stats μισου κ28 vs FR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3040
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

.κλικς. @

ότι είχα να πω εγώ το είπα . Φυσικά και αποδεικνύω ότι λέω σε οποιον ενδιαφέρεται .
Έχω ακόμα και printscreen με την IP σου και ημερομηνίες που αποδεικνύουν ότι και co ήσουν στον λογαριασμό μου και ότι δυο ώρες πριν σκάσει το πλάνο ήσουν εσύ που έδιωξες άμυνες και αριστους να εξασφαλίσεις ότι θα xa8oun τα χωρια , ελπίζοντας ότι θα τα παρατήσω και δεν θα σε πιάσω για την απάτη που είχες κάνει .
Τέλος από εμενα εδώ . Οποιος θέλει μου στέλνει μήνυμα και του δίνω στοιχεια . Οποιος δεν θέλει και συνεχίσει να έχει επαφή μαζί σου καλά να πάθει . Δικό του θέμα από εδώ και πέρα .

θελω εγω να μου δειξεις τα πριντ σκρεεν που εχεις με την ip...

περιμενω τον μηνυμα σου να μου το πεις, και για ποιαν απατη μιλας ρε ακυρο πλασμα?

μλκ σοβαρα δεν υπαρχεις χαχαχαχαχαχαχαχα εισαι για τρελα γελια.. και μην φοβασαι
αυτη που με εχουν στον λογαριασμο τους με ξερουν καλα μην κλαις, εσενα δεν σε ξερουν
ρε αρχι λαμογιο
 

DeletedUser29156

easy οι κατηγοριες που εχεις εξαπολησει ειναι σοβαρες και οφειλεις να παρουσιασεις τις αποδειξεις σου σε κοινη θεα .......

αν ο κλικς εχει κανει ολα αυτα που λες , τοτε πραγματικα πρπει να εξαφανιστει

Υ.Γ. κλικς απαντησε σ αυτο που σε ρωτησε ο Ανεστης ....... πως γινεται να δηλωνεις απο τη μια οτι στους λογαριασμους που εισαι κο-αγροτης , αποφασιζεις για το τι και πως , αλλα απο την αλλη στη πυξιδα του easy ο πυξιδιαρης ειναι ο easy και οχι εσυ ...... ακομη και χωρις να εκανες οσα σου καταλογιζει , τη πυξιδα τη φαγατε και οπως μας ειπες .. εσυ αποφασιζεις !!!!!

διαφωτησε μας , γιατι μας εχεις μπερδεψει
 

DeletedUser29156

Το αν ειναι σοβαρες οι κατηγοριες δε θα το απαντησεις εσυ .... αν δωσει τις αποδειξεις μια χαρα σοβαρες θα ειναι και εκτος απο ρεζιλι που εχεις γινει ηδη για το οτι νομπλαρες το 2011 τελευταια φορα , αλλα μας το παιζεις ιστορια ...... Θα εχεις γινει 3 φορες περισσοτερο ρεζιλι για το πως παιζεις ως κο και τι κανεις πισω απο την πλατη των αλλων κο σου.....
Επισης το θεμα των paysafe ειναι παρα πολυ σοβαρο και θελουμε ολοι να ξερουμε αν μεσα στα τοσα κρουσματα με διαφορους κλεφτακους 10 ευρων εισαι και εσυ ........

Προς το παρον εχεις γινει απλα ρεζιλι......... κρατα μια πισηνη και μη βγαζεις μεγαλη γλωσσα γτ μπορει να μην σε σηκωνει ο τοπος σε λιγο ........

Υ.Γ. ειπαμε για π@@@σες θα μιλας στο σταβλο σου ........
Υ.Γ.2. καταγραφεται οτι σε θεματα επιχειρηματολογιας δεν εισαι και εφαμιλος του Βενιζελου........ Η απαντηση σου σε ολα ειναι οτι ειστε ολοι ασχετοι και τελικα ο ασχετος ειναι μαλον αυτος που δεν εχει δει χαρα απο το 2011 ....... παντως χαιρομαι που εχεις νομπλαρει με τη χωρα εντος ευρω .......
 

DeletedUser3040

μπορειτε να τα βρειτα σε αλλο θεμα?δεν ειναι κατασταση αυτη πραγματικα
 

DeletedUser29156

κλικς αυτα παθαινουν τα παιδακια που νομιζουν οτι κατι ειναι επειδη ειναι κο-αγροτες σ ενα παιχνιδι........
Ακομη ομως και αν ησουν ο καλυτερος του κοσμου στο παιχνιδι και να μπορουσες να γλεντησεις τον easy παιχτικως ....... δε μπορεις σε καμια περιπτωση να τον ξεγελασεις σε θεματα σαν και αυτα που πηγες να κανεις με το λογαριασμο αλλου.
Η πλακα ειναι οτι απο αυτα που σου λεει και εγινες αμεσως λαγος αποδυκνυεται το ποσο παιδακι εισαι και ποσο ασχετος με θεματα της πραγματικης ζωης.
απεναντι σου εχεις ανθρωπους που στη πραγματικη ζωη θα σε ειχαν μονο και μονο για να τους πηγενοφερνεις νερο ...... αλλα με τετοια παθη που εχεις μαλον ουτε γι αυτο δε θα σε παιρνουν

Τωρα σαν καλο παιδακι που θα γινεις απο εδω και εμπρος , μαζεψε τα συνδρημια σου και αδειασε μας τη γωνια. Νουμπας μπορει ο καθενας να ειναι αλλα το να απλωνει το βρωμοχερο του δε μπορει ...........
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Επανελθετε στο θεμα καλα τα λεει ο χουζουρης.
Ιζυ φαινεται ενας κωδικος διορθωσε το αν θες.
 

DeletedUser2088

[aig]το θέμα κλειδώνει
παρακαλώ τον δημιουργό του να το δημιουργήσει ξανά.

εάν επαναληφθούν τα ίδια θα πέσουν μόνιμοι αποκλεισμοί!!![/aig]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή