ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

αφου ολη μερα φαρμαρουν και δεν κανουν μπανιο οι βρωμιαριδες

μεχρι και οι κλησεις στο σκαιπ μυριζουν ...
 

DeletedUser

αφου ολη μερα φαρμαρουν και δεν κανουν μπανιο οι βρωμιαριδες

μεχρι και οι κλησεις στο σκαιπ μυριζουν ...

... απορω ρε μικρουλη Νοικακο με το θρασος σου ... φαγατε γκλομπαλ κι εσυ κι Αφρογαλακος στον κ30 και κρεμασατε μια φυλη που επαιζε για σας και μιλατε για καθαρο παιχνιδι? ... εσυ δεν ησουν ρε γατακι που επειδη κοπλευ που εβαλες στο λογ σου-ο Νασος78 για οποιον ξερει- μιλαγε με γνωστα μπινελικια με φιλο του στην αντιπαλη φυλη σε πμ του εκανες αναφορα επιθετικης κριτικης και μετα κλαιγοσουν για να μην σε παρατησει? ... και εσυ βγαινεις και γραφεις?... ελεος ... ασε να γραψει κανας αλλος που ξερει τι θα πει μπεσα ...
 

DeletedUser

... απορω ρε μικρουλη Νοικακο με το θρασος σου ... φαγατε γκλομπαλ κι εσυ κι Αφρογαλακος στον κ30 και κρεμασατε μια φυλη που επαιζε για σας και μιλατε για καθαρο παιχνιδι? ... εσυ δεν ησουν ρε γατακι που επειδη κοπλευ που εβαλες στο λογ σου-ο Νασος78 για οποιον ξερει- μιλαγε με γνωστα μπινελικια με φιλο του στην αντιπαλη φυλη σε πμ του εκανες αναφορα επιθετικης κριτικης και μετα κλαιγοσουν για να μην σε παρατησει? ... και εσυ βγαινεις και γραφεις?... ελεος ... ασε να γραψει κανας αλλος που ξερει τι θα πει μπεσα ...

Εδω ειναι κ33 αλλα ξεχασα, εχεις τοσο κολλημα με την Sol που οπου δεις να αναφερεται αρχιζεις τα δικα σου. Ξεπερασε το ρε φιλε, ετσι οπως κανεις μου δινεις την εντυπωση οτι ακομα και στον υπνο σου Sol βλεπεις. Κατι ακουσα παντως οτι σας προκαλεσανε-προσκαλεσανε να μπειτε κ33 να παιξετε φυλετικες μαχες αλλα κανατε κοκοκο. Παιξε το παιχνιδι σου στον κ30 και ασε τον 33 για αυτους που παιζουνε. Ουτε γκομενα να σου τρωγανε δεν θα εκανες ετσι.
 

DeletedUser33703

... απορω ρε μικρουλη Νοικακο με το θρασος σου ... φαγατε γκλομπαλ κι εσυ κι Αφρογαλακος στον κ30 και κρεμασατε μια φυλη που επαιζε για σας και μιλατε για καθαρο παιχνιδι? ... εσυ δεν ησουν ρε γατακι που επειδη κοπλευ που εβαλες στο λογ σου-ο Νασος78 για οποιον ξερει- μιλαγε με γνωστα μπινελικια με φιλο του στην αντιπαλη φυλη σε πμ του εκανες αναφορα επιθετικης κριτικης και μετα κλαιγοσουν για να μην σε παρατησει? ... και εσυ βγαινεις και γραφεις?... ελεος ... ασε να γραψει κανας αλλος που ξερει τι θα πει μπεσα ...

Και έλεγα που είναι αυτό το παιδί-βιολί , είχες πολύ καιρό να βγεις .
Πραγματικά είσαι ότι ποιο αστείο υπάρχει μέσα στο external , καλά που υπάρχεις και εσύ και μας φτιάχνεις λίγο την διάθεση
Keep going
 

DeletedUser

Και έλεγα που είναι αυτό το παιδί-βιολί , είχες πολύ καιρό να βγεις .
Πραγματικά είσαι ότι ποιο αστείο υπάρχει μέσα στο external , καλά που υπάρχεις και εσύ και μας φτιάχνεις λίγο την διάθεση
Keep going

Η αληθεια ειναι πως με τετοια νεκρα που εχει το εξωτερικο του δινει λιγο νοημα, σκεψου να μην υπηρχε και αυτος.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλη αρχη στην πιο δυνατη και ανερχομενη ομαδα του κ33... :rip::rolf::grrr:

Στειλε μηνυμα skype οποτε θες να σου δωσω λιγο νοημοσυνη, η απουσια μου εγινε αισθητη για σενα (L)

ΥΓ: Ποσο πονο σας εχει δωσει ο themysteries δεν περιγραφεται
 

DeletedUser24216

Κατι ακουσα παντως οτι σας προκαλεσανε-προσκαλεσανε να μπειτε κ33 να παιξετε φυλετικες μαχες αλλα κανατε κοκοκο.


αν σε πληροφορουν οι μπαναρισμενοι πιτσικοκοι που μιλας, δε θα σου λειψουν τα παραμυθια.

ο πιο κυριος λογος που εμεις ως Doom δε θα μπουμε και δε θα μπαιναμε στον 33 ειναι ενας και απλος. Καποιοι μεμονωμενοι παικτες βρισκονται μεσα, αλλα ο πυρηνας εμου συμπεριλαμβανομενου (που εχω ιδρυσει και τη φυλη, χωρις να σημαινει και κατι τρομερο) παιζω σε εναν κοσμο τη φορα και μονο.

απο εκει και περα, ποιον να φοβηθουμε, τον Ντα Γκρεκο και τον Ελ Βιντσι?
αφου σε 3 μηνες θα εχουν ξαναφαει μονιμο απ τον κοσμο, τι μας θελουν εμας?
 

DeletedUser30988

Πιστευω οτι δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο, οριστε βγαινουν και το παραδεχονται ετσι ξεδιαντροπα στο εξωτερικο οτι ειναι βρωμικη φυλη. Αν θυμαμαι καλα οι Νικοληδες ηταν και καπταινς του 30 οποτε για να το λεει ο ενας απο αυτους κατι θα ξερει. Τα γραπτα μεσα στο παιχνιδι (υποθετω και στο φορουμ) αποτελουν αποδεικτικα στοιχεια.....

omg ρε φιλε...θελει πολύ μυαλό για να καταλάβεις πως σε τρολλαρει?
 

DeletedUser

Το οτι εχουν το θρασος οι πιο ανυπαρκτοι παικτες (darling,AMKD) της πιο ανυπαρκτης φυλης του κ30,να βγαινουν και να μιλανε για το παιχνιδι με ξεπερναει....ρε μαγκες,και οι 2 μαζι 300 χωρια δεν παιζει να εχετε,και οι απωλειες σας ειναι λιγοτερες και απο του πιο ανυπαρκτου στον κ30,γιατι επιτελους δεν χονευετε οτι ειστε κατωτεροι παικτικα και οτι υπαρχετε ακομα στον κοσμο που υπαρχετε επειδη τα κανατε πλακακια με τρ;
 

DeletedUser24216

Το οτι εχουν το θρασος οι πιο ανυπαρκτοι παικτες (darling,AMKD) της πιο ανυπαρκτης φυλης του κ30,να βγαινουν και να μιλανε για το παιχνιδι με ξεπερναει

εχεις δικιο το σκεφτηκα λιγο και αποφασισα να

λεω οτι θελω οποτε το θελω για το παιχνιδι.



....ρε μαγκες,και οι 2 μαζι 300 χωρια δεν παιζει να εχετε


Εκανα μια προχειρη καταμετρηση και αυτη τη στιγμη εχουμε παραπανω χωρια απ ολη τη Σολ στον Κ30.
oh wait, η Σολ στον 30 διαλυθηκε δυο φορες, οι αρχηγοι της φαγανε μπαν και οι υπολοιποι σφαλιαρες.


και οι απωλειες σας ειναι λιγοτερες και απο του πιο ανυπαρκτου στον κ3

Δε θα το λεγα, ξαναψαξε λιγο, Σερλοκ.

γιατι επιτελους δεν χονευετε οτι ειστε κατωτεροι παικτικα και οτι υπαρχετε ακομα στον κοσμο που υπαρχετε επειδη τα κανατε πλακακια με τρ;


απ τον Κ19 μας τα λενε κι αλλοι, η συνηθης καταληξη τους ειναι 0 χωρια στο τελος, και κλαμα στο εξωτερικο.
μπες και συ στη σειρα, μοιραζουμε χαρτακι.
 

DeletedUser

Το οτι εχουν το θρασος οι πιο ανυπαρκτοι παικτες (darling,AMKD) της πιο ανυπαρκτης φυλης του κ30,να βγαινουν και να μιλανε για το παιχνιδι με ξεπερναει....ρε μαγκες,και οι 2 μαζι 300 χωρια δεν παιζει να εχετε,και οι απωλειες σας ειναι λιγοτερες και απο του πιο ανυπαρκτου στον κ30,γιατι επιτελους δεν χονευετε οτι ειστε κατωτεροι παικτικα και οτι υπαρχετε ακομα στον κοσμο που υπαρχετε επειδη τα κανατε πλακακια με τρ;

... χαχαχαχααααα ... αυτο ακριβως ειναι το προβλημα σας: μετρατε τη μπεσα και το σωστο παιχνδι με το ποσα χωρια εχει ο καθενας! ...

... οι ανυπαρκτοι παιχτες σας εστειλαν διακοπουλες απο τον κ30 και για αυτο τωρα λετε να ερθουμε κ33 ... δεν υπαρχει κατι να χωνεψουμε ρε ****υλη ...το ξερουμε ... ειμαστε κατωτεροι παιχτικα αλλα κλασης ανωτεροι ηθικα και αξιακα και παιζουμε για την παρεα μας οπως καναμε και κ19 και κ27... δεν εχουμε θεμα με αυτο ...

... και να τα λες οπως ειναι μιας και διαβαζουν κι αλλοι εδω: υπαρχουμε στον κ30 οχι γτ τα καναμε πλακακια με ΤΡ αλλα γτ ειστε υποροπτες-αλαζονες πιτσιρικαδες με μακρια γλωσσα ... εσεις θυμησε μου γτ δεν υπαρχετε στον κ30 τον καλυτερο κοσμο που λεγατε στις αρχες του!(το ιδιο που λεει ο Ελ Νικολακης Τουμπας Μπλακο Αφρογαλος με τον υπασπιστη Ντα Βιτσια τωρα για τον κ33 τωρα που πηραν ποδι απο κ30)...

... πηγαιντε στο φορουμ του κ30 ---> Πολιτικη και προπαγανδα ---> Sol vs k30 ... ειναι ολα εκει ... τα ιδια λεγατε ... Σολ η καλυτερη φυλη του ελληνικου σερβερ ... κ30 ο καλυτερος κοσμος σε ρυθμισεις και υλικο ... Νταβιτσι και Αφρογαλος οι καλυτεροι παιχτες του κ30 ... glad1 glad1 & darkling νουμπαδες ... η φυλη του glad1 glad1 & darkling εχει ηδη φαει πυξιδα(για την ακριβεια στο εξωτερικο εγω σα λογ και η φυλη μου οχι 1 αλλα 10 πυξιδες εχει φαει μεχρι τωρα απο Sol)...και τωρα??? ... χαχαχαχαχαχααα .... αντε γεια γατακια με το μεγαλο στομα!...

... κι επειδη εδω ειναι κ33 κι οχι κ30 αλλα η Σολ εχει τα ιδια ατομα που ηταν και κ30 παρακαλω μην γραφετε ο,τι να ναι ... μπηκα κ33 να δω τι παιζει μεχρι που εμαθα οτι η Μυρ+ακαδημιες της ειναι κρυφη ακαδημια εξ αρχης κοσμου της Σολ οποτε και βγηκα...ετσι μονο μπορειτε ισως η βρωμικη Σολ να παρετε κοσμο ...

... οσο θα ηθικολογει μια τοσο σιχαμενη φυλη(γτ τη φυλη την χαρακτηριζει η εκαστοτε ηγεσια) τοσο θα ειμαι εδω να γραφω ... δεν εγραψα τοσο καιρο αλλα το να βλεπω κατι Νοικακους-Νταβιτσια και Αφρογαλους-Ελ Γκρεκους-Μπλανκους να γραφουν για σωστο παιχνιδι κτλ με ξεπερναει και δεν κρατηθηκα ... αν δεν θελετε να γραφω μην με προκαλειτε κατι μιστερ γκλομπαλ μπαν και ΣΙΑ ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

καλα, και παικτικα σιγα τους ανωτερους.
οι μισοι απ αυτους σιγα τα εντυπωσιακα που κανουνε, και οι αλλοι μισοι ακουνε στο repeat το mister Roboto.
 

DeletedUser

... ρε ασε να εχουν κατι να χαιρονται ... ελεος κι εσυ! ...

... το "μετραμε ποιος την εχει πιο μεγαλη"(την παικτικη ικανοτητα για να μην παρεξηγηθουμε) ειναι δικο τους παιχνιδι ... το ξερουμε πως την χρησιμοποιουμε δικο μας ...
 

DeletedUser

AMKD θα μου επιτρεψεις να σε λεω χάχα γιατι με τοσα χαχαχα πιστευω παιρνεις το βραβειο του ****χαρομενου.

στα πρακτικα τωρα,για τον κ30,παλευετε απο την αρχη του κοσμου να κλεισετε την ηπειρο σας μαζι με κατι αλλα παλικαρια(300) και ακομα τιποτα,πρακτικα δεν εχετε καταφερει κατι σαν ντουμ και γενικα το εχετε δει λιγο παικτες...
για τον κ33,πολυ θα θελαμε να σας βρισκαμε και εδω αλλα μονους σας για να τρωγατε μια γυρα φαπες αλλα φυσικα ο πυρηνας της φυλης παιζει σε ενα κοσμο "σοβαρα" :rolf:

συμβουλη μου:κοιταχτειτε λιγο στον καθρεπτη,πειτε δυνατα "το εξτερναλ ειναι ενα σχεδον ανουσιο κομματι του παιχνιδιου" και επιτελους παιξτε το παιχνιδι για να δειξετε οτι μπορειτε να κανετε κατι ;)
το να μου γραφετε οτι εχετε πιο πολλα χωρια απο μια διαλυμενη φυλη,ουαου,ειστε παικταραδες!
 

DeletedUser

AMKD θα μου επιτρεψεις να σε λεω χάχα γιατι με τοσα χαχαχα πιστευω παιρνεις το βραβειο του ****χαρομενου.

στα πρακτικα τωρα,για τον κ30,παλευετε απο την αρχη του κοσμου να κλεισετε την ηπειρο σας μαζι με κατι αλλα παλικαρια(300) και ακομα τιποτα,πρακτικα δεν εχετε καταφερει κατι σαν ντουμ και γενικα το εχετε δει λιγο παικτες...
για τον κ33,πολυ θα θελαμε να σας βρισκαμε και εδω αλλα μονους σας για να τρωγατε μια γυρα φαπες αλλα φυσικα ο πυρηνας της φυλης παιζει σε ενα κοσμο "σοβαρα" :rolf:

συμβουλη μου:κοιταχτειτε λιγο στον καθρεπτη,πειτε δυνατα "το εξτερναλ ειναι ενα σχεδον ανουσιο κομματι του παιχνιδιου" και επιτελους παιξτε το παιχνιδι για να δειξετε οτι μπορειτε να κανετε κατι ;)
το να μου γραφετε οτι εχετε πιο πολλα χωρια απο μια διαλυμενη φυλη,ουαου,ειστε παικταραδες!

... χαχαχαχαχαααα ... πες με οπως θες αφου ετσι ειμαι και στο σκαιπ ... τωρα το τι βραβειο περνω εγω ή εσυ βρεμμενο γατακι ποσως με ενδιαφερει! ... αυτακια κατω, ουριτσα μεσα και αντε να τα πεις σε καναν αλλο ...

... εμεις παλευουμε για 1 ηπειρο οκ ... δεν εχουμε ιδεα απο φυλλετικες οκ ... θυμησε μου εσεις τι κανετε τωρα στον κ30 οπως και το λογο που κανετε/δεν κανετε ομως γτ το αποφευγεις σκοπιμως ...

... να φαμε μια γυρα φαπες οπως φαγαμε στον 30? ... 10 γυρους πυξιδες οπως φαγαμε στον κ30? ... χαχαχαχαχαχααα ... ενταξει με φιλους Σκουλ και κρυφη ακαδημια(με 2-3 υποακαδημιες) την Μυρ δινω κι εγω φαπες σε ολο τον κ33 μικρουλη ...

συμβουλη μου: μην κοιταχτειτε στον καθρεφτη γτ θα αναγουλιασετε με το σιχαμενο ειδωλο που θα δειτε ... πειτε δυνατα: μονο με βρωμιες μπορουμε να κερδισουμε(κι αυτο οπως φανηκε κ30 δεν μπορειτε παντα...φαντασου!) ... και σταματηστε να παιζετε αυτο το παιχνιδι γτ το λερωνετε ολοενα και πιο πολυ

το να μου γραφεις οτι "ρε μαγκες,και οι 2 μαζι 300 χωρια δεν παιζει να εχετε,και οι απωλειες σας ειναι λιγοτερες και απο του πιο ανυπαρκτου στον κ30" ειναι αστειο και ψευδες καθοτι απο Νταβιτσι και Αφρικανο που ειναι πλεον ανυπαρκτοι εχουμε πιο πολλες απωλεις!(ισως γτ σε μπαναρισμενους παιχτες δεν αναγραφονται απωλειες)...

... οσο για το διαλυμενη φυλη θα παρακαλουσα να ανακαλεσεις ουαου τυπε γτ μιλας για την Νο1 φυλη του κ30 κατα τους παιχτες της που ειχε κλεισει τον κ30 ανετα μερικους μηνες πριν και παιζει πλεον κ33!!!...και πες μας και γτ διαλυθηκε η καλυτερη, δυνατοτερη, πιο δεμμενοι φυλη υπερπαιχταραδων του ελληνικου σερβερ αφου φαινεσαι γνωστης...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

AMKD θα μου επιτρεψεις να σε λεω χάχα γιατι με τοσα χαχαχα πιστευω παιρνεις το βραβειο του ****χαρομενου.

στα πρακτικα τωρα,για τον κ30,παλευετε απο την αρχη του κοσμου να κλεισετε την ηπειρο σας μαζι με κατι αλλα παλικαρια(300) και ακομα τιποτα,πρακτικα δεν εχετε καταφερει κατι σαν ντουμ και γενικα το εχετε δει λιγο παικτες...
για τον κ33,πολυ θα θελαμε να σας βρισκαμε και εδω αλλα μονους σας για να τρωγατε μια γυρα φαπες αλλα φυσικα ο πυρηνας της φυλης παιζει σε ενα κοσμο "σοβαρα" :rolf:

συμβουλη μου:κοιταχτειτε λιγο στον καθρεπτη,πειτε δυνατα "το εξτερναλ ειναι ενα σχεδον ανουσιο κομματι του παιχνιδιου" και επιτελους παιξτε το παιχνιδι για να δειξετε οτι μπορειτε να κανετε κατι ;)
το να μου γραφετε οτι εχετε πιο πολλα χωρια απο μια διαλυμενη φυλη,ουαου,ειστε παικταραδες!


προσωπικα δεν εγραψα ποτε οτι ειμαι παικταρας
ισα ισα που δεν ειμαι.
αλλα το νοημα του παιχνιδιου αν νομιζεις εσυ οτι ειναι να εισαι 'παικταρας' μαλλον εσυ δεν εχεις παρει χαμπαρι και οι φυλες της παρεας μας, επιβιωνουν σ ολους τους τελευταιους κοσμους που παιξανε.

το να γραφεις μονος σου οτι την εχουμε δει παικτες, απ τη στιγμη που το μονο ποιημα που ξερουν οι γραφικοι της σολ ειναι "ουαου ποσο παικταραδες ειμαστε, ερεθιζομαι, ωχ, φαγαμε μπαν και διαλυθηκαμε αλλα ελατε σε αλλο κοσμο και θα δειτε", ειναι τουλαχιστον ηλιθιο.
οχι οτι εχω θεμα, ο καθενας οπως τα σκεφτεται.
 

DeletedUser

Αρχικα δεν θα μιλας σαν παραλιγο πολιτικος και δεν θα προσθετεις λογια σε αυτα που εχω πει γιατι ετσι δειχνεις ποσο ανικανος εισαι να απαντησεις σε συγκεκριμενα πραγματα.
Ειπα εγω "μια γυρα φαπες οπως στον κ30;" εμμονη σου εχει γινει ο κ30,μηπως πονεσες πολυ και μας το κρυβεις;αλλα σορρυ η παροιμια λεει"θελει η π....να να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει ;) "
Σ.Ε εχω με σκουλ και συμμαχια με μουρ,οταν τα εκανες εσυ με 300 και μαλιστα στην ιδια ηπειρο,και μετα αγκαλιτσα με τρ ηταν στρατηγικη,οταν τα κανουμε εμεις για να μην βγειτε παλι τιποτα πουθεναδες και αγκαλιαστειτε ολοι μαζι μπας και καταφερετε κατι,ειναι κατακριτεο,μου φαινετε θελεις και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο πιτσιρικα.
Το να σου λεω για τις απωλειες σου και να πιανεις την καραμελα για τον ντα βιντσι και τον αφρικανο που πιπιλας εδω και κατι μηνες,δειχνεις οτι αυτοι οι παικτες σε εχουν πονεσει πολυ,αλλα μην αγχωνεσαι,απο οτι λενε,η πρωτη φορα ποναει.μετα συνηθιζεις
Οσο για την φυλη Σολ,διαλυμενη εδω και 1 μηνα και ακομα η φυλη Ντουμ μαζι με την ακαδημια της και τα κολληταρια της να την περασουν σε ποντους,ευχαριστουμε που συνεχιζετε και μας δειχνετε ποσο ασχετοι ειστε.
Λοιπον αντε να βρωμισεις κανενα αλλο φορουμ με την λασπολογια σου γιατι εδω ειναι του κ33.μη μπεις στον κοπο να απαντησεις δεν προκειται να διαβασω τι θα γραψεις γιατι παλι χαχαχα και χουχουχου θα εισαι.παντως να το κοιταξεις αυτο,η λεξη χαρουμενος στα αγγλικα δεν σε τιμαει και πολυ ;) (L)
Φιλακια ασχετουλη μου

- - - Eνημερώθηκε - - -

προσωπικα δεν εγραψα ποτε οτι ειμαι παικταρας
ισα ισα που δεν ειμαι.
αλλα το νοημα του παιχνιδιου αν νομιζεις εσυ οτι ειναι να εισαι 'παικταρας' μαλλον εσυ δεν εχεις παρει χαμπαρι και οι φυλες της παρεας μας, επιβιωνουν σ ολους τους τελευταιους κοσμους που παιξανε.

το να γραφεις μονος σου οτι την εχουμε δει παικτες, απ τη στιγμη που το μονο ποιημα που ξερουν οι γραφικοι της σολ ειναι "ουαου ποσο παικταραδες ειμαστε, ερεθιζομαι, ωχ, φαγαμε μπαν και διαλυθηκαμε αλλα ελατε σε αλλο κοσμο και θα δειτε", ειναι τουλαχιστον ηλιθιο.
οχι οτι εχω θεμα, ο καθενας οπως τα σκεφτεται.

Παντα πατε 2-2 σαν τους χιωτες;;
Η μηπως το αφεντικο προστατευει το σκυλι του;;
Τα παραπανω ισχυουν και για σενα,δεν θα ασχοληθω παραπανω με παικτη με 52 χωριων στον κ30 που το παιζει και δηθεν.
 

DeletedUser24216

ελα να μου παρεις κανενα απ αυτα τα λιγα.
ωπ, ξεχασα δε μπορεις.
εχετε φυγει με τις κλωτσιες απ τον κοσμο.
 

DeletedUser

Ειχατε δεν ειχατε κουρασατε παλι. Πολυ κολλημα με την Sol και τα κολληματα δεν βγαινουν σε καλο. Πραγματικα ετσι οπως κανετε μου δινετε την εντυπωση οτι η ζωη σας περιστρεφεται γυρω απο την Sol και ποσο βρωμικη ειναι. Πιστευω πως αν οι Νικοληδες παρατησουν τις φυλετικες και δεν ξαναδειτε πουθενα Sol θα εχετε πετυχει το στοχο της ζωης σας. Μεγαλοι ανθρωποι (απο ο,τι καταλαβα) και κανετε σαν 8χρονα που κρατανε μανιατικο στην μανα τους επειδη δεν τους πηρε παγωτο.
 

DeletedUser24216

εγω εχω χωριο και φυλη στον 33 και κυρηξα και τον πολεμο στη σολ συνεπως δικαιουμαι να μιλαω.
κατα τ αλλα το παγωτο μου και γρηγορα.
 
Κορυφή