Παρουσίαση φυλών

  • Δημιουργός θέματος -Blacko*
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Έχω την απορία να δω σε τι επίπεδο βρίσκονται αυτοί οι παίκτες του Κ1...
 

DeletedUser

Δεν ξέρω εάν είναι εκσυγχρονισμένοι
εάν έχουν ιδέα από νέες ρυθμίσεις και αναβαθμίσεις...
 

DeletedUser28045

μην ξεχνας οτι ψηφιζουμε οποτε εχουν την δυνατοτητα να τα κανουν στα μετρα τους
 

DeletedUser

Μπα πιστευω θα κανουν περισσοτερες ρε σικλαρη
Ενα ματσο νουμπαδες ειναι με τον τοπακο αρχηγο

Φίλε μου ο Τοπάκος θα μπει στην φυλή που ετοιμάζω όχι τίποτα άλλο για να σταματήσετε να κοροιδεύεται παίκτες που είναι σαφώς ανώτεροι και παιχτικά αλλά και σε θέμα προσωπικότητας .
Και πάνω από όλα στην φυλή θα υπάρχουν καλά παιδιά και μετά καλοί παίκτες .
 

DeletedUser

Και πάνω από όλα στην φυλή θα υπάρχουν καλά παιδιά και μετά καλοί παίκτες .

Φυλή με καλά παιδιά και καλούς παίκτες ; Τότε δεν έχω καταλάβει για ποιον λόγο συμμετέχεις σε μια τέτοια φυλή, καθώς είσαι κάτι εντελώς διαφορετικό.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Φυλή με καλά παιδιά και καλούς παίκτες ; Τότε δεν έχω καταλάβει για ποιον λόγο συμμετέχεις σε μια τέτοια φυλή, καθώς είσαι κάτι εντελώς διαφορετικό.

Καταστρεφεις ολα τα θεματα κομπλεξα...
 

DeletedUser

Λοιπόν σταματάει εδώ το θέμα παιδιά .
Εδώ για όποιον δεν το έχει δει μιλάμε για κ30 , τα κόμπλεξ σας αλλού .
Να σου πω γιατί έχει τόσο κόμπλεξ γιατί κάποτε άνηκε και αυτός στην OREO! αλλά τον έβγαλα και από τότε μετράει τις πυξίδες .
Λοιπόν τέλος εδώ είναι το φόρουμ του κ30 σεβαστείτε το .
 

DeletedUser

Γιατι εχεις προβλημα με τους ΟREO! ;

Βγήκαν τώρα 2 συνεννοημένοι να μου την πουν. Δεν είχαν τι άλλο να πουν ο Ανέστης και ο Νίκος και κάλεσαν βοήθεια.
Και τώρα θα απαντήσω ποιο είναι το πρόβλημα μου με την OREO!
Τα παικτικά skills ο Νίκος , ο Σωτήρης και ο Ανέστης τα έχουνε. Για τους υπόλοιπους αμφιβάλλω.
Στην αρχή είχα φιλικές σχέσεις με όλα τα μέλη (δεν μπορεί να πει τίποτα κανένας σας, ωραίο χαβαλέ κάναμε).
Μέχρι και χωριά μου σας είχα δώσει σε speed, επειδή ήταν να βγω νωρίτερα. Μπορούσα κάλλιστα να μην σας τα δώσω.
Με τον Νίκο δεν υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα. Με τον Σωτήρη που πολλές φορές πιστεύει ότι είναι ο υπέρτατος παίκτης υπάρχει πρόβλημα. Με τον Ανέστη ο οποίος ψάχνει ευκαιρία να τσιγκλίσει τον άλλον, υπάρχει πρόβλημα. Με τον Quick Death, ο οποίος όσα χωριά και να του'δωσα σε σπιντ (για να περάσει τον enjoy σε πόντους{έτσι ήθελε}), υπάρχει πρόβλημα συννενόησης.

Και μην το παίρνετε προσωπικά, απλή κριτική κάνω.
 

DeletedUser

Πραγματικα δεν ειμουν συνεννοημενος καθολου απλα απορησα με το τοσο κραξιμο προς την φυλη αυτη
 

DeletedUser

Πραγματικα δεν ειμουν συνεννοημενος καθολου απλα απορησα με το τοσο κραξιμο προς την φυλη αυτη

Τι είμαι για να κράζω, ανήλικο σαν και εσάς ; Επαναλαμβάνω, όποιος δεν σέβεται εμένα και τους φίλους μου, παίρνει αυτό που του αξίζει...
Και εντελώς συμπτωματικά όσοι ήρθαν να κάνουν ''παρατήρηση'' είναι μέλη της OREO!

Και επειδή πειράζει πολλούς από εσάς, θα ήθελα να λήξω το θέμα εδώ...

[jor]
Ένα μήνα εκτός για συνεχιζόμενες δημοσιεύσεις εκτός θέματος και trolling
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Καπταιν... Και εγώ σαν αντίπαλος της OREO! θέλω να σου πω πώς οι κόσμοι είναι ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικοί απο speed . Το ότι θα διευθύνει ο Νίκος δεν παίζει κανέναν ρόλο... Και σε καμία περίπτωση μην συγκρίνεις τη φυλή στον κ30 με την OREO! .

Αν και ούτε εγώ συμπαθώ την OREO! σαν φυλή στο σύνολο (όπως είναι τώρα) , να σου πω ότι είμαι στη φυλή στον κ30 ... και γίνεται χαβαλές...Τώρα αν εσύ θέλεις να τσαντίζεσαι με όλον τον κόσμο για τους speed .... δική σου υπόθεση ... αλλά μην βγάζεις τέτοιο κομπλεξ δημοσίως.
 
Κορυφή