3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser22677

Δεν ξερω ουτε μπορω να καταλαβω γιατι γραφειις με τοσο απαξιωτικο λογο για καποιον που δεν γνωριζεις.
Ουτε με ενδιαφερει κιολας.
Απλα δεν μου αρεσει.Ειναι δικαιωμα σου βεβαια αλλα δεν σε τιμα ουτε σου προσθετει ποντους...
Απλα γινεσε αλλος ενας απο ολους αυτους που καιρο τωρα δεν βελτιωνουν ενα παιχνιδι αλλα το πανε πισω..
 

DeletedUser

bozo, δε θα μας βγαλεις τρελους εδω περα.
ο ταραγμενος , εχει χασει το μπουσουλα και εξακολουθει να ριχνει λασπη γιατι ειναι ενας κομπλεξικος νουμπας ....

τοσο απλο ειναι ........

σου ειπα 3 λογους που μονο σοβαρο παιχτη δεν δειχνουν

1. κελαιδουσε προωρα
2. οταν εγινε ρεζιλι, εριξε λασμπη στον αντιπαλο αντι να τον συγχαρει για το καλο του παιχνιδι
3. η φυλη του διαλυεται και εκεινος παιρνει εσωτερικα για να μαζευει ποντους

Ε λοιπον κανενας σοβαρος παιχτης δε κανει ουτε 1 απο αυτα τα 3 και αυτος τα κανει ολα μαζι ....


[aig]10 Πόντοι για,
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22677

Κανεις δεν προσπαθει ρε λεβεντη να σε βγαλει τρελο.
Μια διαπιστωση εκαμα και για το πως γραφεις για καποιον που δεν γνωριζεις.
Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι μπορεις να διαπιστωσεις αν ενας παικτης ξερει να παιζει το παιχνιδι συμφωνα με τα παραπανω κρητηρια οκ..
Νιπτω τας χειρας μου.....
Με συγχωρειτε για την παρεμβαση....
 

DeletedUser

ρε μεγαλε τι να γνωρισω ? με νοιαζει τι κανει περα δωθε ? στο παιχνιδι με νοιαζει και εκει φαινεται και το τι παιχτης ειναι , αλλα και με τα οσα κανει και τι χαρακτηρας ειναι εν τελει


[aig]έχει δοθεί ποινή εδώ.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22677

Αφου γνωριζεις λοιιπον αν ξερει να παιζει μαχες ο λογος μου περισσευει....
 

DeletedUser30244

ρε μεγαλε τι να γνωρισω ? με νοιαζει τι κανει περα δωθε ? στο παιχνιδι με νοιαζει και εκει φαινεται και το τι παιχτης ειναι , αλλα και με τα οσα κανει και τι χαρακτηρας ειναι εν τελει

Αυτο ειναι το πιο κορυφαιο που εγραψες....ποσο εισαι 5 χρονων;;;;

Μαθαινει λεει τι χαρακτηρας ειναι ο αλλος απο ενα παιχνιδι :doh:
 

DeletedUser

καλα εσυ τι να καταλαβεις ? εχεις ζαλιστει να παιρνεις βαρβαρικα ....

ακου λοιπον τι κατλααβαινει καποιος κοιτωντας εσενα προσωπικα .....

σε βλεπει να παιζεις 30 χρονια .... οκ ? κοιταζει να δει αν καταφερες ποτε τιποτα ... και βλεπει ενα μηδενικο ....
πρωτο συμπερασμα ειναι οτι δεν εισαι και το πιο εξυπνο παιδι του κοσμου γτ διαολε κατι θα ειχες κανει ολα αυτα τα χρονια .....

μετα βλεπει οτι σε ολα αυτα τα χρονια εκανες ενα λογαριασμο μονο απο εσωτερικα και βρβαρικα ....

δευτερο συμπερασμα λοιπον οτι απο τη πολυ πυξιδα , οπως και οπως ηθελες να κανεις μια φορα στη ζωη σου λογαριασμο και το πετυχες μονο με εσωτερικα και βαρβαρικα φιλωντας οτι κατουρημενη πανα υπηρχε ....

τριτο συμπερασμα ειναι οτι απο τοτε καμια βελτιωση δεν εδειξες και ακομη και στον κ31 απο το κομπλεξ σου να μαζεψεις ποντους πηρες 88 βαρβαρικα !!!!!!
ελεος .... εχει διαλυθει η φυλη σου και το μονο που ξερεις να κανεις ειναι να παιρνεις βαρβαρικα και μου λες αν κατλαβαινω απο χαρακτηρες ?

παμε λοιπον στον ταραχη .....
συμπερασμα πρωτο οτι ειναι προπετης ..... και το αποτελεσμα ηταν να εκτεθει ....

συμπερασμα δευτερον ειναι οτι σαφως δε ξερει να χανει και ενω εγινε ρεζιλι , ψαχνει δικαιολογιες ....

συμπερασμα τριτον ειναι οτι ειναι ανυθικος καθως προκειμενου να καλυψει την παιχτικη του ανυπαρξια και την ανικανοτητα του ως αρχηγος βγηκε και πεταξε λασπη για ρουφιανους .....

τελικ οσυμπερασμα ειναι οτι και αυτος εχει κομπλεξ με τους ποντους και ενω η φυλη διαλυεται παιρνει εσωτερικα να μαζεψει ποντους και ειναι αφαντος 2 μηνες τωρα .....
 

DeletedUser22677

Χασιστα Φουντικε θα πρεπει να εισαι κατα την αποψη μου ποιο προσεκτικος και να μην προσβαλεις ανθρωπους.
Κοιτας τι εκαμε ο καθενας τα χρονια που επαιζε Φυλετικες για να του προσαψεις οτι δεν ξερει να παιζει ?
Πολλες πυξιδες ακουω βαρβαρικα ακουω κατουρημενες ποδιες ακουω..
Δεν νομιζω οτι εχουν θεση σε ενα παιχνιδι προσβολες τετοιου ειδους.
Αν παρ ολα αυτα πιστευεις οτι καλα καμεις και μιλας με τετοιον τροπο να σου υπενθυμισω πως εδω ειναι ενα Forum που μπαινουμε να ενημερωθουμε,να πουμε και μια κουβεντα ρε αδελφε παραπανω που λεει ο λογος....Αλλλα οχι να ακουμε τις δικες σου προσβολες...
Κι ας νομιζεις πως εισαι Ο ΠΑΙΚΤΗΣ των Φυλετικων....
 

DeletedUser2088

[aig]Από εδώ και πέρα όμως, όλοι κάνετε προσωπική επίθεση στον παίχτη που έκανε προσωπική επίθεση,
δόθηκε η ποινή και παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα.

Ευχαριστώ.[/aig]
 

DeletedUser12294

Τωρα εσεις απο 3ντου θα πατησετε διαγραφη η θα προλάβουμε να σας χτυπήσουμε και τους υπόλοιπους που απομείνατε?
Να ξερω δηλαδή γιατι δεν εχω και πρεμιουμ αν ειναι να μην ψαχνω.
Η 55 ενταξει, ο Ηλιας απο εκει ( Ο ασχετος Στρατηλάτης - ετσι δε τον λεγατε?) θα την κανει μπλε σε μια δυο βδομάδες. Γιατι βλέπω κατι μυνήματα φάση πατάμε διαγραφή γιατι μας σκίσανε και αναρωτιέμαι ρε παιδες..

Εντάξει βρε σεις τι ειναι 100 - 150 χωριά που σας πήρε η Στοπ ? Τοσο τραγικό ειναι ? Εντάξει ηταν λιγο Αγριος ο Ηλιας αλλα και εσύ ρε ταραχούλη τον εκνεύρισες... Αντι να ξυπνήσεις τους δικούς σου ξύπνησες αυτόν.. Δε τα κάνεις αυτά ρε αδερφε...
Παρτε βαρβαρα στην 54 και καντε τα κανονικά, μην το παρατάτε!! Που ξερεις μπορει στα επομενα μυστικά να σας κάτσουν και τα 5 και να μας κλείσετε...

Καλα θα μου πεις υπάρχει και ο Κ36 .... Εδω κουραστήκατε εχουμε και ρουφιάνους απο druid lol ??

Ναι ποτε δε μιλησα εδώ θα μου πεις ειμαι άσχετος αλλα δε με νοιάζει..


Tristian - RIP
 

DeletedUser31996

Συμφωνω στο να μην γινει διαγραφη και γω να παιξουμε και λιγο.

Σχετικα με ρουφιανους δεν το συζηταμε καν γιατι εσεις ειχατε και οχι εμεις.

ΤΡιστιαν αστο αγορινα ο Ηλιας ζητησε βαζελινι απο τα φαρμακεια τριγυρω αλλα δεν ειχαν για αυτο ειχαμε το αποτελεσμα αυτο χαχααχ

Νταξει περα απο την πλακα και τις παρεξηγησεις ολα κομπλε πηγαν και μπραβο σε ΣΤΟΠ-ΡΙΠ

#STOP-RIP #HYPE
 

DeletedUser20718

Tα συγχαρητήρια μας στους αντιπάλους μας που κατάφεραν να κερδίσουν αυτό τον κόσμο.
Σας ενημερώνουμε ότι τα νικητήρια μυστικά για σας είναι στο δρόμο προς χωριά σας.

Καλή συνέχεια σε όλους.
Εκ της διοικήσεως 3NTOY.
 

DeletedUser31996

Καλη συνεχεια και ευχαριστουμε με υγεια και τα λοιπα. Εκ μερους μου.

Συντομα θα υπαρξει και ανακοινωση ηγεσια. Ευχαριστουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Απο το Σπυρο , ναι ..... εχει αξια να δεχθεις συγχαρητηρια και να κανεις μια σοβαρη κουβεντα μαζι του ....

Απο το ταραγμενο και τον βαρβαροφαγο που ειναι οι νικητες .... του φορουμ , οχι . Τελεια και παυλα.

Αιγοκερε, δε καταλαβα το λογο της ποινης , δε νομιζω πως εβρισα κανεναν , αλλα οκ . ΠΑντως η μεγαλυτερη προσβολη που υποθηκε εδω περα ειναι οτι κερδισαμε επειδη ειχαμε ρουφιανους και ελεγαν τα παντα για τα πλανα στον Ηλια.

Αυτη ειναι πραγματικη προσβολη, για ολους οσους αφιερωσαμε χρονο για να ερθει αυτη η νικη .....

Υ.Γ. Αν δε θελετε να σας χαρακτησιζουν .... να προσεχετε τις πραξεις σας και τα λεγομενα σας ....
 

DeletedUser31996

Περασμενα ξεχασμενα τωρα δεν εχει νοημα για βαριες κουβεντες. Καλες μαχες να χουμε και καλη συνεχεια τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω.
 

DeletedUser

Γενικα ο κ31 ηταν ηρεμος και χωρις πολλη καφριλα....

Λογικο ηταν να υπαρχουν καποιες κοντρες,αλλωστε αυτες οι κοντρες ειναι το αλατι του παιχνιδιου.Σημασια εχει στο τελος να ειμαστε ολοι καλα και να σεβομαστε ο ενας τον αλλον.

Μην ξεχναμε οτι κατα τη διαρκεια του κ31 χασαμε εναν πολυ καλο παιχτη και ακεραιο χαρακτηρα,αναφερομαι στον Μενοίτιος,και ειναι προς τιμη των παιδιων της φυλης ΠΑΛΤΑ που μετονωμασαν το ονομα της φυλης τους.

Καλη συνεχεια στα παιδια απο 3 ΝΤΟΥ και σε οσους μεινουν μαζι μας μεχρι να πεσει λουκετο στον κ31.

Αυτα απο εμενα και τα ξαναλεμε σε αλλον κοσμο καποια στιγμη.
 

DeletedUser31309

Εγω αυτο που εχω να πω ειναι ενα ευχαριστω σε οσα παιδια παιξανε και με τιμησανε...τοσο για την ΣΤΟΠ οσο για την ΡΙΠ...
θελω να τους συγχαρω που καταφεραν να με αντεξουν και να ειναι σε ενα εικονικο παιχνιδι τυπικοι και ενεργοι...

Μεσα απο αυτο το παιχνιδι εχω καταφερει να κανω πολυ καλους φιλους και να γνωρισω ατομα τιμια, σοβαρα και που πλεον νιωθω οτι δεν μπορω να αποχωριστω παρ ολο που τελειωνει το παιχνιδι...

Φτασαμε σε σημειο να ερχονται συμπαικτες μας απο Κυπρο και να κανουμε ομαδικα τσιμπουσι και να περναμε απιστευτες ωραιες στιγμες εκτος παιχνιδιου...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ που ηγηθηκα με μια ομαδα που χτιστηκε σε αυτο το ΚΟΣΜΟ περα απο λιγους που ξεκινησα απο την αρχη μαζι τους...

Θελω να συγχαρω με τη σειρα μου καθε αντιπαλο που μας σεβαστηκε και επαιξε ωραιο και τιμιο παιχνιδι διχως σπυρουνιες και πολλα αλλα στα διπλωματικα κομματι του παιχνιδιου απο την αρχη μιλαω...καθως επισης και παικτες αντιπαλους που ανταλαξα μερικα μηνυματα στο παιχνιδι και ειχαμε μια τυπικη και σωστη συνομιλια και αρκετο χαβαλε μεσα στον 31...

Θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα που ακουγονται για ρουφιανιες και λοιπα απ την πλευρα μας δεν υπηρχε κανενας λογαριασμος φιλος μας στις εχθρικες φυλες...τα παιδια παιξανε τιμια και σωστα μαζι μου το παιχνιδι...

Οσο αναφορα τον σακης1017 και τον στακ...ειναι τιμη μου που γνωρισα τα 2 αυτα αξιολογα ατομα...τοσο στο παιχνιδι (απιστευτα καλοι παικτες που με δυσκολεψαν στα παντα) οσο και στην συμπεριφορα τους...τους εχω ιδιαιτερη εκτιμηση...

Και οσα ακουστηκαν για ρουφιανιες απο αυτη τη πλευρα στακ και λοιπου το μονο που εχω να αναφερω ειναι οτι ακομη και σημερα μας κοψανε νιουκ και αριστους...ισως να ειναι απο τους πιο τιμιους παικτες αφου μεινανε καρφωμενοι στην φυλη τους...

Τα χριστουγεννα ενδεχομενος να κλεισει ο κοσμος εαν οντως πατησουν διαγραφη τα παιδια απο 3ΝΤΟΥ...

ωστοσο ΤΟΚ-ΤΟΚ να εισαι ετοιμος...αν δεν πατησεις διαγραφη....ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!:noob::axe:

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!!!
 

DeletedUser22677

Αν συνεχισουμε να τιμουμε τους αντιπαλους μας κι εκεινοι εμας ισως αυτο το παιχνιδι εχει μελλον.
Μπραβο Ηλια.
Χασιστα Χουντικε εστω και στα στερνα ειπες δυο καλες κουβεντες...:D
Να στε καλα παιδια και τα ξαναλεμε σε καποιον αλλο κοσμο.Παντα με χιουμορ και ορεξη να περναμε καλα οπως ειπε και ο Ηλιας.

k.xaris
 

DeletedUser30244

Ηλια εγω τον λογο μου τον κραταω εστω και solo.Σου ειπα θα παιξω εναντιων σας οσοι και αν ειστε οτι και να γινει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31996

Τι εγινε εκλεισες συμμαχεια με τον Conan εν τελει?
 
Κορυφή