κοιτα να δεις τι εκανες...

  • Δημιουργός θέματος snails
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ειχα ακουσει οτι ειχες φαει ban διοτι ησουν δουκας και ειχες αναφορα στρατου ενος παικτη που εφυγε και του επιτεθηκατε. Αυτο ειχε ειπωθει στη δευτερη σελιδα. Γι αυτο δεν σε θεωρησα παρανομο παικτη:)

αυτο εγινε..ημουν δουκας αλλαξα φυλη γιατι διαλυθηκαμε σαν twa και συμφωνησαν να γινει ενωση με νοτος (εγω δν ηθελα καθολου) και μιλησα με τους αλλους δυο δουκες στο τηλεφωνο και μ ειπαν φυγε δν υπαρχει προβλημα..να το τονισω οτι με τους συγκεκριμενους δουκες ακομα μιλαμε στο τηλεφωνο και κανουμε χαβαλε..δν υπηρχε κανενας τσακωμος..αυτο το τονιζω γιατι ακουστηκαν πολλα περι προδοσιας..
απο εκει και περα δν θυμομουν τον συγκεκριμενο κανονισμο και ετσι οταν ηρθε η στιγμη να νομπλαρω μιλησα στο σκαιπ και ειπα οτι θα νομπλαρω εναν παιχτη ανενεργο..χωρις να πω ποιος ηταν..και οντως ηταν ανενεργος γιατι αρχισα βραδυ και τελειωσα το αλλο βραδυ..χρειαστηκε να στειλω και 5ο αριστο γιατι το αφησα με ηθικο.. και τοτε ειχα 2 αριστους στο συνολο..
ειχαν περασει 27-28 μερες απο τοτε που ειχα αναφορα του στρατου του..και δν θυμομουν καν οτι στο αρχειο εχω τον στρατο του (αυτο αν θες με πιστευεις βεβαια δν μπορω να αποδειξω οτι δν ηεξρα)..και ετσι εκανα ανιχνευση και επιτεθηκα απο εκει και περα..και ναι οταν καταλαβε οτι χανει το χωριο εστειλε αιτηση και εφαγα το μπαν..

μου αξιζε, εστειλα και εγω αιτηση υποστηριξης λεγωντας το τι εκανα και ζητησα να τιμωρηθω (εχω τις αιτησεις) οικοιοθελως..

ολα τα αλλα που ακουγονται οτι χτυπησα χωρις να ενημερωσω να την πρωην φυλη μου χτυπησα και ειμαι προδοτης χτυπησα και εκανα ερανα δν ισχυουν..


και επειδη νομιζω δν ειναι σωστο να μιλαμε για θεματα μπαν επειδη ειναι προσωπικα δεδομενα να πω οτι ειναι δικα μ προσωπικα δεδομενα οποτε αμα θελω θα τα αναφερω..αν δν κανω λαθος..(για να μην φαω 10ποντα οχι τπτ αλλο)



[aig]10 Πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

8.β. Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καθομαι και σας παρακολουθω τοσες μερες και προσπαθω να βγαλω ενα νοημα
και λεω εγω τωρα
ολο αυτο το ξεκατινιασμα για ενα παιχνιδι???
δηλαδη εχετε λυσει ολα τα αλλα προβληματα και καθεστε και τρελαινεστε για αυτο???
ξερετε τι ειναι το ποιο ωραιο να κανετε(γιατι αυτο το κανω εγω στον κ1)
οταν παιζω ξυλο με τους αντιπαλους κανουμε χαβαλε!!!
και μην πειτε δεν γνωριζεστε και οτι εγω με τους αντιπαλους ειμαστε πολλα χρονια στον ιδιο κοσμο
πλεον οι ιδιοι και οι ιδιοι παιζουμε σχεδον αρα λιγο πολυ ολοι γνωριζομαστε.
ενα παιχνιδι ειναι για να περνας απλα ευχαριστα την ωρα σου
ουτε σε κανα βιογραφικο θα γραφτει αν νομπλαρεις παιχτες η βαρβαρα η κανιβαλισεις
(ολοι τα εχουμε κανει και τα 3 σε καποιο κοσμο
οποιος πει το αντιθετο απλα θα ειναι ψευτης)
ουτε θα βρεις δουλεια ποιο ευκολα αν παρεις τον κοσμο καποια στιγμη
αυτα απο εμενα
φιλικα παντα
υ.γ.με κανατε κι εγραψα στο εξωτερικο φορουμ μετα απο 4 χρονια

Είσαι σωστός,καλύτερα να σταματήσουμε να ξεκατινιαζόμαστε και σε λίγο καιρό που θα ανεβαίνενουν τα στατιστικά να μιλάμε για αυτά.
Και ας νικήσει ο καλυτερός
 

DeletedUser33453

σωστα!!!
ας κανουμε και τον χαβαλε μας
να διασκεδασουμε
η ζωη ειναι μικρη για να χαλιομαστε...
 

DeletedUser32957

Κοιτας να δεις τι εγινε…

Ο invinsible13 ο Μέγας Αρχηγός με το «μεγάλο στόμα» την «μεγάλη αγκαλιά» που είναι και παιχτουρα μεγαλη έχει ένα καλό : ΣΤΑΘΕΡΟ ΛΟΓΟ , χαλαρωσε Τιμο ειρωνικα το ειπα δε θελω να σε θιξω , οπου φυσαει ο ανεμος εισαι… και θα το καταλαβουν ολοι αυτό!
Αυτος λοιπον ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ειχε τα αντερα να με αποκαλεσει ΡΟΥΦΙΑΝΟ αλλα σε κάθε κληση του σκυπε που μπηκε με εμενα μεσα γινοτανε καπνος !!!!
Ο ρουφιανος λοιπον εγω που μετα από τοσα χρονια που εχω ασχολειθει με το ****παιχνιδο αυτό , στις φυλες που υπηρετησα και μου εδειξαν εμπιστοσυνη , το σεβασμο που μου εδειξαν συμμαχοι και εχθροι δε βρεθηκε ποτε και το τονιζω , ποτε καποιος να μου πει ότι ειμαι ρουφιανος και κανω γυριστες στα φιλαρακια και όμως , βρεθηκε εν ετη 2014 να με πει ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ στην ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ που εκανε στον κ31!
προσοχή λοιπόν στις αγκαλιές που σας προσφέρει γιατί θα έχει πισώπλατα μαχαιρώματα!!!

Ο σκοπος αυτου του ποστ είναι ενας και μονος να προκαλεσω ανοιχτα τον ΜΕΓΑ ΑΡΧΗΓΟ να δειξει σε ολους τις αποδειξεις που τον εκαναν να με χαρακτηρισει ρουφιανο και τοτε εγω θα του ζητησω εδώ μπροστα σε ολους σας ΣΥΓΝΩΜΗ κατι που αυτος εδώ και μερες από φευγει να κανει….

χαχαχαχα, Γιαννη... και ο Βασιλης γνωστος ως Redarmy, στο παιχνιδι δεν παει πισω! Μεχρι και Νεοναζι με αποκαλεσε προσφατα... Ασε που του ειχα εξηγησει κιολας... προκαλω ευθεως, για καποιους λογους, την ΟΔ. για να με μπανναρει!!

Αχ, θεε... τι να πεις??? Καθε πικραμμενος εδω στον ελληνικο σερβερ βρισκεται!!


[aig]Προειδοποίηση για 10.α.

Ο κάθε χρήστης του forum πρέπει να αντιστοιχεί σε κάποιον παίκτη στο παιχνίδι. Η ομάδα διαχείρισης θα πργματοποιεί ελεγχους σε περιπτώσεις που θα κρίνει ότι πρέπει να διασταυρωθούν τα στοιχεια του παίκτη στο παιχνίδι με τον λογαριασμό του στο forum. Στην περίπτωση που η ομάδα διαχείρισης δεν καταφέρει να αντιστοιχίσει έναν χρηστη του forum με έναν παίκτη του παιχνιδιού τότε αρχικά θα ζητήσουμε από τον χρηστη του forum να μας αποδείξει το ποιος είναι στο παιχνίδι. Αν δεν μας απαντήσει τότε θα προβούμε σε αποκλεισμό του χρηστη στο forum και διαγραφή όλων των μηνυμάτων-θεμάτων που άνοιξε. Η ομάδα διαχείρισης δεν θα αποκαλύψει ποτε το όνομα του χρηστη δημοσια, απλά θα πρέπει να είμαστε σίγουροι για αυτούς που εκφέρουν άποψη. Θέλουμε να γνωρίζουμε πως άποψη εκφέρουν μονο μέλη του παιχνιδιού μας και όχι τυχαίοι βαλτοί χρηστες που έχουν ως σκοπό τους την δημιουργία εντάσεων ανάμεσα στα ενεργά μας μέλη. Το όνομα του χρηστη δεν είναι απαραίτητο να είναι το ίδιο με του παίκτη. Δεν αλλάζει τίποτα από τα όσα γνωρίζετε μέχρι στιγμής.

για αρχή αναμένουμε να μας πείτε ποιος είστε...


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

χαχαχαχα, Γιαννη... και ο Βασιλης γνωστος ως Redarmy, στο παιχνιδι δεν παει πισω! Μεχρι και Νεοναζι με αποκαλεσε προσφατα... Ασε που του ειχα εξηγησει κιολας... προκαλω ευθεως, για καποιους λογους, την ΟΔ. για να με μπανναρει!!

Αχ, θεε... τι να πεις??? Καθε πικραμμενος εδω στον ελληνικο σερβερ βρισκεται!!

ρε φιλε απο που επεσες εσυ?
μιλανε και οι φαρμες τωρα?θυμησου γιατι σε ειπε ετσι γτ ειχα διπλα χωριο...για πες το ονομα του χωριου σου μικρη φαρμα στο λιβαδι!!
πριν στο αλλαξει η Ο.Δ...


[aig]Προειδοποίηση για 10.α.

Ο κάθε χρήστης του forum πρέπει να αντιστοιχεί σε κάποιον παίκτη στο παιχνίδι. Η ομάδα διαχείρισης θα πργματοποιεί ελεγχους σε περιπτώσεις που θα κρίνει ότι πρέπει να διασταυρωθούν τα στοιχεια του παίκτη στο παιχνίδι με τον λογαριασμό του στο forum. Στην περίπτωση που η ομάδα διαχείρισης δεν καταφέρει να αντιστοιχίσει έναν χρηστη του forum με έναν παίκτη του παιχνιδιού τότε αρχικά θα ζητήσουμε από τον χρηστη του forum να μας αποδείξει το ποιος είναι στο παιχνίδι. Αν δεν μας απαντήσει τότε θα προβούμε σε αποκλεισμό του χρηστη στο forum και διαγραφή όλων των μηνυμάτων-θεμάτων που άνοιξε. Η ομάδα διαχείρισης δεν θα αποκαλύψει ποτε το όνομα του χρηστη δημοσια, απλά θα πρέπει να είμαστε σίγουροι για αυτούς που εκφέρουν άποψη. Θέλουμε να γνωρίζουμε πως άποψη εκφέρουν μονο μέλη του παιχνιδιού μας και όχι τυχαίοι βαλτοί χρηστες που έχουν ως σκοπό τους την δημιουργία εντάσεων ανάμεσα στα ενεργά μας μέλη. Το όνομα του χρηστη δεν είναι απαραίτητο να είναι το ίδιο με του παίκτη. Δεν αλλάζει τίποτα από τα όσα γνωρίζετε μέχρι στιγμής.

για αρχή αναμένουμε να μας πείτε ποιος είστε...


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33477

[aig]Προειδοποίηση για 10.α.

Ο κάθε χρήστης του forum πρέπει να αντιστοιχεί σε κάποιον παίκτη στο παιχνίδι. Η ομάδα διαχείρισης θα πργματοποιεί ελεγχους σε περιπτώσεις που θα κρίνει ότι πρέπει να διασταυρωθούν τα στοιχεια του παίκτη στο παιχνίδι με τον λογαριασμό του στο forum. Στην περίπτωση που η ομάδα διαχείρισης δεν καταφέρει να αντιστοιχίσει έναν χρηστη του forum με έναν παίκτη του παιχνιδιού τότε αρχικά θα ζητήσουμε από τον χρηστη του forum να μας αποδείξει το ποιος είναι στο παιχνίδι. Αν δεν μας απαντήσει τότε θα προβούμε σε αποκλεισμό του χρηστη στο forum και διαγραφή όλων των μηνυμάτων-θεμάτων που άνοιξε. Η ομάδα διαχείρισης δεν θα αποκαλύψει ποτε το όνομα του χρηστη δημοσια, απλά θα πρέπει να είμαστε σίγουροι για αυτούς που εκφέρουν άποψη. Θέλουμε να γνωρίζουμε πως άποψη εκφέρουν μονο μέλη του παιχνιδιού μας και όχι τυχαίοι βαλτοί χρηστες που έχουν ως σκοπό τους την δημιουργία εντάσεων ανάμεσα στα ενεργά μας μέλη. Το όνομα του χρηστη δεν είναι απαραίτητο να είναι το ίδιο με του παίκτη. Δεν αλλάζει τίποτα από τα όσα γνωρίζετε μέχρι στιγμής.

για αρχή αναμένουμε να μας πείτε ποιος είστε...


By aigokairos[/aig]

off topic λέει στην υπογραφή του ποιος είναι..Δεν είναι δα και δύσκολο...


on topic υπάρχει κάποιος λόγος που είναι ανοιχτό ακόμα το θέμα; Ας παίξουμε το παιχνίδι !
 

DeletedUser18454

[swt]Τυφλοί δεν είμαστε. Για να ρωτάμε θα έχουμε κάποιον λόγο.

Την επόμενη φορά που θα μας υποδείξετε τη δουλειά μας θα λάβετε και την αντίστοιχη ποινή, είτε off-topic είτε on.[/swt]
 

DeletedUser32957

καταρχην να διευκρινησω κατι... Βγαινω παντα επωνυμα, γιατι δεν εχω να κρυψω κατι απο κανεναν σας!

Δευτερον, προφανος παραβιασα καποιον κανονισμο, χωρις να το καταλαβω... Ζητω συγνωμη απο την Ο.Δ. για αυτο!

3ον, να απαντησω στο ερωτημα σου!

Οταν διευκρινηζω στον Βασιλη προσωπικα, στις αρχες του παιχνιδιου. οτι εβαλα εναν λογαριασμο για να μαζεψω πριμιουμ. και μονο πριμιουμ.

Και μελλη της φυλλης συνεχιζουν να φαρμαρουν, χωρις να περνουν πορους. Εγω εξηγησε μου σε παρακαλω πως εγινα φαρμα????

Επισης ειχα πει ξεκαθαρα... Προκαλλω την ομαδα διαχειρρησης για καποιο λογο! προσωπικοι λογοι.... ετσι διαιολογημενο το τεως ονομα χωριου μου και προφιλ μου!

Τον Βασιλη, τον γνωριζω προσωπικα, με γνωριζει και ο ιδιος... Δεν βγηκε να παραδεχτει μονο, οτι με περασε για καποιον αλλον!

Παιξαμε με τον Βασιλη αρκετες φορες στο παρελθον, ετσι δεν εχω κατι εναντιον του!

Αλλα παιδια, γενικα... οταν δεν γνωριζετε καποια πραγματα, μην βγαζετε βιαστικα συμπερασματα! Προσφατα εβγαλα βιαστικο συμπερασμα για καποιον. Και τελικα αποδειχθηκα λαθος στην πορεια!!

Ευχαριστω!
 

DeletedUser33362

εγω στα τοσα χρονια που παιζω φυλετικες δηλ απο κ1 2 αρχηγοπουλα εχω παραδεχθει malyg tourloubouki
αυτα!
 

DeletedUser33362

κατι λεει στην σελιδα 1 για μεγαλο αρχηγο εξου κ το ποστ που εβαλα
 

gmouzo

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
κατι λεει στην σελιδα 1 για μεγαλο αρχηγο εξου κ το ποστ που εβαλα

αλανταλα της; παρασκευης το γαλα
κατι ειδα κατι νομισα εγραψα και γω μια @#$%^:(@ να περναει η ωρα

Χρονια πολλα σε ολους οσους περιμνενουν να ξεκινησει παλι το φαρμαρισμα :)
 
Κορυφή