stats μισου κ28 vs FR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3040
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3040

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: s o s, S O.S., S.O.S, S.O.S., S.OS, BLUE, BLACK, GREEN, RED, WHITE, Viking, Viκing, Vικing
Πλευρά 2:
Φυλές: FR, FR., FR..

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 88
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 80

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 11
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 11

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 264,711
Πλευρά 2: 16,582
Διαφορά: 248,129

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 42,053
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 42,053

chart


[/SPOIL]

τιμη μας που ολες αυτες οι υπερδυναμεις βαρανε συντονισμενα εμας!με την κ45 δεν θα ασχοληθω καν.αλλα στην κ44 ζουμε μεγαλες στιγμες!οι 2 οικογενειες BLOU και SOS αφου εκαναν αγκαλιτσες απο την αρχη εχοντας ΣΕ και τελευταια ανταλλασοντας μεχρι και χωρια ...

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: s o s, S O.S., S.O.S, S.O.S., S.OS
Πλευρά 2:
Φυλές: BLUE, BLACK, GREEN, RED, WHITE

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 185
Πλευρά 2: 256
Διαφορά: 71

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5
Πλευρά 2: 11
Διαφορά: 6

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 398,796
Πλευρά 2: 665,182
Διαφορά: 266,386

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 16,874
Πλευρά 2: 51,202
Διαφορά: 34,328

chart
[/SPOIL]

χτυπανε συντονισμενα.και καλα η BLUE..χτυπιωμαστε απο την αρχη...η SOS?υπαρχει εξηγηση παντα...εσπασε την ΣΕ μαζι μας προχτες(ναι ναι ειχε και μαζι μας ΣΕ!!!) με την αιτιολογια οτι αρνηθηκα να πεταξω στον λακο με τα λιονταρια 70 μελη μου και να παρω 20 μελη να παω SOS.και εγω προτιμησα να φαω πυξιδα παρεα με ολα τα μελη μου(αν φαμε...κρατηστε και αυτο!!) παρα να φερθω ανεντιμα(αλλιως θα το ελεγα αλλα δεν επιτρεπετε!!)η δικη μου προταση ηταν να γινουμε αδελφικες και θα καθαρισουμε μαζι την 44.φυσικα εφαγα πορτα με την αιτιολογια οτι εμεις βαραμε ιταφ δεν αντεχουμε αλλο μετωπο!!!κο κο σε ολο του το μεγαλειο!!και το καλυτερο?βαραει ιταφ αλλα εχει ΣΕ με τους συμμαχους της ιταφ:doh:αυτα προς το παρων..καλημερα σε ολους
 

DeletedUser30244

καλημερα,ρε τι ασυναρτησιες ειναι αυτες;

υπερσυμμαχιες κλπ κλπ;βαλε τα στατιστικα σου αλλα προσεξε λιγο τον τιτλο :)
 

DeletedUser

Οποιος εχει μεγαλη γλωσσα αυτα παθαινει Χουζουρη,τα εγραφα εδω αλλα ειρωνευοσουν.
Πηρες την φυλη στο λαιμο σου.
Εγω επιμενω μαλλον καντεμης εισαι.
 

DeletedUser

συγγνώμη,πρώτη φορα σου συμβαίνει?σε οποιον κοσμο σε έχω πετύχει κανεις ακριβώς τα ίδια λάθη....την πρώτη φορα δεν ήξερες,....πλέον δεν έχεις δικαιολογίες,....και όπως είπε ο αποπάνω,απλά τους πήρες στον λαιμό μου για μια φορα ακόμα(από restart είστε όλη η παρέα μαθημένη άλλωστε)
 

DeletedUser3040

συγγνώμη,πρώτη φορα σου συμβαίνει?σε οποιον κοσμο σε έχω πετύχει κανεις ακριβώς τα ίδια λάθη....την πρώτη φορα δεν ήξερες,....πλέον δεν έχεις δικαιολογίες,....και όπως είπε ο αποπάνω,απλά τους πήρες στον λαιμό μου για μια φορα ακόμα(από restart είστε όλη η παρέα μαθημένη άλλωστε)

σε οποιον κοσμο με πετυχες...μαλιστα!εγω εχω κανει 2 φυλες στα 6 χρονια!μια κ2 και μια τωρα!οποτε αλλα λογια να αγαπιωμαστε!!
 

DeletedUser30244

δεν γραφω υπερσυμμαχιες πουθενα γιωργο μου!!υπερδυναμεις γραφω!και επισεις λεω οτι την κ45 την αφησα απεψω!ασχετα αν τις τελευταιες 48 πηρατε και εσεις θαρρος βλεποντας να μας βαρανε ολοι και τσιμπατε κανα χωριο!

ποιοι εσεις;τα χωρια μου ειναι στους βικινγκς οχι εγω ;)
 

DeletedUser29156

εγω παλι λεω αφου φτασαμε στο σημειο ολοι να πεσουν πανω στο πτωμα των friends, να κοπει η πλακιτσα στο εξωτερικο κατα του αρχηγου τους , και να τελειωσει αυτο που πλεον ειναι δεδομενο οτι θα γινει. Αλλωστε το θεμα δεν ειναι τι θα γινει με τους friends πλεον , αλλα τι θα γινει οταν τελειωσει το φαγωμα τους ........
τοτε να δω ποιοι θα κανουν πλακα σε ποιους και ποιοι θα σκοτωθουν μεταξυ τους .......

οι jks ακι οι friends εδιναν σε ολους κατι να ασχολουντε ....... Τωρα που οι μεν εγιναν SOS και οι αλλοι θα μας αποχερετησουν .... Τι θα γινει ????????

Οποτε αφηστε τον Χουζουρη στην ηρεμια του, αυτος σε λιγο δε θα εχει αγχη και σκοτουρες για τον κ28 ..... θα ειναι στην απ εξω και θα γελαει μαζι μας που θα πλακωνομαστε στο εξωτερικο για το ποιος χαλασε τη ΣΕ και τη συμμαχια .........
 

DeletedUser22397

Μας έχεις πρήξει χουζούρη ένας άσχετος είσαι!Πραγματικά άσχετος.
 

DeletedUser22397

Δημοκρατία έχουμε ελευθευρία του λόγου αυτό που πιστεύω λέω.Βλέπω μια ειρωνεία στο μήνυμα σου το αν είμαι σχετικός ή όχι δεν το ξέρεις εσύ μπες μέσα στο καβούκι σου πάλι!
 

DeletedUser

σε οποιον κοσμο με πετυχες...μαλιστα!εγω εχω κανει 2 φυλες στα 6 χρονια!μια κ2 και μια τωρα!οποτε αλλα λογια να αγαπιωμαστε!!

αν θα ψάξεις το όνομα μου,και της φυλές που ήσουν σε κόσμους που συναντηθήκαμε θα με θυμηθείς......δεν είσαι και κάνας noobas....



στο θέμα μας,....κλαις και οδύρεσαι....για ποιο πράγμα???οι μισές στρατολογήσεις σου είναι άτομα από φυλές που βαρέσατε και τρέξαν να σωθούν.....ένα μεγάλο κομμάτι είναι οι θρυλική "ασιλουμ"!!!(μην λέμε τα ίδια,...ρίξε μια ματια στα stats παράδειγμα στον 20 να φρεσκάρεις την μνήμη σου)τι περίμενες μεγάλε στρατηλάτη?
 

DeletedUser29736

ο χουζούρης δεν ήταν ο αρχηγός των mtd's στον κ20;
εκει που τους έκανα κουδούνια οι drink?
Αυτά τα άτιμα τα στατιστικά,ότι και να λέμε αυτά επιμένουν να λένε την αλήθεια!
 

DeletedUser3040

ο χουζούρης δεν ήταν ο αρχηγός των mtd's στον κ20;
εκει που τους έκανα κουδούνια οι drink?
Αυτά τα άτιμα τα στατιστικά,ότι και να λέμε αυτά επιμένουν να λένε την αλήθεια!

δεν ημουν αρχηγος.ημουν δουκας της ακαδημιας.και μπηκα πολυ μετα το ανοιγμα του κοσμου.ναι αυτης της ακαδημιας που σας σκορπισε στο τελος και φαγατε πυξιδα εκτος μερικων που χωθηκαν αλλου

αν θα ψάξεις το όνομα μου,και της φυλές που ήσουν σε κόσμους που συναντηθήκαμε θα με θυμηθείς......δεν είσαι και κάνας noobas....



στο θέμα μας,....κλαις και οδύρεσαι....για ποιο πράγμα???οι μισές στρατολογήσεις σου είναι άτομα από φυλές που βαρέσατε και τρέξαν να σωθούν.....ένα μεγάλο κομμάτι είναι οι θρυλική "ασιλουμ"!!!(μην λέμε τα ίδια,...ρίξε μια ματια στα stats παράδειγμα στον 20 να φρεσκάρεις την μνήμη σου)τι περίμενες μεγάλε στρατηλάτη?

εσυ ηρθες και εφτιαξες φυλη στον κ28...σε ποσο?20 μερες?την σκορπισες και αυτη!100 σπαθακια απο μας και την πηγες στον καδο.οπως και στον κ20...εκει που ολοι ετρωγαν πυξιδα και εσυ μαζευες βαρβαρα!τα ατιμα τα στατιστικα γιατι να υπαρχουν ρε γτμ:rolf:στο θεμα μας...κλαιω?λεγοντας καποιος την ομη αληθεια κλαιει?ευτηχος υπαρχουν νοημονες στην φυλη σου και καταλαβαν πολυ καλα τι γραφω και συμφωνισαν μαζι μου στο σκυπε.εσυ δεν μπορεις να ξεχωρισεις την δυο γαιδαρων αχυρα.βαρα τον γκολ τωρα να βγαλεις το αχτι σου:cop:

Μας έχεις πρήξει χουζούρη ένας άσχετος είσαι!Πραγματικά άσχετος.

εσυ παλιο μελος μας που πηγες MPLOU και πηρες εναν ανενεργο μας,2 βαρβαρα ξαφνικα εγινες προ και με προσφονεις και ασχετο?να βγαλω αναφορες εδω να γελασει και το παρδαλο κατσικι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22397

Ανενεργό έγινε όταν του έφαγα όλο το επιθετικό.2 Βαρβαρα;1 ειναι και αυτο ήταν παίχτης ανίδεε αλλά που να ξέρεις εσύ άσχετος είσαι!
όλο γλώσσα είσαι και από πράξεις τίποτα.
Και εσύ και η φυλή σου ένα μάτσο από άσχετους είστε!Έφυγα επειδή βρήκα τον Γιάννη στους μπλου επειδή τον ξέρω από άλλο κόσμο.
 

DeletedUser

συγγνώμη,πρώτη φορα σου συμβαίνει?σε οποιον κοσμο σε έχω πετύχει κανεις ακριβώς τα ίδια λάθη....την πρώτη φορα δεν ήξερες,....πλέον δεν έχεις δικαιολογίες,....και όπως είπε ο αποπάνω,απλά τους πήρες στον λαιμό μου για μια φορα ακόμα(από restart είστε όλη η παρέα μαθημένη άλλωστε)

εσυ προς το παρων απολαυσε την πυξιδουλα που σε κερασαμε εμεις οι νουμπαδες και καλες διακοπουλες λαλακι παιχταρα μου:rolf:
 

DeletedUser3040

αν θα ψάξεις το όνομα μου,και της φυλές που ήσουν σε κόσμους που συναντηθήκαμε θα με θυμηθείς......δεν είσαι και κάνας noobas....



στο θέμα μας,....κλαις και οδύρεσαι....για ποιο πράγμα???οι μισές στρατολογήσεις σου είναι άτομα από φυλές που βαρέσατε και τρέξαν να σωθούν.....ένα μεγάλο κομμάτι είναι οι θρυλική "ασιλουμ"!!!(μην λέμε τα ίδια,...ρίξε μια ματια στα stats παράδειγμα στον 20 να φρεσκάρεις την μνήμη σου)τι περίμενες μεγάλε στρατηλάτη?

ρε την FR...ακομα και πτωμα πυξιδες δινει:rolf:
 

DeletedUser

εγω με τον λεωνιδα ειμαι
μου τελειωνουν τα κοκκινα

Ναι το βλεπουμε ουτε αριστους δεν ξερεις να στελνεις
http://gr.twstats.com/gr28/index.php?page=player&mode=conquers&id=7691104


XOYZOYRHS37 πηρατε ενα χωριο!!(κατα τυχη φυσικα) .Κανε παρτυ ,βγαλε παλι στατιστικα και φτιαξε και νεο θεμα.
 

DeletedUser

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή