Aje. F vs Viking F. + TITANS F.

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32150

πρωτο σου ποστ βλεπω.μου αρεσει ιδιαιτερα πολυ αυτο

επισης ενημερωτικα αυτο ειναι παρανομο απο τον νομο οποτε βλεπω και μυνησεις ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ καλοριζικες
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εισαι ωραιος ρε κουγια
και ειναι ''μηνυσεις'',τουλαχιστον να το κανεις σωστα οταν γυριζεις απο το σχολειο πηγαινε :)


Η ΣΕ ειχε ζητηθει απο aje και συμφωνησαμε να γινει εως 6 Μαιου. Οι επιλογες μετα που μας προτειναν ηταν 2: ή να κανουμε μετα συμμαχια εναντιων των ERGA ( οπου τους κατηγορησαν οτι φυτευουν παντου φυλες και οτι παιζουν χωρις αντιπαλο απλα στρατολογωντας και κανιβαλιζοντας, οτι τα εχουν κανει πλακακια με τους BLUE και εχουν ενα εικονικο πολεμο μεταξυ τους και αλλα τετοια διασκεδαστικα..) ή να περαστουμε εν συνεχεία κόκκινοι.
Μερικα απο τα παιχνιδακια που κανανε :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μερικα απο τα παιχνιδακια που κανανε :p

Εσένα αγόρι μου στο έχω πει ότι έχεις πολύ πιασαρικο όνομα…; Είναι σας να πας σε ένα στριπτιτσαδικο και να ακούς από τα μικρόφωνα και τώρα χορεύει η κλαουντια.:rolf:
Δεν ξερώ είσαι υποψήφιος να γίνει το « παιχνιδάκι μας » θα περάσουμε καλά:noob:
 

DeletedUser28220

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εισαι ωραιος ρε κουγια
και ειναι ''μηνυσεις'',τουλαχιστον να το κανεις σωστα οταν γυριζεις απο το σχολειο πηγαινε :)



Μερικα απο τα παιχνιδακια που κανανε :p


δυστηχως εχω τελειωση το σχολειο εδω και χρονια.... :oops:

τωρα που με διωρθωσες πρεπει να μου εκανες την μουρη κρεας :noob:
και επειδη δεν πειθεις και καθολου αντε κοιμησου...
ο κουγιας??ο κουγιας δεν πειθει καθολου ειναι κατι σαν εσενα ενα πραγμα απλα με λιγο περισσοτερο μυαλο :grrr2:
 

DeletedUser

Καλησπερα και απο εμενα.

Για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα οσο αφορα τους ΒΙΚΙΝΓΚΣ:

Τι είχε συμφωνηθει;

Η ΣΕ ειχε ζητηθει απο aje και συμφωνησαμε να γινει εως 6 Μαιου. Οι επιλογες μετα που μας προτειναν ηταν 2: ή να κανουμε μετα συμμαχια εναντιων των ERGA ( οπου τους κατηγορησαν οτι φυτευουν παντου φυλες και οτι παιζουν χωρις αντιπαλο απλα στρατολογωντας και κανιβαλιζοντας, οτι τα εχουν κανει πλακακια με τους BLUE και εχουν ενα εικονικο πολεμο μεταξυ τους και αλλα τετοια διασκεδαστικα..) ή να περαστουμε εν συνεχεία κόκκινοι.

Μαλιστα κατα λεξη τα λογια του Immortals ηταν οτι "σε καθε περιπτωση θα δωσουμε και μια βδομαδα μετα το τελος της ΣΕ προετοιμασιας των 2 φυλων μετα το τελος της καθως δεν εχουμε θεμα μαζι σας να περαστουμε κοκκινοι απλα ετσι ειναι το παιχνιδι" κτλ κτλ. Δεκτα ολα οκ .

Τι εγινε τελικα;

Η ΣΕ εσπασε κατευθειαν με επιθεση και ετοιμο πλανο. Δεν μπηκαν στον κοπο να στειλουν μηνυμα να κρατησουν τα προσχηματα. Το γεγονος αυτο, οπως και καποιους αγραφους νομους των φυλετικων σχετικα με τις ΣΕ το αφηνω στην κριση του καθενος, δεν εχω να το σχολιασω.


Αυτο που εχω να σχολιασω ομως ειναι οτι ενω θα μπορουσαν να περιμενουν μεχρι την ληξη της ΣΕ και να παιξουμε ενα καθαρο παιχνιδι. Επελεξαν να παιξουν "βρωμικα" ρισκαροντας ετσι και την ιδια αξιοπιστια της φυλης τους.

Αληθεια τι ειναι προτιμοτερο; να τηρεις τον λογο σου και ας χασεις; Η να μην τηρεις το λογο σου να προδιδεις την συμφωνια που εκανες και μετα να ρισκαρεις να χασεις;

Στην πρωτη περιπτωση πεφτεις μαχομενος. Στη δευτερη περιπτωση υπαρχει μια λαικη παροιμια που θα την ξερετε ολοι....και δαρμενος και απατημένος.


Συνοψιζοντας: Σαν βικινγκς προτιμουμε ενα καθαρο παιχνιδι απο ενα βρωμικο παιχνιδι. Χασουμε κερδισουμε οτι ειπαμε το τηρησαμε μεχρι τελους κατα λεξη και κατα γραμμα. Δυστυχως περιμενα το ιδιο και απο τους Aje.
Δεν πειραζει. Καλες μαχες να έχουμε και καλη διασκεδαση σε όλους

Μάλιστα το είδαμε και αυτό Μπράβο σου καταπληκτικέ αρχηγέ βρήκες να μας πει τι δηλαδή για να καταλάβω τις προπαγάνδες σας και τις εντυπώσεις που θέλετε να παρουσιάσετε στους παίχτες του κόσμου και όχι μόνο…;;; έχουμε όλοι την μέρα διαβάζουμε διαβάζουμε από παίχτες σας ότι είμαστε οι κακοί αυτοί οι οποίοι σπάσανε την Σ.Ε δεν φερθήκαμε καλά κλπ κλπ. Αλλά θα ήθελα να σε ενημερώσω καταπληκτικέ αρχηγέ ότι εμείς μιλάμε με στοιχειά και όχι με αερολογίες και λόγια μόνο να ακούγονται.

Τι έχεις να πεις για αυτό…;;; http://prntscr.com/3dxkya

Αλλά ξέχασα εμείς είμαστε αυτοί που σπάσανε την Σ.Ε :noob:
Τι ήθελες να μάθεις ακριβώς καταπληκτικέ αρχηγέ…;;;; τι σε φόβιζε..; :axe:
Εμείς δεν ήμασταν αυτοί που σας παρακαλούσαμε ( κάπου το διάβασα και αυτό σήμερα). :rolf:
Ναι αλλά βλέπεις ποια είναι η διαφορά εμείς ξέρουμε όλες τις κινήσεις αλλά δεν κάναμε τίποτα απλά καθόμασταν και γελούσαμε.

Δες και τα επόμενα καταπληκτικέ αρχηγέ δεν γνώριζες τίποτα πέσατε από τα σύννεφα

http://prntscr.com/3dxlc3 :D

http://prntscr.com/3dxlkl :rolf:

Τι έχεις να πεις τώρα καταπληκτικέ αρχηγέ και στρατηλάτη…;;;;; :D Πρόσεχε μόνο τι λες υπάρχουν και άλλα που θα βγουν στην φόρα αργότερα είναι ποιο Hot (L) ακόμα δεν ξεκινήσαμε. Τι να λες άραγε για τους συμμάχου σου…;;; :wow: θα το δούμε σε επόμενα επεισόδια.



[aig]προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

5.α. Προσωπικά μηνύματα/ Αναρτήσεις από φόρα του παιχνιδιού
Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.

παρακαλώ αν δημιουργήσετε ξανά το ποστ, στα prtsc που θα ξανά κάνετε να μην φαίνεται καθόλου και κανένα όνομα.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32150

δυστηχως εχω τελειωση το σχολειο εδω και χρονια....

τωρα που με διωρθωσες πρεπει να μου εκανες την μουρη κρεας
και επειδη δεν πειθεις και καθολου αντε κοιμησου...
ο κουγιας??ο κουγιας δεν πειθει καθολου ειναι κατι σαν εσενα ενα πραγμα απλα με λιγο περισσοτερο μυαλο
Δεν φαινεται οτι το τελειωσες παντως :p
δυστυχως
τελειωσει

1) Είμαι ο baggeliskk ο νουμπας αλλά άμα θέλω είμαι και ο άντρας της χρονιάς.

2) Πληροφοριακά να ξέρετε ότι η Innogames είναι του μπαμπά μου…
Ειστε μαζι δημοτικο με το αλλο το παιδι?xD

Είναι σας να πας σε ένα στριπτιτσαδικο και να ακούς από τα μικρόφωνα και τώρα χορεύει η κλαουντια.
Εκει την βγαζεις συνεχεια?xD
Οσο για το ονομα μαθε απο που ειναι


[aig]+10 πόντοι για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

bY aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μάλιστα το είδαμε και αυτό Μπράβο σου καταπληκτικέ αρχηγέ βρήκες να μας πει τι δηλαδή για να καταλάβω τις προπαγάνδες σας και τις εντυπώσεις που θέλετε να παρουσιάσετε στους παίχτες του κόσμου και όχι μόνο…;;; έχουμε όλοι την μέρα διαβάζουμε διαβάζουμε από παίχτες σας ότι είμαστε οι κακοί αυτοί οι οποίοι σπάσανε την Σ.Ε δεν φερθήκαμε καλά κλπ κλπ. Αλλά θα ήθελα να σε ενημερώσω καταπληκτικέ αρχηγέ ότι εμείς μιλάμε με στοιχειά και όχι με αερολογίες και λόγια μόνο να ακούγονται.
εισαι τελειωμένος?τι σχέση εχουν οι φώτο με το που σπάσατε την ΣΕ?(μηπως παζατε καθαρα οταν κανιβαλισατε την aka ενω πριν οι αρχηγοι που ειχαν ερθει σε εσας τους ειχαν παρει αναφορα στρατου?)
εσεις μας λέγατε να κάνουμε συμμαχία για να κλείσουμε τον κοσμο και να φάμε τους Ιταφ,αν ήξεραν τι λετε για αυτους ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εισαι τελειωμένος?τι σχέση εχουν οι φώτο με το που σπάσατε την ΣΕ?(μηπως παζατε καθαρα οταν κανιβαλισατε την aka ενω πριν οι αρχηγοι που ειχαν ερθει σε εσας τους ειχαν παρει αναφορα στρατου?) xD
εσεις μας λέγατε να κάνουμε συμμαχία για να κλείσουμε τον κοσμο και να φάμε τους Ιταφ,αν ήξεραν τι λετε για αυτους ;)

Το ποιος είναι τελειωμένος άσε να το ξέρω εγώ καλύτερα. Έλα μου ντε τι σχέση μπορεί να έχουν οι φωτογραφίες θέλει πιστεύω πολύ μυαλό να το σκεφτεί κάποιος. Όλοι καταλαβενουν ότι ξέρατε τις προθέσεις της Aje εκτός βέβαια από εσένα. Ναι έχεις δίκαιο κανιβαλησαμε την Ακα όπως το είπες και οι αρχηγοί ξέρανε και τον στρατό. ( σε λάθος ποστ νομίζω γράφεις τι προσπαθείς να κανείς τώρα να αλλάξουμε κουβέντα για να καταλάβω ). Και άμα γνώριζαν Οι αρχηγοί των Προιν Ακα τα πράγματα είναι απλά κάνε μια αίτηση υποστήριξη και λύθηκε το θέμα σου. Τι λέγαμε για αυτούς ;;;;; στοιχειά φίλε μου όχι λόγια του αέρα. Οι δικοί σας σύμμαχοι ξέρουν άραγε τι λέτε….;;;; εμείς σου είπα μιλάμε με στοιχεία θα βγούνε σύντομα και άλλα νωρίς είναι ακόμα.:p
 

DeletedUser28220

Δεν φαινεται οτι το τελειωσες παντως :p
δυστυχως
τελειωσει


Ειστε μαζι δημοτικο με το αλλο το παιδι?xD


Εκει την βγαζεις συνεχεια?xD
Οσο για το ονομα μαθε απο που ειναι


[aig]+10 πόντοι για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

bY aigokairos[/aig]



εεε τι να κανουμε αλλοι διαβαζαν και αλλοι ειχαν αλλες ασχολειες... καλη ωρα να απανταν σε ενα τελειωμενο παιδακι που εχει κομπλεξ με το δημοτικο γιατι του επαιρναν το κουλουρι απο το χερι π.χ. :grrr2:

επισης να ξερεις οτι δεν ειναι καλο να αναβεις τον βαγγελη γιατι οτι τον αναβει θελει να το κατακτηση οποτε ΠΡΟΣΕΧΕ γιατι δεν σε βλεπω καλα


ΚΑΙ τελος ειναι ντροπη η πρωτη φυλη στον κοσμο να εχει αναγκη απο ρουφανιες:noob:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Τι ρουφιανιες κ ιστοριες λετε ρε παιδια

Εσπασε μια Σ.Ε που ουτως η' αλλως ειχε ημερομηνια ληξης

Το περιμεναμε οι Βικινγκς ? Ναι φυσικα κ το περιμεναμε

Το επιδιωξαμε ? Ποτε μεσω πραξεων η' ρουφιανων

Το ειχαν σχεδιασει οι AJE ? Νομιζω οτι δεν το ειχαν σχεδιασει καλα , οδηγηθηκαν εκει ευσπεσμενα λογω των καταστασεων οχι βαση

σχεδιου κ γι αυτο δεν ειδαμε

καποιο πλανο αμεσα παρα μονο fake κ μεμονωμενες επιθεσεις σε χωρια μας που ηταν απομονωμενα

Τελος νομιζω οτι ειναι ενα αρκετα καθαρος κοσμος χωρις πολλες ρουφιανες κ πισωπλατα μαχαιρωματα η' μετακινησεις παικτων

( εκτος του λαφαγιετ ) ουτε προκαθορισμενες συμμαχιες

Δεν υπαρχουν κοντρες που δυσκολα γυρνανε σε Σ.Ε η' συμμαχιες οποτε ολα ειναι ανοιχτα

Παιξτε το παιχνιδι σας κ εδω ειμαστε να βαζουμε στατιστικα
 

DeletedUser28220

το πρωτο σωστο ποστ της βικινγκ πιστευω σημερα...

εχεις δικιο σε αυτα που λες ωστοσο κανεις ενα μικρο λαθος στο θεμα περι φουφιανιας..τα μυνηματα πιστευω τα ειδες οπως και ισως να δειτε και αλλα που υπαρχουν ποιο χοτ οπως ειπε ο βαγγελης που ισως μπουν....


καλες μαχες στις δυο φυλες
 

DeletedUser32150

εεε τι να κανουμε αλλοι διαβαζαν και αλλοι ειχαν αλλες ασχολειες... καλη ωρα να απανταν σε ενα τελειωμενο παιδακι που εχει κομπλεξ με το δημοτικο γιατι του επαιρναν το κουλουρι απο το χερι π.χ.
εγω φταιω που δν ξερεις να γραφεις σωστα?
Υπεθεσα οτι πας σχολειο και ακομα μαθαινεις,ομως αν ισχυει οτι εισαι μεγαλυτερος το προβλημα ειναι χειροτερο και μη αναστρεψιμο xD


επισης να ξερεις οτι δεν ειναι καλο να αναβεις τον βαγγελη γιατι οτι τον αναβει θελει να το κατακτηση οποτε ΠΡΟΣΕΧΕ γιατι δεν σε βλεπω καλα
αν με -κατακτηση- με ''η'' τοτε μπραβο του :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28220

οντως μη αναστρεψιμο ειναι το προβλημα σου οποτε ασε καλε μου εμας που ειμαστε υγιης ψυχολογικα και πιασε τα ψυχοφαρμακα να ηρεμησεις εσυ να ηρεμησουμε και εμεις....

;)
Οσο για την κατακτηση υπαρχουν πολλοι τροποι να γινει ΠΟΤΕ δεν μπορεις να ξερεις ποιος θα ειναι ο τροπος ;)
 

DeletedUser32150

οντως μη αναστρεψιμο ειναι το προβλημα σου οποτε ασε καλε μου εμας που ειμαστε υγιης ψυχολογικα και πιασε τα ψυχοφαρμακα να ηρεμησεις εσυ να ηρεμησουμε και εμεις....
Χμμμ αυτο με την μυγα το ξερεις?:p
Οχι τπτ αλλο καρφωνεσαι :)
 

DeletedUser30832

το πρωτο σωστο ποστ της βικινγκ πιστευω σημερα...

εχεις δικιο σε αυτα που λες ωστοσο κανεις ενα μικρο λαθος στο θεμα περι φουφιανιας..τα μυνηματα πιστευω τα ειδες οπως και ισως να δειτε και αλλα που υπαρχουν ποιο χοτ οπως ειπε ο βαγγελης που ισως μπουν....


καλες μαχες στις δυο φυλες

τι εχουν τα μυνηματα ? ολοι οι αρχηγοι φυλων κ οι ηγεσιες ρωτανε δεξια κ αριστερα

Δεν νομιζω να υπαρχει μυνημα που να λεμε οτι θα την φερουμε σε καποιον ισα ισα που υποστηριζαμε τη Σ.Ε μεχρι τη ληξης της

Αλλο τωρα αν φυλαγαμε τα ρουχα μας για να εχουμε τα μισα

Αντε παμε να παιξουμε δεν χρειαζεται καθε πολεμο να τον κανουμε ζητημα τιμης

Ουτως η' αλλως καποια στιγμη θα χτυπιομασταν αλλιως θα πεθαιναμε απο τη βαρεμαρα

:axe:
 

DeletedUser28220

οχι δεν το ξερω...αυτο που ξερω ειναι οτι σου αρεσει να τρολαρις και να φαινεσαι εξυπνος σε καθε ποστ αλλα καταφερνεις το εντελως αντιθετο :oops:

μπλα μπλα και τηγανιτα τιποτα.. δηλαδη ουσια 0 οποτε αστο αλλαξε αθλημα.! :noob:


Ζεις σε αλλο κοσμο προφανως....

- - - Eνημερώθηκε - - -

τι εχουν τα μυνηματα ? ολοι οι αρχηγοι φυλων κ οι ηγεσιες ρωτανε δεξια κ αριστερα

Δεν νομιζω να υπαρχει μυνημα που να λεμε οτι θα την φερουμε σε καποιον ισα ισα που υποστηριζαμε τη Σ.Ε μεχρι τη ληξης της

Αλλο τωρα αν φυλαγαμε τα ρουχα μας για να εχουμε τα μισα

Αντε παμε να παιξουμε δεν χρειαζεται καθε πολεμο να τον κανουμε ζητημα τιμης

Ουτως η' αλλως καποια στιγμη θα χτυπιομασταν αλλιως θα πεθαιναμε απο τη βαρεμαρα

:axe:



και σου ξαναλεω στα περισσοτερα συμφωνω απολυτα μαζι σου και μιλας πολυ λογικα αλλα ισως καποια πραγματα να σου ξεφευγουν.Τωρα το καλυτερο ειναι να αφησουμε το εξτερναλ και να δουμε ιν γκαμε τις δυο φυλες
 

DeletedUser32150

αυτο που ξερω ειναι οτι σου αρεσει να τρολαρις
Το πρωτο σωστο που εχεις πει ;)
Το οτι ολοι τσιμπατε και πεφτετε στην παγιδα με το τυρακι εχει πολλη πλακα και δν μπορω να αντισταθω :p
 

DeletedUser28220

παλι fail.δεν τρωω το τυρι ;) αλλα anyway ουτε στο τρολ εισαι καλος αλλα εκει που δεν εισαι τιποτα ειναι στις παγιδες :grrr:

ΟΛΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΙΝ ΓΚΕΙΜ

- - - Eνημερώθηκε - - -

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΦΙΛΩΝ.ΕΞΑΛΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ
 

DeletedUser32150

παλι fail.δεν τρωω το τυρι ;
Και ομως μονο και μονο με τις απαντησεις δειχνεις το αντιθετο :p

ΟΛΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΙΝ ΓΚΕΙΜ
ποσο κανα μηνα ακομα?
ερχεται καλοκαιρακι ποιος χεστηκε για το game ηδη παρατησα τον 29 για premium(6000+ premium απο πορους πολλη χρημα πεφτει εκει :p)
Τον 28 θα τον κερδισουν οι ''ασπροι'' :)
 

DeletedUser28220

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΠΡΕΜ ΕΒΓΑΛΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ..ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΣΤΟ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΙΟΛΑΣ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΙΟΛΑΣ..ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 7-10 ΚΑΛΕΣ ΦΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΞΥΛΟ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΓΚΕΙΜ..(ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΓΗΚΑ ΛΙΓΟ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ.ΣΟΡΡΥ).ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΓΚΕΙΜ ΣΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΝΙΚΗΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΥΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ....


[aig]προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων του φόρουμ

1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και εγω τωρα καθομαι και απορω. Παιζετε πρωτη φορα φυλετικες? Γιατι τετοιος χαμος για αυτο το θεμα (εσπασε η ΣΕ). Και τι εγινε στην τελικη?ειτε στην μαιμουυνιαα ειτε ντομπρα να εσπαγε η ΣΕ παλι θα γινοτανε θεμα οποτε αφηστε τους προλογους, καταντησατε κουραστικοι.
σταματηστε να σπαμαρετε και επικεντρωθειτε στο παιχνιδι:grrr::grrr:
 
Κορυφή