Πληροφοριοδοτης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34473
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34473

Ειπα να δημιουργησω ενα θεμα που να γραφουν οι παικτες τι πληροφοριες εχουν να δωσουν για καποια αλλη φυλη στους υπολοιπους.
Εγω εχω να πω πως η φυλη doom ετοιμαζεται για εσωτερικα νομπλαρισματα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
O digol δεν παιζει στον λογαριασμο
Jason Bourne
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Aυτο το ξέρουν όλοι ,πες μας κάτι καινούργιο.
 

DeletedUser34170

Φήμες θέλουν τον Ripply να πήγε το αγρόκτημα 30 , να έχει full nuke και τώρα να ρασάρει για την ακαδημία . Και όλα αυτά σε χωριό 1300 πόντων .

Το πάθος του για το πρώτο νομπλ είναι τέτοιο που πλέον φαρμάρει μόνο με τραινάκια .
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
O gagakos θα παει το χωριο 9.000 ποντους και μετα θα νομπλαρει .Ρε κουταβι εχασες την νουκ σου και χτιζεις? Ποτε θα μαθεις φυλετικες επιτελους?
 

DeletedUser21068

Φημές θέλουν εμένα σαν πιο ομορφο παίκτη του .gr :rolleyes:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Φημες λενε οτι η SOL θα κλεισει πολυ πιο ευκολα τον 42 απ τον 33
 

DeletedUser33711

Φημες λενε οτι η SOL θα κλεισει πολυ πιο ευκολα τον 42 απ τον 33

Ο 33 δεν εκλεισε ευκολα παντως και ισως στους κοσμους 30-40 ηταν ο πιο ποιοτικος και δυσκολος κοσμος. Δε ξερω γιατι λεω ισως να σου πω την αληθεια.
 

DeletedUser

Τα ντουμ προσπαθουν με νυχια και με δοντια να μην δουν παλι πυξιδα,και βαλανε το 2ο μεγαλυτερο ανεκδοτο του συρφετου τους να γραψει μια προπαγανδιστικη εκθεση,στην οποια προσπαθει να κανει οτι κανει η ντουμ σε καθε κοσμο,να μαζεψει συμμαχους μπας και την κουβαλησουν!
Προφανως και δεν αναφερει πουθενα οτι ειναι τσιρακια του φουμαλ,γιατι παντα η ντουμ παιζει μονη της,και κλεινει κοσμους μονη της(γελανε και οι πετρες),Α βρε ταραμαδες,ανυπομονω να δω τι αλλο θα κανετε για να κερδισετε χρονο υπαρξης στον κ42.

Φιλικη συμβουλη,πατηστε διαγραφες οσο ειναι νωρις,και πατε σε κανα κοσμο που θα μπουν οι ανυπαρκτοι,να τον κλεισετε και να νιωσετε και εσεις λιγακι σημαντικοι!
 

Deleted User - 751811

φημες λενε οτι η σολ εκλεισε ηδη τον 42 αρα γιατι να μας νιαζουν οι πυξηδες?
 

DeletedUser33703

προπαγανδα???

Μέχρι και στην προπαγάνδα , άσχετος είσαι
μάθε λοιπόν όταν κάνεις προπαγάνδα να μην γράφεις εκθέσεις γιατί πάω στοίχημα ότι το μήνυμα δεν το διάβασε ούτε το 10% του server .

καλές πυξίδες (έρχονται)
 

DeletedUser

φημες λενε οτι η σολ εκλεισε ηδη τον 42 αρα γιατι να μας νιαζουν οι πυξηδες?

Συμπληρωθηκε καποιο ποσοστο και δεν το καταλαβα;
Αυτο για τις πυξιδες ισχυει,αλλη μια στο τσουβαλι,σιγα το πραγμα!
 

DeletedUser34429

Μας ζαλησατε τα ******. μπηκαμε να παιξουμε, οχι να διαβαζουμε του καθε πικραμενου τα εσωψυχα!
Και απο την αλλη? τι συζητατε ρε σεις???
Το πραγμα ειναι απλο.... ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ,ΤΑ ΣΚΑΣ??? ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ... ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΑΣ, ΕΙΣΑΙ ΝΟΥΜΠΑΣ,ΑΣΧΕΤΟΣ..και δεν ξερω τι αλλα υποκωρηστηκα εχω ακουσει και εχω δει...

Αη παιχτε ρε μια φορα ξεφτιλισμενοι του ελληνικου σερβερ..
Αη σηχτηρ με τον καθε πικραμενο και τα εσωψυχα του εδω μεσα???

ένα μήνα εκτός φόρουμ,
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μας ζαλησατε τα *****ια. μπηκαμε να παιξουμε, οχι να διαβαζουμε του καθε πικραμενου τα εσωψυχα!
Και απο την αλλη? τι συζητατε ρε σεις???
Το πραγμα ειναι απλο.... ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ,ΤΑ ΣΚΑΣ??? ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ... ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΑΣ, ΕΙΣΑΙ ΝΟΥΜΠΑΣ,ΑΣΧΕΤΟΣ..και δεν ξερω τι αλλα υποκωρηστηκα εχω ακουσει και εχω δει...

Αη παιχτε ρε μια φορα ξεφτιλισμενοι του ελληνικου σερβερ..
Αη σηχτηρ με τον καθε πικραμενο και τα εσωψυχα του εδω μεσα???

Αδερφε,με ρεγουλα τα ναρκωτικα να φτασουν για ολους!
 

DeletedUser34170

Φήμες λεν ότι ο ραμπερντακ έχει ψυχολογικά *
Μη βγαίνουμε οφ τόπικ , γράφει ο αιγόκερως .
 
Κορυφή