~dc~ vs k44

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

γιάννη το πλάνο των doom ήταν σε χωρια που έτσι και αλλιώς κάποια στιγμή θα τα χάνανε χρειάστηκαν 2 μέρες για να τα πάρουν καθώς με 100 βαριά τους τα ξανά περνάμε πίσω και ξανά στέλνανε να τα πάρουν και ξανά το ίδιο να χάνουν επιθετικά που περνάνε τα χωρια να τους τα τρώμε με 300 ελαφριά
σε αυτό δεν έχει ωμος σχέση η doom καθώς ήταν δικη μας ατομική αμυντική δυνατότητα

επίσης άκουσα ότι χρησιμοποιούμε ****άκια για να κόβουμε αριστους (αριστους μπορεί να κόψει ο οποιος δήποτε που γνωρίζει το παιχνίδι δεν χρειαζόμαστε ****άκια για κάτι τόσο εύκολο)

σαν πλάνο ήταν πολυ καλο και συχαρητήρια που το βγάλατε και το εκτελέσατε σωστά φυσικά
μέτωπο με doom δεν έχουμε ακόμα καθώς υπάρχουν 3 φυλές πριν από εσάς
δεν θεωρώ μέτωπο 2 παίχτες
εμενα και τον κροκάλα

και πάλι το πλάνο ήταν καλο και συχαρητήρια σε οποιον το έβγαλε


επίσης κροκάλα έχεις ένα χωριο αστακό και 8 άδεια ντροπή σου

- - - Eνημερώθηκε - - -

Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M, RHP., WS

Timeframe: 13/11/2015 00:00:00προς25/11/2015 00:30:43

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 75
Πλευρά 2: 151
Διαφορά: 76

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 21
Διαφορά: 7

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 339,465
Πλευρά 2: 709,483
Διαφορά: 370,018

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 73,086
Πλευρά 2: 130,169
Διαφορά: 57,083

chart

----------------------------------------------------------
Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: , DΝ

Timeframe: 13/11/2015 00:00:00προς25/11/2015 12:50:00

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 76
Πλευρά 2: 66
Διαφορά: 10

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 17
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 11

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 345,346
Πλευρά 2: 230,872
Διαφορά: 114,474

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 110,196
Πλευρά 2: 30,472
Διαφορά: 79,724

chart



http://prntscr.com/96kzz8


αυτά είναι τα stats μέχρι τώρα χωρίς να αλλάζει κάτι ουσιαστικό ακόμα

δεν σας βάζω όλους μαζί ξέρετε πρόσθεση και αφαίρεση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16077

γιάννη το πλάνο των doom ήταν σε χωρια που έτσι και αλλιώς κάποια στιγμή θα τα χάνανε χρειάστηκαν 2 μέρες για να τα πάρουν καθώς με 100 βαριά τους τα ξανά περνάμε πίσω και ξανά στέλνανε να τα πάρουν και ξανά το ίδιο να χάνουν επιθετικά που περνάνε τα χωρια να τους τα τρώμε με 300 ελαφριά
σε αυτό δεν έχει ωμος σχέση η doom καθώς ήταν δικη μας ατομική αμυντική δυνατότητα


Σίμο ξέρεις καλύτερα απο τον καθένα πως γνωρίζω την στρατηγική μας και θαυμάζω το γεγονός πως παίζεις τοσο ανοιχτά και την γνωστοποιείς και στον αντίπαλο.Παρ' όλα αυτά είμαι αντίθετος σε αυτό γιατί ποτέ τους δεν θα στο αναγνωρίσουν.Παρά ταύτα όπως και να το κάνουμε για την υπερσυμμαχία της 44 οι κατακτήσεις αυτές αποτελουν μια στατιστική επιτυχία που οφείλουμε να την αναγνωρίσουμε είτε ήταν ηθελημένη είτε όχι!


επίσης άκουσα ότι χρησιμοποιούμε ****άκια για να κόβουμε αριστους (αριστους μπορεί να κόψει ο οποιος δήποτε που γνωρίζει το παιχνίδι δεν χρειαζόμαστε ****άκια για κάτι τόσο εύκολο)

Αν ισχύει αυτό, όποιος το υποστηρίζει καλύτερα να πατήσει διαγραφή απο τώρα. Είναι το λιγότερο αστείο να χρειαζόταν να παραβούμε τους κανόνες για να κάνουμε snipe και reclaim!



σαν πλάνο ήταν πολυ καλο και συχαρητήρια που το βγάλατε και το εκτελέσατε σωστά φυσικά
μέτωπο με doom δεν έχουμε ακόμα καθώς υπάρχουν 3 φυλές πριν από εσάς
δεν θεωρώ μέτωπο 2 παίχτες
εμενα και τον κροκάλα

και πάλι το πλάνο ήταν καλο και συχαρητήρια σε οποιον το έβγαλε


Καλό ειναι να επικεντρωθείτε εδώ εσείς οι haters του Σίμου


επίσης κροκάλα έχεις ένα χωριο αστακό και 8 άδεια ντροπή σου

Πάλι τα ίδια; Τα λευκά αλογάκια πάνω πάνω στην σείρα για αυτό τα έχουνε! Στο τέλος θα σε λιντάρουμε και θα σε λέμε ρουφιάνο! :grrr:
 

DeletedUser34063

καλησπερα :) συνεχιστε εγω δεν παιζω πολυ αυτες τις μερες. εχω παει και δουλευω οικοδομη γιατι δεν εχω λεφτα για πρημιουμ μου τα φαγε ολα το τειχος! ευχαριστω που συζητατε για εμενα δεν θα σας ξεχασω ποτε! τα λεμε σε κανα μηνα που τελειωνουν τα μπετα
 

DeletedUser29426

δεν ξέρω τις διπλωματικές σχέσεις της DC για να βάλω όλες τις φυλές στα στατιστικά . Το πόστ λέει dc vs 44 αφού με την ζήτω δεν χτυπιέστε και τους λύκους γιατί έχετε βάλει vs όλης της 44 ? για να σας μπουμε μπράβο καμάρια ;
 

DeletedUser16890

δεν ξέρω τις διπλωματικές σχέσεις της DC για να βάλω όλες τις φυλές στα στατιστικά . Το πόστ λέει dc vs 44 αφού με την ζήτω δεν χτυπιέστε και τους λύκους γιατί έχετε βάλει vs όλης της 44 ? για να σας μπουμε μπράβο καμάρια ;

το ξερεις οτι ηταν ακυρο αυτο ετσι? δεν χρειαζεται να στο πουμε
 

DeletedUser29426

Οχι και να μου το ελεγες δεν θα αλλαζα αποψη , δεν ειμαι σας και εσας εγω.

Και για να πω και κατι ακομα ακυρο , θεωρω οτι ειναι μεγαλη κοτσανα να προκαλλεις με τα ονοματα των χωριών σας δειχνει οτι δνε ξερετε το παιχνιδι , οτι δεν ξερετε να κανετε και οτι σας τσουζει παρα μα παρα πολυ. :grrr2:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και για να καταλαβεται τι απατεωνες ειστε , εγώ μέτρησα 4-5 χωριά του παικταρά του κροκάλα με φανάρια μέσα ...

επειδη κατι ακουστηκε για 1 χωριο στακαρισμενο
 

DeletedUser16890

Οχι και να μου το ελεγες δεν θα αλλαζα αποψη , δεν ειμαι σας και εσας εγω.

Και για να πω και κατι ακομα ακυρο , θεωρω οτι ειναι μεγαλη κοτσανα να προκαλλεις με τα ονοματα των χωριών σας δειχνει οτι δνε ξερετε το παιχνιδι , οτι δεν ξερετε να κανετε και οτι σας τσουζει παρα μα παρα πολυ. :grrr2:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και για να καταλαβεται τι απατεωνες ειστε , εγώ μέτρησα 4-5 χωριά του παικταρά του κροκάλα με φανάρια μέσα ...

επειδη κατι ακουστηκε για 1 χωριο στακαρισμενο




αυτή η καραμέλα (ψεύτες και απατεώνες ) για χαλαρώστε λίγο σας βρίσαμε ποτε?? άλλο ο χαβαλές άλλο το να το εννοείς .ούτε ψεύτες ούτε απατεώνες είμαστε
πες μου πόσες nuke χάσατε στο πρώτο πλάνο στον κροκάλα πόσες άμυνες βρήκατε? σας κόψαμε μονο αριστους ? στο δεύτερο τώρα πόσες άμυνες βρήκατε??
στο τρίτο λούπον θα βρείτε γιατί βγάλατε γλώσσα οι δεν κινδυνεύω από πουθενά με 3 φυλές ασπίδα
αλλα όταν φτάσουμε σε εσάς θα τα παρατάτε σιγά σιγά και αν ρωτήσεις τον φίλο μου τον λορέτζο θα σου πει αν ξέρουμε να παίζουμε ( αν και το έχετε ανακαλύψει μονοι σας απλά ο εγωισμός σας δεν σας αφήνει να το παραδεχτείτε )

αν θες να μας απευθύνεις ξανά το λόγο θα το κανεις στον χαβαλέ δεχομαστε οποια δήποτε κριτική .αν θες στα σοβαρά θα μας απαντάς σαν κύριος σαν άνθρωπος .απλά είναι τα πράγματα αυτό είναι το ποστ για να διασκεδάσουμε μεταξύ μας όχι για να βριστούμε σε είχα για νοήμον άθρωπο μη μου βγαίνεις glad glad εδώ διασκεδάζουμε

όσο για τα χωρια που λέτε ότι κοροϊδεύουμε και προκαλούμε (δεν είμαι υπέρ ) αλλα γίνεται για να χαβαλεδιασουνε

1 βδομάδα τώρα βρίζετε βγάζετε συνομιλίες σαν συνηθισμένοι ρουφιάνοι που ψάχνεστε μήπως μας βαρέσουν κάποιοι άλλοι με όλα αυτά που βγάζετε .. δεν με ενοχλεί το διασκεδάζω .

άλλωστε η πραγματικότητα είναι μια ,σας παίζουμε μπάλα μονοι μας και αυτό είναι που σας τρώει

διασκέδασε το παιχνίδι χάσεις κερδίσεις τα υπόλοιπα είναι περιττά
 

DeletedUser31166

Οχι και να μου το ελεγες δεν θα αλλαζα αποψη , δεν ειμαι σας και εσας εγω.

Και για να πω και κατι ακομα ακυρο , θεωρω οτι ειναι μεγαλη κοτσανα να προκαλλεις με τα ονοματα των χωριών σας δειχνει οτι δνε ξερετε το παιχνιδι , οτι δεν ξερετε να κανετε και οτι σας τσουζει παρα μα παρα πολυ. :grrr2:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και για να καταλαβεται τι απατεωνες ειστε , εγώ μέτρησα 4-5 χωριά του παικταρά του κροκάλα με φανάρια μέσα ...

επειδη κατι ακουστηκε για 1 χωριο στακαρισμενο

και γιατι ειναι απατεωνες δηλαδη? επειδη λενε οτι ενα χωριο ηταν στακ κι εσυ και καλα βρηκες 5? και να ισχυει και λοιπον? τι θα κερδισουν μ ενα τετοιο ψεμα? λεφτα γυναικες ή τι αλλο? αξιοπρεπεια μηπως? που χαθηκε η αξιοπρεπεια για να βρεθει μεσα στις φυλετικες πες μου.

Σιμο παικτουρι δωσε πονο!
 

DeletedUser29426

@ Kaboum αρα μονοι τους παραδεχονται οτι δεν ισχύει αυτό που είπαν.

@ Kynthos ασε τις 4 φυλες ασπιδα ο χάρτης άλλα λεει (http://prntscr.com/96wvbv) ο κροκάλας και στο 1ο είχε 1 ή 2 στακαρισμένα , και είχαμε μιλήσει τότε και μου λέει δεν θέλω να παίρνω άμυνες από συμπαίχτες και του είπα respect στο δεύτερο πλάνο δεν θυμάμαι (δεν νομίζω να ειχατε στακάρει κιάλλα χωριά εκτός από τα 1-2 που ήταν στκαρισμένα και στο 1ο ) αλλά στο 3ο έπεσε το στακ της αρκούδας , ο krokalas στο 1 χωριό που έμεινε εκει στα αριστερά έχει βάλει του κόσμου τις άμυνες (και καλά έκανε) αλλά έχει + 3-4 ακόμα στακαρισμένα και αν δεν με απατά η μνήμη μου και εσύ έχεις 2 με φανάρια μέσα.... Οπότε μην λέμε ότι έχετε 1 στακαρισμένο χωριό...

ΥΓ. Σόρρυ για πριν παραφέρθηκα.
 

DeletedUser16890

φιλε μου εκεί που δείχνεις είμαστε μονο εγώ και ο κροκάλας όλοι η φυλή έχει μέτωπο με death note και λίγο με west side


λέμε ότι είχαμε 1 με 2 στακαρισμενα χωρια στο πρώτο και το δεύτερο πλάνο το 3 δεν ξέρω ποιο εννοείς καθώς ακόμα δεν το έχουμε δει

σου είπα ότι τώρα θα πάρει άμυνες λογικό δεν είναι
 

DeletedUser34063

κοιτα μπελα που βρηκαμε.. στο αριστερα χωριο οι αμυνες ηταν ολες δικες μου. πλεον με χτυπησατε 15 διαφορετικα ατομα απο συνολο 6 φυλες και πηρα αμυνες. συγγνωμη που δεν πυξιδιαζω 15 ατομα. θα γινω καλυτερος και θα το καταφερω και αυτο! χιλια συγγνωμη που βλεπετε κοκκινο μεσα στις 6 φυλες με τις 30 ακαδημιες και τις 3 υπερσυμμαχιες. χιλια συγγνωμη! οσο για το ονομα ειναι για να παιρνω χαρα απο τα καμμενα νουκ. μην με παρεξηγεις αν ηταν οντως απρεπες θα ετρωγα αναφορα οποτε μια χαρα ειναι! καλημερουδια
 

DeletedUser16890

κοιτα μπελα που βρηκαμε.. στο αριστερα χωριο οι αμυνες ηταν ολες δικες μου. πλεον με χτυπησατε 15 διαφορετικα ατομα απο συνολο 6 φυλες και πηρα αμυνες. συγγνωμη που δεν πυξιδιαζω 15 ατομα. θα γινω καλυτερος και θα το καταφερω και αυτο! χιλια συγγνωμη που βλεπετε κοκκινο μεσα στις 6 φυλες με τις 30 ακαδημιες και τις 3 υπερσυμμαχιες. χιλια συγγνωμη! οσο για το ονομα ειναι για να παιρνω χαρα απο τα καμμενα νουκ. μην με παρεξηγεις αν ηταν οντως απρεπες θα ετρωγα αναφορα οποτε μια χαρα ειναι! καλημερουδια

κροκάλα μη gladgladιζεις τα παιδιά απλά ανέφεραν κάτι που τους πείραξε , σε παρακαλώ να το σεβαστείς
 

DeletedUser20043

κοιτα μπελα που βρηκαμε.. στο αριστερα χωριο οι αμυνες ηταν ολες δικες μου. πλεον με χτυπησατε 15 διαφορετικα ατομα απο συνολο 6 φυλες και πηρα αμυνες. συγγνωμη που δεν πυξιδιαζω 15 ατομα. θα γινω καλυτερος και θα το καταφερω και αυτο! χιλια συγγνωμη που βλεπετε κοκκινο μεσα στις 6 φυλες με τις 30 ακαδημιες και τις 3 υπερσυμμαχιες. χιλια συγγνωμη! οσο για το ονομα ειναι για να παιρνω χαρα απο τα καμμενα νουκ. μην με παρεξηγεις αν ηταν οντως απρεπες θα ετρωγα αναφορα οποτε μια χαρα ειναι! καλημερουδια



εννοειτε οτι δικαιωμα σου ειναι να λες ψεμματα για τις αμυνες,εννοειτε οτι δικαιωμα σου ειναι να ονομαζεις τα χωρια σου οπως θελεις,αλλα δεν θα μας κοψετε το δικαιωμα να γκρινιαζουμε για αυτα!!


πολλα λεγοντε εδω μεσα και απο τις δυο πλευρες,ενας να πει καλη τυχη και στους δυο και ας κερδισει ο καλυτερος δεν βρεθηκε....ας κανω λοιπον εγω την αρχη

Καλη τυχη αντιπαλες συμμαχικες φυλες,καλη τυχη φιλαρακια-συμμαχοι στον πολεμο μας και ας κερδισει ο καλυτερος!
 

DeletedUser29426

Ο κροκαλας ας πουμε τωρα βγαινει και προκαλλει και μετα λεμε να ειμαστε εμεις ηρεμοι....

Μαγκιά μας που σπάσαμε 7-8 επιθετικα πανω στο χωριο του.
 

DeletedUser

Νομίζω οτι μαγκιά είναι να κρατάς χωρίο μέσα στα κόκκινα όχι να ρίχνεις επιθετικά σε ένα κόκκινο χωριό μέσα σε γαλάζια θάλασσα .Από οτι διάβασα ο κροκάλας απάντησε στον Καιλα-κλαψα των φυλετικών που σε κάθε κόσμο είναι το θύμα και αδικητε και όλοι οι άλλοι δεν είναι παντελονατοι και δεν έχουν μπεσα κτλ κτλ Βαρετό το ποίημα του αλλά πάντα γελάω όταν το διαβάζω.
 

DeletedUser29426

Είσαι άσχετος , γιατί δεν ξες οτι εκεί είχε άλλα 10 χωριά τα οποία πάρθηκαν στο πλάνο και έμεινε μόνο αυτο .

εγώ γελάω με την άγνοια σου.
 

DeletedUser16077

[SPOIL]
prVpGkm.png
[/SPOIL]


Αν μιλάς για τον παίχτη krokalas τα χωρια ηταν 4 κατακτήθηκαν τα τρία και εμεινε το ένα! Μάλλον αποτελώ την πιο εγκυρη πηγη εδω μέσα!Λίγο αντικειμενικότητα παιδιά!


Παρά ταύτα για κάπιον περίεργο λόγο εκ του αποτελέσματος αισθανόμαστε κερδισμένοι απο αυτό! Δεν νομίζω να πιστεύει κανείς ότι δεν μπορούσαμε να στακάρουμε τρία χωριά!Απλά οπως προανέφερε και ο Σίμος και εγω συμφωνώ μαζι του ήταν μια αμυντική επιτυχία που εμείς την αναγνωρίζουμε στον παίχτη μας που την έφερε εις περας!
 

DeletedUser29426

Μιλαω για ολα τα χωρια που χασατε του ασιμι και του γκιορ ...

βέβαια ηταν αμυντική επιτυχεία με -15 χωρια σχεδον... μια χαρα. http://prntscr.com/97kz61
 

DeletedUser16077

Συγγνώμη τοτε φίλε μου, μπερδεύτηκα νομιζα οτι μιλαμε μεμονωμένα! Επομένως έχεις δίκιο! Χάσαμε 14 χωριά αν δεν κανω λάθος σε εκείνο το σημείο του χάρτη!

Μιλώντας υποκειμενικά για τον παίχτη κροκαλα υποστηριξα ότι αποτελεί αμυντική επιτυχία! Θα μπορούσε να είναι και για τους αλλους δυο συμπαίχτες μου όμως γίναν καποια λάθη που δεν τα γνωρίζω απο πρώτο χέρι οπότε δεν είμαι ο κατάλληλος για να υποστηρίξω κάποια άποψη!

Θέλω να επεξηγήσω τι έχω στο μυαλο μου σαν αμυντική επιτυχία για να μην παρεξηγηθω!Όταν υστερείς σε όγκο του αντιπάλου σου κατά πολύ και έχεις χωριά στις Χ ώρες και μεσα στα κόκκινα ή θα τα στακάρεις ή θα τα χάσεις!Επιλέξαμε να τα χάσουμε για ευνόητους λόγους (όποιος δεν τους καταλαβαίνει λυπάμαι)! Τώρα τι εννοω με την φράση ''αμυντική επιτυχία''; Ο τρόπος που χαθηκαν,δηλαδή,όταν σπας τόσα επιθετικά και άριστους με τα βασικά στρατεύματα ενός παίχτη π.χ 300 ελαφριά να σπάνε ενα επιθετικό (τις αναφορες τις έχετε και εσείς, αν δεν στις εχουν διαβιβασει ζητα να το κανουν και θα καταλάβεις) και ισοδυναμείται η αξία της αμυντικής προσπάθειας του παίχτη με το στακάρισμα του χωριού του, ενώ εμείς κρατήσαμε αυτά τα στρατεύματα σε άλλο μέτωπο (γιατί αναμφισβητητα έχουμε πολλά)!Αυτή βέβαια είναι η άποψη που υιοθετεί η φυλή μου!Θα μπορουσαν βέβαια οι τρίτοι που παρακολουθούν τι συζητηση και τα δρόμενα του πολέμου να μας επιβεβαιωσουν αν είναι γενικά αποδεχτή!

Τονίζω, οπως ήδη προανέφερα, πως νόμιζα οτι απευθυνόμασταν μεμονωμενα στον πάιχτη κροκαλα!

Εντάξει το γεγονός οτι τον αποκαλείται ασχετό πιστευω είναι εξαιτίας των πικάντικων σχολίων του.Ειδάλλως θεωρω πως υποβαθμίζεται τον εαυτό σας αν ένας 'ασχετος' μπορεί να σας κάνει τέτοια ζημιά!
 
Κορυφή