Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αγγελικη ασε τα γατακια μωρε να χαρουνε! ... σβησε σε παρακαλω το ποστ... αμα θελω να πω ποιος ειμαι θα το κανω μονος ... το θεμα δεν ειναι τι παιχτικο αλλα ηθικο... και 1500χωρια να ειχα και να χα κλεισει 100κοσμους για μενα δεν λεει μια αν αυτο εγινε βρωμικα ... για τα παιδακια εδω που ειναι στερημενα προφανως αυτο δεν ειναι θεμα ... Γιωργακη αγορι μου σου ειπε κανεις οτι παιζω σοβαρα και καιγομαι?...σου ειπε κανεις οτι ηρθαμε να παρουμε τον κ30? ...αν και εσυ εχεις προβλημα κατανοησης κειμενου να κανετε μια ομαδα εκει στη ΣΟΥΣΟΛ να δωσουμε ολοι απο κατι να κανετε ομαδικα μαθηματα ... εγω Γιωργακη λυπαμαι αλλα δεν σεβομαι παιχτες,σεβομαι ανθρωπους και οι ανθρωποι που αντι να καταγγελουν τις βρωμιες εστω και σε ενα παιχνιδι τις επικροτουν δεν αξιζουν κανενα σεβασμο!

μαλλον αλλος εχει προβλημα κατανοησεις ειπα εγω οτι εισαι ασχετος ? προφανως κ οχι μονο που ασχολειστε τοσες μερες μαζι μας λεει πολλα αρα τον σεβασμο τον δικο σου δν τον θελω
κ κατι αλλο εσυ δλδ παιζεις για την πλακα ο κρισος δλδ γιατι να μην παιζει κ αυτος για την πλακα του δν το κτλβενω επειδη δν εχει βγει πρωτος τον κρινεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ηρέμησε ρε βαγγέλη μεγάλε παίκτη και τρανέ που για να παίξεις θέλεις ****άκια.. Κατι παικτάκια σαν εσένα τα τρώω για πρωινό.
Μεγάλωσε κανα χωριό τώρα κόψε κανα τραίνο και άσε τις πυξίδες. έγινες ο πιο κοσμογυρισμένος παίκτης στον κόσμο και τώρα σε βαράει και ο μοντε λίζας. Πόση εκτίμηση σου έχει τελικά??

Για τα παιδάκια της ΤΡ περιμένω να μου πείτε πότε βαρέσατε ομαδικά ΣΟΛ εκτός που ότι στείλατε 5 επιθετικά??
Kαι γιατί ρε μάγκες να μην στρατολογήσει η ΣΟΥΣΟΥ παίκτες απο αυτούς??
Αφού μόνο εμείς φάγαμε και ρίξαμε ξύλο στους ΣΟΛ. Εσείς παίρνατε ένα χωριό που και που και μετά μιλάτε για βαρβαροφάγους κλπ.. Θυμηθήκατε όταν η ΣΟΛ τέλειωσε να βαρέσετε γατάκια.
Αντε πάρτε κανα χωριό απο Μπάντ αφού βαράτε 23 φυλές και άστε μας εμας στην ησυχία μας.

... τελικα ολοι στη ΣΟΥΣΟΛ εχετε γινει ενα ... τι γιατι? ... ξερεις τι ελεγε η συμβαση που καναμε? ... αν δεν ξερεις να σου πω ... εσεις ηταν καλα που δεν βαραγατε Μπαντ? ... ρε παρτο χαμπαρι στη Σ.Ε που καναμε να βαρεσουμε Σολ οι μονοι που ετυχαν ειδικης μεταχειρισης γτ κλαιγονταν οτι δεν θα αντεξουν και θα τα παρατησουν εισασταν εσεις! ... αντε γτ μας πρηξατε ... αμυνες πηρατε... επιθετικα και φεικ σας δωσαμε ... Μπαντ δεχτηκαμε να μην βαρατε ... για να μας γραψετε στο τελος και να το παιξετε σπουδαιοι... θα φροντισω να γινει ενα ποστ με ποστ σκαιπ των αρχηγων σας και τι λεγανε τοτε και οως κρυβοντουσαν σαν λαγουδακια τωρα ...
 

DeletedUser26303

... για ποια λογικη κινηση μιλας ρε φιλε οταν η συμφωνια ειναι να τους φαμε σαν φυλη κι η ΣΟΥΣΟΥ ξαφνικα μολις αρχιζουν και παραπεουν τους στρατολογουν και κρυβονται απο οσους μεχρι πριν λιγο παρακαλαγαν??? ... μαλλον εχουμε διαφορετικο λεξικο και με σενα για το τι ειναι λογικη κινηση ...


Σαν φυλή την φάγατε δεν υπάρχουν πλέον σωστά;; υπάρχουν ομως παίχτες που θέλουν να παίξουν που προφανώς θέλουν να χτυπήσουν κάποια αλλη φυλή..γινονται αυτά δεν ειναι η πρώτη φορά δεν είσαι χθεσινός στο παιχνίδι.


Βερετ γλυκεία μου είχαν συμφωνήσει να κλείσουν μαζί..ειχαν συμφωνήσει ομως με τον σπεεδα και τον διδι γιαυτο τον λόγο και αυτοθ βγήκαν εκτός φυλής και έκλεισαν τον κόσμο σαν red.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
το οτι βγηκε πρωτος δν αναιρει το οτι σε αυτον τον κοσμο εχει περισσοτερο κανιβαλισμο απο κανονικο νομπλαρισμα δν ειπα οτι ειναι ασχετος σε καμια περιπτωση δν εννοω αυτο σεβομε τον αντιπαλο μ απλα σας λεω αμα δν ξερετε για τον κρισο απλα μην σχολιαζεται η σιωπη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει απλα ΠΑΙΞΤΕ :axe:

Αρρωστος ειναι ρε φιλε και λες αν δεν ξερουμε να μην σχολιαζουμε; 1.000.000 ποντους και ενα νομπλαρει 1 χωριο απο BaD. Co του εισαι και σου θιξαμε την τιτανομεγιστη ακκαουνταρα; Για να χει καποιος 1.000.000 ποντους χωρις να παρει χωριο απο εχθρο παει να πει πολλα φιλε... Το χειροτερο ειναι που κατι τετοιο γραφουν και φορουμ επιδεικνυωντας το σκιλλ σου, Topako παμε να τον φαμε και αυτον
 

DeletedUser

Σαν φυλή την φάγατε δεν υπάρχουν πλέον σωστά;; υπάρχουν ομως παίχτες που θέλουν να παίξουν που προφανώς θέλουν να χτυπήσουν κάποια αλλη φυλή..γινονται αυτά δεν ειναι η πρώτη φορά δεν είσαι χθεσινός στο παιχνίδι.


Βερετ γλυκεία μου είχαν συμφωνήσει να κλείσουν μαζί..ειχαν συμφωνήσει ομως με τον σπεεδα και τον διδι γιαυτο τον λόγο και αυτοθ βγήκαν εκτός φυλής και έκλεισαν τον κόσμο σαν red.

... λαθος ... οταν λες θα φαμε μια φυλη εννοεις θα την κατακτησουμε ... αν για σενα ειναι κατακτηση η αφομοιωση του 90% αυτης τι να σου πω? ... εχουμε σιγουρα αλλο λεξικο εννοιων ...φιλε σου ειπα οτι δεν γινονται? ... αλλα οχι ετσι ...

...αν υπαρχει μια συμφωνια που λεει να τους φαμε και ξαφνικα εχεις θεμα αριστων ή θεωρεις οτι πρεπει να γινουν καποιες στρατολογησεις για να παμε για τελικη μαχη τοτε το συζητας με αυτους που εκανες την αρχικη συμφωνια-συμθηκη και συναποφασιζετε... δεν κανεις οτι σου κατεβει σαν να επαιζες μονος ... δεν πας να στρατολογησεις τον ζαγκορ ας πουμε που λιγες μερες πριν http://prntscr.com/65w6d2 ...

...αστο φιλε,δεν μπαλωνεται η μπινια των σιχαμενων Λιανα-Σωτηρη ... τοσο καιρο κραζαμε τη Σολ για το τρισαθλιο παιχνιδι της και οσο ηταν 1η ολοι οι παιχτες της εκαναν του μπεκα και τωρα ξαφνικα αυτοι που εκραζες εγιναν σωστοι και ηθικοι και τους θες? ... ελα ρε φιλε ... μην λεμε οτι θελουμε ... θα μπορουσε να γινει ολο αυτο πολιτισμενα οπως το καναμε οταν η ΣΟΥΣΟΥ ειχαν το παλουκι και τρωγαν τα ζορια...να συμφωνησουμε ποιοι θα παμε με ποιους βαση χαρτη, αναλογιων, φυλιων,κτλ και να μοιραζαμε παιχτες αναλογα τη θεση τους στο χαρτη και φυσικα αν υπαρχουν ενστασεις για αυτους(η Σουσου θα ειχαν για γκαγκαγκο, η ΤΡ για Ζαγκορ, κτλ) ...

... τελος το οτι δεν ειμαι χτεσινος δεν σημαινει οτι θα δεχτω τετοιες συμπεριφορες ... επειδη ολοι πουλανε φτηνα το τομαρι τους και ξεφτυλιζονται σε καθε κοσμο για μια πιθανη νικη δεν με υποχρεωνει να αγορασω ουτε να τους μιμηθω...



Υ.Γ: http://prntscr.com/65went - αυτα πιστευα και ελεγα οτι θα γινουν αλλα η Λιανα κι η Σωτηραινα ετραξαν να με διαψευσουν και να αποδειξουν οτι προς στο αστειο συμφερον καποιοι δεν λογαριαζουν τιποτα...ξεφτυλικια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Dείξε μου τα αμυντικά που έστειλες κύριε μυστήριο..
 

DeletedUser

Dείξε μου τα αμυντικά που έστειλες κύριε μυστήριο..

... κοπελια μηπως θες να σου δειξω και τη συμφωνια που εγινε προφοαρικα στο σκαιπ μεταξυ των φυλων μας σαν αλλος Αφρογαλος? ... ασε μας κουκλιτσα μου που αποκτησατε ολες φωνουλα τωρα που μας τη φερατε πονηρα και αποκτησατε ογκο! ...προσεξε ομως γτ "easy come, easy go" λενε ... οσο ευκολα κερδισες χωρια απο στρατολογησεις απο ατομα που δεν πολεμησαν τοσο ευκολα θα τα χασεις και οσο ευκολα πουλησαν τη φυλη τους στα δυσκολα και 1 ωρα μετα βαραγαν τους πρωην συμπαιχτες τους τοσο ευκολα θα πουλησουν και θα βαρεσουν κι εσενα οταν παρεις την κατρακυλα! ... απλα φροντισε να εισαι εδω οταν γινει αυτο ... γιατι ολες οι κοπελιες με το μεγαλο στομα μολις γινει αυτο εξαφανιζονται...

Υ.Γ: ειλικρινα ελπιζω να μην γινει ποτε γτ ειναι υπερτατη καταντια να παιξεις μπινια και να ξεφτυλιστεις για να παρεις κοσμο και τελικα να τον χασεις
 

DeletedUser26303

Κυριακο εγω μαζί σου ειμαι...ακονιστε τα τσεκούρια και φάτε τους..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
laionel Θες να παιξεις στο topakos να παμε απο σημερα 1η θεση;
 

DeletedUser

Φιλαράκι πρώτον δεν είμαι κοπελιά και να αλλάξεις υφάκι γιατί κάτι μωράκια στην φυλή σου τα τραβάνε εγώ όμως όχι και τα λογάκια σου να τα λες εκεί που παιρνάνε.
Εγώ για την παρέα και την φυλή μου παίζω. Δεν θέλω να κλείσω κόσμο, κάτι σκυλιά σαν εσένα που νομίζουν ανεβαίνουν ηθικά άμα κλείσουν κόσμο και το μόνο που χρησιμεύουν είναι να τα πετάς σε μια μάντρα απλά και μόνο να γαυγίζουν.
Αντε και πολύ σημασία σας έδωσα και δεν την αξίζατε. Στο χέρι μου να ήταν απο τους παίκτες που έχεις στην φυλή θα σε είχα κόκκινο απ όταν είχεσ 27 πόντους.
 

DeletedUser

Κυριακο εγω μαζί σου ειμαι...ακονιστε τα τσεκούρια και φάτε τους..

... Στεφανος - AMKD k13 & k18 ... με τον Κυριακο καναμε ενωση στον κ19 και απο τοτε εχει ψιλοχαθει ... το τι θα κανουμε φιλε μου δεν εχει να κανει με το τι παιχτηκε και πως παιχτηκε...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Φιλαράκι πρώτον δεν είμαι κοπελιά και να αλλάξεις υφάκι γιατί κάτι μωράκια στην φυλή σου τα τραβάνε εγώ όμως όχι και τα λογάκια σου να τα λες εκεί που παιρνάνε.
Εγώ για την παρέα και την φυλή μου παίζω. Δεν θέλω να κλείσω κόσμο, κάτι σκυλιά σαν εσένα που νομίζουν ανεβαίνουν ηθικά άμα κλείσουν κόσμο και το μόνο που χρησιμεύουν είναι να τα πετάς σε μια μάντρα απλά και μόνο να γαυγίζουν.
Αντε και πολύ σημασία σας έδωσα και δεν την αξίζατε. Στο χέρι μου να ήταν απο τους παίκτες που έχεις στην φυλή θα σε είχα κόκκινο απ όταν είχεσ 27 πόντους.

... μπρρρρ ...ανατριχιασα! ... μαλλον εχεις μπερδευτει ομως... εσεις ειστε τα σκουληκια που νομιζουν οτι αν κλεισουν κοσμο με καθε κοστος θα εχουν καταφερει κατι ... κι εγω για την παρεα υπαρχω στον κοσμο αλλα δεν προσπαθω να δικαιλογησω τα αδικαιολογητα και τις τουμπες αλλα Αφρογαλος ... 27 ποντους εχω και τωρα μην αγχωνεσαι ... στο χερι σου ειναι παλι ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27685

... Στεφανος - AMKD k13 & k18 ... με τον Κυριακο καναμε ενωση στον κ19 και απο τοτε εχει ψιλοχαθει ... το τι θα κανουμε φιλε μου δεν εχει να κανει με το τι παιχτηκε και πως παιχτηκε...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... μπρρρρ ...ανατριχιασα! ... μαλλον εχεις μπερδευτει ομως... εσεις ειστε τα σκουληκια που νομιζουν οτι αν κλεισουν κοσμο με καθε κοστος θα εχουν καταφερει κατι ... κι εγω για την παρεα υπαρχω στον κοσμο αλλα δεν προσπαθω να δικαιλογησω τα αδικαιολογητα και τις τουμπες αλλα Αφρογαλος ... 27 ποντους εχω και τωρα μην αγχωνεσαι ... στο χερι σου ειναι παλι ...

αλλιώς σε γνωρισα στον κ13 ργω ξεφτίλα που να ξέρα πως θα καταντήσεις
 

DeletedUser

Οταν εισαι καλος σου στελνουν προσκληση χωρις την θεληση σου ,το μαθαμε και αυτο!Αν δεν θες να σε κραζουν μην κραζεις.

Εννοειται χωρις την θεληση σου δεν γινεται τιποτα!!!Σου κανουν την προταση,την σκεφτεσαι και αν την δεις ενδιαφερουσα πας...αν μπεις και τα δεις χαλια δεν καθεσαι να τα φτιαξεις εσυ ουτε να τρως μονος σου το ξυλο και να καιγεσαι για να το παιζουν καμποσοι αλλοι,οποτε την κανεις!!Οταν βρεις το αναλογο κλιμα της συνεργασιας και του χαβαλε που βρισκεις και συ στη φυλη που εισαι μενεις!!

Επισης δεν κραζω κανεναν ουτε νομιζω οτι εθιξα κανενα,κουβεντα κανουμε και αποψεις λεμε για την καταληξη του κοσμου!!Εσυ το συνηθιζεις να κραζεις και μη το αρνηθεις!!!Στο κατω κατω εχουμε και τις ιδιες αποψεις στο διαγραφη=πυξιδα!!!Γιατι να μαλωνουμε γι αυτο αφου ολοι την εχουμε φαει αυτη τη ρημαδα!!!
 

DeletedUser

μα εγώ δεν θέλω να σε πυξιδιάσω. Έχεις πλάκα. Θα σε προτείνω και για μασκώτ όταν έρθει ο καιρός σου
 

DeletedUser33578

felix542 ναι παιζω κυριως κ32
και ναι ειναι πυξιδα η διαγραφη ,το οτι δεν την ειδες δεν σημαινει οτι δεν ειναι εκει ξαναλογγαρε και θα την δεις
το ονομα σου δεν το λες ομως!!!και αυτο δεν ξερω πως ενας πεχτεις σαν και σενα δεν λει το ονομα του τι φοβασαι?? :grrr:
μεσα στον 32 ειμαι εσενα δεν σε βλεπω ομως :axe:
 

DeletedUser32579

... για ποια λογικη κινηση μιλας ρε φιλε οταν η συμφωνια ειναι να τους φαμε σαν φυλη κι η ΣΟΥΣΟΥ ξαφνικα μολις αρχιζουν και παραπεουν τους στρατολογουν και κρυβονται απο οσους μεχρι πριν λιγο παρακαλαγαν??? ... μαλλον εχουμε διαφορετικο λεξικο και με σενα για το τι ειναι λογικη κινηση ...

οντως? σε παρακαλεσαν πολυ ?
χαχαχαχαχ πραγματικα εισαι απιθανος
τσιρκο σκετο
χαχαχαχαχαχα


Ισως να μην θελω να τα ξερω :D

καποια πραγματα δεν κανουν για σενα
πρεπει να εχεις μυαλο . ασε το στην ακρη το καμενο σου
 

DeletedUser27685

οντως? σε παρακαλεσαν πολυ ?
χαχαχαχαχ πραγματικα εισαι απιθανος
τσιρκο σκετο
χαχαχαχαχαχα




καποια πραγματα δεν κανουν για σενα
πρεπει να εχεις μυαλο . ασε το στην ακρη το καμενο σου

Δεν βγάζεις άκρη με τα μπετα , άστους να πλακώνονται πίσω από τν οθόνη :rolf:
 
Κορυφή