Παρουσίαση φυλών

  • Δημιουργός θέματος -Blacko*
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καπταιν... Και εγώ σαν αντίπαλος της OREO! θέλω να σου πω πώς οι κόσμοι είναι ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικοί απο speed . Το ότι θα διευθύνει ο Νίκος δεν παίζει κανέναν ρόλο... Και σε καμία περίπτωση μην συγκρίνεις τη φυλή στον κ30 με την OREO! .

Αν και ούτε εγώ συμπαθώ την OREO! σαν φυλή στο σύνολο (όπως είναι τώρα) , να σου πω ότι είμαι στη φυλή στον κ30 ... και γίνεται χαβαλές...Τώρα αν εσύ θέλεις να τσαντίζεσαι με όλον τον κόσμο για τους speed .... δική σου υπόθεση ... αλλά μην βγάζεις τέτοιο κομπλεξ δημοσίως.

Και συ λοιπον απο σημερα ανηκεις στην OREO
 

DeletedUser28045

Βλεπω ολο το φορουμ να ασχολείται με τον Νικο και τιν ΟΡΕΟ! αραξτε ρε μανγκες ΔΕΝ εχει καμια σχεση ο Κ30 με τον Σπεεδ

OKC-Thunder να φανταστω ο εχεις φαει απειρες πυξιδες και παλευες μονος σου σε σπεεδ με τους ΟΡΕΟ!αλλιως δεν μπορω να καταλαβω το μισος και το κομπλεξ που εχεις.
 

DeletedUser

καπταιν γουρλη δν εχω κατι μαζι σου αλλα σε λαθος ποστ μας κραζεις ρε φιλε και ο ανεστης δν ειναι μελος της ορεο καταλαβε το δλδ ελεος
βγενεις και λες ******ες ρε φιλε ελεος δλδ ξανα διαβασε αυτα που γραφεις και θα καταλαβεις
 

DeletedUser29426

Εγώ 1 έχω να πω αν και θα φάω ποινή ...

Το παλικάρι έκανε ένα πόστ ΣΟΒΑΡΟ πως είναι δυνατόν πάντα τα ίδια παιδάκια των σπίντ να τα καταστρέφουν ;

Αν δεν γουστάρετε να απαντάνε αν είστε πολύ προ και απαξιείτε να απαντήσετε απλά μην μπαίνετε στον κόπο...

Μακάρι ο κ30 να είναι ένας κόσμος όπως τους παλιούς με αρκετούς παίχτες και με παλιά καλά ονόματα
 

DeletedUser31881

Εγώ 1 έχω να πω αν και θα φάω ποινή ...

Μακάρι ο κ30 να είναι ένας κόσμος όπως τους παλιούς με αρκετούς παίχτες και με παλιά καλά ονόματα

Oνοματα παικτων καλα μπορει, ονοματα φυλων παλι ... γκουχ γκουχ :oops: :rolf:
 

DeletedUser

Γιαυτο ο gr δε θα πάει μπροστά με τίποτα πλέον γιατί οι ίδιοι ****καβαλημένοι τύπου okc προσπαθούν να δειχτούν στους speed σε θέμα που φτιάχτηκε υποτίθεται για τον κ30.Άιντεεεε γιούργια πουθενάδες
 

DeletedUser

Γιαυτο ο gr δε θα πάει μπροστά με τίποτα πλέον γιατί οι ίδιοι ****καβαλημένοι τύπου okc προσπαθούν να δειχτούν στους speed σε θέμα που φτιάχτηκε υποτίθεται για τον κ30.Άιντεεεε γιούργια πουθενάδες


Βασιλάκη πήρες σύνταξη πρόωρα γι αυτό δεν πάει μπροστά ο gr...χαχαχαχαχαχαχχαχα (L) (L) kisses....
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γιαυτο ο gr δε θα πάει μπροστά με τίποτα πλέον γιατί οι ίδιοι ****καβαλημένοι τύπου okc προσπαθούν να δειχτούν στους speed σε θέμα που φτιάχτηκε υποτίθεται για τον κ30.Άιντεεεε γιούργια πουθενάδες

Μαγεια πανεπιστημιακου λογου:)
Ελπιζω να με καταλαβες:p
 

DeletedUser

Ο okc δεν ειναι κομπλεξικος και ουτε παιδακι...ειπε σωστα το λογο και το προβλημα του και το κατανοω απολυτα...απλα το αρχησε σε λαθος ρουμ...οσο και να τον λετε κομπλεξικο το δικιο του το εχει...οσο για την ορεο αν δεν υπηρχε ο σωτος στην φυλη και να τον κραταει ο νικος σαν σκυλακι στην ορεο τωρα αυτοι η φυλη δεν θα μετρουσε καν...γιατι μονο στην ορεο ο σωτος ειναι ο καλυτερος και αυτος που σωζει και νικαει τους κοσμους ολοι οι αλλοι δεν αξιζουν καν ουτε ο νικος ουτε ο χαλκ ουτε ο ποιος αλλος ειναι.Οσο για το ο ηλιος λαμπει για ολους μας ειναι ενα ονομα που μονο ενας απο τετοιος θα μπορουσε να το βρει σαν τον μερινο και απλα το εκανε για να τον κραζουν ολοι απλα τωρα τον κραζουν και αυτοι που θα μπουν μαζι του....

[jor]
Προειδοποίηση για δημοσίευση εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread
Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31881

Θελατε δε θελατε, παλι στους σπιντ το πηγατε το θεμα...
Αφηστε τους ησυχους εκει που ειναι και πειτε τι ξερετε για φυλες που θα μπουνε..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ακουσα θα μπει ο Ηλιος Λαμπει, με τον Γιωργο Παπανδρεου aka Blacko
 

DeletedUser28045

Παιδια βλεπω ακομα ολο το θεμα ειναι ο νικος και οι ΟΡΕΟ! μα γιατη τετιο κομπλεξ ? εχουν καμια σχεση σπεεδ Οχι εδω λεει κ30 !
Στοπ το κομπλεξ αν θελετε κατι τετιο θεματακη στο Σπεεδ και κραξτε τον νικο εδω λεει Παρουσίαση φυλών - κ30...
Οσο για το Ονομα καλο ειναι εχω δει και χειροτερα απο την στιγμη που του αρεσει δεν εχει κανεναν το δικαιωμα να πει το οτιδιποτε.



ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΟ!
 

DeletedUser

Ο okc δεν ειναι κομπλεξικος και ουτε παιδακι...ειπε σωστα το λογο και το προβλημα του και το κατανοω απολυτα...απλα το αρχησε σε λαθος ρουμ...οσο και να τον λετε κομπλεξικο το δικιο του το εχει...οσο για την ορεο αν δεν υπηρχε ο σωτος στην φυλη και να τον κραταει ο νικος σαν σκυλακι στην ορεο τωρα αυτοι η φυλη δεν θα μετρουσε καν...γιατι μονο στην ορεο ο σωτος ειναι ο καλυτερος και αυτος που σωζει και νικαει τους κοσμους ολοι οι αλλοι δεν αξιζουν καν ουτε ο νικος ουτε ο χαλκ ουτε ο ποιος αλλος ειναι.Οσο για το ο ηλιος λαμπει για ολους μας ειναι ενα ονομα που μονο ενας απο τετοιος θα μπορουσε να το βρει σαν τον μερινο και απλα το εκανε για να τον κραζουν ολοι απλα τωρα τον κραζουν και αυτοι που θα μπουν μαζι του....

Ζητάω ένα συγνώμη σε όλους αλλά δεν μπορώ να αφήνω θέματα που με αφορούν .
Λοιπόν φίλε Μάκη και εσύ βλέπω σιγά σιγά βγάζεις το κόμπλεξ σου .
Καταρχήν ο Σώτος δεν είναι σκυλάκι κανενός , ο Σώτος είναι αρχηγός της OREO! μαζί με εμένα .
Και αν λοιπόν είμαστε ένα τίποτα γιατί μου ζήτησες να μπεις στην OREO! ?
Και το όνομα για τον κ30 αφορά μόνο εμάς και κανέναν άλλον . Καληνύχτες ... (Δεν ξαναγράφω για τίποτα άλλο εκτός από ότι αφορά τον κ30.)
 

DeletedUser

ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΑΝ Ο ΑΣΧΕΤΟΣ Ο ΟΚΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΕΟ Η ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΜΩΣ
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΜΟ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥ ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

[jor]
Προειδοποίηση για παραβίαση κανόνων του φόρουμ

στο φόρουμ δεν γράφουμε με κεφαλαία
Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή