Cp

  • Δημιουργός θέματος john131
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32895

Για να επιστρέψουμε στο θέμα : δεν πιστεύω ότι η CP μπορεί μόνη της να κλείσει την ήπειρο.
 

DeletedUser

Για να επιστρέψουμε στο θέμα : δεν πιστεύω ότι η CP μπορεί μόνη της να κλείσει την ήπειρο.

Θέσε το καλύτερα. "Δεν θα υπάρχει ~CP~ όταν κλείσει η ήπειρος." Τουλάχιστον με την μορφή που είναι τώρα.
 

DeletedUser20797

Μιρδονα προ...ο braziliann ειμαι

Το καταλαβα οτι θα ησουν εσυ ο νουμπας

δεν με λες ρε παικτη

ΠΟσες αμυνες ακομα θα μαζεψεις ?:doh:

Επισης ποτε θα μαθεις να παιζεις ? :noob:

Εγω δεν ξερω να στελνω τρενο ? .... το βραδυ που σε εστειλα δεν το προσεξες οτι ηταν τρενο ?:noob:

Επισης σχολιαζεις μια φυλη που εστελνες 20-30 μηνυματα να σε στρατολογησουν αυτα γιατι δεν τα λες βρε νουμπα :grrr:

Α μπας και μαθεις να παιζεις εστω και λιγο σωθηκες λογο χαμηλου ηθικου .... προσεχε γιατι η πυξιδα ερχεται μετα να μην βγαινεις και κλαιγεσαι

Την αλλη φορα βαζε 5 φαναρια μεσα .... δεν πειραζει την αλλη φορα θα σου ερθω με καρολ να δεις πως θα πεσει το τειχος σου .... :wow:


Οπως ξανα ειπα γλυφτης εισαι δεν αλλαζεις :grrr:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Για να επιστρέψουμε στο θέμα : δεν πιστεύω ότι η CP μπορεί μόνη της να κλείσει την ήπειρο.



Γιατι το λες αυτο ? :confused:
 

DeletedUser

λοιπον επειδη πολυ μιλας εσυ τι εχεις καταφερει; απο στρατο τπτ μονο ποντους και εισαι τυχερος που τα εχεις ολα γαλαζια!
εκανες ενα τρενακι; οοο ρε παιδι μου σωραιος
απλα πρεπει να μαθεις να χανεις...βασικα θα το συνηθησεις!γιατι συνεχεια χανεις
 

DeletedUser32895

Θέσε το καλύτερα. "Δεν θα υπάρχει ~CP~ όταν κλείσει η ήπειρος." Τουλάχιστον με την μορφή που είναι τώρα.

Ναι όντως ακούγεται καλύτερα :p
Αν και γενικά από την αρχή του κόσμου δεν πίστευα ότι μπορούσαν μόνοι τους να κλείσουν την ήπειρο λόγω της διάταξής τους στον χάρτη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20797

λοιπον επειδη πολυ μιλας εσυ τι εχεις καταφερει; απο στρατο τπτ μονο ποντους και εισαι τυχερος που τα εχεις ολα γαλαζια!
εκανες ενα τρενακι; οοο ρε παιδι μου σωραιος
απλα πρεπει να μαθεις να χανεις...βασικα θα το συνηθησεις!γιατι συνεχεια χανεις

Λοιπον τι εχω καταφερει .... να κοιτας την πλατη μου ..... μαλλον σε καθε κοσμο αυτο βλεπεις παντα οποτε δεν ειναι κατι καινουργιο για εσενα

Ενα τρενακι εκανα ? μαλλον κατι αλλο εκανα που με φαινεται δεν θα το καταφερεις ποτε .....
Εγω χανω ? εισαι σιγουρος ? τα tw stats ξερεις να τα δουλευεις η ακομα και αυτο σου ειναι δυσκολο ? :rolf:

Απο στρατο τιποτα ? χαχαχα εχω πεθανει στα γελια .... πραγματικα τετοιο νουμπα και ταυτοχρονα γλυφτη δεν εχω ξαναδει....
Τα εχω ολα γαλαζια .... εσυ τι τα εχεις ολα κοκκινα ? να φανταστω για να μιλας ετσι .... η μαλλον πες η φυλη μου ειναι μονο για σφαλιαρες και τιποτα αλλο παραπανω ......

Γλυφτης εισαι δεν αλλαζεις :rolf:

- - - Eνημερώθηκε - - -

να κλεισει το θεμα.

Να κλεισει το θεμα επειδη εισαι νουμπας η γλυφτης ?

Να κανει καποιος σχολια σε φυλη που γλυφει για να μπει ειλικρινα πρωτη φορα το βλεπω ας κλεισει καλυτερα μην γινεσαι παραπανω ρεζιλι
 

DeletedUser

εγω γινομαι ρεζιλι? οταν ημουν χωρις φυλη και εψαχνα να μπω καπου σου ζητησα να με βαλεις.
αυτο ειναι γληψιμο; ποσο ****ς παιζει νασαι για να το πιστευεις αυτο;

ποσες κοκκινες εχεις φαει ρε; γελοιε και λες εγω πως παιρνω αμυνες;οκ παιρνω αλλα ποσοι με χτυπατε εσεις 2-3;

το παιχνιδι ειναι ομαδικο και για αυτο υπαρχουν οι φυλες
 

DeletedUser32895

Ρε παιδιά εμείς εδώ συζητάμε για την πορεία της ηπείρου, η προσωπική σας διαμάχη το μόνο που μπορεί να επιφέρει είναι ποινές σε εσάς.
Κάθε άλλο παρά περιττό είναι αυτό το θέμα στο οποίο μπορεί ο κάθε ένας να πει την άποψή του
 

DeletedUser20797

εγω γινομαι ρεζιλι? οταν ημουν χωρις φυλη και εψαχνα να μπω καπου σου ζητησα να με βαλεις.
αυτο ειναι γληψιμο; ποσο ****ς παιζει νασαι για να το πιστευεις αυτο;

ποσες κοκκινες εχεις φαει ρε; γελοιε και λες εγω πως παιρνω αμυνες;οκ παιρνω αλλα ποσοι με χτυπατε εσεις 2-3;

το παιχνιδι ειναι ομαδικο και για αυτο υπαρχουν οι φυλες

Θες να βαλω τα μηνυματα ολα εδω που ακριβως εχεις στειλει και ποσες φορες ?

Για να δουμε ποιος ειναι ο γελοιος .... α ρε γλυφτης εισαι δεν αλλαζεις

ΠΟσες κοκκινες ? χμ ετσι οπως τα υπολογιζω 1 καλη κοκκινη ..... συνολικα 7 παλαδιν σε εσενα οι 5 με φαναρακι ....

Χωρις φυλη ? φυλη ειχες τοτε και παλι εστελνες ..... μην λες ψεματα νουμπα

Αιντε σταματα να μιλας με ανεβαζεις το αιμα στο κεφαλι ..... ενω εχεις αδικο σε ολα μιλας κιολας γλυφτη :rolf:

Ομαδικο δεν λεω το να βγαινεις και να μιλας κιολας φαινεται ποσο χρονων εισαι .... 5 μαλλον .... παικτικο επιπεδο 0 με τις πλατες αλλων μην κανεις τον μαγκα ..... γιατι οπως ξανα ειπα γλυφτακο η πυξιδα ερχεται .....

Α και στελνε ρε με τα επιθετικα σου οχι κριαρια αλλα καταπελτες ..... οπως κανεις .... α ρε παικτη .....

Γλυφτης εισαι δεν αλλαζεις :rolf:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ρε παιδιά εμείς εδώ συζητάμε για την πορεία της ηπείρου, η προσωπική σας διαμάχη το μόνο που μπορεί να επιφέρει είναι ποινές σε εσάς.
Κάθε άλλο παρά περιττό είναι αυτό το θέμα στο οποίο μπορεί ο κάθε ένας να πει την άποψή του

Ο γλυφτης το θεμα αυτο το εκανε οχι για να μιλησει για την cp αλλα για να μιλησει ποσο ασχετος και γλυφτης ειναι

Ανοιξτε ενα καινουργιο και ας μιλησουμε για τους cp
 

DeletedUser

θα τα πουμε στο παιχνιδι :)
δεν πεφτω αλλο στο επιπεδο σου.!

και θα δουμε ποιος θα μεινει τελευταιος
 

DeletedUser20797

θα τα πουμε στο παιχνιδι :)
δεν πεφτω αλλο στο επιπεδο σου.!

και θα δουμε ποιος θα μεινει τελευταιος

Βρε γλυφτη αιντε στην σπηλια σου .... κοιτα επιπεδο δεν εχεις για να πεσεις κιολας

Κατσε να ανεβασω ολα τα μηνυματα που εχεις στειλει .... και ακριβες ημερομηνιες ποτε ζητουσες να μπεις και που ησουν εκεινη την στιγμη .... για να δουμε ποιος ειναι ο γελοιος οπως ειπες και ποιος υπολογιζει την φυλη του και ποιος οχι

Η μαλλον καλυτερα να τα στειλω στον αρχηγο σου .... για να δει ποσο τους υπολογιζες που σε βοηθανε κιολας
 

DeletedUser

εγω μολις ειχα μπει εκει...δες τα στατς μου

και εγω με την φυλη συνεργαζομαι πολυ καλα τωρα οχι σαν εσενα που εχεις τσακωθει με ολους :) θθυμησου τι μου ελεγες :/
 

DeletedUser20797

εγω μολις ειχα μπει εκει...δες τα στατς μου

και εγω με την φυλη συνεργαζομαι πολυ καλα τωρα οχι σαν εσενα που εχεις τσακωθει με ολους :) θθυμησου τι μου ελεγες :/

Οχι με ολους με τους γειτονες μου παλι ψεματα .....

Εισαι σιγουρος ετσι ? 14th July 2014 - 12:09:08 μπηκες ...... την 15.07. και ώρα 03:33 μηνυμα 1 απο τα πολλα για να μπεις .... μολις ειχες μπει μετα απο 1 μερα κοιτουσες να φυγεις μπραβο γλυφτη μου

Α και τι αλλο ειπες κατι για ποντους και για στρατο ..... πανε τσεκαρε τι εγραψες η τα ξεχασες

Γλυφτης εισαι δεν αλλαζεις

Πυξιδα coming :noob:
 

DeletedUser

γιατι τα λες εδω και δεν τα κανεις στο παιχνιδι?

πιστευε οτι θες εγω ξερω τρως κοκκινες και εσυ και ιν δε μιξ και ο kanellos dj ολοι μαζι
 

DeletedUser20797

γιατι τα λες εδω και δεν τα κανεις στο παιχνιδι?

πιστευε οτι θες εγω ξερω τρως κοκκινες και εσυ και ιν δε μιξ και ο kanellos dj ολοι μαζι

ΦΥσικα σαν νουμπας που εισαι κανεις τον μαγκα με τις πλατες αλλων να το ξαναπω για μια ακομα φορα ασχετε

Μολις σε παω θα βγω εδω και θα σε ψαχνω μπας και σε βρω .... απλα μην κρυβεσαι τοτε σε καμια σπηλια

Αντε τωρα γλυφτη προετοιμασου ψυχολογικα η πυξιδα ερχεται .... εγω σε ενημερωσα να μην κλαιγεσαι μετα αντε φιλια γλυφτη
 

DeletedUser31147

Εγώ πάντως με όλα αυτά που έγιναν τις τελευταίες ώρες , ένα πράγμα δεν μπορώ να χωνέψω ..


Εντάξει ο brutal χρώσταγε στην sol, του είχαν σώσει το χωριο πριν κάτι μέρες και έδωσε επιτήρηση ...
Πως όμως τώρα βρέθηκαν στην ίδια φυλή , αυτός και ο αρχηγός των cp ? Να υποθέσω ότι οι ρουφιάνοι τελικά ήταν δυο και ότι το ψάρι βρώμαγε από το κεφάλι ?
 

DeletedUser

τώρα για να καταλάβουμε... ο mirdonas και ο john131 in game ποιοι είναι, αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει να ξέρουμε και τι διαβάζουμε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή