SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser22409

Φιλε AceQuad ασε με να ξερω πραγματα που δεν ξερεις... πρωτα πρωτα δεν ξερεις με ποια μιλας...

Δεν μου απαντησες παρολα αυτα γιατι παιζεις με τους dnd αφου δεν τους πας?
Εγω με φυλη που δεν παω δεν παιζω.. Καθομαι και τρωω ρεσταρτ καλυτερα απο το να τσαλακωσω τις αρχες μου..
Εμενα αυτο μου κανει μπηκα Dnd για να σωσω το τομαρι μου και να μη φαω πηξιδα οπως καποιοι αλλοι..

Φιλε Blacko παλι δεν ξερεις βασικα για την dnd o Βασικος κορμος ειναι ιδιος. Καποιοι παιχτες ναι σταμτησαν αλλα πολοι παιζουν με αλλο νικ . και φυσικα ολες οι φυλες ανανεωνονται και μπαινουν νεοι παιχτες ..
Η ηγεσια της δεν εχει αλλαξει και ο σχεδιασμος και η διπλωματια ειναι ιδια..

Μην ακουω οτι νικησαμε χαρις την μπερετ γιατι θα φαω τα μουστακια μου..

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :rolf:

Εζησα να το ακουσω και αυτο......

:doh:

τσπ το καναμε χαλια το ποστ.. εδω μιλαμε για τον 33 επικεντρωθητε εκει αν και αφου ασχοληστε μαζι μας αντι για τις φυλες που παιζουν 33 εχει καποιο νοημα..

Και για να ειμαι Οκ θελω να πω οτι και οι 2 φυλες παιζουν καλα και κρατουν το ενδιαφερον του κοσμου στο ζενιθ..
καλο παιγνιδι λοιπον και ας κερδισει ο καλυτερος..
 

DeletedUser

Φιλη ψειλορητη(περιεργο :p ) θελοντας να δωσω ενα τελος στην γλαφυρη συζητηση μας,οριστε οι πρωτοι 10 παικτες της φυλης στον 24 που κλεισατε ως δνδ και οι πρωτοι 10 παικτες της φυλης στον 32 που θα κλεισει με την μεγαλη αγγαλια.

http://prntscr.com/86zvla κ24

http://prntscr.com/86zwm2 κ32 (προφανως και εδω καταλαβαινεις οτι αν δεν ημασταν αυτοι που υποτιθεται θελαμε να σωσουμε το τομαρι μας και μπηκαμε δνδ και μπλα μπλα μπλα,τωρα ακομα θα παλευες να κλεισεις ηπειρο με μαο,,ααα σορρυ,και εκει αγγαλιτσα ειχατε κανει γιατι δυσκολευοσασταν)

Φτυνω το χερι που με ταιζει;;χμμμ,οκ ειναι και αυτη μια προσεγγιση,εγω παντως βλεπω εδω οτι σας κλεινουν κοσμους και το θεωρειτε κατορθωμα.Οκ ο καθενας σκεφτεται με τον τροπο του ;)

http://prntscr.com/86zyp5
http://prntscr.com/86zyvw

Φτου φτου φτου :cop:


Υ.Γ.ηρεμα τα πραγματα στον κ33...κατι ετοιμαζεται νομιζω!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Καλημέρα,
πάλι καλά που αναφέρεστε έστω και με υστερόγραφα στον Κ33,
παρακαλώ εδώ να τον κάνετε ως βασικό σας θέμα.

Όσον αφορά τα υπόλοιπα που θέλετε να πείτε,
να ανοίξετε νέο θέμα στον κόσμο που θέλετε να αναφερθείτε.

Ευχαριστώ.[/aig]
 

DeletedUser33818

Τι έγινε ρε Blacko έτσι παίζεται εκεί στην ΣΟΛ?Παίρνεται άτομα από άλλες φυλές και βαράτε τους συμμάχους σας?Ελπίζω μετά την κόκκινη να ηρέμησες για να μην χάσεις κανά χωριό.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Οπ τι έγινε βγήκαν τα παιδιά από DnD να υποστηρίξουν τη φήμη τους ;
Ρε κουλούρια αν δεν είχατε τον chess κ24 όχι κόσμο δεν θα κλίνατε , ούτε για ήπειρο δεν σας έβλεπα , και στον κ32 παρά λίγο να χάσετε και την ήπειρο . Αν είναι να κλείνω κόσμους με πουστιές και αγκαλίτσες να μου λείπει , προτιμώ να μην κλείσω ποτέ μου .
Μετά τον κ33 όπου θέλετε και όποτε θέλετε κλείνουμε ένα ραντεβουδάκι για να σας αποδείξουμε πόσο μηδενικά είσαστε απλά κανονίστε εκείνη την περίοδο να μην έχει tour η ladygaga γιατί θα μείνετε χωρίς αρχηγό.

Δε μπορώ να μην υποκλιθώ αν και off-topic.

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

DeletedUser26663

Περιμένουμε στατιστικά :)
Καλή συνέχεια σε όλους!!
 

DeletedUser33711

Τι έγινε ρε Blacko έτσι παίζεται εκεί στην ΣΟΛ?Παίρνεται άτομα από άλλες φυλές και βαράτε τους συμμάχους σας?Ελπίζω μετά την κόκκινη να ηρέμησες για να μην χάσεις κανά χωριό.

Οπα..?

Τρεχει μικρο πλανο απο τη School μολις ολοκληρωθει θα εχουμε στατιστικα

ΥΓ: αυτο που γινεται επανω στην 44 ειναι για γελια και για κλαματα μαζι αλλα τελοσπαντων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

αντε να δουμε. μας ειχατε στα οπα οπα τοσο καιρο :p

δωστε στατιστικα στο λαο :)
 

DeletedUser30692

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς24/08/2015 13:17:44

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 360
Πλευρά 2: 350
Διαφορά: 10

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,775,872
Πλευρά 2: 2,615,152
Διαφορά: 160,720

chart



Ορίστε τα στατιστικά και υπάρχει ένα πλάνο σε εξέλιξη .
 

DeletedUser26916

ωραια ωραια.

να δουμε αν θα ανεβει η θα μηνει στα ιδια η διαφορα.
 

DeletedUser33703

Και συνεχίζει η κακή προπαγάνδα από School .
Η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχει πλάνο σε εξέλιξη , το πλάνο έσκασε και η αλήθεια είναι ότι δεν ήταν ένα μικρό πλάνο αλλά κανονικό πλάνο φυλής μετά από 14 μέρες .

και τα αποτελέσματα είναι αυτά

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Παίκτες: TIGERTIGER, smileq

Timeframe: 24/08/2015 06:00:00προς24/08/2015 16:14:44

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 7

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 124,159
Πλευρά 2: 56,141
Διαφορά: 68,018

chart


Και κάποια από αυτά πάνε και για reclaim .

Τώρα αν στα στατιστικά σας θέλετε να μετράτε και αυτά τα χωριά

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Παίκτες: StathisSack, GIORGOS88

Timeframe: 20/08/2015 19:44:00προς24/08/2015 16:14:44

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 8

chart


κανένα απολύτως πρόβλημα , τα στατιστικά έτσι και αλλιώς δεν κερδίζουν τον πόλεμο αλλά ο χάρτης και ο χάρτης δείχνει 13 χωριά σε πολύ καλή θέση στο ριμ της κ44 .
Καλή συνέχεια και καλές μάχες
 

DeletedUser33711

To πλανο ειναι μιρκο και ηταν 20-25 χωρια. Τα στατιστικα ειναι του πολεμου μεταξυ μας, θελεις να βγαλεις για το πλανο βγαλε :clap: , μη μας λες ομως να μη μετραμε τα χωρια εκει πανω στα στατς γιατι ο Βασιλης βγηκε και εβγαλε τα στατς του πολεμου και οχι του πλανου . Τα ρικλειμ με αμυντικα που χανεται τα στελνουν οι ιδιοκτητες ή οι επιτηρητες :p ? οχι τιποτα αλλο θα γυρισουν τα παιδια θα δουν αναφορες με μισο αμυντικο χαμενο σε επιθεση για ρικλειμ και θα κλαινε.

Ερχεστε εσεις πηγαινουμε και εμεις, πολυ νωρις μιλαμε για το πλανο 6 ωρες αφοτου εσκασε. Το πλανο τελειωσε πριν λιγο, θεωρητικα. Μιας και οι προγραμματισμενες-συντονισμενες επιθεσεις τελειωναν τοτε. Let the games begin!! :axe:
 

DeletedUser33703

Εγώ ξέρω ότι σε ένα χωριό έσκασαν 17 nukes , το μέγεθος του πλάνου δεν φαίνεται από τα χωριά αλλά από τις nukes που πέφτουν , το ότι χτυπάτε σε κάθε πλάνο λίγα χωριά είναι επιλογή σας αλλά αν το πας έτσι όλα σας τα πλάνα είναι μικρά διότι δεν έχετε χτυπήσει σε πλάνο πάνω από 40 χωριά και τα χωριά που χτυπιόταν δεν ήταν 20-25 αλλά 32 .

Έχετε μία τάση να μεγαλώνετε τον αριθμό των στόχων όταν χτυπάμε εμείς και να τον μικραίνετε όταν χτυπάτε εσείς , Τώρα όσο για την αναφορά με το αμυντικό δεν την έχω δει ακόμα , θα ήθελα να τη δω για να γελάσω και εγώ :doh:

Αν και δεν σας συμφέρει να μιλάτε για αμυντικά σε επίθεση γιατί μόνο εσύ σαν λογαριασμός έχεις χάσει 5.
 

DeletedUser33711

5 αμυντικα εγω σε επιθεση εχω χασει για ρικλειμ !!!!!! :Ο που ποτε ??? ειχα 5 αμυντικα ολοκληρα ?? ποιος μου τα εκρυψεεεεεε χαχαχαχα

Το πλανο ηταν ακριβως 22 χωρια εστειλα προσωπικα τα μηνυματα και μολις το τσεκαρα στον πινακα μας
"έχετε μία τάση να μεγαλώνετε τον αριθμό των στόχων όταν χτυπάμε εμείς και να τον μικραίνετε όταν χτυπάτε εσείς"

Ποιος κανει τι ακριβως τωρα δεν ξερω , μαλλον καποιος κουραστηκε που επαιξε επιτηρηση εναν λογαριασμο που θεωρητικα θα επρεπε να κουβαλαει τη φυλη και παρολα αυτα ειναι το κυριο μενου της school Tigertiger (L)
 

DeletedUser30692

Νίκο...

Όπως είπε και ο Βασίλης εγώ έβαλα τα στατιστικά του πολέμου...προφανώς έχετε μια τακτική με την οποία ενώ χάνετε στον μεταξύ μας πόλεμο(αν και μικρή διαφορά) προσπαθείτε να κερδίσετε τον κόσμο...

Περίμενα καλύτερα πράγματα για να πω την αλήθεια...

Όσον αφορά το πλάνο χτυπήσαμε 22 χωριά το πλάνο είναι στο φόρουμ μας.
 

DeletedUser33703

5 αμυντικα εγω σε επιθεση εχω χασει για ρικλειμ !!!!!! :Ο που ποτε ??? ειχα 5 αμυντικα ολοκληρα ?? ποιος μου τα εκρυψεεεεεε χαχαχαχα

Το πλανο ηταν ακριβως 22 χωρια εστειλα προσωπικα τα μηνυματα και μολις το τσεκαρα στον πινακα μας
"έχετε μία τάση να μεγαλώνετε τον αριθμό των στόχων όταν χτυπάμε εμείς και να τον μικραίνετε όταν χτυπάτε εσείς"

Ποιος κανει τι ακριβως τωρα δεν ξερω , μαλλον καποιος κουραστηκε που επαιξε επιτηρηση εναν λογαριασμο που θεωρητικα θα επρεπε να κουβαλαει τη φυλη και παρολα αυτα ειναι το κυριο μενου της school Tigertiger (L)

5 αμυντικά σε επίθεση έχεις χάσει , δεν είπα κάτι για reclaim .

Μην φοβάσαι είμαι ακούραστο παλικάρι , έχετε δοκιμάσει πολλές φορές την αντοχή μου
Μην φοβάσαι θα κουβαλήσει ο λογαριασμός , όλα στην ώρα τους .[/QUOTE]

Νίκο...

Όπως είπε και ο Βασίλης εγώ έβαλα τα στατιστικά του πολέμου...προφανώς έχετε μια τακτική με την οποία ενώ χάνετε στον μεταξύ μας πόλεμο(αν και μικρή διαφορά) προσπαθείτε να κερδίσετε τον κόσμο...

Το θέμα είναι ότι δεν χάνουμε στον πόλεμο , σε αυτό αναφέρθηκα και είπα ότι αν θεωρείς ότι τα 9 χωριά που πήρατε από τους 2 παίκτες που στρατολογήθηκαν μία μέρα πριν στην ήπειρο σας τι να σου πω , δεν ήταν δικά μας τα χωριά που πήρατε αλλά νταξ .
Όπως σου είπα τα στατιστικά δεν κερδίζουν τον πόλεμο , ο χάρτης είναι αυτός που κερδίζει και όποιος είναι γνώστης του game και κοιτάξει τον χάρτη μπορεί να καταλάβει εύκολα ποιος είναι αυτός που κερδίζει .
 

DeletedUser30692

Νίκο στρατολογήθηκαν οι παίκτες άρα είναι δικοί σας...αν δεν θέλατε ας μην τους στρατολογούσατε ( θα ήταν και πιο ηθικό απέναντι στους συμμαχους σας , αλλά αυτά είναι δικά σας θέματα.)

Φυσικά ο χάρτης κερδίζει έναν κόσμο...το θέμα είναι με ποιον τρόπο διαλέγεις να τον κατακτήσεις ... όσο δυσκολεύεστε στον πόλεμο θα βγάζετε τον πραγματικό σας εαυτό και λογικό είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
τα χωρια του κυριου εφρεμ που πηγε πυξιδα δεν εχετε βαλει...
γιατι εμεις τους παικτες μας δεν τους πεταμε οταν χανουνε χωρια οπως μερικοι μεγαλοι ηγετες σαν τον κυριο Κωστα

τελοςπαντων αποτυχημενο πλανο των σκουλ σημερα ριξανε πολυ πραγμα για να παρουν 10 χωρια
ενω εμεις πηραμε 14 χωρια χωρις απωλειες μεσα στο ριμ τους και μετα απο 24 ωρες εχουν καταφερει να κανουν ρικλειμ τα 4

στα στατς λοιπον ειστε λιγο μπροστα αλλα στην εικονα του χαρτη αρκετα πισω....

καλη συνεχεια στις μαχες
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή