Ο Κόσμος της αστάθειας

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 27' που ξεκίνησε από το μέλος nikkat, στις 11. Μαρ 2014.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. τελικα πρεπει να ειναι πολυ μαγκασ αυτοσ ο καφεσ που λεσ που κατορθωσε να κλεισει κοσμο.

τοση δυναμη ειχε που τον φοβηθηκατε και μαζευτηκατε ολοι να τον φατε? πολυ μαγκασ πρεπει να ειναι τελικα.

και δεν του φαινοταν τοσο καιρο απο αυτα που εγραφεσ
    μπραβο του

2. κανενα φραγκο για εμενα περισευει?

3. εδωσεσ χωριο με μυστικο; οχι. αντε που θεσ και ποντακια;

4. Darkling

Darkling Well-Known Member

Αυτους τους αντιπαλους θελουμε.
    τον Κωστακη, τον Γιαννακη, τον Καφεδακη.

θα χαρουμε να σας ξαναδουμε και σ αλλο κοσμο.

αφου ειναι μαγκας ο καφες και νο1 ηγετης (πετυχημενος πανω απ ολα) ειμαι βεβαιος οτι την επομενη φορα θα εισαι εκει μαζι του.

5. εγω δεν τον ξερω τον γιαννακη και τον γιωργακη.

το ονομα σου ομωσ μου θυμιζει κατι.

δεν εισαι εσυ που αλλαξεσ φυλη για να γλυτωσεισ;

αυτοσ δεν ηταν που σε μια βδομαδα σε βια σε και διαλυσεσ τη φυλη σου;

εσενα δεν σε εβαλαν μεσα να παρεισ 200 ποντουσ;

κριμα την ξεφτιλα σασ. τοσεσ υπηρεσιεσ προσφερατε κι εσεισ.

πεσ μου και κατι ακομα. εσυ θα πεισ οτι εκλεισεσ κοσμο; πλακα θα χεισ!

6. Darkling

επειδη βλεπω να εχετε ενα ζητημα με τα ονοματα φυλων, θα προτεινω να ονομασουμε την τελικη φυλη Ξαπλα.
    τοτε σιγουρα θα εχουμε κερδισει εμεις!!!

7. keravnos2000

keravnos2000 Member

8. nikvak76

nikvak76 Active Member

ακομη και τωρα για να κρατησετε σε ενα επιπεδο τα στατιστικα σας πετατε κοσμο εξω απο την φυλη σας....χαχαχαχα παιχταραδες μου.......

9. Darkling

εισαι πραγματικα ασχετος.

δε σ εχουν ενημερωσει για τις ρυθμισεις του κοσμου ε?

η εισαι 12 χρονων, κι αυτο παιζει.

10. nikvak76

nikvak76 Active Member

για πες μου εσυ ρε σχετικε για τις ρυθμισεις .....

11. ...κι εδω τα ιδια...Νικβλακ πρωτοτυπησες παλι...ξνα τα πω κι εδω...εσεις δειδαξατε το πεταω εκτος φυλης για να εχετε οντ και το μονο που καταφερνεις λεγοντας αυτα ειναι να δειχνεις ποσο ανιδεος και ασχετος εισαι...οσο για τις ρυθμισεις δυστυχως δεν μπορεις να κανιβαλισεις ατομο της ιδια ς φυλης και ειναι κομσος με μυστικα!...ειναι κατι αλλο που δεν καταλαβαινεις να προσπαθησουμε να στο εξηγησουμε 15χρονο?...

12. DeTRO.

DeTRO. Member

τελικα ηταν οντως ο χειροτερος κοσμος.παλι καλα που εφυγα νωρις.Οι νικητες για μενα ειναι οι SEKS που δεν ξεφτυλιστικανε για να κλεισουν ενα κοσμο

13. gio12

gio12 Member

.........http://gr.twstats.com/gr27/index.php?page=player&id=775153..........

εσύ τι μιλάς Κύριε 108 πόντοι...ούτε σε φυλή δεν πρόλαβες να μπείς και μιλάς για νικητές..?

14. DeTRO.

DeTRO. Member

εισαι πολυ εξυπνος ρε φιλε ναι με αυτο το name επαιζα 27

15. ...καντε κομμα οι πικραμενες!...σε καθε κοσμο τα ιδια...ο χειροτερος κοσμος...νικητης ειναι ο χαμμενος...χαχαχαχαχαααα...γραφικοι!...να πατε ολες στον ξενο σερβερ, να δειτε καλα τις ρυθμισεις πριν μπειτε και να μαθετε να χανετε...νικητες ηταν οι ΜΑΝ του κ13...και αξιοι νικητες...οι ΣΕΚΣ του κ27 χαρη στον διπλωματη/αρχηγο Σπυρακο ειναι χαμμενοι και με μια εικονα σιχαμενη...ασχετως αν εχει καλο υλικο οπως ειχε και τοτε,αυτη ειναι η αληθεια και συμβιβαστειτε...

Υ.Γ: καλα θα ηταν ορισμενα παρασανταλα καλη ωρα που γραφετε να ξερετε και 5 διοικητικα και διπλωματικα πριν το ανοιξετε και λετε μπουρδες

16. τα αποσπασματα που μεταφερω απο κατω μου τα δωσε ο καφες ο πολλαβαρυσ μιασ και συνεχιζεισ να αναφερεσαι σε αυτον σε καθε σου ποστ, ενω ξερεισ οτι εχει φαει μπαν. τοσο σε ποναει;
    δεν μου δωσε το ονμα του παικτη που το γραψε, αλλα θα καταλαβεισ οτι προκειται για ατομο που ηταν ενεργο και δυνατο στην αρξ.

ασ κρινουν μονοι οι αλλοι. εσυ ετσι κι αλλιωσ....δεν.....

μου ειπε να σου πω οτι εχει και συνεχεια η ιστορια και μου ζητησε να σου πω να μην γαυγιζεισ, γιατι απλωσ δεν θελει να προσβαλλει τον συνομιλητη του.

δεσ πωσ σε βλέπουν οι ιδιοι οι πρωτοκλασατοι συμπαικτεσ σου.

μετα βουτα τη γλωσσα σου στον εγκεφαλο σου, πριν αρχισεισ παλι τισ μπουρδεσ. αα ξεχασα και δεν σε ρωτησα. υπαρχει καθολου;

και που σαι. κοψε τα μπολντ. δεν σου φοραν παντελονια οταν τα χρησιμοποιεισ.

[aig]+10 πόντοι για παράβαση των κανόνων του φόρουμ,

Δεν επιτρέπεται να εκπροσωπήσετε αποκλεισμένους χρήστες. Αν το κάνετε θα τιμωρηθείτε. Μόνη εξαίρεση μπορεί να γίνει για θέματα αποχαιρετισμού (με προηγούμενη άδεια του διαχειριστή).

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 9. Απρ 2014
  17. Με ποιο επαιζες;
    Ειχες 5 χωρια;

18. ....χαχαχαχααααα...αμα κανω παιδικο παρτυ θα σε φωναξω για κλοουν Κωστακη...το τι λεει ενας θερμοαιμος ****** που τυγχανει συμπαιχτης και που πολλες φορες εχω κραξει και ζητησε δημοσια συγγνωμη στη φυλη για μενα δεν μου λεει απολυτως τιποτα...ποσο μαλλον ενας που παραδεχεται οτι παιζει ατομικα φυλλετικες και που λεει οτι τα πλανα ειναι για τα ματια του κοσμου!...οπως ειπα καντε κομμα οι πικραμενες...οσο για παντελονια,αντρικλικια και λοιπα ρωτα τον μονο ανθρωπο της διοικησης με αντερα και λογο να σου πει για μενα, ποιος φερθηκε σκαρτα, ποιος εκανες κρυφες υπερσυμμαχιες και τοσα αλλα κι ελα να μιλησουμε...κι εννοω τον Γιωργο-Φιμι...

19. μεχρι τωρα εφταιγε ο πολλα βαρυσ καφεσ με τισ διπλωματικεσ του κινησεισ.
    μετα εφταιγε η σεκσ με τισ πολλεσ συμαχιεσ τησ. λο

αυτο τωρα τι ειναι; να φταιν και οι παικτεσ που εσωσαν το τομαρι σου τωρα; ποσο ακομα γελοιοσ μπορεισ να γινεισ;

κατα τα αλλα η καραμελα παλι στον καφε. χιχιχι

και αλλαξε τα μπολντ. ετσι φαινεται οτι βαυιζεισ.

συγγγνωμη αγαπητο μου τετραποδο. δεν ηθελα να σε προσβαλλω. ειμαι φιλοζωοσ κι εγω

20. Darkling

ευτυχως που δε γραψατε το ονομα του παικτη, γιατι δε ξερουμε ποιος ειναι!!~~!!@~!2`12`12