Συζήτηση: Άνοιγμα κ31

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6091

[mad]Εγώ πάντως όταν βγάζω ρυθμίσεις για νέο κόσμο, το κάνω σε 2 λεπτά χωρίς να κοιτάω τις πωλήσεις της εταιρείας. Όχι πως αν το κοιτούσα θα ήταν κακό... Απλά λέω πως το να βγάλω ρυθμίσεις για νέο κόσμο μου τρώει περίπου 22 λεπτά από την πανέμορφη ζωή μου. Και όχι δεν κάνω ολόκληρη μελέτη πριν βγάλω τις ρυθμίσεις. :p

Το καλησπέρα μου σε όλους σας και ειδικά στον λατρεμένο μου hater! (L)

[/mad]
 

DeletedUser33198

mad τοτε καλα θα ηταν να ρωτας και καμια συμβουλη απο τους παικτες αφου τα βγαζεις απο μονος σου χωρις να δεχεσαι εντολες... ετσι θα ειχες ικανοποιημενο το κοινο σου! που θα επαιζε στον κοσμο που διαμορφωσε αυτο!
 

DeletedUser

Ας σπαμμαρουμε το κεντρο υποστηριξης για να αλλαξουν αυτο το 0.7,εστω να γινει 1!
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν πρόκειται να αλλάξει καμια ρύθμιση με το spam.

Αγαπημένε μου παίκτη που είπες να ρωτάμε τους χρηστες για τον κάθε κόσμο που ανοίγουμε, θα ήθελα να σε ενημερώσω πως το κάναμε στον κόσμο 30.

Θα ήθελα όμως και εσύ με την σειρά σου, να μου ονοματίσεις τουλάχιστον 2 παιχνίδια (ίδιας η και άλλης εταιρίας, στον πλανήτη Γη, πάντα στο ίδιο στυλ) που σε κάθε νέο server που ανοίγουν, κάνουν κάποιου είδους ψηφοφορίας. Σου δίνω λοιπόν την ευκαιρία σε έναν ολόκληρο πλανήτη με εκατοντάδες εταιρίες παραγωγής τέτοιων παιχνιδιών για να μου πεις που αλλου το έχεις δει να γίνετε αυτό που λες.

Τι λες? Πάει το στοίχημα?

ps: Πάντως να ξέρεις πως είναι σαν να λες στα Goody's πως θέλεις να επιλέξεις εσύ που και πως να στήσουν το επόμενο τους μαγαζί. Το ίδιο πράγμα μου λες και εδώ...

[/mad]
 

DeletedUser

Θα ονοματισω εγω τα παιχνιδια.Δεν θελω να κανω καποιου ειδους διαφημιση αλλα π.χ. το παιχνιδι League of Legends μετα απο διαφορες αιτησεις υποστηριξεων απο παιχτες καταφερνουν κ κατεβαζουν το damage των champion ωστε να υπαρχει μια λογικη ισσοροπια στο παιχνιδι.
Το Drakensang μετα απο μηνυματα στους admin κανουν διαφορες αλλαγες στο παιχνιδι ωστε να μεινουν ικανοποιημενοι οι παιχτες,επισης οι περισσοτερες προτασεις γινονται αποδεχτες κ δεν παιρνανε στο ''ντουκου''



P.S.:Δεν τρωω στα Goody's,πολλες θερμιδες.Πρεπει να ειμαστε fit.....
 

DeletedUser33200

[mad]Δεν πρόκειται να αλλάξει καμια ρύθμιση με το spam.

Αγαπημένε μου παίκτη που είπες να ρωτάμε τους χρηστες για τον κάθε κόσμο που ανοίγουμε, θα ήθελα να σε ενημερώσω πως το κάναμε στον κόσμο 30.

Θα ήθελα όμως και εσύ με την σειρά σου, να μου ονοματίσεις τουλάχιστον 2 παιχνίδια (ίδιας η και άλλης εταιρίας, στον πλανήτη Γη, πάντα στο ίδιο στυλ) που σε κάθε νέο server που ανοίγουν, κάνουν κάποιου είδους ψηφοφορίας. Σου δίνω λοιπόν την ευκαιρία σε έναν ολόκληρο πλανήτη με εκατοντάδες εταιρίες παραγωγής τέτοιων παιχνιδιών για να μου πεις που αλλου το έχεις δει να γίνετε αυτό που λες.

Τι λες? Πάει το στοίχημα?
ps: Πάντως να ξέρεις πως είναι σαν να λες στα Goody's πως θέλεις να επιλέξεις εσύ που και πως να στήσουν το επόμενο τους μαγαζί. Το ίδιο πράγμα μου λες και εδώ...

[/mad]



Εισαι σοβαρος;

Αφου λες οτι τρωει 20 λεπτα απο την ζωη σου για ποιο λογο δεν αφηνεις τους παικτες να αποφασισουν;

Και δεν καταλαβενετε οτι σε ολους τους κοσμους με μυστικα υπηρχαν ρουφιανοι;

Αυτο κανει το παιχνιδι χειροτερο και ειναι ο λογος που σταματαν παρα μα παρα πολλοι παικτες.

Και σε παρακαλω σιγα μην δεν κοιτας τις ρυθμισεις και γενικως το τι λεφτα εχει βγαλει η εταιρια απο τοτε που ανοιξαν αργοι κοσμοι ,λογω της αγορας δεν λεγεται.

Τελος παντων εγω δεν προκεται να παιξω κ31 μακραν ο χειροτερος κοσμος απο 20 και μετα...
 

DeletedUser31147

[mad]Εγώ πάντως όταν βγάζω ρυθμίσεις για νέο κόσμο, το κάνω σε 2 λεπτά χωρίς να κοιτάω τις πωλήσεις της εταιρείας. Όχι πως αν το κοιτούσα θα ήταν κακό... Απλά λέω πως το να βγάλω ρυθμίσεις για νέο κόσμο μου τρώει περίπου 22 λεπτά από την πανέμορφη ζωή μου. Και όχι δεν κάνω ολόκληρη μελέτη πριν βγάλω τις ρυθμίσεις. :p

Το καλησπέρα μου σε όλους σας και ειδικά στον λατρεμένο μου hater! (L)

[/mad]

Με προκαλείς και σου απαντάω .
Manager διαβάζω στον τίτλο σου και έτσι σε αντιμετωπίζω . Σαν επαγγελματία που του ανέθεσαν να κάνει κονσομασιόν για τα χατήρια μιας κοινότητας παιχτών , και στο όνομα μιας εταιρείας που στόχος της είναι να κερδίσει .
Μια ακόμα φορα όμως μας λες κατάμουτρα ότι μας έχεις γραμμένους και πάλι καλά που μας αφιερώνεις και αυτά τα 22 λεπτά .
Όσο για το hater .. δεν θέλω να χρυσώσω το χάπι αλλα κάθε άλλο παρα μισος είναι .Αν σταματήσει η ειρωνεία , η επιθετικότητα , και η βεβαιότητα σου ότι όλοι είμαστε απατεώνες , στον τρόπο που μας αντιμετωπίζεις , δεν έχω τίποτα να μοιράσω μαζί σου , και φυσικά θα περιορίσω και εγώ την συμμετοχη μου σε αυτό το παιχνίδι στο να παίζω και όχι να κάνω αντιπολίτευση .
 

DeletedUser

Εδω φαντασου μεχρι και στον casual βαλανε δυνατοτα πριμιουμ στην αγορα.Δεν παμε καλα,ποιος λογικος ανθρωπος θα αγορασει τετοια προσφορα σε κοσμο που δεν θα κλεισει ποτε.Θα παιξω στον 31 μονο για την παρεα,σαν ρυθμισεις πραγματικα εμετικές θα έλεγα.Αν ήταν καπως ετσι οι ρυθμισεις θα ηταν καλύτερα αλλα που
 

DeletedUser33200

Με προκαλείς και σου απαντάω .
Manager διαβάζω στον τίτλο σου και έτσι σε αντιμετωπίζω . Σαν επαγγελματία που του ανέθεσαν να κάνει κονσομασιόν για τα χατήρια μιας κοινότητας παιχτών , και στο όνομα μιας εταιρείας που στόχος της είναι να κερδίσει .
Μια ακόμα φορα όμως μας λες κατάμουτρα ότι μας έχεις γραμμένους και πάλι καλά που μας αφιερώνεις και αυτά τα 22 λεπτά .
Όσο για το hater .. δεν θέλω να χρυσώσω το χάπι αλλα κάθε άλλο παρα μισος είναι .Αν σταματήσει η ειρωνεία , η επιθετικότητα , και η βεβαιότητα σου ότι όλοι είμαστε απατεώνες , στον τρόπο που μας αντιμετωπίζεις , δεν έχω τίποτα να μοιράσω μαζί σου , και φυσικά θα περιορίσω και εγώ την συμμετοχη μου σε αυτό το παιχνίδι στο να παίζω και όχι να κάνω αντιπολίτευση .


ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ Κ31 δεν
 

DeletedUser

Λίγη ποιοτητα και ευρηματικοτητα χρειάζετε αυτο το παιχνιδι αλλά οπως ειπαν και οι αλλοι δεν...



Πάντως ολοι λεγαμε για τον 31 ποτε θα ανοιξει κ ποτε θα ανοιξει,μεχρι 1500-2000 θα πανε οι εγγραφες κ οι 800 δεν θα παιξουν (για κανενα μηνα κ μετα σταματανε)

Πάντως συννεχιστε να καταστρέφετε το παιχνιδι δεν πειραζει,εσεις χάνετε.Να δουμε τον 32,ηδη εχω την εικονα στο νου μου
Ρυθμισεις:0.4/0.842043
Σημαίες:Οχι
Τοξοτες:Ναι
Εκκλησιες:Ναι
Μυστικα:84290 ωρες ή ποσοστο κυριαρχιας το 482%
Βαρβαρα εως 344ΡΡ
Χωρις χωρια μπονους
Οι αριστοκρατες ριχνουν 5-10 εμπιστοσυνη

Και πάει λέγοντας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αν ηταν να επιλεγουμε καθε φορα τον κοσμο θα παιζαμε μονο σε ταχυτητα 2 -__-
 

DeletedUser6091

[mad]Να διευκρινίσω πως πάτησα από κεκτημένη ταχύτητα 2 φορες το 2. Εννοούσα 2 λεπτά και όχι 22.

Αγαπημένε παίκτη με τα 2 παραδείγματα, το ένα δεν είναι καν browser game και για το άλλο δεν είδα να ρυθμίζουν κόσμους αλλα μίλησες για κάποες ρυθμίσεις. Ως απάντηση μου φυσικά θα λειτουργήσει το αρχείο του forum μας όπου όπως θα δεις, έχουμε αλλάξει όχι μονο πράγματα, αλλα έχουμε δημιουργήσει πράγματα σύμφωνα με τα θέλω των παικτών μας.

Easy, δεν κάνω και δεν θα κάνω κονσομασιόν εγώ. Και την επόμενη φορά που θα μιλήσετε έτσι ειδικά σε μέλος της ομάδας εδώ, θα φύγετε με global ban. Τώρα σας δίνω απλά μόνιμο στο forum.

Μου έχουν αναθέσει την λειτουργία του παιχνιδιού στην Ελλάδα και το κάνω υπέροχα εδώ και αρκετά χρόνια και η αλήθεια είναι πως θα το κάνω για ακόμα περισσότερα με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, χωρίς να αλλάξω κάτι.

[/mad]
 

DeletedUser

αν ηταν να επιλεγουμε καθε φορα τον κοσμο θα παιζαμε μονο σε ταχυτητα 2 -__-

Δεν λεω να ειναι παντα ταχυτητα 2 αλλα θα μπορουσε να ανεβαινε λιγο,τωρα 0.7 δεν εχω παιξει ποτε στην ζωη μου κ θα ειναι πιο αργος απο ποτε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Με αλλα λόγια , ένας κόσμος που τα δυο τρίτα των συμμετεχόντων θα πουλάνε πόρους και οι υπόλοιποι θα προσπαθούν να ανταγωνιστούν αυτούς που θα αγοράζουν .

Το μονο σωστο πραγμα που ειπωθηκε για τον κ31. Οι 25 απαντησεις ειναι εκτος τοπου και χρονου και οι αλλες 5 επεξηγησεις. Μονη διαφωνια στο οριο fake
ΥΓ: Με τον HP θα κανετε κατι; Θα ανοιξετε τιποτα νεο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33198

αγαπητε φιλε mad γιατι να μην ρωτησεις και τους παικτες εστω για καποιες απο τις ρυθμισεις;
αφου σου παιρνει ελαχιστο χρονο θα ηταν καλυτερα να ρωτας τους παικτες παρα να το βγαζεις απο το μυαλο σου!
επαναλαμβανω εστω για καποιες ρυθμισεις!
ετσι για να εχεις τους πελατες χαρουμενους
 

DeletedUser

αγαπητε φιλε mad γιατι να μην ρωτησεις και τους παικτες εστω για καποιες απο τις ρυθμισεις;
αφου σου παιρνει ελαχιστο χρονο θα ηταν καλυτερα να ρωτας τους παικτες παρα να το βγαζεις απο το μυαλο σου!
επαναλαμβανω εστω για καποιες ρυθμισεις!
ετσι για να εχεις τους πελατες χαρουμενους


Είναι οπως οταν πας στας Goody's τους λες με λεπτομέριες τι burger θέλεις και αυτοί σου δίνουν το πιο χάλια burger,τελικά εσύ μένεις ανευχαρίστητος και δεν ξαναπατάς στα Goody's.
 

DeletedUser

αγαπητε φιλε mad γιατι να μην ρωτησεις και τους παικτες εστω για καποιες απο τις ρυθμισεις;
αφου σου παιρνει ελαχιστο χρονο θα ηταν καλυτερα να ρωτας τους παικτες παρα να το βγαζεις απο το μυαλο σου!
επαναλαμβανω εστω για καποιες ρυθμισεις!
ετσι για να εχεις τους πελατες χαρουμενους

φιλε μου ετσι εγινε και για τον κ30..
οι ρυθμισεις βγηκαν σε ψηφοφορια και μετα τρωγομασταν παλι στο φορουμ για τους 4απλους και τους 5απλους λογαρισμους που δημιουργηθηκαν για να ψηφισουν
 

DeletedUser

Καλησπερα η αποψη μου:
Ταχύτητα κόσμου: 0-->1
Ταχύτητα μονάδας: 1.5 Ok
Paladin: Ναι, με νέα όπλα Ok
Τοξότες: Όχι Ok
Ακαδημία: Νομίσματα Ok
Σημαίες: Όχι --->Ναι
Απόσταση Αριστοκράτη: Έως 500 πεδία Οκ
Εκκλησίες: Ναι ---->Οχι
Όριο fake: Ναι, 1% των πόντων του χωριού --->Οχι
Χωριά bonus: Ναι
Μέγιστο όριο βαρβάρων: 2.000 πόντοι --->4.000 Max
Τεχνολογίες: Απλές Oκ
Όριο μελών φυλής: 50 Οκ
Βοήθειες εκτός φυλής: Όχι (σύνθετη απαγόρευση*) Οκ
Επίθεση σε μέλη της φυλής σου: Όχι Οκ
Προστασία νέων παικτών: 4 ημέρες Οκ
Αυτόματο κενό επιθέσεων/αμυνών: 170ms Οκ
Προστασία Νύχτας: Ναι, 00:00-07:00 (ο αμυνόμενος θα αμύνεται με διπλάσια δύναμη) Οκ
Κλείσιμο κόσμου: Μία φυλή πρέπει να έχει στην κατοχή της 20 μοναδικά μυστικά για 672 ώρες -->ΠΑΝΤΕΚΑΘΑΡΗ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
παιζει να ειμαι ο μονος που θελω μυστικα?
 

DeletedUser31693

Κύριε Υπέροχε MAD18 είπες.. http://prntscr.com/4johog

Αλήθεια επειδή δε ξέρω... το κάνεις αφιλοκερδώς όλο αυτό? Γιατί αν το κάνεις αφιλοκερδός πάω πάσο... και είσαι γαμάτος...και μπράβο σου...

Αν δε το κάνεις όμως αφιλοκερδώς... τότε υπάρχει πρόβλημα... γιατί απλά σε αυτή τη περίπτωση... και να ήθελες να αλλάξεις κάτι... τότε... και πάλι δε θα το αποφάσιζες εσύ αλλά οι εργοδότες σου.. Μη ξεχνάς ότι ο όρος... "μου έχουν αναθέσει" ταυτίζεται με κάτι που έχει και οικονομικά δεδομένα....

Και κάτι τελευταίο... το αν κάνεις κάτι υπέροχα ή όχι... πιστευω είναι προσωπική σου άποψη...

Αν θες να είσαι σίγουρος αν και οι υπόλοιποι παίκτες τάσσονται υπέρ σου.. τότε κάνε μια ψηφοφορία για το πόσο υπέροχα κάνεις τη δουλειά σου όπως λες.

[jor]
+10 για ποστ εκτος θέματος

To θεμα ειναι το άνοιγμα του κόσμου 31
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή