DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31309

τζερονιμο...αστον να φαινεται οτι κανουν κατι...ετσι να το γουσταρουν και απο εκει λιγακι...
μετα τα πλανα που ερχονται δεν ξερω τι θα βαζει εδω...χαχαχαχαχα
 

DeletedUser

Παίρνουμε ένα μυστικό στην Κ55 και αμέσως να στρατολογήσουν τους πρώην φοίνικες ώστε να μας κόψουν λίγο τη πορεία...Τι κατάφεραν;Μία τρύπα στο νερό...Έχουν κάνει (τουλάχιστον σε εμάς) άθλια πλάνα και καυχιούνται! Επειδή είχατε τη τύχη με το μέρος σαν να βγουν πολλά μυστικά μέσα στο πυρήνα σας και γενικά τα περισσότερα στην ήπειρό σας μην περνιέστε για παιχτούρες και να μην μιλάτε πριν δείτε...!
 

DeletedUser30244

geronimo για πες μας με ποιο nickname παιζεις να δουμε τα στατιστικα σου,επειδη λες λογια μεγαλα να δουμε αν λενε και τα στατιστικα σου....:oops:

το απογευμα στατιστικα,την καλησπερα μου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν έχει σημασία με ποιο λογαριασμό παίζω.Βλέπεις δεν μπορείς να αντικρούσεις αυτά που λέω,επειδή ξέρεις ότι έχω δίκιο και για να προσπαθήσεις να με μειώσεις θέλεις να σου πω με ποιο λογαριασμό παίζω κάτι που είναι άσχετο με αυτό που λέμε.Ένας λογαριασμός δεν είναι η φυλή αλλά το σύνολο των παικτών.
Τώρα το ποιος είμαι κάποιος που με ξέρει θα το καταλάβει από το γραφικό χαρακτήρα.Εσύ δεν χρειάζεται να ξέρεις :oops: .
Περιμένουμε μία φορά σωστά στατιστικά!

- - - Eνημερώθηκε - - -

Επίσης μάζεψε λίγο τους ανενεργούς σας!Πρώτη φορά στα χρονικά βλέπω φυλή με 150 μέλη και περισσότερους από 20 ανενεργούς...20/150 δηλαδή περίπου το 13% ανενεργοί και δεν ξέρω και εγώ πόσοι ημιενεργοί... :cop:
Μπορώ να σου δώσω και ονόματα αν θες!Βλέπεις εγώ δεν κοιτάω κάθε λογαριασμό ξεχωριστά αλλά τη φυλή ως σύνολο.
Τα φιλιά μου!
 

DeletedUser30244

Αφου λοιπον εισαι πουθενας,ειναι το τελευταιο ποσταρισμα που κανω για παρτυ σου.σε 2 ωρες θα ερθουν και τα στατιστικα.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Πλευρά 1:
Φυλές: DRUIDS, DRUID1, DRUID2, DRUID3
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., STOP!, STOP!!

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 17
Πλευρά 2: 23
Διαφορά: 6

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 81,189
Πλευρά 2: 127,195
Διαφορά: 46,006

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 16,826
Πλευρά 2: 41,149
Διαφορά: 24,323

chart
 

DeletedUser23534

το λαθος ειναι δικο μου αποκλειστικα !αν δεν επεμενα εγω δεν θ συζητουσαμε τωρα !
 

DeletedUser31309

Τα μυστικα τους ειναι αχρηστα χωρις τα δικα μας οσα και να χουν μαζεψει...Θα χαθουν απο τα νιουκ μας!!!:axe:
 

DeletedUser

Βρηκαμε ενα παλικαρι να ανεβαζει στατιστικα για τον πολεμο στον κ31,ας μην τον χασουμε.Συνεχισε φιλε.
 

DeletedUser32957

παιδια, παιδια... χαλαρωστε! εγω βγηκα στην συνταξη. και ευτιχως Μαρτη μηνα, απολαυσα το πρωτο μου μπανιο στην θαλασσα!
 

DeletedUser30244

Πλευρά 1:
Φυλές: DRUIDS, DRUID1, DRUID2, DRUID3
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., STOP!, STOP!!

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 19
Πλευρά 2: 25
Διαφορά: 6

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2
Πλευρά 2: 10
Διαφορά: 8

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 65,860
Πλευρά 2: 126,049
Διαφορά: 60,189

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 15,134
Πλευρά 2: 68,226
Διαφορά: 53,092

chart
 

DeletedUser32957

Γιωργη, μας ζαλησες ρε αγορι με τα σταστιτιστικα καθε φορα! Προσεχε, γιατι θα σε απολυσω... θα σε βγαλω και σενα στην συνταξη.
Καλοκαιριαζει μρε, επηρες το χαμπαρι??? και οχιμονο εσυ, ολοι σας...
Ασχολειστε κυριολεκτικα με μια αηδια...
Ευτιχως που παρεδωσα χωρια. και αραζω!


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30244

Γιωργη, μας ζαλησες ρε αγορι με τα σταστιτιστικα καθε φορα! Προσεχε, γιατι θα σε απολυσω... θα σε βγαλω και σενα στην συνταξη.
Καλοκαιριαζει μρε, επηρες το χαμπαρι??? και οχιμονο εσυ, ολοι σας...
Ασχολειστε κυριολεκτικα με μια αηδια...
Ευτιχως που παρεδωσα χωρια. και αραζω!


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

By aigokairos[/aig]

μου χει ταξει πυξιδα ο ηλιας,δεν γινεται να χασω αυτην την ευχαριστηση...χαχαχαχα,βεβαια ακομα ειμαι στο συν 6 αλλα βλεπουμε.
 

DeletedUser32957

Γιωργη, τα λεμε σε πμ ρε φιλε... γιατι μου βαζει χερι, ο αιγοκαιρος!
 

DeletedUser29646

Καλησπερα και καλη βραδιά ακομη ενα "μεγαλειώδες" πλανο των στοπ σε εξέλιξη με 300 σπαθακια να μου έρχονται :rolf:

(τα 30 μεσα στην προστασια) οργανωση ΟΧΙ αστεια!! και φεικ τρενα με κενα που αγγιζουν 30-35 σεκ! ρε ατζαμηδες αφου τα στελνετε που τα στελνετε καντε τα και σωστα!

πισω στο καβουκι μου τωρα να "αποκρουσω" το "πλανο" των φιλων μας (L)
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Και κουραστηκε το χερακι σου να πατας ενα κουμπι ε;; :clap:
 

DeletedUser31309

δεν τα λες και πολυ καλα φιλε...ολες οσες βαρεσαν νυχτερινη δεν ηταν κανονικες και οι υπολοιπες...τουλαχιστον εμεις βαζουμε 300 σπαθια σε σενα και στον ντονατελο και στον παντολ ταυτοχρονα...σε αντιθεση με εσας φιλε...
επιπλεων τωρα που εσκασαν τα νιουκ μας...πες ποσα νιουκ σου εμειναν μεσα για πρωινο υπνο και φαγωθηκαν...:oops:
μην βιαζεσαι αδερφουλι...δεν βαραγαμε μονο εσενα...:hmmm:
 

DeletedUser30244

Και κουραστηκε το χερακι σου να πατας ενα κουμπι ε;; :clap:

http://www.twstats.gr/gr31/index.php?page=player&id=274940......ΤΡΟΜΕΡΟΣ παικτης ο αποπανω,δεν κρατηθηκα να μην δω τα στατιστικα του....,ετσι απο περιεργεια κυριως μιας και σχολιαζει συνεχεια νομιζωντας οτι ειναι παικτης :D :grrr:
 
Κορυφή