stats μισου κ28 vs FR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3040
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29156

εσενα κλικς δε σου αρεσει ο τροπος που παιζει ο κοσπαρτα ε ?
μπορεις να μου πεις ποια χρονια κατεκτησες χωριο τελευταια φορα ?

μη μου πεις για αλλους λογαριασμους που μπορει να εισαι co-αγροτης ...... πες μας για τον δικο σου λογαριασμο
 

DeletedUser

Εσενα φιλε πρωταθλητής σου αρεσει ο τροπος που παιζει ο κοσπαρτα ή το λες για να μην χασεις τον χτιστη απο πελατη?
 

DeletedUser29156

tzani ειναι ξεκαθαρο οτι εχεις κολημα με τον συγκεκριμενο, τον οποιο γνωρισα στον κ28 και δε μπορω να πω οτι γιναμε και κοληταρια. Βλεπω εναν παιχτη που εχει παρει 4 χωρια απο εχθρους (φανταζομαι καταλαβενετε οτι και τα 3 βαρβαρικα ηταν επισης παιχτων αλλα δε το εψαξα παραπανω να δω ποιοι τα ειχαν ) και μαλιστα με απωλιες που να δικαιολογουν τις κατακτησεις αυτες. Δλδ , οπως ξερεις πολυ καλα , καλως ή κακως με τις γνωρημιες του στη φυλη , θα μπορουσε ρε παιδι μου να ειχε ζητησει και 1 2 εκαθαριστικες μπροστα και να νομπλαρει χωρις απωλιες.
Οποτε απ οσα βλεπω στον κ28 δεν εχω δει κατι ασχημο και κατακρητεο στο παιχνιδι του. Αν θελεις να τον κοροιδεψεις επειδη συνηθως μετα τη κατακτηση το κατακτα αλλες 3 4 φορες το χωριο , αυτο μπορει να γινει για παρα πολλους λογους και εχει συμβει σε ολους.

Στο παιχνιδι σαφως και υπαρχουν αντιπαθειες και αντιπαραθεσεις και εχω παρει μερος χιλιαδες φορες, απλα στον κ28 δεν δικαιολογειται η κριτικη σου και στο ειπα και τις προαλλες που αυτα για τα οποια τον κατηγορουσες τα εκαναν στον κ26 αυτοι που παραδεχεσαι ως παιχτες
 

DeletedUser3040

εγω παλι λεω αφου φτασαμε στο σημειο ολοι να πεσουν πανω στο πτωμα των friends, να κοπει η πλακιτσα στο εξωτερικο κατα του αρχηγου τους , και να τελειωσει αυτο που πλεον ειναι δεδομενο οτι θα γινει. Αλλωστε το θεμα δεν ειναι τι θα γινει με τους friends πλεον , αλλα τι θα γινει οταν τελειωσει το φαγωμα τους ........
τοτε να δω ποιοι θα κανουν πλακα σε ποιους και ποιοι θα σκοτωθουν μεταξυ τους .......

οι jks ακι οι friends εδιναν σε ολους κατι να ασχολουντε ....... Τωρα που οι μεν εγιναν SOS και οι αλλοι θα μας αποχερετησουν .... Τι θα γινει ????????

Οποτε αφηστε τον Χουζουρη στην ηρεμια του, αυτος σε λιγο δε θα εχει αγχη και σκοτουρες για τον κ28 ..... θα ειναι στην απ εξω και θα γελαει μαζι μας που θα πλακωνομαστε στο εξωτερικο για το ποιος χαλασε τη ΣΕ και τη συμμαχια .........

αγορι στην απεψω δεν θα ειμαι καθολου...το εταξα σε καποιους αλλοστε..τωρα οσον αφορα το τι θα γινει μετα....αυτοι που οπως εγραφε και μια ψυχη στο φορουμ τους παμε να τους φαμε για να δυναμωσουμε να χτυπησουμε ιταφ(τρομαρα σου και εσενα) θα πεσουν στον ιδιο τον λακο που εσκαψαν για εμας....μας περασαν για τυρακι αλλα επεσαν στην φακα...
 

DeletedUser

Εσενα φιλε πρωταθλητής σου αρεσει ο τροπος που παιζει ο κοσπαρτα ή το λες για να μην χασεις τον χτιστη απο πελατη?

οι νουμπαδες τα βρισκουν μεταξυ τους ρε, γιαυτο


εσενα κλικς δε σου αρεσει ο τροπος που παιζει ο κοσπαρτα ε ?
μπορεις να μου πεις ποια χρονια κατεκτησες χωριο τελευταια φορα ?

μη μου πεις για αλλους λογαριασμους που μπορει να εισαι co-αγροτης ...... πες μας για τον δικο σου λογαριασμο


σορρυ φιλε μου ειμαι τοσο νουμπας που εχω να παρω χρονιαααααα χωριο... δεν ξερω βασικα πως παιρνεις
χωριο, στελω 4 επιθεσης με τσεκουρια αλλα δεν το παιρνω σε ξερω τι παιζει εσυ ο προ να μου πεις σε παρακαλω...


ΑΑΑΑ και για να μην ξεχνιομαστε, πουτσα εφαγες στον 25? κατι τετοια ακουσα δεν ξερω εγω ομως...

Καλυτερες απο τις δικες σου:oops:
εσυ γιατι μιλας ρε ακυρε που σε slow κοσμο δεν εχεις ιδεα?

ασε τα ουπς και της @@ και παιξε να σε δουμε... ακυρε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εσυ γιατι μιλας ρε ακυρε που σε slow κοσμο δεν εχεις ιδεα?

ασε τα ουπς και της @@ και παιξε να σε δουμε... ακυρε


εχεις παιξει ποτε με δικο σου λογαριασμο απο την αρχη ενος κοσμου;
μεχρι τωρα στον 28 εχεις αλλαξει ηδη 2 ακκ.
στις υπογραφες που εχεις στα ακκ σου εχεις λογκαρει 2 μηνες και θεωρεις δικα σου τα ακκ
απλα τραγικος
 

DeletedUser

εχεις παιξει ποτε με δικο σου λογαριασμο απο την αρχη ενος κοσμου;
μεχρι τωρα στον 28 εχεις αλλαξει ηδη 2 ακκ.
στις υπογραφες που εχεις στα ακκ σου εχεις λογκαρει 2 μηνες και θεωρεις δικα σου τα ακκ
απλα τραγικος

θελω να μου βρεις σε ποια ακκ εχω λογκαρει 2 μηνες.. εχτος απο το βασιλης που ειναι
σε εξελιξη ο κοσμος... αρλουμπες και μπλα μπλα μπλα.


αν θελω θα αλλαξω και 50 ακκ στον 28, το προβλημα σου?


+οτι σε ειδα προχθες στον 26, . . . . κανεις να νιωσεις λιγο cxc χαχαχ γατακι
 

DeletedUser31147

.κλικς. @

Εμενα μου είναι αδιάφορο ποσο ξέρεις να παίζεις και ποτε πήρες τελευταία φορα χωριο . Βλέποντας όμως ότι είσαι επαγγελματίας co ..ξέρουν αυτοί που σε βάζουν στον λογαριασμό τους τι ρισκάρουν με τις καταχρήσεις pay safe που κανεις ?
 

DeletedUser

tzani ειναι ξεκαθαρο οτι εχεις κολημα με τον συγκεκριμενο, τον οποιο γνωρισα στον κ28 και δε μπορω να πω οτι γιναμε και κοληταρια. Βλεπω εναν παιχτη που εχει παρει 4 χωρια απο εχθρους (φανταζομαι καταλαβενετε οτι και τα 3 βαρβαρικα ηταν επισης παιχτων αλλα δε το εψαξα παραπανω να δω ποιοι τα ειχαν ) και μαλιστα με απωλιες που να δικαιολογουν τις κατακτησεις αυτες. Δλδ , οπως ξερεις πολυ καλα , καλως ή κακως με τις γνωρημιες του στη φυλη , θα μπορουσε ρε παιδι μου να ειχε ζητησει και 1 2 εκαθαριστικες μπροστα και να νομπλαρει χωρις απωλιες.
Οποτε απ οσα βλεπω στον κ28 δεν εχω δει κατι ασχημο και κατακρητεο στο παιχνιδι του. Αν θελεις να τον κοροιδεψεις επειδη συνηθως μετα τη κατακτηση το κατακτα αλλες 3 4 φορες το χωριο , αυτο μπορει να γινει για παρα πολλους λογους και εχει συμβει σε ολους.

Στο παιχνιδι σαφως και υπαρχουν αντιπαθειες και αντιπαραθεσεις και εχω παρει μερος χιλιαδες φορες, απλα στον κ28 δεν δικαιολογειται η κριτικη σου και στο ειπα και τις προαλλες που αυτα για τα οποια τον κατηγορουσες τα εκαναν στον κ26 αυτοι που παραδεχεσαι ως παιχτες
Καλημερα ,το οτι αυτη την στιγμη η FR χτυπιεται απο πολλες φυλες δεν σημαινει οτι καποιοι εγιναν ξαφνικα προ .Η πραγματικοτητα δεν ειναι οπως τα λες ,δεν θα κανουμε με τον ζορι προ τον γιδοβοσκο επειδη ετυχε να ειναι σε ενα χαρτη που το τελευταιο κοκκινο απεχει μερες.
Αναλυτικα:
1)4 χωρια απο εχθρους τα οποια ηταν τα μονο κοκκινα που υπηρχαν σε αποσταση μεγαλη δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο.
2)4 χωρια απο εχθρους που ειχαν ενα χωριο ενω αυτος ειχε 5 δεν ειναι αθλος αλλα κλεψιμο εκκλησιας.
3)Απωλιες σε κοσμο με ηθικο δεν ειναι ικανη συνθηκη να μου αποδειξη οτι καποιος δεν ειναι ασχετος νουμπας χτιστης γιδοβαρβαροφαγος κανιβαλιστης.
4)Τι εκκαθαριστηκες να ζητησει ?αφου εχει μπαζωσει τα παντα και ειναι το ν2 στην φυλη αυτος επρεπε να δινει εκκαθαριστηκες και αν δωσει πες να ασφαλισω ολους τους φουρνους που υπαρχουν γιατι θα γκρεμιστουν.
5)Ναι οταν στον κ28 δεν ξερεις να στελνεις αριστους και διπλοτριπολονομπλαρεσε εισαι για κραξιμο στο εξωτερικο

Ανοικτο στοιχημα οτι ωσονουπω δεν θα λετε ουτε καλημερα και θα ετοιμαζεις σουβλες

Μην την πεφτεται στον κιλκις ορθα μιλησε το παιδι τα στατιστικα του αρμεχτη ειναι για γελια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3040

μιας και ολο αυτο φτανει στο τελος του ας δουμε τι εγινε στην 44...και τι ρολο επαιξε η πανεξυπνη ιδεα της SOS να μας χτυπησει...πριν το χτυπημα η SOS ειχε τον κυριο πυρηνα της μακρια απο την BLOU..μαζεψε την jks δινοντας καποια χωρια δωρο στην BLOU αφου δεν πηγαν ολοι SOS..μετα...σκεφτηκε να χτυπησει εμας.....για να δουμε τι εκανε

Πλευρά 1:
Φυλές: FR, FR.., FR.
Πλευρά 2:
Φυλές: S.O.S., S.Ο.S., S O.S., S.O.S, s o s, S.OS

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3
Πλευρά 2: 23
Διαφορά: 20

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 12,242
Πλευρά 2: 90,627
Διαφορά: 78,385

chart



δεν σκεφτηκε οπως οτι η BLOU δεν θα καθοταν να κοιταει αφου μοιρησε αιμα....και εκει που οι πυρηνες των δυο "φιλων" φυλων ηταν μακρια τωρα.....εγιναν γειτονες!

Πλευρά 1:
Φυλές: FR, FR.., FR.
Πλευρά 2:
Φυλές: BLUE, GREEN, BLACK, WHITE, RED

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 32
Πλευρά 2: 104
Διαφορά: 72

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 25
Διαφορά: 25

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 67,243
Πλευρά 2: 284,770
Διαφορά: 217,527

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 99,647
Διαφορά: 99,647

chart


και φυσικα η Viking που απο χτες τρεχει πλανο της σε εμας περνει οτι προλαβει αλλα μπαινει κ44...εκει που μεχρι τωρα χαρη σε εμας εμενε εξω...

Πλευρά 1:
Φυλές: FR, FR.., FR.
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking, Viκing, Vικing

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 5

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 9,085
Πλευρά 2: 35,831
Διαφορά: 26,746

chart


αποτελεσμα....εκει που η SOS ειχε σχετικα καθαρο πυρηνα απο μονη της εφερε τον μισο χαρτη διπλα της!!ενα μεγαλο μπραβο για την πανεξυπνη κινηση στην ηγεσια της:hmmm:
 

DeletedUser

κατ αρχην , ετσι θα μιλας στο σταβλο που εχεις για σπιτι ......

κατα δευτερον , ο οποιοσδηποτε 4ος 8ος co-player , ειναι μια τριχα απο τα @@ του οποιουδηποτε player. επειδη λοιπον εσυ μονος σου σε δικο σου λογαριασμο εχεις παρεις χωριο απο το 2011 !!!!! και ενω εκανες εγραφη σε ολους τους κοσμους , βουλωσε το ηλιθιο στομα σου και τραβα να κανεις τον αγροτη σε οποιο λογαριασμο χριεαζεται αγροτες για τη βαρδυα 01:00 με 07:00 το πρωι.
Οταν ξαναγινεις player και ο Θεος σε αξιωσει να κατακτησεις χωριο , τοτε ελα να μας διασκεδασεις και παλι.

Στον κ25 εφαγα 355 πυξιδες , οπως και σε ενα σορο αλλους κοσμους και γουσταρω απιστευτα να πυξιδιαζομαι........ μονο που εγω εχω παρει χωριο και τον μαρτιο ου 2014 .......... και επαιζα παραλληλα απο τον κ20 μεχρι και τον κ28 ..... μονος μου χωρις co-αγροτες σαν και εσενα ...... σε ολους τους κοσμους παραλληλα και σε ολους τους κοσμους εφτασα μεχρι το τελος τους .... αλλες φορες νικητης και τις πιο πολλες χαμενος.

Εσυ που απλα εισαι ενας ανυπαρκτος , που παρακαλας ολους τους λογαριασμους να σου δινουν μια ωρα sitting , δεν εχεις το αναστημα καν να μου απευθυνεσαι ...... ειναι τοσο απλο και κατανοητο γα οποιον δεν μεγαλωνει σε σταβλο οπως εσυ και δεν τρωει σανο ........
Αντε πηγενε και προσεχε μη γεμησεις τη πλατεια καβαλινες παλι και σε μαζεψουν.....
Θα σε χρειαστουμε τα Χριστουγενα για φβτογραφιες , οποτε μη χαθεις τελειως

μπλα μπλα μπλα για το τιποτα. Βεβαια οποιος παιζει co δεν ξερει να παιζει
συμφωνω μαζι σου τι να λεμε τωρα. Ο μισος σερβερ ειναι νουμπαδες, και παλι
συμφωνω μαζι σου. Οτι θες λες, οτι σου συμφερει λες, οτι γουσταρεις λες.

Για τον αλλον δεν αξιζει ΚΑΑΑΝ να σχολιασω τι λεει, μιας και εχει μια Α ....
και δεν κανει




.κλικς. @

Εμενα μου είναι αδιάφορο ποσο ξέρεις να παίζεις και ποτε πήρες τελευταία φορα χωριο . Βλέποντας όμως ότι είσαι επαγγελματίας co ..ξέρουν αυτοί που σε βάζουν στον λογαριασμό τους τι ρισκάρουν με τις καταχρήσεις pay safe που κανεις ?

+οτι δεν ηξερα οτι οι πυξυδιαρηδες, βγαζουν και στομα :oops:
 

DeletedUser29156

μαλον στο σταβλο δεν εχει καλο φωτισμο ........
Το τι ξερει να κανει ο καθενας ειναι δικη του δουλια, και δεν ανεφερα πουθενα οτι δεν ξερει καποιος να παιζει.......

Ομως οταν καποιος ειναι co - player και μαλιστα μονιμως , σημαινει παρα πολλα πραγματα τα οποια δεν αμφησβητουντε......

1. δεν αποφασιζει στο 100% του λογαριασμου
2. ως account ,εχει πλεονεκτημα εναντι των αλλων καθως ειναι 24ωρες online ή τουλαχιστον μπορει να ειναι χωρις τη φυσιολογικη φθορα απο τη κουραση
3. αυτη καθεαυτη η κουραση , σωματικη και ψυχολογικη , που ενας solo λογαριασμος εχει κατα τη διαρκεια ενος κοσμου ιδιως οταν το πας μεχρι τελους (κ20 μεχρι κ25 που εχουν κλεισει ημουν απο την αρχη μεχρι το τελος μεσα .....)
4. ο solo λογαριασμος ειναι αναγνωρισιμος και φερει σε καθε κοσμο ολο το ιστορικο του , που μπορει να περιλαμβανει απο απλους τσακωμους , μεχρι τρομερες αντιπαθειες που να τον καθιστουν στοχο απο τις πρωτες μερες του κοσμου

αυτα μου ερχοντε τωρα στο μυαλο και ειναι αρκετα , για να καταδειξουν οτι κανενας co-player δεν εχει το δικαιωμα να χαρακτηριζει παιχτες που παιζουν μονοι τους τους λογαριασμους τους και εχουν να επιδειξουν αρκετες καλες πορειες.
Παρτο αποφαση, εχεις διαλεξει να εισαι co-player, αυτο σου στερει το δικαιωμα του να σχολιαζεις τον οποιοδηποτε παιχτη.

Οσο για το παιχτικο επιπεδο, μπορει να εισαι ο καλυτερος στο πλανητη στο farming ή να εχεις ορεξη να βαζεις 2000 fakes τη μερα ή να διαβαζεις το χαρτι ή να εισαι η ψυχη του σταβλου .......
Μονο που εμεις πρπει να τα κανουμε ολα μονοι μας , αν θυμασαι απο το 2011 ......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

μαλον στο σταβλο δεν εχει καλο φωτισμο ........
Το τι ξερει να κανει ο καθενας ειναι δικη του δουλια, και δεν ανεφερα πουθενα οτι δεν ξερει καποιος να παιζει.......

Ομως οταν καποιος ειναι co - player και μαλιστα μονιμως , σημαινει παρα πολλα πραγματα τα οποια δεν αμφησβητουντε......

1. δεν αποφασιζει στο 100% του λογαριασμου
2. εχει πλεονεκτημα εναντι των αλλων καθως ειναι 24ωρες online ή τουλαχιστον μπορει να ειναι χωρις τη φυσιολογικη φθορα απο τη κουραση
3. αυτη καθεαυτη η κουραση , σωματικη και ψυχολογικη , που ενας solo λογαριασμος εχει κατα τη διαρκεια ενος κοσμου ιδιως οταν το πας μεχρι τελους (κ20 μεχρι κ25 που εχουν κλεισει ημουν απο την αρχη μεχρι το τελος μεσα .....)
4. ο solo λογαριασμος ειναι αναγνωρισιμος και φερει σε καθε κοσμο ολο το ιστορικο του , που μπορει να περιλαμβανει απο απλους τσακωμους , μεχρι τρομερες αντιπαθειες που να τον καθιστουν στοχο απο τις πρωτες μερες του κοσμου

αυτα μου ερχοντε τωρα στο μυαλο και ειναι αρκετα , για να καταδειξουν οτι κανενας co-player δεν εχει το δικαιωμα να χαρακτηριζει παιχτες που παιζουν μονοι τους τους λογαριασμους τους και εχουν να επιδειξουν αρκετες καλες πορειες.
Παρτο αποφαση, εχεις διαλεξει να εισαι co-player, αυτο σου στερει το δικαιωμα του να σχολιαζεις τον οποιοδηποτε παιχτη.

Οσο για το παιχτικο επιπεδο, μπορει να εισαι ο καλυτερος στο πλανητη στο farming ή να εχεις ορεξη να βαζεις 2000 fakes τη μερα ή να διαβαζεις το χαρτι ή να εισαι η ψυχη του σταβλου .......
Μονο που εμεις πρπει να τα κανουμε ολα μονοι μας , αν θυμασαι απο το 2011 ......

Οντως ο σταβλος χρειαζεται και αλλες λαμπες, η καμια τρυπα για φως αλλιως δεν βγαινει.

+Οτι αναφερες οτι επειδη ειμαι κοπλαυ, δεν ξερω να παιζω στο προηγουμενο σου ποστ τεσπα.


Καταρχην για αυτο που ειπες για το 100% του λογαριασμου, μπορεις να ρωτησεις σε αυτους που ειμαι
ποιος αποφασηζει και ποιος οχι. Δεν θα σου πω εγω τιποτα αλλο σε αυτο το θεμα.

Στο 2ο δεν καταλαμβαινω τι θες να πεις, και τι σημασεια εχει στην συζητηση μας αυτο ειναι λιγο ακυρο.

3ο. Μπορεις να βαλεις κοπλαυ δεν σου ειπε καποιος να μην βαλεις, αντιθετα ΝΟΜΙΖΩ το ξερεις και εσυ πως
τωρα το 80% τον ακκ ειναι με κοπλαυ και δεν καταλαβω ακομη την σταση σου.

στο 4ο. Παλι ακυρο ειναι αυτο που λες, και δεν εχει θεμα μαζι μου.


Οποτε τα 2 απο τα 4 ειναι λαθος, αλλα σε καποια συμφωνω. Και σε καποια εχεις μεγαλο λαθος.

Τι δεν εχει ενας κοπλαυ? το δικαιωμα να χαρακτηριζει? εισαι σοβαρος? χαχαχαχα υπαρχουν παιχτες
που παιζουν κοπλαυ που δεν τους φτανεις στο μικρο σου δαχτυλακι, ουτε εσυ ουτε εγω ουτε πολοι
απο εδω μεσα, οποτε και αυτο αλλο ακυρο.

Και σου ξανα λεω, ΚΑΝΕΙΣ δεν σου ειπε να παιξεις μονος σου, και κανεις δεν σου ειπε να μην βαλεις
κοπλαυ.
 

DeletedUser31147

.κλικς. @

Οι πυξίδες μου τι δουλειά έχουν με τα κλεμμένα κουπόνια από εσένα ?
Και για να βάζουμε και τα πράγματα στην θέση τους . Δεν το είπα ποτε μου μια και ήξερα ότι θα βγούν διάφοροι έξυπνοι άσχετοι και θα άρχιζαν να λένε για δικαιολογίες .. Σε πλάνο της cxc σε άλλο κόσμο ήσουν co μου . Μπήκες στον λογαριασμό δυο ώρες περίπου πριν σκάσει το πλάνο και έδιωξες μακρυά όλους τους αριστους και τα επιθετικά που βρήκες , σε δυο περιπτώσεις κτύπησες μονος σου δικά μας χωρια και έδιωξες και δυο φανάρια που είχαμε μέσα . Την ίδια ώρα έκλεψες με παραπλανητικά μηνύματα από δυο τουλάχιστον παίχτες τα κουπόνια τους .
Ο Βασίλης που και αυτός ήταν στον ίδιο λογαριασμό και τον επικαλείσαι παραπάνω μπορεί να τα επιβεβαιώσει όλα αυτά , όπως φυσικά και πολλά μηνύματα που έχω ακόμα .
Οποιος λοιπόν σε βάζει στον λογαριασμό του ας σκεφτεί αυτά που γραφει ο πρωταθλητής και ας βγάλει συμπεράσματα για ποιον λόγο δεν ανοίγεις δικούς σου λογαριασμούς αλλα παίζεις σαν co αλλου .
 

DeletedUser29156

2. ο λογαριασμους με τους κο ειναι 24 ωρες online και με αυτο το τροπο εχει πλεονεκτημα εναντι των solo λογαριασμων. οποτε η οποια πορεια ενος τετοιου λογαριασμου δε μπορει να συγκρινεται με τη πορεια ενος solo.
4. δε το καταλαβενεις γτ εχεις επιλεξει να κρυβεσαι πισω απο μη αναγνωρισιμους λογαριασμους......

Εχεις σαφως το δικαιωμα να λες την αποψη σου για ενα σορο θεματα , αλλα σε καμια περιπτωση δεν εχεις το δικαιωμα και το αναστημα να χαρακτηριζεις τον οποιοδηποτε παιχτη παιζει μονος του.
Οσο για το επιπεδο των κο , εχει λιωσει πια η καραμελα ........ αν μπορουσαν να ανταποκριθουν σε ολες τις παραμετρους του παιχνιδιου, σε μαραθωνιο game , τοτε πολυ απλα θα επαιζαν μονοι τους

Δεν μου ειπε κανεις πως δε μπορω να παιξω με κο, ισα ισα που σε καθε κοσμο μου λενε να βαλω κο , ακομη και στον κ28 μπορω τωρα να παρω 6 μεγαλα χωρια και να βαλω κο στον δικο μου λογαριασμο, αλλα ειναι επιλογη μου να μη το κανω και δε νομιζω να το κανω ποτε .... Το θεωρω ανοησια. /Οτι μπορω να κανω μονος μου στο λογαριασμο μου και πολυ πολυ να χασω ...... οκ δε τρεχει τιποτα
 

DeletedUser

Τα γιδοπροβατα θελουν 24 φροντιδα και πρεπει να ειναι μεσα συνεχεια για την ομαλη και αψογη φροντιδα τους. Αυτο δεν σε κανει προ παικτη αλλα συνεπη γιδοβοσκο.

Χτυπιεται η FR και πανω στο πτωμα τα ορνια την ειδαν αετοι,Αλλο το ορνιο αλλο ο αετος
 

DeletedUser

.κλικς. @

Οι πυξίδες μου τι δουλειά έχουν με τα κλεμμένα κουπόνια από εσένα ?
Και για να βάζουμε και τα πράγματα στην θέση τους . Δεν το είπα ποτε μου μια και ήξερα ότι θα βγούν διάφοροι έξυπνοι άσχετοι και θα άρχιζαν να λένε για δικαιολογίες .. Σε πλάνο της cxc σε άλλο κόσμο ήσουν co μου . Μπήκες στον λογαριασμό δυο ώρες περίπου πριν σκάσει το πλάνο και έδιωξες μακρυά όλους τους αριστους και τα επιθετικά που βρήκες , σε δυο περιπτώσεις κτύπησες μονος σου δικά μας χωρια και έδιωξες και δυο φανάρια που είχαμε μέσα . Την ίδια ώρα έκλεψες με παραπλανητικά μηνύματα από δυο τουλάχιστον παίχτες τα κουπόνια τους .
Ο Βασίλης που και αυτός ήταν στον ίδιο λογαριασμό και τον επικαλείσαι παραπάνω μπορεί να τα επιβεβαιώσει όλα αυτά , όπως φυσικά και πολλά μηνύματα που έχω ακόμα .
Οποιος λοιπόν σε βάζει στον λογαριασμό του ας σκεφτεί αυτά που γραφει ο πρωταθλητής και ας βγάλει συμπεράσματα για ποιον λόγο δεν ανοίγεις δικούς σου λογαριασμούς αλλα παίζεις σαν co αλλου .


δεν υπαρχεις, easy σαγαπω easy εισαι ενας!!

οτι θες λεγε, βγαζε σεναρια οσα θες, δεν με νοιαζει απο κανεναν αλλο εχτος απο εμενα
που ξερω τι εκανα και τι κανω... αν ηθελα να κλεψω θα εκλεβα ρε καρανουμπα ψευταρε.

οποτε δεν ξερω τι ******ες λες τωρα, αλλα δεν με νοιαζει κιολας. απλος να μην λες το ονομα μου
πυξυδοφατσα. Εισαι ο ποιο ασχετος που παιζει τωρα tw και μιλας κιολας
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Παιδια μαζευτηκαν οι σχετικοι εδω περα
Ρε κλικς αγορι μου να σε ρωτησω: Απο οτι ειπε ο ιζυ παιζατε coplay στον 26. Την πυξιδα την φαγατε και οι 3 του acc μαζι. Εσυ γιατι εξαιρεισαι απο τον κανονα της πυξιδας;
 

DeletedUser31147

.κλικς. @

ότι είχα να πω εγώ το είπα . Φυσικά και αποδεικνύω ότι λέω σε οποιον ενδιαφέρεται .
Έχω ακόμα και printscreen με την IP σου και ημερομηνίες που αποδεικνύουν ότι και co ήσουν στον λογαριασμό μου και ότι δυο ώρες πριν σκάσει το πλάνο ήσουν εσύ που έδιωξες άμυνες και αριστους να εξασφαλίσεις ότι θα xa8oun τα χωρια , ελπίζοντας ότι θα τα παρατήσω και δεν θα σε πιάσω για την απάτη που είχες κάνει .
Τέλος από εμενα εδώ . Οποιος θέλει μου στέλνει μήνυμα και του δίνω στοιχεια . Οποιος δεν θέλει και συνεχίσει να έχει επαφή μαζί σου καλά να πάθει . Δικό του θέμα από εδώ και πέρα .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή