Συζήτηση: Άνοιγμα κ31

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Κύριε Υπέροχε MAD18 είπες.. http://prntscr.com/4johog

Αλήθεια επειδή δε ξέρω... το κάνεις αφιλοκερδώς όλο αυτό? Γιατί αν το κάνεις αφιλοκερδός πάω πάσο... και είσαι γαμάτος...και μπράβο σου...

Αν δε το κάνεις όμως αφιλοκερδώς... τότε υπάρχει πρόβλημα... γιατί απλά σε αυτή τη περίπτωση... και να ήθελες να αλλάξεις κάτι... τότε... και πάλι δε θα το αποφάσιζες εσύ αλλά οι εργοδότες σου.. Μη ξεχνάς ότι ο όρος... "μου έχουν αναθέσει" ταυτίζεται με κάτι που έχει και οικονομικά δεδομένα....

Και κάτι τελευταίο... το αν κάνεις κάτι υπέροχα ή όχι... πιστευω είναι προσωπική σου άποψη...

Αν θες να είσαι σίγουρος αν και οι υπόλοιποι παίκτες τάσσονται υπέρ σου.. τότε κάνε μια ψηφοφορία για το πόσο υπέροχα κάνεις τη δουλειά σου όπως λες.

Απο όσο ξέρω,πλήρωνεται καθως το ειχα δει σε μια συνεντευξη του (τωρα τα υπολοιπα δεν με νοιαζουν).Αυτο με την ψηφοφορια ειναι λιγο άκυρο αλλά θα ήθελα να το δω


[jor]
+10 για ποστ εκτος θέματος

To θεμα ειναι το άνοιγμα του κόσμου 31
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31693

Προτιμω να μιλησει ο ιδιος, και στη συνεχεια θα ξανα τοποθετηθω.
[jor]
Δόθηκε ποινη ηδη
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Δεν προκεται να απαντησει τζαμπα περιμεμενεις:D

[jor]
+10 για spamming

To θεμα ειναι το άνοιγμα του κόσμου 31
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

o mad πληρωνεται κανονικα απο την εταιρεια γιατι ειναι υπαλληλος της.
τα υπολοιπα μελη δεν πληρωνονται. το εχει δηλωσει πολλες φορες οτι
και φυσικα πληρωνεται αλλα και σε μια συνεντευξη που ειχε δωσει.
 

DeletedUser31693

Θα θελα να το επιβεβαιωσει ο ιδιος για μια ακομα φορα. Και μρτα αναλογως θα τοποθετηθω.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εφορια ειστε ρε; Μιληστε για τον 31.
@iliasjames7 αν σε κοσμο χωρις μυστικα γινονται 2 ακαδημιες σε κοσμους με μυστικα γινονται 7 ακαδημιες και η διαρκεια των κοσμων ειναι πολυ μικρη(βλ. 23-25-27)
 

DeletedUser31693

Τριπλη γλυκιτατη αγαπη.... οχι "ρε" σε παρακαλω και αυτος που πρεπει να απαντηση θα απαντηση.. αν θελει... νομιζω δε χρειαζεται υπερασπιστες.
 

DeletedUser9350

Ταχύτητα κόσμου: 0.7--->Αργεί είναι,δεν κάνει καθόλου
Ταχύτητα μονάδας: 1.5--->Μια χαρά
Paladin: Ναι, με νέα όπλα--->Μια χαρά
Τοξότες: Όχι--->Δεν βλάπτει οτι ναναι αυτο!
Ακαδημία: Νομίσματα--->Δεν βλάπτει οτι ναναι αυτο!
Σημαίες: Όχι--->Βοηθάνε κάπως αν υπήρχαν
Απόσταση Αριστοκράτη: Έως 500 πεδία--->Ειναι σαν να λές απο βορα να μεταβώ σε νότο xD
Εκκλησίες: Ναι-->Το χειρότερο
Όριο fake: Ναι, 1% των πόντων του χωριού---->Εεεε πάει και έρχεται,γιατί όχι
Χωριά bonus: Ναι--->Σωστά
Μέγιστο όριο βαρβάρων: 2.000 πόντοι---->Μια χαρά
Τεχνολογίες: Απλές--->Δεν βλάπτει οτι ναναι αυτο!
Όριο μελών φυλής: 50--->Οχι περισσότερα
Βοήθειες εκτός φυλής: Όχι (σύνθετη απαγόρευση*)--->Σωστό
Επίθεση σε μέλη της φυλής σου: Όχι--->Σωστό
Προστασία νέων παικτών: 4 ημέρες--->Σωστό
Αυτόματο κενό επιθέσεων/αμυνών: 170ms--->Σωστό
Προστασία Νύχτας: Ναι, 00:00-07:00 (ο αμυνόμενος θα αμύνεται με διπλάσια δύναμη)--->Σωστό
Κλείσιμο κόσμου: Μία φυλή πρέπει να έχει στην κατοχή της 20 μοναδικά μυστικά για 672 ώρες--->Η χειρότερη ρύθμιση


*Θα υπάρχει μια απαγόρευση αποστολής αμυνών 4 ημερών σε νέα μέλη φυλής. Αυτό σημαίνει:--->Σωστό
Για να στείλεις άμυνες πρέπει να είσαι τουλάχιστον 4 μέρες στη φυλή. --->Σωστό
Μπορείς να μπεις σε φυλή και να δεχθείς άμυνες. Αν εγκαταλείψεις τη φυλή σου, όλες οι άμυνες που είχες στείλει σε συμπαίκτες σου θα επιστρέψουν. Εάν στείλεις άμυνες σε κάποιον άλλο παίκτη και προτού φτάσουν εγκαταλείψεις τη φυλή σου, οι άμυνες θα φτάσουν ως επίσκεψη και θα επιστρέψουν σ' εσένα.--->Σωστό
 

DeletedUser

[jor]
Επιστρέψτε στο θέμα!

To θεμα ειναι το άνοιγμα του κόσμου 31

[/jor]
 

DeletedUser31693

Αγαπητέ Jorgen μου έδωσες μια προειδοποίηση με δικαιολογία ότι είμαι εκτός θέματος και οτι κάνω spam.

Πας καλα? Ακόμα και ο Mad18 είναι εκτός αντικειμένου. Τα να σχολιάζει πόσο υπέροχα κάνει τη δουλειά του τί σχέσει έχει με το άνοιγμα του κόσμου 31? Νομίζω μεροληπτείς.

Απαιτώ είτε να διαγραφεί η προειδοποιήση, είτε να μοιραστεί σε όλους ανεξαιρέτως.

Όσον αφορά αυτό που ρώτησα, περιμένω ακόμα την απάντηση.

[aig]Banned,

6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
8.α. Αν έχετε κάποιο πρόβλημα με την Διαχείριση του Forum ή κάποιας υποκατηγορίας του, παρακαλούμε μην δημιουργείτε θέμα στο forum. Απευθυνθείτε σε κάποιον Διαχειριστή Forum για το πρόβλημα που σας προέκυψε και θα κάνει ότι μπορεί για να σας εξυπηρετήσει και να σας το λύσει. Δημιουργία κάποιου thread/post σχετικά με προβλημά σας στο forum μόνο αναστάτωση μπορεί να προκαλέσει και δεν θα βοηθήσει στην επίλυσή του.
8.β. Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).
9.α Δημιουργία θεμάτων που έχουν ως σκοπό την διαμάχη με την Ομάδα Διαχείρισης τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum θα τιμωρείται και θα οδηγεί σε διαγραφή τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
@iliasjames7 αν σε κοσμο χωρις μυστικα γινονται 2 ακαδημιες σε κοσμους με μυστικα γινονται 7 ακαδημιες και η διαρκεια των κοσμων ειναι πολυ μικρη(βλ. 23-25-27)

αναμμεσα σε αυτους τους 3 κοσμους και στον 31 υπαρχει μια διαφορα

Βοήθειες εκτός φυλής: Όχι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
αναμμεσα σε αυτους τους 3 κοσμους και στον 31 υπαρχει μια διαφορα

Βοήθειες εκτός φυλής: Όχι

Ο 25 δεν ειχε εξωτερικες βοηθειες, ο 27 νομιζω παλι δεν ειχε εξωτερικες, τωρα για τον 23 δεν επαιξα για να θυμαμαι. Βεβαια δεν δικαιολογειται το γεγονος να υπαρχουν μυστικα επειδη απαγορευονται οι εξωτερικες βοηθειες
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Ο 25 δεν ειχε εξωτερικες βοηθειες, ο 27 νομιζω παλι δεν ειχε εξωτερικες, τωρα για τον 23 δεν επαιξα για να θυμαμαι. Βεβαια δεν δικαιολογειται το γεγονος να υπαρχουν μυστικα επειδη απαγορευονται οι εξωτερικες βοηθειες


μπορει να εχεις δικιο...μαλλον δεν θυμαμαι καλα...παντως μην τον διαγραφουμε με την μια τον κοσμο.μπορει να ειναι καλος
 

DeletedUser10824

Με το συμπάθιο φίλε MAD, αλλά ούτε τη δουλειά σου κάνεις υπέροχα ούτε την έκανες ποτέ.Αυτό είναι άποψή μου.
Δεν είμαστε τίποτα χθεσινοί,έχουμε παίξει σε αρκετούς ξένους σέρβερ,και δυστυχώς στον Ελληνικό έπεσες εσυ.Το κυρίως πρόβλημα που έχεις είναι ότι δεν αγαπάς το παιχνίδι, όπως κάνουν όλοι οι υπόλοιποι Co-Ma.
Ο Κόσμος των φυλετικών έχει μειωθεί δραματικά απο το 2008 που πρωτοξεκίνησα.Και κατα την άποψή μου φταίς κατα 70% ,για να μην πω παραπάνω.
Λοιπόν,το άν κάνεις τη δουλειά σου καλά ή όχι, άστο να το κρίνουμε εμείς που πληρώνουμε την Εταιρία, η οποία πληρώνει εσένα για να καθιστάς το παιχνίδι μας εφικτό και στα μέτρα μας,ανάλογα με την πλειοψηφία.

-Δεν είμαι εκτός θέματος, οι ρυθμίσεις ούτε εμένα μου αρέσουν και αυτό έρχεται σε συσχετισμό με αυτά που είπα παραπάνω.

Ευχαριστώ.
 

DeletedUser33200

Ο 25 δεν ειχε εξωτερικες βοηθειες, ο 27 νομιζω παλι δεν ειχε εξωτερικες, τωρα για τον 23 δεν επαιξα για να θυμαμαι. Βεβαια δεν δικαιολογειται το γεγονος να υπαρχουν μυστικα επειδη απαγορευονται οι εξωτερικες βοηθειες

Λαθος κ22 ειχε μυστικα και υπηρχαν εξωτερικες βοηθειες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή