DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2088

[aig]Πρώτη ημέρα εγγραφής στο φόρουμ.
Πρώτο ποστ
και καταφέρατε να κάνετε αισθητή την παρουσία σας χρησιμοποιώντας την μεγαλύτερη γραμματοσειρά σε όλο το κείμενό σας,

παρακαλώ να γράφετε όπως όλοι οι συνομιλητές σας, γίνεστε το ίδιο καλά αντιληπτός και με αυτόν τον τρόπο

Ευχαριστώ.[/aig]
 

DeletedUser30244

Πλευρά 1:
Φυλές: DRUIDS, DRUID1, DRUID2, DRUID3
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., STOP!, STOP!!

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 20
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 1

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 151,576
Πλευρά 2: 86,207
Διαφορά: 65,369

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 27,276
Πλευρά 2: 18,635
Διαφορά: 8,641

chart


θα βαζω καθε 24ωρες στατιστικα για να βλεπουμε πως παμε εναντια της υπερφυλης στοπ.
 

DeletedUser31309

καθε μερα να βαζεις...ομως μετα τα πλανα μην κρυβεσαι και να μετρας τις μαζικες κατακτησεις μας...αληθεια ολο κ λιγοστευετε εκει παει και ο γατουλης καο μποςς..με 10 ατομα δεν υπαρχει ελπιδα γιωργο...στα χω πει...:axe:
 

DeletedUser8333

Nα ξεκαθαρισω κατι....τα παλτα δεν ανοικουν στην οικογενεια της ΣΤΟΠ...Τα παλτα χτυπανε ανεξαρτητα..δεν βοηθανε την ΣΤΟΠ ειναι επι ισοις οροις...
 

DeletedUser32957

Λοιπον εγω δεν θα γραψω πολλα....

Ενα μονο για τα παιδια του skype....Που περναμε λιγες ωρες μαζι...

Σακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη δεν μπορω να βρω χρωμα για τα νυχια μουυυυυυυυυ..ειμαι σε ψυχολογικο αδιεξοδο..

Πανο, Πανο... και γω τα ιδια θα πω! χαχαχαχαχαααα,μαζι σου φιλαρακι. και ξερο ψωμι! Τελος....
 

DeletedUser23534

ας κανουμε λιγο υπομονη και θα δειξει η εξελιξη τα στατιστικα 24ωρου βοηθουν πολυ και αμα συμφερουν κιολας ειναι οτι καλυτερο !οσοι παιζουν στον 31 ξερουν την δυναμη της καθε φυλης ...η αδυναμια των φυλων θα φανει σε συνολικο αποτελεσμα . εμενα παντως με χαλαει που παιχτες σαν τον γατουλη αποχωρουν απο το προσκηνιο γτ στο τελος θα μεινουμε να παιζουμε με ασχετα ατομα σε σχεση με τις φυλετικες !γτ εξω απο την πλακα θελουμε να παιξουμε μερικοι και οχι να βλεπουμε να αναπτυσονται οι γυρω με εσωτερικα και παιχτες που τα παρατανε (μιλανε γ αυτο και τα προφιλι των παικτων ) και καλα θ ειναι να ειστε πιο συνεσταλμενοι ως προς την παικτικοτητα του καθενος γτ με τα ματια μου ειδα παιχταραδες οπως ο ατσαλακωτος (που δεν υποτιμω καθολου) ν χανουνε 30 χωρια συν σε μια μερα και οι υπολοιποι της φυλης σας να εχουν κατακτησεις την ιδια ωρα σε βαρβαρα και εσωτερικα !οταν θες να λεγεσαι παικτης των φυλετικων πρεπει ν τηρεις και καποιες προυποθεσεις !!!!!!!! παικτης δεν ειναι αυτος που εχει πολλα χωρια ειναι αυτος που εχει σωσει πιο πολλα απο οσα εχει !
ο χρονος θα δειξει και ευχομαι να διδαξει κι εσας που με πρεμουρα μιλατε για στατιστικα . ανεβαστε το ποσο των δυναμεων που χσατε σε υποστηριξεις
 

DeletedUser33403

πραγματικα, η STOP οργανωσε μεγαλα πλανα μεχρι στιγμης.. ο ηλιας ειναι ενα τερας αυτο εχω να πω εγω.
 

DeletedUser23534

πραγματικα, η STOP οργανωσε μεγαλα πλανα μεχρι στιγμης.. ο ηλιας ειναι ενα τερας αυτο εχω να πω εγω.

το τερας ειναι οι παιχτες μας ο ηλιας ειναι απλα αρχηγος και ειναι εργαλειο που δινει ψυχη στην πιο επικινδυνη φυλη του κ31
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Η πιο επικινδυνη φυλη του 31 εχει τον Kokkinosdrakos μεσα;
 

DeletedUser

δεν εχω ταξει σε κανεναν εγω προσωπικα πρημιουμ αδερφε...μαλλον θα πηρες μηνυμα απο κανεναν αλλον και με μπερδευεις...
οσο αναφορα τον κ28 ρενταρμυ μαλλον τα χεις κανει σαλατα...καποιος αλλος κατεβηκε μεσα σας εκει και σας πεταξα 2 πλανα και χασατε 40 χωρια...
οσο αναφορα εδω ξεκινησα στα χαμενα με τους τοσους πολεμους και ειδικα με τον τελευταιο που με βαλατε να μπω σε πολεμο και θα μπαινατε και εσεις με τους (πρωην φυλη Π.Α.Π.) δεν μπηκατε ποτε...
3-4 φορες εκανα ερωτηση μεσα σε 1 βδομαδα την ηγεσια σας(που εισαι και εσυ και μαλλον δεν εχεις και ιδεα φαντασου) και ηταν αμμεση η απαντηση μπειτε και θα μπουμε και εμεις με την μια...
ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕΨΑ ΚΑΙ ΜΑΤΩΣΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΟΛΙΣ ΣΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΥΛΗ) τωρα τα βλεπετε κοκκινα...

φιλε εδω δεν θα χασω.....:D

Έχεις πρόβλημα μεγάλο τελικά μικρέ αν όλα αυτά όπου λες τα πιστεύεις. Αν όχι ,είσαι πολύ καλός ψεύτης , της λογικής λεγε λεγε κάτι θα μείνει . Παίξε το παιχνίδι να διασκεδάσεις και μην μας δείχνεις εδώ μέσα το χειρότερο ευατο σου.
 

DeletedUser23534

σε χαλαει που εχει πρεμιουμ και χωνει ?? εχεις θεμα !

και τωρα θ αρχισεις να μας λες οτι κι εσυ αμα ειχες πριμιουμ θα εκανες αυτο ετουτο κι εκεινο !πφφφφφφφφφφφφ μιλα επι της ουσιας εδω δεν κανουμε λογαριασμο στο πορτοφολι των παικτων !και αμα δεις τσεκουρια απο κοκκινο δρακο μην φοβασαι δεν ξερει με πρεμιουμ τ εχειι στησει το ακαουντ !(ετσι νομιζω θες να πεις )
 

DeletedUser33200

Κυριως με πριμ το εχω στησει,αλλα βεβαιως απο οτι φαινεται δεν ξερει μονο να ''χωνει'' πριμιουμ εχει καταφερει να κανει μια πολυ καλη πορεια εως τωρα.
Υπηρχαν πολλοι παικτες που ειχαν ''χωσει'' λεφτα αλλα τελικα ειδαν την πυξιδα τους.
 

DeletedUser31309

Χαχαχα παιζω ρενταρμυ...μπορεις ν πιστευεις οτι θελεις...η αυτα που βλεπεις που ειναι πιο πιστευτα!!!

Χαχαχα κοκκινος δρακος...αλλοι παιζουν με πρημιουμ αλλοι με αλλα συστηματα...ο καθενας οπως μπορει...κακος κακολογουν καποιοι...η κακως τους πειραζει βασικα...
το παιχνιδι παντως το τρεχει καλυτερα απο τους περισσοτερους λογαριασμους του κ31...οποιος θελει τα πιστευει...οποιος δεν...ας περιμενει να τον αντιμετωπισει!!!
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Εγω απο την αλλη βλεπω ενα μετωπο μονο με see you again και ντονατελο.Αυτοι ειναι οι μονοι που παιζουν απο εκει μεσα.Αν πεσουν τα παιδια αυτα πανε οι DRUIDS μετα!Οσοι εχουν μεινει τελος παντων! :p
 

DeletedUser23534

εγω λεω αυτοι θ απελπιστουνε και θα τους φανε ολους μονοι τους αχχαχα !βλεπεις καμμια φυλη ντρουιντς !5 παιζουνε ολοι κι ολοι κι αυτοι απο ρες τωρα που θ φυγουνε και αυτοι μοιραια η 55 θ ειναι σαν βαρβαρα !
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
σε χαλαει που εχει πρεμιουμ και χωνει ?? εχεις θεμα !

και τωρα θ αρχισεις να μας λες οτι κι εσυ αμα ειχες πριμιουμ θα εκανες αυτο ετουτο κι εκεινο !πφφφφφφφφφφφφ μιλα επι της ουσιας εδω δεν κανουμε λογαριασμο στο πορτοφολι των παικτων !και αμα δεις τσεκουρια απο κοκκινο δρακο μην φοβασαι δεν ξερει με πρεμιουμ τ εχειι στησει το ακαουντ !(ετσι νομιζω θες να πεις )

Εγω ξερω οτι εσεις που καταδικαζετε τον τροπο παιχνιδιου του voithia η του kalousis ειστε οι ιδιοι που σε 2-3 κοσμους αν δειτε θεμα την παρακμη του παιχνιδιου θα βαλετε σαν πρωτο λογο τα λεφτα. Απλα σου απαντησα γιατι αυτο το παιχνιδι γουσταρετε. Και δεν ντρεπεστε να το λετε. Πιστεψε με εχω μαζεψει μπολικο premium για οταν αποφασισω να ξαναπαιξω οποτε ακυρο το "αμα ειχα πρεμιουμ". Σαφως και δεν εχω κανενα προβλημα ουτε δεν ζηλευω κανεναν απο αυτους, με σας τα βαζω που μου τον πλασαρετε "καλο παικτη" και αλλα τετοια τα βαζω...
 

DeletedUser8333

παιδια πρεπει να καταλαβετε κατι απλο...το πριμιουμ δεν σου εξασφαλιζει παραμονη στο παιχνιδι...σου δινει ωθηση στο σταρτ απ...
Απο την αλλη αν ενας καλος παικτης (παρτε οποιον θελετε εσεις,βαλτε στο μυαλο σας αυτον που θεωρειτε εσεις καλυτερο) παιξει με πριμιουμ τοτε γινεται απιαστος...
 

DeletedUser30988

Ενδιαφέρον αυτο το ποστ...μεγαλη μπουκιά φάε μεγάλο λόγο μη πεις...θελω πραγματικά να δω αν τα παιδιά της στοπ χάσουν τι θα λένε μετα!
 
Κορυφή