3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33249

Έτσι είναι, σε έναν πόλεμο άλλος κερδίζει άλλος χάνει.

Συγχαρητήρια και από εμένα στους νικητές με όποιον τρόπο και αν κέρδισαν.
 

DeletedUser31996

Έτσι είναι, σε έναν πόλεμο άλλος κερδίζει άλλος χάνει.

Συγχαρητήρια και από εμένα στους νικητές με όποιον τρόπο και αν κέρδισαν.

αχτι σε εχω εσενα. 2 φορες ελειψα πανω απο τρεις ωρες και 2 φορες μου σπασες επιθετικο ελεος χαχααχαχ

καλη συνεχεια
 

DeletedUser33265



συγχαρητηρια στις φυλες STOP και RIP,ευχομαι καλη πορεια στη ζωη ολων σας παιδια και σε προσωπικο επιπεδο!!

ομως εχω κατι τελευταιο να πω,μια και ειχαμε και καποιες εσωτερικες εξελιξεις που εφτασαν στα αυτια μου...

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ
ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ...

πραγματικα υπαρχει μια ικανοποιηση στο τελος οταν ατομα που χτυπουσες μεσα στο παιχνιδι μιλανε καλυτερα για σενα απο τα ατομα που βοηθουσες μεσα στο παιχνιδι..

φευγω με μια ελαφρια αηδια και πικρα για τη φυλη μου και για καποια διπροσωπα ατομα μεσα στην φυλη που επαιξα και στηριξα που μου ανακατεψαν το στομαχι το τελευταιο διημερο...βεβαια ειναι δυσκολο καποιοι να χωνεψουν οτι εισαι απλα καλυτερος παικτης απο αυτους (και αναφερομαι στην φυλη μου) οποτε με ευκολια σε κανουν ρουφιανο οταν οι αντιπαλοι ασχολουνται με κατωτερους (ποτε δεν το επαιξα παικτουρα αλλα τα θελετε να τα ακουτε) δεν πειραζει μαγκες ξυδακι γιατι ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ...παρολο που χθες βρηκαν και το ποντικακι που εψαχναν..(καβα ωραιος ρε,πηγες για μαλλι και βγηκες πατακος αχαχαχα)
οσο για τον αλεξ/be quiet φιλε δεν εχω κατι μαζι σου,ετσι και αλλιως καθε μερα αλλαζει ο ρουφιανος,χθες εγω,σημερα εσυ αυριο οποιος να ναι...

καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια και στην φυλη μου και η μονη συμβουλη που εχω να δωσω σε μερικους που ηταν "φιλαρακια" ειναι να κοιταξουν να γινουν καλυτεροι ανθρωποι οχι καλυτεροι παικτες...
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Τι έγινε έτσι ξαφνικά και τα παρατάνε???

Κάποιο δυνατό πλάνο?
 

DeletedUser33265

Τι έγινε έτσι ξαφνικά και τα παρατάνε???

Κάποιο δυνατό πλάνο?

και αυτο φιλε...αλλα σταματησανε καποιοι να κυνηγανε φαντασματακια και να φορτωνουν την αποτυχια τους σε αλλους παραγοντες,επιτελους κανανε και μια αρχη να χτισουν χαρακτηρα εστω και στα στερνα...οσο για μερικους που μπηκαμε ξεροντας τα παραπανω μαθαμε και κατι παραπανω...ο συμπαικτης στο παιχνιδι δεν ειναι απαραιτητα φιλος σου στη πραγματηκοτητα και ο χειροτερος αντιπαλος στο παιχνιδι δεν απαραιτητα εχθρος στην πραγματικοτητα


υ.γ. σημερα τα σπαω στις φιλοσοφιες και νομιζω οτι δεν μπορω να σταματησω!!
 

DeletedUser31309

Τι έγινε έτσι ξαφνικά και τα παρατάνε???

Κάποιο δυνατό πλάνο?

Ναι εριστικε...σε 3 μερες 150+ κατακτησεις...δεν μπορω να φορτωσω στατς αυτη τι στιγμη αν και δεν χρειαζεται πλεον...

Τοκ...ωραιος ρε...αντε να ευχαριστηθεις την πυξιδα σου και να γραψεις και καμια απωλεια...ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΛΕΓΑ ΚΑΙΡΟ...ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!:D
 

DeletedUser31996

Stac ασε να σε κραζουν ανυπαρκτοι πουθεναδες, ανεφθηνους και βαρβαροφαγους "εμπειρους". Μετωπο που κρατισαν 2-3 ατομα δεν θα το κρατουσαν οι αλλοι τοσο ευκολα. Παντα υπαρχουν τετοια και εγω ξεκιησα απο τετοιο κοσμο οποτε μην αγχωνεσαι απλα δεν ετυχες σε ισαξια σου ομαδα.

Τα φιλοσοφικα καλα τα χεις τα χωρια σου θα χασεις :rolf:

τοκ σου χουν φυγει βαρβαρα ρε τραβα μια μαζεψε τα κριμα ειναι θα παραπονιουνται
 

DeletedUser33752



συγχαρητηρια στις φυλες STOP και RIP,ευχομαι καλη πορεια στη ζωη ολων σας παιδια και σε προσωπικο επιπεδο!!

ομως εχω κατι τελευταιο να πω,μια και ειχαμε και καποιες εσωτερικες εξελιξεις που εφτασαν στα αυτια μου...

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ
ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ...

πραγματικα υπαρχει μια ικανοποιηση στο τελος οταν ατομα που χτυπουσες μεσα στο παιχνιδι μιλανε καλυτερα για σενα απο τα ατομα που βοηθουσες μεσα στο παιχνιδι..

φευγω με μια ελαφρια αηδια και πικρα για τη φυλη μου και για καποια διπροσωπα ατομα μεσα στην φυλη που επαιξα και στηριξα που μου ανακατεψαν το στομαχι το τελευταιο διημερο...βεβαια ειναι δυσκολο καποιοι να χωνεψουν οτι εισαι απλα καλυτερος παικτης απο αυτους (και αναφερομαι στην φυλη μου) οποτε με ευκολια σε κανουν ρουφιανο οταν οι αντιπαλοι ασχολουνται με κατωτερους (ποτε δεν το επαιξα παικτουρα αλλα τα θελετε να τα ακουτε) δεν πειραζει μαγκες ξυδακι γιατι ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ...παρολο που χθες βρηκαν και το ποντικακι που εψαχναν..(καβα ωραιος ρε,πηγες για μαλλι και βγηκες πατακος αχαχαχα)
οσο για τον αλεξ/be quiet φιλε δεν εχω κατι μαζι σου,ετσι και αλλιως καθε μερα αλλαζει ο ρουφιανος,χθες εγω,σημερα εσυ αυριο οποιος να ναι...

καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια και στην φυλη μου και η μονη συμβουλη που εχω να δωσω σε μερικους που ηταν "φιλαρακια" ειναι να κοιταξουν να γινουν καλυτεροι ανθρωποι οχι καλυτεροι παικτες...

να πω για τον στακ γτ λεγοντας τον ρουφιανο εκτος απο το να προσβαλλετε τον ιδιο τον παιχτη προσβαλλετε και την φυλη μου....απο τη στιγμη που λετε οτι ειναι ρουφιανος μπορει καποιος να μου εξηγησει το λογο που εγω και ο ηλιας και η σοφια (Poison13) χασαμε πριν 10 μερες περιπου πανω του 9 αριστους και 5-6 επιθετικα? τον ειχαμε σε σας αλλα τον χτυπουσαμε κιολας? λογικο το ακουτε εσεις αυτο? μπορειτε να ρωτησετε τον συμπαιχτη μου bowe να σας πει ποσα επιθετικα του εχει ριξει ο στακ..!! να χτυπησουμε στακ ο οποιος ειναι γεματος απο αμυνες να φαμε τα μουτρα μας και να παρουμε τα επιθετικα και τους αριστους στο χερι? απο την στιγμη που εχουμε εντοπισει αδυναμιες σε αλλα σημεια και σε αλλους παιχτες? ποιος ο λογος να χαλαμε τα επιθετικα μας τσαμπα και αο κει που ειναι να παρουμε 30 χωρια να περνουμε 5? ας μου απαντησει καποιος σ αυτα που γραφω και αν εχει αντιθετη αποψη να το συζητησουμε
 

DeletedUser12294

Μην φορτώνετε την αποτυχία σας σαν φυλή σε φανταστικους ρουφιάνους και σε ανενεργούς...15 ενεργους λεγατε ειχατε. Μολις σας πατησε κατω η Στοπ στην 55 γερα (γιατι χαλαρα σας παταει ολη η συμμαχια εδω και μηνες) την κανατε με ελαφρα...

και εμεις ειχαμε ανενεργους.... Απλα σας νικησαμε. Οπως ειπαν ηδη τα μισα μελη σας παντελονατα - και μπράβο τους, οτι χασατε ετσι καντε το ολοι και αφηστε τις δικαιολογιες. Ο κ31 Ανηκει στην Συμμαχια Ριπ - Στοπ Τελος.


Τριστιαν
 

DeletedUser32548

Εκ μέρους της φυλής R.I.P θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όλα τα παιδιά που έπαιξαν και βοήθησαν την συμμαχία μας να κερδίσει κατά τα φαινόμενα τον Κόσμο αυτό . Ως Αρχηγός της φυλής R.I.P ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ από καρδίας όσους με στήριξαν και με βοήθησαν να γίνει το έργο μου ποιο εύκολο κατά την διάρκεια του κόσμου αυτού..Καταφέρατε λεβέντες της R.I.P να ανεβάσετε στο βάθρο μία φυλή την οποία στα πρώτα μισά του κόσμου αυτού οι περισσότεροι χλεύαζαν και περίμεναν απλά το τέλος της . Φίλε μου Ηλία ευχαριστώ και εσένα γιατί όσα είχαμε συμφωνήσει απο την αρχή τα τήρεισες μέχρι το τελευταίο γράμμα και παρότι περάσαμε απο συμπληγάδες η υπομονή και η επιμονή Που είχαμε επιλέγοντας μάλιστα τον δύσκολο και μακρύτερο δρόμο μας δικαίωσε πλήρως . Ευχαριστώ περαιτέρω όλα τα παιδιά απο Στόπ για την ωραία και όμορφή μάχη που δώσαμε παρέα...Τέλος τα συγχαρητήρια μου θα ήθελα να δώσω σε όσα παιδιά βρέθηκαν απέναντι μας σε αντίπαλες φυλές γιατί το ωραίο παιχνίδι το κάνουν οι καλοί αντίπαλοι...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
 

DeletedUser31309

γιωργακη κοιτα ποσα βαρβαρα εχει διπλα σου...ακομη να τα μαζεψεις ολα?
αντε γιατι θα ειναι γαιδουρινη σε λιγες μερες που θα τα φας ολα απο τους ασχετους που κοροιδευεις και λες τοσο καιρο...
αργεις...μαζευε....:noob:
 

DeletedUser30244

γιωργακη κοιτα ποσα βαρβαρα εχει διπλα σου...ακομη να τα μαζεψεις ολα?
αντε γιατι θα ειναι γαιδουρινη σε λιγες μερες που θα τα φας ολα απο τους ασχετους που κοροιδευεις και λες τοσο καιρο...
αργεις...μαζευε....:noob:

ελα μικρουλη :D ελεγα να τα αφησω να τα παρετε εσεις :doh:,αλλα αφου επιμενεις θα παρω μερικα :rolf:
 

DeletedUser31309

Παρε θα σου χρειαστουν πρωτου στα ισοπεδωσουμε ολα εκει...και τωρα που δικαιωθηκα με τον κοσμο αυτον που κλεινουμε σιγα σιγα θα σε γλεντησουμε κι εσενα...ετσι για να θυμηθεις αυτα που σου λεγα στην αρχη γι αυτη την ομαδα κι εσυ κοροιδευες...τουλαχιστον αυτοι θα φτασουν στο τελος...εσυ οχι...!!!:oops::noob:
 

DeletedUser30244

Παρε θα σου χρειαστουν πρωτου στα ισοπεδωσουμε ολα εκει...και τωρα που δικαιωθηκα με τον κοσμο αυτον που κλεινουμε σιγα σιγα θα σε γλεντησουμε κι εσενα...ετσι για να θυμηθεις αυτα που σου λεγα στην αρχη γι αυτη την ομαδα κι εσυ κοροιδευες...τουλαχιστον αυτοι θα φτασουν στο τελος...εσυ οχι...!!!:oops::noob:

αμα φτασουν να κλεισουν κοσμο ο καισαρας και ο αεκγης ενταξει γινονται και θαυματα...:D

καλοδεχουμενοι στις 20 κοκκινες δωρο ενα λουκουμι.:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33752

αμα φτασουν να κλεισουν κοσμο ο καισαρας και ο αεκγης ενταξει γινονται και θαυματα...:D

καλοδεχουμενοι στις 20 κοκκινες δωρο ενα λουκουμι.:D

ρε γιωργη καλημερα κιολας,

αμα λες εμας ασχετους φαντασου ποσο ασχετοι ειστε εσεις για να χασετε..ολα μια αλυσιδα ειναι!

σκεψου το λιγο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30244

ρε γιωργη καλημερα κιολας,

αμα λες εμας ασχετους φαντασου ποσο ασχετοι ειστε εσεις για να χασετε..ολα μια αλυσιδα ειναι!

σκεψου το λιγο!

δεν νικαει παντα το σκιλλ υπαρχουν κοσμοι παλιοτεροι που το εχουν αποδειξει,και ο κ31 δεν αποτελει εξαιρεση :D
 

DeletedUser33752

δεν νικαει παντα το σκιλλ υπαρχουν κοσμοι παλιοτεροι που το εχουν αποδειξει,και ο κ31 δεν αποτελει εξαιρεση :D

αλλο μεμονομενες μοναδες κι αλλο η ομαδα...ΜΠΟΡΕΙ να ειχατε καποιες καλυτερες μοναδες ομως ειχατε πολυ χειροτερη ομαδα...εκει χασατε το παιχνιδι κατα κρατος
 

DeletedUser30244

αλλο μεμονομενες μοναδες κι αλλο η ομαδα...ΜΠΟΡΕΙ να ειχατε καποιες καλυτερες μοναδες ομως ειχατε πολυ χειροτερη ομαδα...εκει χασατε το παιχνιδι κατα κρατος

το παιχνιδι αρχισε να χανετε κατα κρατος μετα τα 2 μπαν του kava και redarmy.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Οτι δεν πηρατε χωρια απο το μπαν του kingainou ετσι;;Δεν βγηκατε βορια στην 55 εξαιτιας αυτου του μπαν;;
 
Κορυφή