Cp

  • Δημιουργός θέματος john131
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser20797

Εγώ πάντως με όλα αυτά που έγιναν τις τελευταίες ώρες , ένα πράγμα δεν μπορώ να χωνέψω ..


Εντάξει ο brutal χρώσταγε στην sol, του είχαν σώσει το χωριο πριν κάτι μέρες και έδωσε επιτήρηση ...
Πως όμως τώρα βρέθηκαν στην ίδια φυλή , αυτός και ο αρχηγός των cp ? Να υποθέσω ότι οι ρουφιάνοι τελικά ήταν δυο και ότι το ψάρι βρώμαγε από το κεφάλι ?

Οποτε τωρα που εφυγε ο αρχηγος των cp θα γυρισεις πισω να αναλαβεις ?

- - - Eνημερώθηκε - - -

τώρα για να καταλάβουμε... ο mirdonas και ο john131 in game ποιοι είναι, αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει να ξέρουμε και τι διαβάζουμε...

mirdonas is back

και ο γλυφτης Braziliann
 

DeletedUser

Εγώ πάντως με όλα αυτά που έγιναν τις τελευταίες ώρες , ένα πράγμα δεν μπορώ να χωνέψω ..


Εντάξει ο brutal χρώσταγε στην sol, του είχαν σώσει το χωριο πριν κάτι μέρες και έδωσε επιτήρηση ...
Πως όμως τώρα βρέθηκαν στην ίδια φυλή , αυτός και ο αρχηγός των cp ? Να υποθέσω ότι οι ρουφιάνοι τελικά ήταν δυο και ότι το ψάρι βρώμαγε από το κεφάλι ?

Ένα λεπτό. Έστω ότι ο see you again είχε καλές σχέσεις με τον Brutal από την αρχή που αυτό θα σήμαινε και καλές σχέσεις με την SOL, τότε για ποιον λόγο να βάλει τον Brutal ~CP~ αφού πρώτα του είχε ρίξει ήδη πόσες nukes και το χωριό δεν ήταν να σωθεί αν δεν καλυπτόταν την τελευταία στιγμή. Αφού θα μπορούσε η SOL να έχει εικόνα από τον see you, τι να το κάνει και τον Brutal μεσα στην ~CP~ ...

Η αλήθεια μοιάζει να είναι άλλη και δεν έχει σχέση με προ-τοποθετημένους ρουφιάνους. Από ότι φαίνεται η ~CP~ άρχισε να χάνει τα αυγά και τα πασχάλια, οπότε και ορισμένοι αποφάσισαν να αποσχιστούν και να εκμεταλλευτούν το χάος που επικρατεί στην 45 την ίδια ώρα που η SOL είναι άγνωστο πόσα τρενα kai nukes έχει καθαρίσει από noblarismata φυλών της 45, χωρίς καν να είναι μέσα στην 45 με δικά της χωριά.

Νομίζω αυτό λέει πολλά για το πόσο ανύπαρκτη μοιάζει να είναι η οργάνωση των φυλών στην 45.

Μπορεί να κάνω και τελείως λάθος, αλλά δεν το βλέπω και πολύ πιθανό. We ll see.
 

DeletedUser31147

Κακά τα ψέματα αλλα στην ουσία αυτή είναι και η ομορφιά του παιχνιδιού αυτού .. Ότι όλα μπορούν να ανατραπούν από την μια στιγμή στην άλλη .
Το θέμα τώρα όμως δεν είναι τι έγινε και ποιος φταίει , ποιος πουλήθηκε η ποιος έστησε τους άλλους , αλλα να καταφέρουν οι cp -corr να εκμεταλλευτούν την ευκαιρία που τους δίνετε και να μπούν πάλι στο παιχνίδι .
Δυστυχώς σύμφωνα με αυτά που μαθαίνω για την ώρα αφήνουν πολύτιμο χρόνο να πηγαίνει χαμένος .
Έχουν περάσει τόσες ώρες και καμια ανακοίνωση δεν έχει βγει η κανεις δεν πήρε την πρωτοβουλία ακόμα να αναδιοργάνωση την φυλή ..μια φυλή που όπως και να έχει ακόμα και τους sol τους συμφέρει να είναι δυνατή και αξιόμαχη ,μιας και η αξια του ηττημένου ορίζει το μέγεθος της νίκης του νικητή .
 

DeletedUser

καλησπερα
μιλωντας φιλικα καταρχην μιρδονα εισαι ο θανος;
αν ναι για σου φιλε καιρο εχουμε να παιξουμε μαζι ενας εκ των stergios2010 εδω...το λοιπον η cp εχει πολλους καλους παιχτες αλλα λιγους που μπορουν να αφιερωθουν μονιμα στον 30(εισαι ενας απο αυτους)...εκτος αν οσοι εχουν μαζευτει εκει θα αφησουν τους αλλους κοσμους για να μεινουν μονιμα εκει...σε αντιθεση με εσας η σολ μαζεψε παιχτες που δεν εχουν ενεργο κοσμο τωρα(εκτος απο κατι λιγες περιπτωσεις οι οποιες θα φαγωθουν λογικα)...αυτα καλη συνεχεια
 

DeletedUser33188

έχω ακούσει τόσα σενάρια που δεν ξέρω που να πρωτοαπαντήσω..σιγά σιγά ξεκαθαρίζει το τοπίο ποιος είναι με ποιους και τι σκοπούς υπηρετεί και σύντομα θα ναι όλα ολοκάθαρα..το γεγονός είναι ότι οι CP έχουν αρκετά προβλήματα να λύσουν όπως επίσης και οι σχέσεις τους με τους Corr πλέον..και σίγουρα το πρόβλημα τους με το να καθυστερούν πάντα τις κινήσεις τους θα τους κοστίσει σύντομα
 

DeletedUser20797

καλησπερα
μιλωντας φιλικα καταρχην μιρδονα εισαι ο θανος;
αν ναι για σου φιλε καιρο εχουμε να παιξουμε μαζι ενας εκ των stergios2010 εδω...το λοιπον η cp εχει πολλους καλους παιχτες αλλα λιγους που μπορουν να αφιερωθουν μονιμα στον 30(εισαι ενας απο αυτους)...εκτος αν οσοι εχουν μαζευτει εκει θα αφησουν τους αλλους κοσμους για να μεινουν μονιμα εκει...σε αντιθεση με εσας η σολ μαζεψε παιχτες που δεν εχουν ενεργο κοσμο τωρα(εκτος απο κατι λιγες περιπτωσεις οι οποιες θα φαγωθουν λογικα)...αυτα καλη συνεχεια


Παντα φιλικα Στεργιο ;) ναι ρε βρε εγω ειμαι :)

Τι γινεται ολα καλα ρε ?
 

DeletedUser33145

και αφού χαιρετηθήκατε, χαρήκατε που ξαναβρεθήκατε, κλείσατε και το επόμενο ραντεβού σας μπορώ να πω ότι με συγκινήσατε...
αλλά όχι αρκετά για να μην επιστρέψω στο θέμα

τοσο καλοι ειναι αυτοι ρε παιδια ? :3


γιατι βλεπω πολυ μιλανε εδω,αλλα μεσα στο παιχνιδι δεν με εντυπωσιαζουν

δεν είδαμε να μας λες κάτι επί του θέματος,

ο μιρδονας,ο ιν δε μιξ και ο κανελλοσ dj θα καταλαβουν ποιος ειμαι...!

ρε παιδια αρχιζω να σας λυπαμαι :/

εδώ μεγαλώνει το μυστήριο....

ΜΙΡΔΟΝΑ ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΡΕ;

ΣΕ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΧΩΡΙΟ ΡΕ...

πολύ ένταση βλέπω αρχίζει να καίγεται ο σκληρός σου?

Γιατι δεν λες ποιος νουμπας εισαι και κρυβεσαι σαν α......η

:noob:

έσκασε μύτη και ο περίεργος...

Μιρδονα προ...ο braziliann ειμαι

όπα!!! αποκαλύφτηκε ο παιχταράς φυλαχτείτε...

να κλεισει το θεμα.

και παρακαλάει να κλείσει το θέμα μήπως γλιτώσει την διαπόμπευση...

Βρε γλυφτη αιντε στην σπηλια σου .... κοιτα επιπεδο δεν εχεις για να πεσεις κιολας

Κατσε να ανεβασω ολα τα μηνυματα που εχεις στειλει .... και ακριβες ημερομηνιες ποτε ζητουσες να μπεις και που ησουν εκεινη την στιγμη .... για να δουμε ποιος ειναι ο γελοιος οπως ειπες και ποιος υπολογιζει την φυλη του και ποιος οχι

Η μαλλον καλυτερα να τα στειλω στον αρχηγο σου .... για να δει ποσο τους υπολογιζες που σε βοηθανε κιολας

να και ο πολιτισμένος που στέλνει τις αρκούδες στην σπηλιά τους :rolf:

εγω μολις ειχα μπει εκει...δες τα στατς μου

και εγω με την φυλη συνεργαζομαι πολυ καλα τωρα οχι σαν εσενα που εχεις τσακωθει με ολους :) θθυμησου τι μου ελεγες :/

έχει δικαιολογία ατράνταχτη ο παιχταράς δεν πρόλαβε να μπει στην φυλή και είπε τον δεσπότη Παναγιώτη,

για να δουμε

φιλια :*

περιμένω και εγώ με αγωνία....

τελικά η Cp υπάρχει η τσάμπα έχασα 10 λεπτά από τον χρόνο μου σε αυτό το ποστ?

και αν ναι τα πλάνα τι λένε?
μέχρι πότε θα υπάρχει?
 

DeletedUser20797

και αφού χαιρετηθήκατε, χαρήκατε που ξαναβρεθήκατε, κλείσατε και το επόμενο ραντεβού σας μπορώ να πω ότι με συγκινήσατε...
αλλά όχι αρκετά για να μην επιστρέψω στο θέμα



δεν είδαμε να μας λες κάτι επί του θέματος,



εδώ μεγαλώνει το μυστήριο....



πολύ ένταση βλέπω αρχίζει να καίγεται ο σκληρός σου?



έσκασε μύτη και ο περίεργος...



όπα!!! αποκαλύφτηκε ο παιχταράς φυλαχτείτε...



και παρακαλάει να κλείσει το θέμα μήπως γλιτώσει την διαπόμπευση...



να και ο πολιτισμένος που στέλνει τις αρκούδες στην σπηλιά τους :rolf:



έχει δικαιολογία ατράνταχτη ο παιχταράς δεν πρόλαβε να μπει στην φυλή και είπε τον δεσπότη Παναγιώτη,



περιμένω και εγώ με αγωνία....

τελικά η Cp υπάρχει η τσάμπα έχασα 10 λεπτά από τον χρόνο μου σε αυτό το ποστ?

και αν ναι τα πλάνα τι λένε?
μέχρι πότε θα υπάρχει?


χαχαχα πεθανα στα γελια :rolf:

[jor]
+10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32895

και αφού χαιρετηθήκατε, χαρήκατε που ξαναβρεθήκατε, κλείσατε και το επόμενο ραντεβού σας μπορώ να πω ότι με συγκινήσατε...
αλλά όχι αρκετά για να μην επιστρέψω στο θέμα



δεν είδαμε να μας λες κάτι επί του θέματος,



εδώ μεγαλώνει το μυστήριο....



πολύ ένταση βλέπω αρχίζει να καίγεται ο σκληρός σου?



έσκασε μύτη και ο περίεργος...



όπα!!! αποκαλύφτηκε ο παιχταράς φυλαχτείτε...



και παρακαλάει να κλείσει το θέμα μήπως γλιτώσει την διαπόμπευση...



να και ο πολιτισμένος που στέλνει τις αρκούδες στην σπηλιά τους :rolf:



έχει δικαιολογία ατράνταχτη ο παιχταράς δεν πρόλαβε να μπει στην φυλή και είπε τον δεσπότη Παναγιώτη,



περιμένω και εγώ με αγωνία....

τελικά η Cp υπάρχει η τσάμπα έχασα 10 λεπτά από τον χρόνο μου σε αυτό το ποστ?

και αν ναι τα πλάνα τι λένε?
μέχρι πότε θα υπάρχει?

Ρε αδερφέ πού ήσουν τόση ώρα....;
Προσπαθούσα να τους επαναφέρω στο θέμα αλλά δεν συμορφώνονταν με τίποτα.

Για απαντήστε τώρα στα ερωτήματα :p
 

DeletedUser6091

[mad]Ναι και εγώ σήμερα έφαγα βραστό κοτόπουλο γιατί κάνω διατροφή. Εσείς τι αλλα νέα? Όλα καλά? Σπίτι? Οικογένεια? Παιδιά? Σκυλιά? Μας τα χάλασε πάλι ο καιρός σήμερα σε κάποιες περιοχές και έβρεξε πολύ. Τι λέτε, θα αυξηθούν οι επενδύσεις στην Ελλάδα το 2014 η θα μειωθούν? Για τις αλλαγές στο φορολογικό τι έχετε να πείτε?

Μιας και πιάσαμε γενική συζήτηση, να τα πούμε όλα να τελειώνουμε ρε παιδί μου. Άντε ο κάθε ένας από εμάς, να πει ότι τον απασχολεί μέσα και έξω από το παιχνίδι.

Για επανέλθετε στο θέμα και σε αυτούς τους CP GP η όπως αλλιώς τους λένε για να μην αρχίσουμε τα λουκέτα βραδιάτικα...

[/mad]
 

DeletedUser33145

υπό τας εντολας του co-ma επανέρχομαι...

αουτς τι βλέπουν τα μπιρμπιλοτα και αμυγδαλωτά μου μάτια?

8chCGAe.png

ITmZJ1K.png

4I76yvM.png


αφήστε κάνα κοκαλάκι και για εμάς ρε παιδιά όλα μόνοι σας θα τα κανιβαλίσετε?
 

DeletedUser33188

άσε τα παιδιά να ρίχνουν μπαν και μετά να προσπαθούν να πάρουν χωριά αποκλεισμένων παικτών γιατί αλλιώς..λούτσαα..στον ιδρώτα

[jor]
+10 για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι απαγορεύεται.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32895

[mad]Ναι και εγώ σήμερα έφαγα βραστό κοτόπουλο γιατί κάνω διατροφή. Εσείς τι αλλα νέα? Όλα καλά? Σπίτι? Οικογένεια? Παιδιά? Σκυλιά? Μας τα χάλασε πάλι ο καιρός σήμερα σε κάποιες περιοχές και έβρεξε πολύ. Τι λέτε, θα αυξηθούν οι επενδύσεις στην Ελλάδα το 2014 η θα μειωθούν? Για τις αλλαγές στο φορολογικό τι έχετε να πείτε?

Μιας και πιάσαμε γενική συζήτηση, να τα πούμε όλα να τελειώνουμε ρε παιδί μου. Άντε ο κάθε ένας από εμάς, να πει ότι τον απασχολεί μέσα και έξω από το παιχνίδι.

Για επανέλθετε στο θέμα και σε αυτούς τους CP GP η όπως αλλιώς τους λένε για να μην αρχίσουμε τα λουκέτα βραδιάτικα...

[/mad]

Καλά κάνεις με την δίαιτα, η Ελλάδα στις πρώτες θέσεις τις παχυσαρκίας τον τελευταίο καιρό !!
Εγώ όλα καλά μωρέ σπίτι - δουλειά , δουλειά - σπίτι. Πάντως περισσότερη κίνηση φέτος το καλοκαίρι φαίνεται ότι αρχίζει η ανάκαμψη.
Τώρα για τον καιρό, ναι μας τα χάλασε σήμερα. Πολύ βροχή ρε παιδί μου εδώ Θεσσαλονίκη και ετοιμαζόμουν να πάω θάλασσα αύριο.
Με φορολογικά δεν ασχολούμαι πολύ γιατί δεν το κατέχω το άθλημα είναι η αλήθεια.
Χάρηκα που τα είπαμε όποτε θέλεις εδώ είμαι.
Έχω και κάτι αισθηματικά για ανάλυση όποτε έχεις όρεξη.

[jor]
+10 πόντοι για spam
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
υπό τας εντολας του co-ma επανέρχομαι...

αουτς τι βλέπουν τα μπιρμπιλοτα και αμυγδαλωτά μου μάτια?

8chCGAe.png

ITmZJ1K.png

4I76yvM.png


αφήστε κάνα κοκαλάκι και για εμάς ρε παιδιά όλα μόνοι σας θα τα κανιβαλίσετε?

Το 1ο και το 3ο print σου ειναι εντελως ακυρα. Τα παιδια νομπλαραν πιθανοτατα με τρεις αριστοκρατες με εξαιρεση 2 νομπλς στο 3ο print
Καλη η προπαγανδα αλλα καπου χανεσαι...

13 εσωτερικα εχουν κανει αν δεν κανω λαθος(εκτος και αν τα στατς λενε αλλα πραγματα)
 

Deleted User - 119632

γιατί να κλείσει το θεματάκι φιλαράκι?? δεν τα πάμε καλά? όσο για τα εσωτερικά και τις αγκαλίτσες θα παίζουμε όπως γουστάρουμε. Αν έχεις πρόβλημα πιες ξύδι. ότα θα έρθει η ώρα θα τα πούμε και μάζι. άντε περαστικά σου τώρα και τα λέμε στον 31.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή