κοιτα να δεις τι εκανες...

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 31' που ξεκίνησε από το μέλος snails, στις 8. Νοε 2014.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. αυτο εγινε..ημουν δουκας αλλαξα φυλη γιατι διαλυθηκαμε σαν twa και συμφωνησαν να γινει ενωση με νοτος (εγω δν ηθελα καθολου) και μιλησα με τους αλλους δυο δουκες στο τηλεφωνο και μ ειπαν φυγε δν υπαρχει προβλημα..να το τονισω οτι με τους συγκεκριμενους δουκες ακομα μιλαμε στο τηλεφωνο και κανουμε χαβαλε..δν υπηρχε κανενας τσακωμος..αυτο το τονιζω γιατι ακουστηκαν πολλα περι προδοσιας..
    απο εκει και περα δν θυμομουν τον συγκεκριμενο κανονισμο και ετσι οταν ηρθε η στιγμη να νομπλαρω μιλησα στο σκαιπ και ειπα οτι θα νομπλαρω εναν παιχτη ανενεργο..χωρις να πω ποιος ηταν..και οντως ηταν ανενεργος γιατι αρχισα βραδυ και τελειωσα το αλλο βραδυ..χρειαστηκε να στειλω και 5ο αριστο γιατι το αφησα με ηθικο.. και τοτε ειχα 2 αριστους στο συνολο..
    ειχαν περασει 27-28 μερες απο τοτε που ειχα αναφορα του στρατου του..και δν θυμομουν καν οτι στο αρχειο εχω τον στρατο του (αυτο αν θες με πιστευεις βεβαια δν μπορω να αποδειξω οτι δν ηεξρα)..και ετσι εκανα ανιχνευση και επιτεθηκα απο εκει και περα..και ναι οταν καταλαβε οτι χανει το χωριο εστειλε αιτηση και εφαγα το μπαν..

μου αξιζε, εστειλα και εγω αιτηση υποστηριξης λεγωντας το τι εκανα και ζητησα να τιμωρηθω (εχω τις αιτησεις) οικοιοθελως..

ολα τα αλλα που ακουγονται οτι χτυπησα χωρις να ενημερωσω να την πρωην φυλη μου χτυπησα και ειμαι προδοτης χτυπησα και εκανα ερανα δν ισχυουν..

και επειδη νομιζω δν ειναι σωστο να μιλαμε για θεματα μπαν επειδη ειναι προσωπικα δεδομενα να πω οτι ειναι δικα μ προσωπικα δεδομενα οποτε αμα θελω θα τα αναφερω..αν δν κανω λαθος..(για να μην φαω 10ποντα οχι τπτ αλλο)

[aig]10 Πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

8.β. Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 14. Νοε 2014
  2. Είσαι σωστός,καλύτερα να σταματήσουμε να ξεκατινιαζόμαστε και σε λίγο καιρό που θα ανεβαίνενουν τα στατιστικά να μιλάμε για αυτά.
    Και ας νικήσει ο καλυτερός

3. Μαφη13

Μαφη13 New Member

σωστα!!!
    ας κανουμε και τον χαβαλε μας
    να διασκεδασουμε
    η ζωη ειναι μικρη για να χαλιομαστε...

4. ej.muller

ej.muller Well-Known Member

χαχαχαχα, Γιαννη... και ο Βασιλης γνωστος ως Redarmy, στο παιχνιδι δεν παει πισω! Μεχρι και Νεοναζι με αποκαλεσε προσφατα... Ασε που του ειχα εξηγησει κιολας... προκαλω ευθεως, για καποιους λογους, την ΟΔ. για να με μπανναρει!!

Αχ, θεε... τι να πεις??? Καθε πικραμμενος εδω στον ελληνικο σερβερ βρισκεται!!

[aig]Προειδοποίηση για 10.α.

Ο κάθε χρήστης του forum πρέπει να αντιστοιχεί σε κάποιον παίκτη στο παιχνίδι. Η ομάδα διαχείρισης θα πργματοποιεί ελεγχους σε περιπτώσεις που θα κρίνει ότι πρέπει να διασταυρωθούν τα στοιχεια του παίκτη στο παιχνίδι με τον λογαριασμό του στο forum. Στην περίπτωση που η ομάδα διαχείρισης δεν καταφέρει να αντιστοιχίσει έναν χρηστη του forum με έναν παίκτη του παιχνιδιού τότε αρχικά θα ζητήσουμε από τον χρηστη του forum να μας αποδείξει το ποιος είναι στο παιχνίδι. Αν δεν μας απαντήσει τότε θα προβούμε σε αποκλεισμό του χρηστη στο forum και διαγραφή όλων των μηνυμάτων-θεμάτων που άνοιξε. Η ομάδα διαχείρισης δεν θα αποκαλύψει ποτε το όνομα του χρηστη δημοσια, απλά θα πρέπει να είμαστε σίγουροι για αυτούς που εκφέρουν άποψη. Θέλουμε να γνωρίζουμε πως άποψη εκφέρουν μονο μέλη του παιχνιδιού μας και όχι τυχαίοι βαλτοί χρηστες που έχουν ως σκοπό τους την δημιουργία εντάσεων ανάμεσα στα ενεργά μας μέλη. Το όνομα του χρηστη δεν είναι απαραίτητο να είναι το ίδιο με του παίκτη. Δεν αλλάζει τίποτα από τα όσα γνωρίζετε μέχρι στιγμής.

για αρχή αναμένουμε να μας πείτε ποιος είστε...

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 11. Δεκ 2014
  5. Darkling

Darkling Well-Known Member

αυτο ξαναπες το!

6. Λορδος cr27ow

Λορδος cr27ow Well-Known Member

ρε φιλε απο που επεσες εσυ?
    μιλανε και οι φαρμες τωρα?θυμησου γιατι σε ειπε ετσι γτ ειχα διπλα χωριο...για πες το ονομα του χωριου σου μικρη φαρμα στο λιβαδι!!
    πριν στο αλλαξει η Ο.Δ...

[aig]Προειδοποίηση για 10.α.

Ο κάθε χρήστης του forum πρέπει να αντιστοιχεί σε κάποιον παίκτη στο παιχνίδι. Η ομάδα διαχείρισης θα πργματοποιεί ελεγχους σε περιπτώσεις που θα κρίνει ότι πρέπει να διασταυρωθούν τα στοιχεια του παίκτη στο παιχνίδι με τον λογαριασμό του στο forum. Στην περίπτωση που η ομάδα διαχείρισης δεν καταφέρει να αντιστοιχίσει έναν χρηστη του forum με έναν παίκτη του παιχνιδιού τότε αρχικά θα ζητήσουμε από τον χρηστη του forum να μας αποδείξει το ποιος είναι στο παιχνίδι. Αν δεν μας απαντήσει τότε θα προβούμε σε αποκλεισμό του χρηστη στο forum και διαγραφή όλων των μηνυμάτων-θεμάτων που άνοιξε. Η ομάδα διαχείρισης δεν θα αποκαλύψει ποτε το όνομα του χρηστη δημοσια, απλά θα πρέπει να είμαστε σίγουροι για αυτούς που εκφέρουν άποψη. Θέλουμε να γνωρίζουμε πως άποψη εκφέρουν μονο μέλη του παιχνιδιού μας και όχι τυχαίοι βαλτοί χρηστες που έχουν ως σκοπό τους την δημιουργία εντάσεων ανάμεσα στα ενεργά μας μέλη. Το όνομα του χρηστη δεν είναι απαραίτητο να είναι το ίδιο με του παίκτη. Δεν αλλάζει τίποτα από τα όσα γνωρίζετε μέχρι στιγμής.

για αρχή αναμένουμε να μας πείτε ποιος είστε...

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 11. Δεκ 2014
  7. Λουκουμάκι Συριανό

Λουκουμάκι Συριανό Member

off topic λέει στην υπογραφή του ποιος είναι..Δεν είναι δα και δύσκολο...

on topic υπάρχει κάποιος λόγος που είναι ανοιχτό ακόμα το θέμα; Ας παίξουμε το παιχνίδι !

8. immortαl

immortαl New Member

[swt]Τυφλοί δεν είμαστε. Για να ρωτάμε θα έχουμε κάποιον λόγο.

Την επόμενη φορά που θα μας υποδείξετε τη δουλειά μας θα λάβετε και την αντίστοιχη ποινή, είτε off-topic είτε on.[/swt]

9. ej.muller

ej.muller Well-Known Member

καταρχην να διευκρινησω κατι... Βγαινω παντα επωνυμα, γιατι δεν εχω να κρυψω κατι απο κανεναν σας!

Δευτερον, προφανος παραβιασα καποιον κανονισμο, χωρις να το καταλαβω... Ζητω συγνωμη απο την Ο.Δ. για αυτο!

3ον, να απαντησω στο ερωτημα σου!

Οταν διευκρινηζω στον Βασιλη προσωπικα, στις αρχες του παιχνιδιου. οτι εβαλα εναν λογαριασμο για να μαζεψω πριμιουμ. και μονο πριμιουμ.

Και μελλη της φυλλης συνεχιζουν να φαρμαρουν, χωρις να περνουν πορους. Εγω εξηγησε μου σε παρακαλω πως εγινα φαρμα????

Επισης ειχα πει ξεκαθαρα... Προκαλλω την ομαδα διαχειρρησης για καποιο λογο! προσωπικοι λογοι.... ετσι διαιολογημενο το τεως ονομα χωριου μου και προφιλ μου!

Τον Βασιλη, τον γνωριζω προσωπικα, με γνωριζει και ο ιδιος... Δεν βγηκε να παραδεχτει μονο, οτι με περασε για καποιον αλλον!

Παιξαμε με τον Βασιλη αρκετες φορες στο παρελθον, ετσι δεν εχω κατι εναντιον του!

Αλλα παιδια, γενικα... οταν δεν γνωριζετε καποια πραγματα, μην βγαζετε βιαστικα συμπερασματα! Προσφατα εβγαλα βιαστικο συμπερασμα για καποιον. Και τελικα αποδειχθηκα λαθος στην πορεια!!

Ευχαριστω!

10. trellos .ippoths

trellos .ippoths Member

εγω στα τοσα χρονια που παιζω φυλετικες δηλ απο κ1 2 αρχηγοπουλα εχω παραδεχθει malyg tourloubouki
    αυτα!

11. Νομίζω μπέρδεψες τα post.

12. trellos .ippoths

trellos .ippoths Member

κατι λεει στην σελιδα 1 για μεγαλο αρχηγο εξου κ το ποστ που εβαλα

13. gmouzo

gmouzo Member

αλανταλα της; παρασκευης το γαλα
    κατι ειδα κατι νομισα εγραψα και γω μια @#$%^:(@ να περναει η ωρα

Χρονια πολλα σε ολους οσους περιμνενουν να ξεκινησει παλι το φαρμαρισμα :)