Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
krisos αυτος εισαι?http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=138300&type=&pn=-1:rolf:ελα και τρομαξα νομιζα οτι θα εισαι κανενας αντρας πολλα βαρυς με μουστακι χαχαχα που θα τους εχεις φαει ολους.Βρε παιδακι μου δεν εχεις παρει ιχνος κοκκινου.Μηπωε να επαιζες λιγακι και μετα να βγαλεις γλωσσα?Εκτος αν εισαι παντοφλακιας και εσυ και βγαζεις αποθημενα στο παιχνιδι τοτε δεξου τα ειλικρινα μου συλληπητηρια /

Εχει νομπλαρει BaD να θυμησω...
 

DeletedUser

μαλλον το μηδαμηνο επιπεδο νοημοσυνης σου εξαιτιας του ογκου απο φαπες που τρως καθημερινως δεν σου επιτρεπει να κατανοησεις καποια πραγματα...εκτος και αν δηλωνεις μελος ΤΡ...η απλως ενα τιποτενιο γλυφτρονι τους...μαλλον η θεση σου θα παραμεινει ενα μυστηριο,οπως και το ονομα σου αλλωστε ;)

Υ.Γ.κανε καμια ενωση λογαριασμου και βαλε κανα co play γιατι με 1 χωριο ανα βδομαδα παλι πικραμενος θα εισαι

... χαχαχαααααα ... ασε μας ρε γατακι! ...τι να μας πεις ... "η ------ θελει να κρυφτει,κι η χαρα δεν την αφηνει" ειναι η παροιμια που σε χαρακτηριζει ... δεν μπορουσες να περιμενεις ουτε 1 ωρα ... χαχαχαααααα ... ειπες την κοτζανα σου και τωρα κανεις γαργαρες ... τωρα το τι ειμαι τι ξερω κτλ ειναι να ασχολουνται κατι πικραμενοι οπως εσυ που μετρατε την πικρα ή την γλυκα συμφωνα με ενα εικονικο παιχνιδι με χωρια! ...ξεπερασε το ... και δεν θες να συγκριθουμε και παιχτικα μιας και το κλαρακι σου ειναι πολυ χλωρο και τρυφερο ακομα! ... οταν μεγαλωσεις τα λεμε ...
 

DeletedUser

http://prntscr.com/65srtl εδω ειναι το δικο σου κλαρακι μεγαλοκανιβαλε των φυλετικων...αα σε περιπτωση που δεν θυμασαι(επειδη εχει περασει καιρος απο τοτε) οι προηγουμενες 3 σελιδες ειναι ολα τα χωρια του snails...οποτε ναι δεν θελω να συγκριθουμε παικτικα γιατι εμφανεστατα εισαι καλυτερος,χαχαχαχαχαχαχ

αντε πολυ σημασια σου εδωσα και σημερα και ενιωσες σημαντικος,με ευχαριστεις αλλη φορα,φιλακια ανυπαρκτε ;)
 

DeletedUser

http://prntscr.com/65srtl εδω ειναι το δικο σου κλαρακι μεγαλοκανιβαλε των φυλετικων...αα σε περιπτωση που δεν θυμασαι(επειδη εχει περασει καιρος απο τοτε) οι προηγουμενες 3 σελιδες ειναι ολα τα χωρια του snails...οποτε ναι δεν θελω να συγκριθουμε παικτικα γιατι εμφανεστατα εισαι καλυτερος,χαχαχαχαχαχαχ

αντε πολυ σημασια σου εδωσα και σημερα και ενιωσες σημαντικος,με ευχαριστεις αλλη φορα,φιλακια ανυπαρκτε ;)

... χμμμμ ... με προβληματισες πραγματικα ... θα ορκιζομουν οτι εχω παιξει και σε αλλους κοσμους και οτι ειμαι και βαρβαροφαγος αλλα για να βαζεις μονο μερος του κ30 μονο μαλλον θα θυμαμαι λαθος ...ζητω ταπεινα συγννωμη! ... οσο για σνειλς εχεις το λογο μου οτι δεν θα ξανακανω ενωση αφου κατι τετοιο με κανει ανυπαρκτο και δεν σου αρεσει ... χαχαχαχαχααααα ... αντε ρουλη, αυτακια κατω, ουριτσα μεσα και σπιτι σου γρηγορα! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33300

Καπου ειχα διαβασει για 60-40!!!Θα με συγχωρεσει αυτος που το εγραψε αλλα δυστυχως η ευτυχως περα απο το παιχνιδι που εμφανιζει αυτα τα στατιστικα αν θελει επειδη τυχαινει σ αυτο τον τομεα να τα καταφερνω αρκετα καλα μπορω να του το παω και με πιο αναλυτικες μεθοδους αρκει να μπορει να τις καταλαβει...Ας διαβασει τα απλα και μετα παω στα πιο προχωρημενα ιδιαιτερως ομως για να μην νομισουν καποιοι οτι κανω και επιδειξη γνωσεων!!!


ΣΟΥΣΟΥ 26.7%
BaD 6.8%
SΕΝΙΟR 4.6%
SENIΟR 3.8%
SENΙOR 3.6%
ΣΟΥΣΟY 1.2%
BaD. 0.8%

συνολο 47.5


~TR~ 25.6%
DOOM 7.1%
V300V 5.9%
V.I.P 5%
V3ΟΟV 1.3%
-TR- 1.1%
D00M 0.8%

συνολο 46.8

Μετακινησε ενα 3% απο Τρ σε σενιορ, μιας που το εκανες την ωρα που ηταν ο φαλανξ μεσα σ εμας ( συνολο 50.5 - 43.8 )

και αφαιρεσε τελειως τους VIP που ακομα δεν εχουν αποφασισει τι θα κανουν ( συνολο 50.5 - 38.8 )

Καν'το διαφοροποίηση επί % για αυτά τα 2 και βγάλε μου τον αριθμό ξανά, ευχαριστώ. :)
 

DeletedUser

Αν βγαλω τους vip το δικαιο ειναι να βγαλω και τους bad που επισημα δεν εχουν δηλωσει την πορεια τους και τους senior που αν κρινω απο τις βολτες που κοβει ο καθενας περα δωθε μαλλον ειναι πολλοι αναποφασιστοι(οι βολτες ισχυουν και για vip)!!!Οπως φαινεται εφοσον βγηκες να βαλεις ποσοστα θα επρεπε να μιλησεις για σιγουρακια και στην προκειμενη περιπτωση σιγουρακια δεν βλεπω.Μολις ξεκαθαρισει το τοπιο θα μιλησουμε για πραγματικα ποσοστα και οχι για πλασματικα!!!Στο τελος με τα περα δωθε και τα κολητηλικια με τις πολλες αγαπες θα κλεισει και αυτος ο κοσμος με αγκαλιτσες!!!Ελπιζω βεβαια μην συμβει γιατι σιγουρα θα δικαιωθει ο αφρικανος!!!:D
 

DeletedUser26303

Βρε παλικαρια γιατι τσακώνεστε ετσι ειναι ωραίες οι φυλετικές.

Δεν χρειαζετε να κάνετε υπολογισμούς βγάλτε τα τσεκούρια σας και πολεμιστε ο καθένας στην ήπειρο του.

Αφηστετης αγκαλίτσες και παίξτε φυλετικές ΜΑΧΕΣ..αντε μια χαρά κόσμος είναι τι μασάτε οποιος ειναι καλύτερος θα κερδίσει..με το ζόρι να κλείσετε κόσμο και μερικοί από εσάς να μην έχετε στηλει ούτε ένα σπαθακι;;
 

DeletedUser

Aλλο εχω καταλαβει!!Ολοι οσοι εχουν μυαλο και κατεχουν λιγα απο το παιχνιδι ξερουν οτι απλα αυτη η εξελιξη του χαρτη ειναι φανταστικη απ οποια πλευρα να το παρεις!!!Βασικα και καθολου να μην το κατεχεις παλι αυτη η εικονα του χαρτη ειναι αξιοζηλευτη!!!Πολλοι παιχτες θα θελανε να ειναι στο κ30 βλεποντας τον και κοιτωντας και τις ρυθμισεις του κ30!!!Αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι κανενας δεν το παραδεχεται οτι οντως ειναι μια εικονα που σπανια βλεπουμε σ αυτο το παιχνιδι και θα θελαμε να βλεπουμε σε καθε κοσμο!!!

fishy cross αν διαβασεις σε προηγουμενο ποστ δεν εχω θεμα με τα νουμερα ουτε ειχα ποτε!!Απλα ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε οσον αφορα το κομματι της πιτας που αναλογει στην καθε φυλη!!!Οταν πεινας σε νοιαζει αν θα φας οχι ποσο θα φας!!Οταν ξεκινησεις να τρως σε απασχολει το ποσο θα φας!!!
 

DeletedUser26303

Βρε συ βερετ ειναι λογικό όταν μια φυλή χάνει πέφτει..με όποιον τρόπο κάποιοι θέλουν να συνεχίσουν..ειτε τους παίρνεις μαζί με βάση την γεωγραφική θέση τους είτε τους τρως σαν φυλή ...οσοι δεν γεμίζουν το μάτι παιχτικα η έχουν θέματα τρώγονται άλλοι θέλουν να παίξουν παίρνουν πρόσκληση...

Θεωρο λογική την κίνηση της σουσου τωρα θα πρέπει να δουν τι θα κάνουν με bad k senior.
Και να ετοιμαστούν για επερχόμενο πολεμο μεταξύ τους...

Είχαν κοινό στόχο την σολ από εδώ και πέρα συνεχίζουν χωριά η κάθε φυλή την πορεία της και την διπλωματία της..

Θυμισου στον κ7 ριμ και μπεεε ήταν σύμμαχοι με συμφωνία νακλεισουν μαζί τον κόσμο τα έσπασαν ομως γιιατι αλαξε η διοίκηση και στρατολογηθηκαν άτομα από πρώην ψσ και πρώην dn. Κατι παρομειο ίσως δούμε και στον 28..αυτη ειναι η ομορφιά του παιχνιδιού οχι να κλεινουν οι κοσμοισε 8-9 μήνες..
 

DeletedUser32579

krisos αυτος εισαι?http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=138300&type=&pn=-1:rolf:ελα και τρομαξα νομιζα οτι θα εισαι κανενας αντρας πολλα βαρυς με μουστακι χαχαχα που θα τους εχεις φαει ολους.Βρε παιδακι μου δεν εχεις παρει ιχνος κοκκινου.Μηπωε να επαιζες λιγακι και μετα να βγαλεις γλωσσα?Εκτος αν εισαι παντοφλακιας και εσυ και βγαζεις αποθημενα στο παιχνιδι τοτε δεξου τα ειλικρινα μου συλληπητηρια /


χαχαχα ναι βρε γλωσσοκαπανα οτι πεις .
η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομαι για το μουστακι
αλλα δε μου παει !!!
χαχαχαχαχ
μπορεις να με πεις οτι θες
απο το ενα μπαινει και απο το αλλο βγαινει
ψαξε και σε αλλους κοσμους και βαλε τους και αυτους αμα νομιζεις οτι αυτο εσενα σε κανει προ.

χαχαχαχ δε ξερεις τι σου γινετε ...καλα ειναι δε χρειαζεται να ξερεις και πολλα .
κρινε με αυτα που βλεπεις και νομιζεις ξερεις .
μεχρι εκει εισαι
 

DeletedUser

αγγελικη εχεις σκεφτει ποτε οτι καποια πραγματα δν τα ξερεις κ δν πρεπει να τα ξερεις για σκεψουτο λιγο
 

DeletedUser

Βρε συ βερετ ειναι λογικό όταν μια φυλή χάνει πέφτει..με όποιον τρόπο κάποιοι θέλουν να συνεχίσουν..ειτε τους παίρνεις μαζί με βάση την γεωγραφική θέση τους είτε τους τρως σαν φυλή ...οσοι δεν γεμίζουν το μάτι παιχτικα η έχουν θέματα τρώγονται άλλοι θέλουν να παίξουν παίρνουν πρόσκληση...

Θεωρο λογική την κίνηση της σουσου τωρα θα πρέπει να δουν τι θα κάνουν με bad k senior.
Και να ετοιμαστούν για επερχόμενο πολεμο μεταξύ τους...

Είχαν κοινό στόχο την σολ από εδώ και πέρα συνεχίζουν χωριά η κάθε φυλή την πορεία της και την διπλωματία της..

Θυμισου στον κ7 ριμ και μπεεε ήταν σύμμαχοι με συμφωνία νακλεισουν μαζί τον κόσμο τα έσπασαν ομως γιιατι αλαξε η διοίκηση και στρατολογηθηκαν άτομα από πρώην ψσ και πρώην dn. Κατι παρομειο ίσως δούμε και στον 28..αυτη ειναι η ομορφιά του παιχνιδιού οχι να κλεινουν οι κοσμοισε 8-9 μήνες..

... για ποια λογικη κινηση μιλας ρε φιλε οταν η συμφωνια ειναι να τους φαμε σαν φυλη κι η ΣΟΥΣΟΥ ξαφνικα μολις αρχιζουν και παραπεουν τους στρατολογουν και κρυβονται απο οσους μεχρι πριν λιγο παρακαλαγαν??? ... μαλλον εχουμε διαφορετικο λεξικο και με σενα για το τι ειναι λογικη κινηση ...
 

DeletedUser

αρα τι μας λεει αυτο κυρια αγγελικη .....
δν μιλαμε αμα δν ξερουμε για αυτο ασε τον κρισο κ πιασε τα στατιστικα τοθ γλαδ1γλαδ1 που ειναι φανταστηκα χαχαχαχ
καλησπερα κυριε μυστεριε
(ειδατε ομως σεβασμο εεε δν μπορειτε να πειτε ):)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

teofil εσυ εχασες τον κ29 απο αγκαλιτσες?Πρωτα απο ολα σαν φυλη ειχατε χασει μετα πηγατε σε αλλη φυλη που εκανε χιλιες κομπινες ακομα και λογαριασμους διπλα προσπαθησατε να παρετε ,μην μας πουλας παραμυθια περι αγκαλιτσες και εδω μολι ειδες τα σκουρα αλλαξατε φυλη ,τα μαθηματα σου αλλου Αλλωστε αν ηθελε να κανει αγκαλιτσες η Τρ θα εκανε στρατολογησεις σολ κατά κόρον ή εσεις νομιζεις οτι ανακαλυψατε τον τροχο?





http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=592916



αυτα ειναι τα ωραια!
http://prntscr.com/65ucji



Ποσες πυξιδες πρεπει να φας για να βαλεις μυαλο?Πυξιδα ,πυξιδα,πυξιδα και σε καθε νεο κοσμο βγαινεις και το παιζεις προ,το οτι εισαι νουμπας δεν σου εχει περασει μυαλο?

Στον κ29 πληροφοριακα ο λογαριασμος επαιξε και το ευχαριστηθηκε σε αντιθεση με σενα που δεν επαιξες καθολου!!

κ30
Aρα εφοσον δεν ηθελε να κανει στρατολογησεις η τρ και μπραβο τους,τι βγαινετε και κλαιγεστε σαν τις χηρες(για σενα το καταλαβαινω...οποιος δεν ειναι μαζι σου θες να τον κραζεις)

Τα παιδια (cretan wizards) απλα δεν ειναι θυματα...κατεληξαν εκει που ειδαν οτι παιζουν ομαδικα οπως αποδειχτηκε!!!

Tο παληκαρι (χαραμαδας) δεν εχω καταλαβει γιατι το κοζαρεις...θα εχεις τους λογους σου!!

Δεν ειναι απαραιτητα κακες οι πυξιδες,σου δειχνουν το σωστο δρομο αν ξερεις να τις χρησιμοποιεις,σε αντιθεση με σενα που τον εχεις χασει το δρομο σου!!(για τον λογο που παιζεις εννοω που στην ουσια δεν παιζεις)

Υ.Γ
Μη με κραξεις γιατι ξερεις οτι θα συναντηθουμε στο μελλον και θα ειμαστε στο ιδιο στρατοπεδο και θα γινουμε και κολητοι....:D
 

DeletedUser

Γιωργο ο glad1 ειναι καλος παικτης http://gr.twstats.com/gr19/index.php υπαρχουν φορες που σε καποιο κοσμο παιζουμε πιο χαλαρα σε αντιθεση με τον κρισος που ειναι παντα στο χαλαρο λολ

το οτι βγηκε πρωτος δν αναιρει το οτι σε αυτον τον κοσμο εχει περισσοτερο κανιβαλισμο απο κανονικο νομπλαρισμα δν ειπα οτι ειναι ασχετος σε καμια περιπτωση δν εννοω αυτο σεβομε τον αντιπαλο μ απλα σας λεω αμα δν ξερετε για τον κρισο απλα μην σχολιαζεται η σιωπη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει απλα ΠΑΙΞΤΕ :axe:
 

DeletedUser

ΧΑΧΑΧ νικο είσαι αστείος και εσύ πραγματικά...δεν εκτιμήσατε τπτ ρε...μια φυλή που μεγάλωσε με βαρβαρα είναι σουσου και μου λες οτι να ναι?το αν μπορούσα να σας παω η οχι ρωτά τι λιανα που έκλαιγε στις κλήσης οταν μπήκα Α.Α...

Υ.Γ: ...ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΆΩ ΠΥΞΊΔΑ ΟΛΟΥΣ ΌΤΑΝ ΜΠΟΡΟΎΣΑ...

Ηρέμησε ρε βαγγέλη μεγάλε παίκτη και τρανέ που για να παίξεις θέλεις ****άκια.. Κατι παικτάκια σαν εσένα τα τρώω για πρωινό.
Μεγάλωσε κανα χωριό τώρα κόψε κανα τραίνο και άσε τις πυξίδες. έγινες ο πιο κοσμογυρισμένος παίκτης στον κόσμο και τώρα σε βαράει και ο μοντε λίζας. Πόση εκτίμηση σου έχει τελικά??

Για τα παιδάκια της ΤΡ περιμένω να μου πείτε πότε βαρέσατε ομαδικά ΣΟΛ εκτός που ότι στείλατε 5 επιθετικά??
Kαι γιατί ρε μάγκες να μην στρατολογήσει η ΣΟΥΣΟΥ παίκτες απο αυτούς??
Αφού μόνο εμείς φάγαμε και ρίξαμε ξύλο στους ΣΟΛ. Εσείς παίρνατε ένα χωριό που και που και μετά μιλάτε για βαρβαροφάγους κλπ.. Θυμηθήκατε όταν η ΣΟΛ τέλειωσε να βαρέσετε γατάκια.
Αντε πάρτε κανα χωριό απο Μπάντ αφού βαράτε 23 φυλές και άστε μας εμας στην ησυχία μας.
 

DeletedUser

teofil στον 29 φυσικα και επαιξα μπορει και 3-4 επιτηρησεις συγχρονος για συτο και κερδισαμε τον κοσμο δεν σου χαριζει κανεις κοσμο αν δεν παιξεις μην αυταπατασε

στον κ30 ειδες να κλαιει καποιος?Κρα-κρα

Αλλαζεις φυλη για την ομαδικοτητα?Δεν επαιζαν ομαδικα η Σολ θα μας τρλλανεις ? Δηλαδη αν δεις ομαδικοτητα απο Τρ θα ζητησεις προσκληση?
Δυστυχως οι κακες πυξιδες σου δειχνουν το λαθος δρομο αλλιως δεν θα ηταν κακες. Την ουσια εσυ την εχεις χασει εγω παιζω με φιλους ,επιλεγω την παρεα μου ,χαβαδελιαζω στο εξωτερικο
Ο χαραμαδας ποιος ειναι?

giorgos77771 σε ποιο κοσμο εχει παιξει ο κρισοε?

που εχει παιξει το ξερει αυτος στο ειπα κ στην αρχη δν ξερετε τι κανει ο κρισος κ σε τι βοηθαει εμας κ απλα δν χρειαζεται να σχολιαζετε κ ο χαραμαδας ηταν ο τσιος πριν τον μπαναρει ο μεγαλοσ αχονευφτος αυτον που στρατολογησατε για ρωτηστε τον πως μπαναρε τον λογαριασμο ο μεγας ηλιθιος
 

DeletedUser

Γιωργο ο glad1 ειναι καλος παικτης http://gr.twstats.com/gr19/index.php υπαρχουν φορες που σε καποιο κοσμο παιζουμε πιο χαλαρα σε αντιθεση με τον κρισος που ειναι παντα στο χαλαρο λολ

Αγγελικη ασε τα γατακια μωρε να χαρουνε! ... σβησε σε παρακαλω το ποστ... αμα θελω να πω ποιος ειμαι θα το κανω μονος ... το θεμα δεν ειναι τι παιχτικο αλλα ηθικο... και 1500χωρια να ειχα και να χα κλεισει 100κοσμους για μενα δεν λεει μια αν αυτο εγινε βρωμικα ... για τα παιδακια εδω που ειναι στερημενα προφανως αυτο δεν ειναι θεμα ... Γιωργακη αγορι μου σου ειπε κανεις οτι παιζω σοβαρα και καιγομαι?...σου ειπε κανεις οτι ηρθαμε να παρουμε τον κ30? ...αν και εσυ εχεις προβλημα κατανοησης κειμενου να κανετε μια ομαδα εκει στη ΣΟΥΣΟΛ να δωσουμε ολοι απο κατι να κανετε ομαδικα μαθηματα ... εγω Γιωργακη λυπαμαι αλλα δεν σεβομαι παιχτες,σεβομαι ανθρωπους και οι ανθρωποι που αντι να καταγγελουν τις βρωμιες εστω και σε ενα παιχνιδι τις επικροτουν δεν αξιζουν κανενα σεβασμο!
 

DeletedUser

teofil στον 29 φυσικα και επαιξα μπορει και 3-4 επιτηρησεις συγχρονος για συτο και κερδισαμε τον κοσμο δεν σου χαριζει κανεις κοσμο αν δεν παιξεις μην αυταπατασε

στον κ30 ειδες να κλαιει καποιος?Κρα-κρα

Αλλαζεις φυλη για την ομαδικοτητα?Δεν επαιζαν ομαδικα η Σολ θα μας τρλλανεις ? Δηλαδη αν δεις ομαδικοτητα απο Τρ θα ζητησεις προσκληση?
Δυστυχως οι κακες πυξιδες σου δειχνουν το λαθος δρομο αλλιως δεν θα ηταν κακες. Την ουσια εσυ την εχεις χασει εγω παιζω με φιλους ,επιλεγω την παρεα μου και χαβαδελιαζω στο εξωτερικο
Ο χαραμαδας ποιος ειναι?

Προσωπικα δεν εχω ζητησει προσκληση απο κανενα σ αυτο τον κοσμο!!Αν μιλας για την cretan wizards ουτε αυτη ζητησε απο κανενα προσκληση(οταν εισαι καλος δεν χρειαζεται να ζητησεις,σου στελνουν απλα)

Εγω η αληθεια ειναι οτι παιζω γιατι το βρισκω ενδιαφερον (το παιχνιδι)....τωρα για φιλους να σου πω δεν ψαχνω εδω!!Γι αυτο σου λεω μη με κραζεις γιατι αν συναντηθουμε στο παιχνιδι θα ειμαστε κολητοι :p...σημερα εισαι αυριο δεν εισαι!!Τωρα αν εσυ πιστευεις κατι αλλο σεβαστο απο πλευρας μου!!
 

DeletedUser33578

teofil στον 29 φυσικα και επαιξα μπορει και 3-4 επιτηρησεις συγχρονος για συτο και κερδισαμε τον κοσμο δεν σου χαριζει κανεις κοσμο αν δεν παιξεις μην αυταπατασε

στον κ30 ειδες να κλαιει καποιος?Κρα-κρα

Αλλαζεις φυλη για την ομαδικοτητα?Δεν επαιζαν ομαδικα η Σολ θα μας τρλλανεις ? Δηλαδη αν δεις ομαδικοτητα απο Τρ θα ζητησεις προσκληση?
Δυστυχως οι κακες πυξιδες σου δειχνουν το λαθος δρομο αλλιως δεν θα ηταν κακες. Την ουσια εσυ την εχεις χασει εγω παιζω με φιλους ,επιλεγω την παρεα μου και χαβαδελιαζω στο εξωτερικο
Ο χαραμαδας ποιος ειναι?

giorgos77771 σε ποιο κοσμο εχει παιξει ο κρισος?

mister.moulos αν νομιζεις οτι τωρα θα βρεις ησυχια διαλεξες λαθος ωρα.
Να ρωτιοσ στον 32 δεν νομιζο να εισαι μεσα :confused: απλος για να ξερω!!!θελω πολυ να σε δω στον 32, με το δικο σου ονομα και λο/γ να δω τι πεχτουρα εισαι..:axe:
και θελω να σε ρωτιοσ και κατι αλλο αμα καποιος κανει Διαγραφη λογαριασμου για σενα αυτο ειναι πυξιδα??:rip:
 
Κορυφή