αναψει τα αιματα για τα καλα χωρις ουσιαστικο λογο

για να πιουμε μια μπυριτσα να χαλαρωσουμε λιγο κ συνεχιζουμε μετα

Μονο SOL , μονο SOL ... τιποτε αλλο ! ! !

3226.jpg
 

DeletedUser34439

Ευτυχώς που δεν ανήκουν σε κανέναν wtf? Και μετα σου λεει εχει πεσει κρίση. Λεφτά υπάρχουν! Κάτι ήξερε ο Γιωργάκης :rolleyes: Με εξαίρεση τον Genlyn (δεν ξερω για το βουβουζελα αλλα ναι εμεις θα χαμε τσακωθει αγρια μπορεις να ρωτησεις και τον slalom χαχα) με μια γρηγορη ματια δεν ειδα ΣΟΛιστες με αντίστοιχα στατς σαν αυτα της ΣΤΟΠ. Αν τωρα με 1500 χωρια παραπανω και με τοσο premium νιωθετε και outsider δεν ξερω... εγω μια ντροπη θα την ενιωθα :p

κύριε chessknight αφού τους σολ τους ξέρεις τους έχεις παίξει αντιπάλους και με αρκετούς ήσασταν συμπαίχτες στη school,
ξέρεις τι παίχτες είναι και μετά από τόσο καιρό από τον 33 έχουνε δεθεί και έχουνε βελτιωθεί περισσότερο.
αν εξαιρέσεις 2-3 όλοι οι άλλοι θα μπορούσανε να είναι πρωτοκλασάτοι (πρώτο όνομα) σε οποιαδήποτε άλλη φυλή
τόσο σκιλλάτη φυλή δύσκολα θα ξαναβγάλει ο gr.
είναι πολύ δύσκολο για οποιαδήποτε φυλή να τους αντιμετωπίσει ανοιχτά σε έναν πόλεμο και πόσο μάλλον σε έναν πόλεμο που είχανε το διάστημα να το στήσουνε αρκετά μεθοδίκα.
τα 1500 χωριά δεν λένε τίποτα και 3000 να ήταν πάλι οι σολ θα ήταν φαβορί
είναι σαν να λέμε παίζει η μπαρτσελονα με την οσασουνα και καθόμαστε να δούμε τι πιθανότητες έχουνε η κάθε μια

και δεν είναι καθόλου ντροπή για τους στοπ ότι δεν είναι φαβορί και ας έχουνε παραπάνω χωριά και έχουνε κάψει τόσο πρεμ.
μια χαρά τα πήγανε.
εξ αρχής φαβορί για τελικό ήταν οι ναιτμερ

όσο για τα τελευταία με τις συμφωνίες,το ύφος των σολ , το βάρβαρο τις άμυνες κλπ είναι σπάσιμο νεύρων προπολεμικό πλάκα έχει αλλά μην κολλάτε εκεί δείτε την ουσία και οι 2 σας
 

DeletedUser34042

Δεν το ψηνετε να βγουμε για ενα κρασακι παλι ολοι μαζι οπως στην αρχη του κοσμου?? θα ειναι ενδιαφερον η βραδια αυτη!!
 

DeletedUser33703

σας βλεπω τοσο καιρο να γραφετε σαχλαμαρες! η σολ ειναι μια φυλη που ποτε δεν κρατησε συμφωνιες, ή κ αν τα καταφερε να της κρατησει εβαζε ατομα απο την φυλη να προκαλουν τους αντιπαλους για να σπανε η συμφωνιες οπως γινεται κ εδω! μονο που εδω δεν μπορουν να τα κατεφερουν.

οι παιχτες της στοπ ειναι ατομα σεβαστα προς πολλους κ δεν χαλασαν ποτε συμφωνιες κ ουτε προκειται ποτε να χαλασουν. εχουν ηθος κ αξιοπρεπεια.

οσο για τις αμυνες που εβαλαν σε παιχτη της ποπ αυτο δεν σημαινει πως εσπασαν συμφωνια αλλα το οτι αντεδρασαν στις βρισιες τον παικτων της σολ με διαφορετικο τροπο!! κ καλα σας εκαναν! τα θελατε κ τα παθατε... κ πρωτος κ καλυτερος εγω ο Figo.

ο καθε ενας θα εκανε ακριβως το ιδιο! σεβαστο κ ωραιο χωρις να βρισουν κανεναν! :)

ο πολεμος ειναι προφανες πως θα τον κερδισει η στοπ ακομα κ αν οι παιχτες δεν ξερουν να παιζουν... στο παιχνιδι αυτο κερδιζει η καλη παρεα κ οχι ο καλος ο παιχτης!!

κατα την γνωμη μου στον πρωτο μηνα θα δουμε διαγραφες απο την σολ κ θα βρουν μια δικαιολογια για να απολογηθουν για την ηττα τους!! χαχαχαχαχ κλασικα.

την στοπ την βλεπω να κανει καλοκαιρι στης ηλιολουστες παραλιες της ελλαδες κ την σολ να ψαχνει ενα κοσμο επιτελους να κερδισει αλλα αυτη την φορα με διαφορετικα nickname γιατι εχουν υποθει πολλα σε αυτο τον κοσμο!!
καλο μεσημερι.. ανυπομονω να σας ξεβρακωσω για αλλη μια φορα απο τις πολλες!! :)

Αν κάτι απεχθάνομαι σε αυτό το παιχνίδι είναι οι ρουφιάνοι και πόσο μάλλον όταν είναι άσχετοι και έχουν και άποψη.

Καταρχήν σου εύχομαι καλή γειτονία μιας και σε έχω απέναντι
αα και που είσαι , περιμένω να με ξεβρακώσεις με ανυπομονησία ...
 

DeletedUser34042

Νικο δεν μαζευεστε να παμε για κανενα κρασακι και φτανει με το εξωτερικο?? θα εχει γελιο..
 

DeletedUser33703

Κανονήστε και πείτε μας , όποτε θέλετε

αλλά το εξωτερικό δεν σταματάει ποτέ όσο παίζει η sol σε κόσμο :)
 

DeletedUser34042

Οκ θα το κανονισω και θα σας ενημερωσω! θα ερθει και ο da vinci στα κρασακια?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
οχι φοβαμαι μην με δειρετε, αρκετες εφαγα απο voodoo δεν θελω παλι
 

DeletedUser34042

οχι φοβαμαι μην με δειρετε, αρκετες εφαγα απο voodoo δεν θελω παλι
Κανονισε να ερθεις μεγαλε da vinci... θελω αυτογραφο απο εσενα να το εχουμε να σε θυμομαστε γτι σε λιγες μερες θα εχεις πατησει διαγραφη
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
θα σου δωσω στο δεξι @@μερι με πολυ αγαπη
 

DeletedUser34862

ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ

ερχεται η κολαση σκουπιδακια....:)
Δεν μου είναι τπτ να σου κάτσω 2 κιλα πρέζα στο σπίτι σου κ να χασεις τα υπόλοιπα Χρόνια τις ζωης σου.

Την γλιτώσατε Ίδη μια φορά από έναν. Μην παίζεται με την τύχη σας.
Μιλάτε όμορφα όταν δεν ξέρετε που απευθύνεστε..
Κ δεν πάει Μόνο για εσένα αυτό. Επίσης δεν είναι απειλή αλλα προειδοποίηση.

Καλές μάχες να έχουμε Νίκο.. blacko

Ένα μήνα εκτός φόρουμ για προσωπική επίθεση.
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
χαχαχαχαχχαχ.... ρε Τριανταφυλλε εισαι τοσο ασχετος που θα αποκλειστεις απο το εξωτερικο στο 3ο σου μνμ χαχαχαχαχαχαχ βγαινεις και ταζεις και show κιολας?
Προσεξε γιατι ο λογαριασμος σου ειπε μεγαλη κουβεντα στον Κ36 και δεκαδες τα εχανε τα χωρια στο πρωτο πλανο που εφαγε και τον εβγαλαν εσωτερικο.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
promanager μου μιλαει ασχημα σε παρακαλω μαζεψε τον γιατι με στεναχωρει...

υγ. εμαθα οτι πινεις 2 ποτηρια κρασι και μετα σε μαζευουν, οι βουντου γελαγανε μαζι σου στο τραπεζι σας. Εκτος απο ΡΟΥΦΙΑΝΑΡΑΣ και χλεχλες εισαι και διακινητης πρεζας?? Προσεχε γιατι η φυλη σου ειναι γεματη μπατσους και χμμμ τρχονομους.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή