Aje. F vs Viking F. + TITANS F.

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Πλέον όπως έχουμε καταλάβει έχει ξεκινήσει για τα καλά ένας μεγάλος πόλεμος στον κόσμο 28 θα έχει σίγουρα μεγάλες εντάσεις και πολλά καψίματα. Καλές μάχες να έχουμε και όλα τα αλλά είναι λόγια να αγαπιόμαστε.

Παρακάτω ακολουθούν στατιστικά Είναι η ώρα που ξεκίνησαν να φεύγουν οι πρώτες επιθέσεις.


Πλευρά 1:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking, Vικing, Viκing, TITANS, ΤΙΤΑΝS

Timeframe: 24/04/2014 00:00:00προς26/04/2014 09:26:56

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 6 :D Με το καλημερα ρε παλιοπαιδα. :D

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 49,190
Πλευρά 2: 3,085
Διαφορά: 46,105

chart


Και παρακάτω βλέπουμε τους όγκους των φυλών :

Viking ---> 706

Vικing ---> 439

Viκing ---> 384

Συνολο : 1529 χωρια

TITANS---> 290

ΤΙΤΑΝS---> 239

Συνολο: 529 χωρια.

AJΕ.---> 565

AJE---> 471

AJΕ... ---> 79

Συνολο: 1115 χωριά

Άρα το συμπέρασμα είναι ότι οι Viking είναι μπροστά της Aje κατά 943 χωριά. Όλα αυτά βέβαια είναι θεωρητικά. Καλές μάχες να έχουμε ας νικήσει ο καλύτερος δηλαδή εμείς. :oops:
 

DeletedUser31309

καλα τα λες φιλε Βαγγο...ομως καπου σου διαφευγει κατι το ποσταρα και σε αλλο θεμα θα το αναφερω και εδω να το εμπεδωσουμε καλυτερα :D
οταν σπας μια Σ.Ε. καλο θα ειναι να υπαρχει ενας σχεδιασμος κατακτησης χωριων...δεν μιλαω για 7 χωρια που κατακτησατε αλλα για 50 ισως να ηταν ενα σωστο πλανο για να σπασετε μια Σ.Ε.
ομως για να μην τα πολυλογουμε και τα κουραζουμε σπασατε μια Σ.Ε. για 7 κατακτησεις χωριων??? ΣΟΒΑΡΑ??? :hmmm: μαλλον παιζει πολυ :noob: κατασταση!!!!!!! :D
 

DeletedUser

πφφφ δίκαιο έχεις δεν τους αντέχω άλλο βαράτε ρε τους λέω τίποτα αυτοί φακε στέλνουν δεν παίρνουν από λόγια μάλλον τους πείραξαν τα ληγμένα αναβολικά που τους προμηθεύαμε...
δεν τους μπορώ άλλο όλοι νοοβς είναι.. :doh::grrr::noob:
 

DeletedUser31309

ετσι ακριβως ειναι φιλε μου οταν δεν εχεις αλλη απαντηση να δωσεις...σε καταλαβαινουμε οπως και οι υπολοιποι δικοι σου...
μα 7 κατακτησεις και εσεις ειναι λιγο ξεφτιλα...χαχαχαχαχα
 

DeletedUser

καλα τα λες φιλε Βαγγο...ομως καπου σου διαφευγει κατι το ποσταρα και σε αλλο θεμα θα το αναφερω και εδω να το εμπεδωσουμε καλυτερα :D
οταν σπας μια Σ.Ε. καλο θα ειναι να υπαρχει ενας σχεδιασμος κατακτησης χωριων...δεν μιλαω για 7 χωρια που κατακτησατε αλλα για 50 ισως να ηταν ενα σωστο πλανο για να σπασετε μια Σ.Ε.
ομως για να μην τα πολυλογουμε και τα κουραζουμε σπασατε μια Σ.Ε. για 7 κατακτησεις χωριων??? ΣΟΒΑΡΑ??? :hmmm: μαλλον παιζει πολυ :noob: κατασταση!!!!!!! :D

Καιρός ήταν να σπάσει αυτή η Σ.Ε δεν νομίζεις..; Είχαμε αρχίσει και βαριόμασταν απίστευτα αλλά το ποιος έσπασε την Σ.Ε είναι άλλο θέμα. Πρώτον η Σ.Ε ήταν για 15 μέρες και είχε περάσει πολύ καιρός που δεν ανανεώθηκε ( μπορεί να κάνω και λάθος ) Δεύτερον αποτι ξέρω είχαμε πει ότι δεν θέλουμε να πάρετε βάρβαρα μέσα στην 55 αλλά αποτι βλέπω δεν το τηρήσατε.(περάσατε τα όρια που θέσαμε ) Άρα ποιος έσπασε την Σ.Ε ; Αν και για εμένα δεν έχει και μεγάλη σημασία. Θα έπρεπε να χαίρεστε σας δόθηκε και περισσότερος χρόνος να ετοιμαστείτε. Αν και όλα αυτά είναι ψηλά γράμματα που δεν έχει και μεγάλη σημασία.

Υ.Σ.1 http://prntscr.com/3dk6k4 Κρίμα :rolf:
 

DeletedUser

ετσι ακριβως ειναι φιλε μου οταν δεν εχεις αλλη απαντηση να δωσεις...σε καταλαβαινουμε οπως και οι υπολοιποι δικοι σου...
μα 7 κατακτησεις και εσεις ειναι λιγο ξεφτιλα...χαχαχαχαχα

εχεις δικιο..7 κατακτησεις..ειναι ξεφτιλα..βρε εισαι σιγουρος εγινε πλανο;;μηπως μεσα στις φεικ παρθηκαν και 7 χωρια;;και οταν και αν γινει το κανονικα πλανο θα παρθουν τα πενταπλασια;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

5Χ7=35....οκ μπορω να πω αυτο κατι λεει...ομως για σπασιμο Σ.Ε. και να παρετε 7 χωρια ενω θα μπορουσατε 50 το λιγοτερο λεει πολλα φιλε ρεντ...μαλλον δεν τα σκεφτηκατε καλα!!!
 

DeletedUser

εε απο καπου πρεπει να αρχισουμε και εμεις δν συμφωνεις; φασουλι το φασουλι δν λενε;;
οσο για το αν το σκεφτηκαμε καλα ή οχι αυτο μαλλον το ξερει καλυτερα η ηγεσια και οχι εμεις..οποτε ας μην προτρεχουμε
 

DeletedUser28220

βιαζεστε παιδακια βιαζεστε πολυ.η αληθεια ειναι πως ειναι πολυ νωρις ακομα για στατιστικα παντος αυτο που εχω να προσθεσω ειναι το οτι εμαθα οτι οι βικινγκς μας δινουν το πολυ 1-2 μηνες...ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.οσο εχει να κανει με τον πολεμο ας νικησει ο καλυτερος οποιος και να ειναι αυτος.οταν βγουν τα πρωτα πλανα ας ξαναμπουν στατιστικα...
 

DeletedUser

Ξεκαθαρισμα των γεγονότων

Καλησπερα και απο εμενα.

Για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα οσο αφορα τους ΒΙΚΙΝΓΚΣ:

Τι είχε συμφωνηθει;

Η ΣΕ ειχε ζητηθει απο aje και συμφωνησαμε να γινει εως 6 Μαιου. Οι επιλογες μετα που μας προτειναν ηταν 2: ή να κανουμε μετα συμμαχια εναντιων των ERGA ( οπου τους κατηγορησαν οτι φυτευουν παντου φυλες και οτι παιζουν χωρις αντιπαλο απλα στρατολογωντας και κανιβαλιζοντας, οτι τα εχουν κανει πλακακια με τους BLUE και εχουν ενα εικονικο πολεμο μεταξυ τους και αλλα τετοια διασκεδαστικα..) ή να περαστουμε εν συνεχεία κόκκινοι.

Μαλιστα κατα λεξη τα λογια του Immortals ηταν οτι "σε καθε περιπτωση θα δωσουμε και μια βδομαδα μετα το τελος της ΣΕ προετοιμασιας των 2 φυλων μετα το τελος της καθως δεν εχουμε θεμα μαζι σας να περαστουμε κοκκινοι απλα ετσι ειναι το παιχνιδι" κτλ κτλ. Δεκτα ολα οκ .

Τι εγινε τελικα;

Η ΣΕ εσπασε κατευθειαν με επιθεση και ετοιμο πλανο. Δεν μπηκαν στον κοπο να στειλουν μηνυμα να κρατησουν τα προσχηματα. Το γεγονος αυτο, οπως και καποιους αγραφους νομους των φυλετικων σχετικα με τις ΣΕ το αφηνω στην κριση του καθενος, δεν εχω να το σχολιασω.


Αυτο που εχω να σχολιασω ομως ειναι οτι ενω θα μπορουσαν να περιμενουν μεχρι την ληξη της ΣΕ και να παιξουμε ενα καθαρο παιχνιδι. Επελεξαν να παιξουν "βρωμικα" ρισκαροντας ετσι και την ιδια αξιοπιστια της φυλης τους.

Αληθεια τι ειναι προτιμοτερο; να τηρεις τον λογο σου και ας χασεις; Η να μην τηρεις το λογο σου να προδιδεις την συμφωνια που εκανες και μετα να ρισκαρεις να χασεις;

Στην πρωτη περιπτωση πεφτεις μαχομενος. Στη δευτερη περιπτωση υπαρχει μια λαικη παροιμια που θα την ξερετε ολοι....και δαρμενος και απατημένος.


Συνοψιζοντας: Σαν βικινγκς προτιμουμε ενα καθαρο παιχνιδι απο ενα βρωμικο παιχνιδι. Χασουμε κερδισουμε οτι ειπαμε το τηρησαμε μεχρι τελους κατα λεξη και κατα γραμμα. Δυστυχως περιμενα το ιδιο και απο τους Aje.
Δεν πειραζει. Καλες μαχες να έχουμε και καλη διασκεδαση σε όλους
 

DeletedUser28220

η προπαγανδα καλα κρατει...και αυτο ειναι μεσα στο παιχνιδι δεν λεω..!αυτα που ειπες δεν θα τα σχολιασω για πολλους λογους παρα πολυ προπαγανδα και ουσια τιποτα....


ομως θα ηθελα να μου πεις στα αληθεια πιστευετε οτι αυτα τα 7 χωρια παρθηκαν απο πλανο?
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Υπάρχει ένα πρόγραμμα που ηχογραφεί τις κλήσεις στο σκάιπ...
 

DeletedUser28220

πρωτο σου ποστ βλεπω.μου αρεσει ιδιαιτερα πολυ αυτο :)

επισης ενημερωτικα αυτο ειναι παρανομο απο τον νομο οποτε βλεπω και μυνησεις ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ καλοριζικες




τα ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΦΕΥΓΟΥΝ
 

DeletedUser

Καλησπερα και απο εμενα.

Για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα οσο αφορα τους ΒΙΚΙΝΓΚΣ:

Τι είχε συμφωνηθει;

Η ΣΕ ειχε ζητηθει απο aje και συμφωνησαμε να γινει εως 6 Μαιου. Οι επιλογες μετα που μας προτειναν ηταν 2: ή να κανουμε μετα συμμαχια εναντιων των ERGA ( οπου τους κατηγορησαν οτι φυτευουν παντου φυλες και οτι παιζουν χωρις αντιπαλο απλα στρατολογωντας και κανιβαλιζοντας, οτι τα εχουν κανει πλακακια με τους BLUE και εχουν ενα εικονικο πολεμο μεταξυ τους και αλλα τετοια διασκεδαστικα..) ή να περαστουμε εν συνεχεία κόκκινοι.

Μαλιστα κατα λεξη τα λογια του Immortals ηταν οτι "σε καθε περιπτωση θα δωσουμε και μια βδομαδα μετα το τελος της ΣΕ προετοιμασιας των 2 φυλων μετα το τελος της καθως δεν εχουμε θεμα μαζι σας να περαστουμε κοκκινοι απλα ετσι ειναι το παιχνιδι" κτλ κτλ. Δεκτα ολα οκ .

Τι εγινε τελικα;

Η ΣΕ εσπασε κατευθειαν με επιθεση και ετοιμο πλανο. Δεν μπηκαν στον κοπο να στειλουν μηνυμα να κρατησουν τα προσχηματα. Το γεγονος αυτο, οπως και καποιους αγραφους νομους των φυλετικων σχετικα με τις ΣΕ το αφηνω στην κριση του καθενος, δεν εχω να το σχολιασω.


Αυτο που εχω να σχολιασω ομως ειναι οτι ενω θα μπορουσαν να περιμενουν μεχρι την ληξη της ΣΕ και να παιξουμε ενα καθαρο παιχνιδι. Επελεξαν να παιξουν "βρωμικα" ρισκαροντας ετσι και την ιδια αξιοπιστια της φυλης τους.

Αληθεια τι ειναι προτιμοτερο; να τηρεις τον λογο σου και ας χασεις; Η να μην τηρεις το λογο σου να προδιδεις την συμφωνια που εκανες και μετα να ρισκαρεις να χασεις;

Στην πρωτη περιπτωση πεφτεις μαχομενος. Στη δευτερη περιπτωση υπαρχει μια λαικη παροιμια που θα την ξερετε ολοι....και δαρμενος και απατημένος.


Συνοψιζοντας: Σαν βικινγκς προτιμουμε ενα καθαρο παιχνιδι απο ενα βρωμικο παιχνιδι. Χασουμε κερδισουμε οτι ειπαμε το τηρησαμε μεχρι τελους κατα λεξη και κατα γραμμα. Δυστυχως περιμενα το ιδιο και απο τους Aje.
Δεν πειραζει. Καλες μαχες να έχουμε και καλη διασκεδαση σε όλους


Υπάρχει ένα πρόγραμμα που ηχογραφεί τις κλήσεις στο σκάιπ...

Eπειδη ειστε και πολλοι μπορει να μην σας φτασει οποτε

με

ρεγουλα γιατι αν τελειωσει θα σκουπιζεστε με εφημεριδες....


38.jpg




Υ.Γ Παρακαλειται η λαοθαλασσα των φυλων βικινγκ,να μας ενημερωσει ποιος ειναι ο εκπροσωπος τυπου της φυλης για να μας ενημερωνει.

Υ.Γ2. Θειε ετοιμασου ερχεται η σειρα σου(ξερεις εσυ....)
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
πρωτο σου ποστ βλεπω.μου αρεσει ιδιαιτερα πολυ αυτο :)

επισης ενημερωτικα αυτο ειναι παρανομο απο τον νομο οποτε βλεπω και μυνησεις ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ καλοριζικες




τα ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΦΕΥΓΟΥΝ
Eγω λέω ότι υπάρχει ένα πρόγραμμα,όπως και ποπλλά άλλα τέτοιου είδους..Όποιος θέλει μπορεί να ασκείσει το νόμιμο δικαίωμα του να μου κλ@σει τα @ρχιδι@!!!


[aig]+10 πόντοι για προκλητικό Περιεχόμενο

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28220

καλη μου καλογρια μιας και εισαι καλογρια δεν μπορεις να μιλας ετσι προσεχε γιατι βλεπω να σε διωχνουν απο καλογρια και οι δουλειες εχουν στενεψει πολυ σε βλεπω να κανεις το ακριβως αντιθετο επαγγελμα. :grrr:


επισης καλη μου καλογρια δεν ειναι δυνατον να εχεις παπακια γιατι πολυ απλα οι κανονικες καλογριες δεν ασχολονται με τα μορια τους...εκτος και αν προετοιμαζεσε για την καινουργια σου δουλεια :oops:



και τελος θελω να σου πω οτι μιας και ειναι νομιμο δικαιωμα οπως ειπες ετοιμασου γιατι ΕΡΧΕΤΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20789

Καλησπερα και απο εμενα.

Για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα οσο αφορα τους ΒΙΚΙΝΓΚΣ:

Τι είχε συμφωνηθει;

Η ΣΕ ειχε ζητηθει απο aje και συμφωνησαμε να γινει εως 6 Μαιου. Οι επιλογες μετα που μας προτειναν ηταν 2: ή να κανουμε μετα συμμαχια εναντιων των ERGA ( οπου τους κατηγορησαν οτι φυτευουν παντου φυλες και οτι παιζουν χωρις αντιπαλο απλα στρατολογωντας και κανιβαλιζοντας, οτι τα εχουν κανει πλακακια με τους BLUE και εχουν ενα εικονικο πολεμο μεταξυ τους και αλλα τετοια διασκεδαστικα..) ή να περαστουμε εν συνεχεία κόκκινοι.

Μαλιστα κατα λεξη τα λογια του Immortals ηταν οτι "σε καθε περιπτωση θα δωσουμε και μια βδομαδα μετα το τελος της ΣΕ προετοιμασιας των 2 φυλων μετα το τελος της καθως δεν εχουμε θεμα μαζι σας να περαστουμε κοκκινοι απλα ετσι ειναι το παιχνιδι" κτλ κτλ. Δεκτα ολα οκ .

Τι εγινε τελικα;

Η ΣΕ εσπασε κατευθειαν με επιθεση και ετοιμο πλανο. Δεν μπηκαν στον κοπο να στειλουν μηνυμα να κρατησουν τα προσχηματα. Το γεγονος αυτο, οπως και καποιους αγραφους νομους των φυλετικων σχετικα με τις ΣΕ το αφηνω στην κριση του καθενος, δεν εχω να το σχολιασω.


Αυτο που εχω να σχολιασω ομως ειναι οτι ενω θα μπορουσαν να περιμενουν μεχρι την ληξη της ΣΕ και να παιξουμε ενα καθαρο παιχνιδι. Επελεξαν να παιξουν "βρωμικα" ρισκαροντας ετσι και την ιδια αξιοπιστια της φυλης τους.

Αληθεια τι ειναι προτιμοτερο; να τηρεις τον λογο σου και ας χασεις; Η να μην τηρεις το λογο σου να προδιδεις την συμφωνια που εκανες και μετα να ρισκαρεις να χασεις;

Στην πρωτη περιπτωση πεφτεις μαχομενος. Στη δευτερη περιπτωση υπαρχει μια λαικη παροιμια που θα την ξερετε ολοι....και δαρμενος και απατημένος.


Συνοψιζοντας: Σαν βικινγκς προτιμουμε ενα καθαρο παιχνιδι απο ενα βρωμικο παιχνιδι. Χασουμε κερδισουμε οτι ειπαμε το τηρησαμε μεχρι τελους κατα λεξη και κατα γραμμα. Δυστυχως περιμενα το ιδιο και απο τους Aje.
Δεν πειραζει. Καλες μαχες να έχουμε και καλη διασκεδαση σε όλους


Πολλα ειχαν συμφωνηθει και δεν τηρηθηκαν απο τη μερια σας οποτε ασε λιγο και ξαναπατα!!Αν περιμενες οτι απλα θα καθομασταν να σας βλεπουμε να παραβιαζετε τους ορους της ΣΕ επειδη δεν μπορειτε να μαζεψετε τους παικτες σας εισαι γελασμενος.

Αν επισης περιμενες οτι θα αρχιζαμε τη γκρινια γιατι κανατε το ενα και γιατι κανατε το αλλο και αλλα λογια να αγαπιομαστε παλι εισαι γελασμενος.

Οταν λεμε κατι λεμε κατι.Οταν βαζουμε ενα συνορο βαζουμε ενα συνορο.

Αλλα οπως λεει κ ο λαος οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος(στην προκειμενη φεικ).
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Eπειδη ειστε και πολλοι μπορει να μην σας φτασει οποτε

με

ρεγουλα γιατι αν τελειωσει θα σκουπιζεστε με εφημεριδες....


38.jpg

Τα paper νομίζω ότι τα χρειάζεστε εσείς γιατί μόλις είδατε πως αδειάσαμε τους RIP(έστω και αν δεν ήταν καποια σοβαρή φυλή όπως έχει υποθεί τόσες και τόσες φορές απο σας σε άλλα ποστ σας) και ενώ ετοιμαζόσασταν για πόλεμο ,ζητήσατε ή μάλλον για να ακριβολογώ,ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑΤΕ για ανανεωση της ΣΕ...
 

DeletedUser28220

Τα paper νομίζω ότι τα χρειάζεστε εσείς γιατί μόλις είδατε πως αδειάσαμε τους RIP(έστω και αν δεν ήταν καποια σοβαρή φυλή όπως έχει υποθεί τόσες και τόσες φορές απο σας σε άλλα ποστ σας) και ενώ ετοιμαζόσασταν για πόλεμο ,ζητήσατε ή μάλλον για να ακριβολογώ,ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑΤΕ για ανανεωση της ΣΕ...



θες να κανεις προπαγανδα αλλα δυστηχως δεν τα καταφερνεις...θες δουλεια ακομα καλη μου.παρακαλεσατε λεει χαχαχαχα για πες μου το σκεφτηκες πολυ πριν το πεις?? :clap: κα επισης να σου πω οτι πριν ελαχιστες μερες τελειωσατε με τους ριπ(αν και υπαρχουν ακομα χωρια) οποτε εισαι εκτος τοπικ...μεινε στον κοσμο σου
 
Κορυφή