ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33200

... ελεος τι? ... κρυφη ακαδημια εξ αρχης κοσμου και τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε ... και η παραδοχη για συμμαχια εγινε αφοτου το εμαθα και το εβαλα εδω ... σας καρφωσε αθελα του ο ****υλης ο Δεμετριος που βαλατε για δηθεν μπροσταρη αρχηγο της Μυρ ...

... να δω τι? ... τις αρλουμπες του καθε πικραμενου? ... αλλα οκ θα απαντησω αφου θελεις ... συμμαχια εχω εξ αρχης κοσμου με 300 οταν ειχαμε κι 1 φυλη ο καθενας με 25/40 μελη η μια και 30/40 μελη η αλλη ... την ιδια ωρα που οι κυριαρχες φυλες στην ηπειρο μου με 2-3 ακαδημιες η καθεμια ηταν οι L.D, BLUE, BaD ... απο κει περα ΤΡ εκανα Σ.Ε οταν η υπεροψια της Σολ οτι μονη εναντιον του κ30 θα κλεισει κοσμο κτλ ενω ηταν ψεμμα ... ακομα και τοτε η αθλια σιοικηση της Σολ για να μην ειναι οντως ολοι εναντιον κ30 ετρεξε και εγλυψε Μπαντ και DT κι εκανε συμμαχια με τους μεν και Σ.Ε(κρυφη συμμαχια παλι) με τους δε και εφερε την αναλογια 1,3 : 1 υπερ της ...

... Κοτε πηγαινε διαβασε λιγο φορουμ κ30 γτ δεν εχει νοημα να γραφω πραγματα που οσοι επαιξαν εκει ξερουν και μονο η Σολ φροντιζουν να διαστρεβλωνουν με ατακες του στυλ ολα κοκκινα ενω ποτε δεν ηταν και μολις πηγαν να γινουν αγκαλιαστηκαν με οσους μεχρι πριν εκραζαν ...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... κι εσυ εισαι το ιδιο αστειος καθε φορα με τις 100.000 τουμπες και δικαιολογιες σου αλλα δεν κανω ετσι ... μια μερα που θα εχω χρονο θα κανω ενα αφιερωμα με πριντ σκριν με το πριν και το μετα ολων σου των ποστ να μετρησεις τις τουμπες σου Μελισανιδη! ... εγω εχω στοιχεια για το τι λεγες και το τι εκανες ... εγω ειμαι κουραστικος αλλα λεω και κανω τα ιδια ... εσυ αλλα λες, αλλα κανεις και προσπαθεις να μας πεισεις κι οτι δεν τα εκανες ...

... σε ενοχλει που λεω τα ιδια για μπεσα και αποδειχτηκε και στον κ30 οτι ειχα δικιο ε? ... το ξερω ... πονας ... δεν φταιω εγω ομως ... λυπαμαι ...

... σου ειπε κανεις οτι θελω να γινω εξυπνος? ...

... στο μονο που δεν αντιλεγω οτι ειναι παιχνιδι στρατηγικης ... να εχεις ομως τα αντερα να παραδεχτεις οτι ετσι ειναι ... το εκανες και καλα εκανες ... οταν ομως κατα τυχη σε τσακωσαν βγες και πες οτι κι εδω: Ναι η Μυρ ειναι κρυφη ακαδημια μας εξ αρχης κοσμου ... κι οχι παραμυθακια για στοιχηματα απο το αφελες πιονι-αρχηγο σας στη Μυρ σας τον Δεμετριους ...

... αν και μεταξυ μας 1η φυλη τοτε Σ.Ε, 2η και 5η κρυφη ακαδημια και 3 ή 4η φυλη Σολ(τι εισασταν εσεις) δεν ειναι κι οτι πιο δικαιο στον πρωτο ουτε καν μηνα του κοσμου αλλα οκ... σε τελικη ας ξεκιναγες με 1 φυλη και 2 ακαδημιες Σολ και να ειχες μια Σ.Ε με Σκουλ να ξερουμε τι λεμε ... απλα βοβηθηκες το κραξιμο που θα τρωγες αν το εκανες εσυ που εισαι του και καλα ολα κοκκινα και για αυτο κρυφη φυλη Μυρ(+1 ακαδημια) ... να τα λεμε οπως ειναι τα πραγματα ...

... στον κ33 δεν μιλησα εως οτου εμαθα οτι η Μυρ και η ακαδημια της ειναι κρυφη ακαδημια δικια σας ... και δεν θα ξαναμιλαγα αν μου λεγατε "ναι ειναι κι ετσι γουσταρουμε"(εκτος απο ενα: "γτ δεν την κανεις Σολ. και Σολ.. να ξερουμε τι λεμε?" γτ με ξερω) ... αντ αυτου βαλατε το χαβαλε τον Δεμετριο να λεει για στοιχηματα και πρασινα αλογα ... τωρα αμα εβλεπα εσενα ή τον Νοικακο Νταβιτσια να μιλαει για παντελονια, ηθικη, μπεσα, καθαρο παιχνιδι, κτλ παλι δεν θα συγκρατιομουν να μην μιλσηω μετα το απολυτα δικαιολογημενο γκλομπαλ μπαν σας στον κ30 ...

... χαιρομαι παντως που εγινε ξεκαθαρο οτι η Μυρ και ακαδημια της ειναι κρυφες ακαδημιες σας εξ αρχης κοσμου! ... επιβεβαιωνετε ακομα μια φορα οτι οσο κακοτροπος και να ειμαι δεν λεω ψεμματα και οτι ειπωθηκε τοτε ειναι να χαμε να λεγαμε ...σε ευχαριστω ...

... την αμπαλη φυλη μου που ομως ειναι παρεακι και τον κοσμο που παιζω(κατα εσενα πριν την φας ο κοσμος με το καλυτερο υλικο και ρυθμισεις-αμα θες να ψαξω να το βρω να σε ξανακανω ρεζιλι των σκυλιων) τους βλεπω καθημερινα ... εσενα και τη Σολ δεν βλεπω που ειχατε κλεισει τον κοσμο και μας ειχατε δωσει ισα με 10 πυξιδες δεν βλεπω ομως ... θα μου πεις επιτελους το γτ? ... το αποφευγετε να το απαντησετε ολοι ενω εγω απανταω σε ο,τι θελετε ...



Δεν εχεις βαρεθει φιλε μου;
Οπου και να γραφεις αναφερεις την ΣΟΛ,ειλικρινα εχεις καταντησει κουραστικος και γελοιος
 

DeletedUser24216

ωπ και ο φιλος μας, τουλαχιστον αλλαξε το σιγκ του σε Κ33, γιατι πριν ο ηλιος βασιλευε στον 30
 

DeletedUser

... χαχαχααααααα ... Ογιεζ εχω βαρεθει ρε φιλε αλλα τι να κανω που ξεφυρτωνετε συνεχεια μπροστα μου με νεες σιχαμενες τεχνικες? ... να μην μιλησω δεν παιζει ...κι εσεις εχετε καταντησει σταθερα σιχαμενοι με τασεις ψευτοηθικολογιας και κομπλεξ υπερπαιχταραδων ... τι λυση προτεινεις? ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

ωπ και ο φιλος μας, τουλαχιστον αλλαξε το σιγκ του σε Κ33, γιατι πριν ο ηλιος βασιλευε στον 30

... αφου ο κ30 που ειχαν κλεισει 6 μηνες πριν τελειωσε αδοξα για αυτους ... ρε Ογιεζ για πες μας εσυ που ξερεις γιατι ολοι οι αλλοι το αποφευγουν: γτ δεν παιζουν οι αρχηγοι σας κι εσεις κ30? ...
 

DeletedUser24216

μετα την πυξιδα που μας ριξανε, δεν ειχε νοημα ο κοσμος, οποτε φυγανε.
 

DeletedUser

Αφου παραδεχτηκες ανυπαρκτο ανθρωποειδες οτι ειχες απο την αρχη συμμαχια με 300 τοτε εισαι απλα τραγικος οταν κραζεις την σολ επειδη εχει μια συμμαχια στον κ33 απο την αρχη του κοσμου με την μουρ-ασυλουμ...τωρα την πιπιλα περι κρυφων ακαδημιων και τα λοιπα,σου εχω ξαναπει,οι μασωνικες θεωριες δεν ισχυουν στις φυλετικες,οποτε get a life kid.

οσο για σκουλ,μωβ την βλεπουμε,μωβ μας βλεπουνε.το ιδιο χρωματακι που εβλεπες και εσυ την τρ.αρα παλι ακυρος εισαι και εδω.

και κατι τελευταιο ετσι μονο και μονο για να δωσω λιγο νοημα στην ζωη σου,εχεις κανει αγκαλια με τρ στον κ30 οποτε περιμενε να δεις αν θα κανουμε εμεις σαν σολ αγκαλια με σκουλ,και τοτε βγες να ξαναπιπιλησεις λιγακι και να δωσεις λιγο γελιο στο 10λεπτο που καθομαι και βλεπω εξτερναλ.

φιλακια σκουπιδακι (L)
 

DeletedUser33818

Αφου παραδεχτηκες ανυπαρκτο ανθρωποειδες οτι ειχες απο την αρχη συμμαχια με 300 τοτε εισαι απλα τραγικος οταν κραζεις την σολ επειδη εχει μια συμμαχια στον κ33 απο την αρχη του κοσμου με την μουρ-ασυλουμ...τωρα την πιπιλα περι κρυφων ακαδημιων και τα λοιπα,σου εχω ξαναπει,οι μασωνικες θεωριες δεν ισχυουν στις φυλετικες,οποτε get a life kid.

οσο για σκουλ,μωβ την βλεπουμε,μωβ μας βλεπουνε.το ιδιο χρωματακι που εβλεπες και εσυ την τρ.αρα παλι ακυρος εισαι και εδω.

και κατι τελευταιο ετσι μονο και μονο για να δωσω λιγο νοημα στην ζωη σου,εχεις κανει αγκαλια με τρ στον κ30 οποτε περιμενε να δεις αν θα κανουμε εμεις σαν σολ αγκαλια με σκουλ,και τοτε βγες να ξαναπιπιλησεις λιγακι και να δωσεις λιγο γελιο στο 10λεπτο που καθομαι και βλεπω εξτερναλ.

φιλακια σκουπιδακι (L)

Εγώ δεν είδα κανέναν να λέει ότι έχουν συμμαχία οι Ασυλουμ με τους Σολ από σένα το έμαθα τώρα...
 

DeletedUser33818

Ωραία τώρα που το επισημοποιήσαμε μπορούμε να σταματήσουμε?
 

DeletedUser

Αφου παραδεχτηκες ανυπαρκτο ανθρωποειδες οτι ειχες απο την αρχη συμμαχια με 300 τοτε εισαι απλα τραγικος οταν κραζεις την σολ επειδη εχει μια συμμαχια στον κ33 απο την αρχη του κοσμου με την μουρ-ασυλουμ...τωρα την πιπιλα περι κρυφων ακαδημιων και τα λοιπα,σου εχω ξαναπει,οι μασωνικες θεωριες δεν ισχυουν στις φυλετικες,οποτε get a life kid.

οσο για σκουλ,μωβ την βλεπουμε,μωβ μας βλεπουνε.το ιδιο χρωματακι που εβλεπες και εσυ την τρ.αρα παλι ακυρος εισαι και εδω.

και κατι τελευταιο ετσι μονο και μονο για να δωσω λιγο νοημα στην ζωη σου,εχεις κανει αγκαλια με τρ στον κ30 οποτε περιμενε να δεις αν θα κανουμε εμεις σαν σολ αγκαλια με σκουλ,και τοτε βγες να ξαναπιπιλησεις λιγακι και να δωσεις λιγο γελιο στο 10λεπτο που καθομαι και βλεπω εξτερναλ.

φιλακια σκουπιδακι (L)

...χαχαχαχαααααα ... μην κλαις πικραμενο βρεμμενο γατακι! ... και μην λες ο,τι θες ... το τι διπλωματια εχω εξ αρχης κοσμου το ξερουν ολοι ...ειχα μια συμμαχια με 300 και ολα κοκκινα(Μπαντ με 2 ακαδημιες, , LD με 2 ακαδημιες, DT με 5 ακαδημιες) οποτε τραβα μια να δεις αν ερχομαι... ουτε κρυφες ακαδημιες ουτε αλλες προσφιλεις φυλες τυπου Σκουλ...

...οσο για κρυφες ακαδημιες(Μυρ + ακαδημια) εξ αρχης κοσμους δυστυχως ειναι αληθεια που καμια σας δεν εχει τα κοτσια να το παραδεχτει φοβουμενοι μην σας κραξουν... τραβα τωρα να δεις αν ερχομαι μια ...

... το να θες εσυ που εβγαζες κυκλικο για πλανο σε φυλη που την ιδια ωρα την ειχες Σ.Ε(την Α.Α) να συγκριθεις μαζι μου ειναι επιεικως αδυνατο ... οταν βγεις απο το βουρκο των γκλομπαλ μπαν, κρυφων ακαδημιων, δηθεν ολα κοκκινα, υπεροψιας υπερπαιχταραδων και λοιπων σκηνικων ******ιοζη στειλε μνμ ...

... δεν χρειαζεται να περιμενω κατι ... μου φτανει που εκανες κρυφες ακαδημιες! ... οσο για σκουλ μιλησα ηδη αλλα μαλλον εχεις αδυναμια κατανοησης κειμενου ... το οτι στην μια παιζει ο πατερας και στην αλλη ο γιος εμενα μου λεει πολλα ... ο Βασιλης(ειναι ρομαντικος) και πιστευει οτι δεν ειναι κατι και μπορει να μην μιλανε ... οχι πως εκεινος δεν μιλαει συχνα σκαιπ με το φιλαρακι του τον Νικολακη ...

... φιλακια? ... λολ ...τελικα για αυτο ηξερες το gay σαν χαρουμενος στα αγγλικα κι οχι το happy Οπως ο υπολοιπος κοσμος ... πουστ! ...
 

DeletedUser24216

Αφου παραδεχτηκες ανυπαρκτο ανθρωποειδες οτι ειχες απο την αρχη συμμαχια με 300



μετα απο ενα χρονο και κατι περιμενες να στο πει καποιος στο εξτερναλ?
δεν εισαι οτι πιο εξυπνο εχει περασει απο δω ε?
 

Deleted User - 751811

τι εγηνε εδω //?
απο σολ vsk30
εγηνε σολ vsk30 k31 k32 k33 k3423?
 

Deleted User - 751811

δεν το προσπαθησα δεν ηθελα.
ειρωνικος ηθελα να ειμαι ...
αλλα δεν τα καταφερα..δεν μπορεσα.

αλλα η σολ μπορει να συνεχισει εδω την μεγαλη πορεια που αρχισε στον 30 και εφτασε με την αξια της και στον 33
αντε και στον 34
:grrr:
 

DeletedUser33818

δεν το προσπαθησα δεν ηθελα.
ειρωνικος ηθελα να ειμαι ...
αλλα δεν τα καταφερα..δεν μπορεσα.

αλλα η σολ μπορει να συνεχισει εδω την μεγαλη πορεια που αρχισε στον 30 και εφτασε με την αξια της και στον 33
αντε και στον 34
:grrr:

Άμα πιστεύεις ότι η ΣΟΛ έχει αξία πήγαινε επειγόντως σε γιατρό
 

Deleted User - 751811

πηγα στον γιατρο και τοου ειπα την γνωμη μου στον 30/
 

DeletedUser6733

δικια σου γνωμη προφανως και οχι να ακους οτι λενε οι αλλοι αν δεν εχεισ δικαι σου γνωμη απλα δεν λες τπτ ....
 

DeletedUser33818

δικια σου γνωμη προφανως και οχι να ακους οτι λενε οι αλλοι αν δεν εχεισ δικαι σου γνωμη απλα δεν λες τπτ ....

Δεν μπορώ να έχω γνώμη για άτομα που δεν ξέρω γι'αυτό προσπαθώ να καταλάβω τι παίζει εδώ πέρα ώστε να μπορώ να έχω την δικιά μου γνώμη για τα άτομα που είναι εδώ και ενημερωτικά να ξέρεις ότι όλο αυτό άρχισε από ειρωνίες από άτομα των ΣΟΛ.....
 
Κορυφή