Ο Κόσμος της αστάθειας

  • Δημιουργός θέματος nikkat
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

...χαχαχαχαχαχααα...χαιρομαι που το πριντ σκριν ουτε που το διαβασες και που βλεπεις ο,τι θες οπως θες!...αμα μεινει κανα υποθετο απο τον Καφεδακο Σπυρακο και δεν τα χρειαστει ολα να απαλυνει τον πονο του πες του να σου δωσει κι εσενα γιατι σε κοβω ομοιπαθη...χαχαχαχααα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16803

εχει συνηθισει και τα χρησιμοποιει τα υποθετα. γι αυτο και το αναφερει συνεχεια!

σε ολους τους κοσμους που επαιξε, η εγκατελειψε η εκανε συμμαχια με την πρωτη φυλη για να κλεισει κοσμο.

ειδικα στον 19 που οταν ετρωγε ξυλο και δεν ηξερε τι να κανει, πεταξε επιτηρηση, οντας δουκας της φυλης του και εμφανιστηκε μετα απο 2 μηνες!
ξερεις γιατι? επειδη εμαθε οτι οι αντιπαλοι του πατησαν διαγραφη και οτι η φυλη τους ειχε κανει συμμαχια με τη δευτερη τοτε φυλη, ωστε να κλεισουν αγκαλιτσα τον κοσμο!

κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει! τι αραγε?

γελαν και τα ραδικια μαζι σου ρε ασχετε παικτη!

και που σαι! βλεπουμε ακομα! μην μας σταρβωνεις με τα bold. δεν σε κανουν ποιο μαγκα!

και τελικα θα μου πεις? οι βαρκες κουνιουνται η οχι?
 

DeletedUser8333

καλα ρε σεις....δεν εχετε ουτε ιχνος αξιοπρεπειας?Ακομα και τωρα κραζετε?Αν δλδ εμεις απο την 3-ΟΥ πηγαιναμε μαζι με τους ΣΕΞ να χτυπησουμε Αροξολ θα ησασταν ευχαριστημενοι?Τι να κανουμε που απο τοτε που ξεκινησε ο κοσμος ειχαμε μια συμμαχια σοβαρη με τους ΑΡΞ??
Ακουω ο χειροτερος κοσμος.....τελειωμενοι παικτες....χαμηλο επιπεδο παικτων.....εσεις ειστε οι παικτες που ριχνετε το επιπεδο,και εσεις παιζατε στον κοσμο...ολοι μας λοιπον το ριχνουμε το επιπεδο...Γι'αυτο αφηστε αυτες τις *****ιες,πειτε ενα μπραβο (και ας μην το νοιωθετε) και παμε στον 29,να ριξουμε και εκει το επιπεδο,γιατι το βλεπω στα υψη!!!!
 

DeletedUser16803

και με ελιτε και και με coa και τωρα τελευταια και με κομματι απο go και με μερικες ακομα ακδημιες!!
καλυτερα να μας ελεγες με ποιους δεν εκανες!!!! χαχαχαα

εχουμε και λεμε

6 αρξ
6 ελιτε
4 3ου
3 coa
1 (μονο απο go)

και πες μου ποιον αλλο δεν εκανες σοβαρη συμμαχια απο την αρχη

απο σοβαροτητα σκιζετε!

και μην αρχισεις παλι να γραφεις τις πιπεριες που μου γραφει κι ο νταρλινγκ (ο ανταυτου αρχηγος). γιατι την γελοιοτητα την ανεχομαι μεχρι τους 3 !! απο 4ο μαζι δεν θα την υποφερω και θα αρχισω τα τσιπουρα!
 

DeletedUser22552

Γενικά υψηλό και άφθονο το σκιλλ στον κ27..
 

DeletedUser

εχει συνηθισει και τα χρησιμοποιει τα υποθετα. γι αυτο και το αναφερει συνεχεια!

σε ολους τους κοσμους που επαιξε, η εγκατελειψε η εκανε συμμαχια με την πρωτη φυλη για να κλεισει κοσμο.

ειδικα στον 19 που οταν ετρωγε ξυλο και δεν ηξερε τι να κανει, πεταξε επιτηρηση, οντας δουκας της φυλης του και εμφανιστηκε μετα απο 2 μηνες!
ξερεις γιατι? επειδη εμαθε οτι οι αντιπαλοι του πατησαν διαγραφη και οτι η φυλη τους ειχε κανει συμμαχια με τη δευτερη τοτε φυλη, ωστε να κλεισουν αγκαλιτσα τον κοσμο!

κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει! τι αραγε?

γελαν και τα ραδικια μαζι σου ρε ασχετε παικτη!

και που σαι! βλεπουμε ακομα! μην μας σταρβωνεις με τα bold. δεν σε κανουν ποιο μαγκα!

και τελικα θα μου πεις? οι βαρκες κουνιουνται η οχι?

...χαχαχαχαχαχααα...με κανες και γελασα παλι ρε Σπυρακο μαχητη του πληκτρολογιου και δασκαλε της μπουρδας!...σε ειδα που ζοριστηκες ρε και ειπα να παρεις ενα υποθετο να χαλαρωσεις αλλα μ αλλον σ αρεσει ζορικα...χαχαχαχααα...
...οσο για το τι εκανα και ποτε ασε καλυτερα να μιλησει οποιος εχει παιξει μαζι μου...εσυ εισαι πλεον αναρμοδιος...αλλα επειδη θα διαβασουν και αλλοι που δεν ξερουν θα τα ξαναπω...στον κ13 ξεκινησα τις φυλλετικες και σταματησα 2ος στον κοσμο στην Νο1 φυλη του κοσμου γτ αυτη με πρωτεργατη το σουργελο τον Ιονιο αρχισε τις στρατολογησεις εχθρων ατακτα και γτ αρχισε τις πισοπλατες πονηριες στους τοτε συμμαχους μας ΜΑΝ(που δυστυχως χαλασες τη φημη τους στον κ27)...στον κ18 εκλεισα τον κοσμο με την NV...στον κ19 επαιξα λιγο ή πολυ σε ο,τι πλανο εφαγε η φυλη μου και εβγαλα και το πλανο που διελυσε την Ελιτ...και συμμαχια ειχαν οι Ελιτ με τους Πανικ εναντιον εμας(3/4 του χαρτη εναντιον 1/4) για πολυ καιρο μεχρι που τους πουλησαν οι Ελιτ και ηρθαν σε μας...και επαιξα σχεδον περισσοτερο απο οποιονδηποτε αλλον στον κ19 εκτος αν εχεις μπερδεψει τοσο τα ψεμματα σου μα την πραγματηκοτητα που τα πιστευεις πλεον...ετσι για την ιστορια...

...με συγχωρεις που δεν μπορω να σε φτασω τιτανομεγιστε παιχτη των 80 βαρβαρων 1500ποντων, 20 κανιβαλισμων και 9 αντιπαλων κατακτησεων στον κ19 που πατησες διαγραφη σαν σωστη κοτα για να μην σε παμε βολτα!....χαχαχαχαχαα... http://gr.twstats.com/gr19/index.php?page=player&mode=conquers&id=255825&type=gain&pn=-1 ....χαχαχαχαχαχαχααα...τα σεβη μου παιχταρα!.....

...Δημητρη μην ασχολεισαι ρε με το κουλουρι...δεν βλεπεις στατιστικα κοσμου που κανει και κριτικη?...ειναι φοβερος μονο στην παρλαπιπα μονο και στις σκευωριες...προσπαθησε υπερσυμμαχια με Γουορ και Γκο εναντιον ΞΑΠΛΑ δεν του βγηκε...προσπαθησε υπερσυμμαχια Γκο και ΞΑΠΛΑ εναντιον ΑΡΞ βαζοντας και 3-ΟΥ στο παιχνιδι αλλα και παλι δεν του βγηκε γτ κι εσεις κι εμεις του ριξαμε πορτα...οποτε αυτα που δεν μπορεσε να κανει εκεινος γτ τον πηραν χαμπαρι τι σκουλικι ειναι τα χρεωνει στους αλλους μπας και βγει απο πανω...οσο για αξιοπρεπεια ποιος την εχασε για να τη βρει ο ανανδρος Σπυρακος καφενεδακος?...
...και επιτελους ολο τα ιδια διαβαζω σε καθε κοσμο απο τον κ18 μεχρι τωρα...οι χαμμενοι και διαφοροι παρατρεχαμενοι να μιλανε για ο,τι τους συμφερει...ο χειροτερος κοσμος...αισχος...ΟΝΤ μηδενικα και αλλα τετοια κωμικα...κι αν ειναι αληθεια μην ξαναπαιξετε φυλλετικες...πειτε δεν μου βγηκε αυτο που ηθελα και εχασα και βουλωστε το επιτελους!...μας πρηξατε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

και με ελιτε και και με coa και τωρα τελευταια και με κομματι απο go και με μερικες ακομα ακδημιες!!
καλυτερα να μας ελεγες με ποιους δεν εκανες!!!! χαχαχαα

εχουμε και λεμε

6 αρξ
6 ελιτε
4 3ου
3 coa
1 (μονο απο go)

και πες μου ποιον αλλο δεν εκανες σοβαρη συμμαχια απο την αρχη

απο σοβαροτητα σκιζετε!

και μην αρχισεις παλι να γραφεις τις πιπεριες που μου γραφει κι ο νταρλινγκ (ο ανταυτου αρχηγος). γιατι την γελοιοτητα την ανεχομαι μεχρι τους 3 !! απο 4ο μαζι δεν θα την υποφερω και θα αρχισω τα τσιπουρα!



Διάλογος επιπεδου μαζί σου είναι αδύνατον να γίνει .
Μονο εσύ είσαι άνδρας αποδεδειγμένα εδώ μέσα , μονο εσύ είσαι ο αδικημένος , μονο εσύ είσαι ο παράγοντας που ορίζει την στρατηγική της κάθε φυλής .


Όλοι όσοι παίζουν σε αυτόν τον κόσμο και έχουν την ελαχιστη πρόσβαση στα διοικητικά γνωρίζουν ότι αυτά που έχω γράψει κατεπανάληψη είναι τα μονα πραγματικά γεγονότα , και πίσω από την κατάληξη του κόσμου αυτού κρύβεσαι εσύ . Το τι γραφεις τώρα είναι απλές δικαιολογίες προσπαθώντας να ξεπλύνεις την ντροπή σου απέναντι στα μέλη της φυλής σου που τους έκανες να χάσουν τον κόσμο .


Είμαι σίγουρος ότι όλοι έχουν βαρεθεί να διαβάζουν τα ίδια και τα ίδια αλλα κάνω ακόμα μια περίληψη για το πως εξελίχθηκε αυτός ο κόσμος .


Τις πρώτες ημερες του κόσμου όλες οι φυλές προσπαθούσαν να επικρατήσουν στην ήπειρο τους . Γυρίστε πίσω στις αρχικές αναλύσεις και θα θυμηθείτε ότι όλοι τότε έλεγαν ότι η ποιο δύσκολη ήπειρος ήταν η 55 . Η 3-ου δεν έκλεισαν καμια συμμαχία μέσα στην ήπειρο τους τότε και άρχισαν να κτυπιούνται με ότι κινηται εκεί .
Οι "αροξολ" και αυτοί το ίδιο . Καμια συμμαχία μέσα στην ήπειρο τους αλλα μονο με εμάς , σε διπλανή ήπειρο , με τον ορο ότι εμείς δεν μπαίνουμε στην 54 και αυτοί δεν μπαίνουν στην 55 . Όρος που έδειχνε τις μελλοντικές προθέσεις και των δυο φυλων .
Στην 44 και 45 ...να μην μιλήσω καθόλου . Μια μεγάλη συμμαχία όλοι και οι σεξ να ασχολούνται με τον Τάσο μονο .
Την ίδια εποχή ο cafe ανακαλύπτει ότι η διοίκηση των "αροξολ" είναι παίχτες που έχει παλιούς λογαριασμούς μαζί τους και αποφασίζει , τώρα που νιώθει ισχυρός , να τους εκδικηθεί .
Πρώτα από όλα στήνει με γνωστούς του , τους οποιους όπως λέει είναι τσιράκια του και υπό τον απόλυτο έλεγχο του τους μακεδόνες . Τους βάζει να ξεκινήσουν πόλεμο με τους "αροξολ" με την προϋπόθεση ότι θα κτυπάει και αυτός από την 44 ... Έλα όμως που έχει αλλα σχέδια ? Έχει και άλλους συμμαχους που και αυτούς τους θεωρεί πιόνια και πρέπει και πρέπει να οργανώσει εκ παραλληλου και το δικό τους πούλημα ? Είναι και περιορισμένος άλλωστε ο χρόνος του με το να γυρίζει από panel σε panel , από room σε room και να παίζει σε γνωστούς και αγνωστους σε διοικήσεις άλλων φυλων την γνωστη κασέτα των "αροξολ" . Πως πρέπει να ενωθούμε όλοι εναντίων τους και να τους κτυπήσουμε από παντού ..πόσοι έχουν συμφωνήσει να το κάνουν και ποσο καλά θα περάσουμε όλοι μαζί μετά σαν μια οικογένεια και όλα τα γνωστά που οι περισσότεροι έχετε ακούσει μονοι σας .
Οι 3-ου εντωμεταξύ διαλύουν την μια φυλή μετά την άλλη στην ήπειρο τους αλλα από την τελική επικράτηση τους στην ήπειρο τους είναι ακόμα μακρυά και τα μυστικά πλησιάζουν . Την εποχή εκείνη λοιπόν μας πλησιάζουν οι Go και μας λένε .. θέλουμε να κτυπήσουμε τους sat , αλλα δεν μπορούμε γιατί έχουμε πρόβλημα με GOA . Εμείς έχουμε πίεση χρόνου , το να κτυπήσουν και οι GO από επάνω τους sat μας βολεύει και έτσι δίνουμε λύση στο πρόβλημα τους με την στρατολόγηση - ένωση των GOA . Με την κίνηση αυτή συγχρόνως διεκδικούμε και μυστικά σε περιοχές που δεν είχαμε καμια παρουσία .
Ο cafe εξακολουθεί να πιέζει τους πάντες και τα πάντα να κτυπήσουμε όλοι μας την "αροξολ" αλλα οι σύμμαχοι του ένας ένας τον περνούν χαμπάρι και του φεύγουν . Απειλεί , βρίζει υποτιμά ..με αποτέλεσμα πρώην φίλοι του , μακεδονία , ξάπλα και elite να ενωθούν όλοι εναντίων του φτιάχνοντας την νέα "αροξολ" των 11 ακαδημιών .. Όλοι όμως έχουν φύγει από την δικια του συμμαχία . Όλοι πριν αποτελούσαν την σφαίρα επιρροής των σεξ . Όταν ήταν όλοι ενωμένοι εναντίων των "αροξολ" όλοι ήταν παιχταράδες και ο κόσμος ηθικά φτιαγμένος .
Παρόλα αυτά όμως ακόμα και εμείς εκείνη την εποχή βλέποντας παντού "αροξολ" αρχίζουμε να τους βλέπουμε με δυσπιστία και κοιτάμε να ενισχύσουμε τις θέσεις μας και στα μεταξύ μας σύνορα αλλα και διπλωματικά ανοίγοντας νέες συνομιλίες με διαφορες φυλές .
Οι "αροξολ" φυσικά δεν είναι χθεσινοί καταλαβαίνουν τι γίνετε , και οι σχέσεις μας φτάνουν στο έσχατο σημείο .Βγαίνουν και οι πρώτες ανακοινώσεις , στέλνονται και τα πρώτα μηνύματα σε "συνοριακους" μας παίχτες να είναι έτοιμοι . Μεταφέρουμε και άμυνες και είμαστε έτοιμοι . Συγχρόνως έχουμε πλησιάσει πολύ με τους GO και δεν μένει παρα το να μιλήσουμε ακόμα μια φορα και ξεκινάμε κοινά πλανα .
Η περίφημη αυτή συνομιλία γίνετε και αντί για καλημέρα δηλώνει ο genlyn ότι θέλει από εμάς να του αδειάσουμε 40χωρια των πρώην GOA να πάρει αλλιώς θα τα πάρει μονος του .. Βρισκόμαστε ξεκρέμαστοι εμείς ξαφνικά , βλέπουμε ότι δεν μπορούμε ούτε τους go να εμπιστευθούμε , από την άλλη οι "αροξολ" δείχνουν αξιέπαινη ψυχραιμία , αντιδρούν με τον καλύτερο τρόπο στις κινήσεις μας και ο πόλεμος 3-ου "αροξολ" δεν ξεσπάει ποτε .
Βγαίνουν τα μυστικά , οι Go περνούν μυστικό μέσα στην ήπειρο μας με 7 εμπιστοσύνη , και πλέον με την κίνηση τους αυτή ξεκαθαρίζουν το τοπίο .
Η συνεχεια είναι πρόσφατη και γνωστη σε όλους . Οι Go χάνουν τον πόλεμο ιδρύουν νέα φυλή στον 29 και αποφασίζουν να εγκαταλείψουν τον εδώ κόσμο . Μας κάνουν κάποια πρόταση πάνω σε αυτό που εμείς δεχόμαστε καθώς η δικια μας διοίκηση εδώ πιστεύει ότι στόχος είναι η νίκη και όχι τα στατιστικά . Αποφασίζουμε λοιπόν να κλείσουμε τώρα τον κόσμο και όχι σε 1-2 μήνες . Αν δεν το κάνουμε τώρα από την μια θα χάσουμε το τρένο στον 29 και από την άλλη η μονη συνεχεια είναι να εξαφανίσουμε τελείως από τον χάρτη τους go να μεγαλώσουμε υπέρμετρα λογαριασμούς μας , να συνεχίσουμε μετά εναντίων των σεξ , και τελικά να κριθεί ο κόσμος μεταξύ 3-ου και "αροξολ" . Εσείς λοιπόν που φωνάζετε τώρα , οι σεξ δηλαδή οι αδικημένοι της υπόθεσης δεν παίζουν σε κανένα σενάριο και είναι χαμένοι από τώρα .
Έχω ξαναγράψει άλλωστε ότι αν πιστεύετε ότι μπορείτε να ανατρέψετε την κατάσταση , ας βγει κάποιος και να το πει επίσημα εδώ . Ο κόσμος δεν έχει κλείσει ακόμα ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16803

...χαχαχαχαχαχααα...με κανες και γελασα παλι ρε Σπυρακο μαχητη του πληκτρολογιου και δασκαλε της μπουρδας!...σε ειδα που ζοριστηκες ρε και ειπα να παρεις ενα υποθετο να χαλαρωσεις αλλα μ αλλον σ αρεσει ζορικα...χαχαχαχααα...
...οσο για το τι εκανα και ποτε ασε καλυτερα να μιλησει οποιος εχει παιξει μαζι μου...εσυ εισαι πλεον αναρμοδιος...αλλα επειδη θα διαβασουν και αλλοι που δεν ξερουν θα τα ξαναπω...στον κ13 ξεκινησα τις φυλλετικες και σταματησα 2ος στον κοσμο στην Νο1 φυλη του κοσμου γτ αυτη με πρωτεργατη το σουργελο τον Ιονιο αρχισε τις στρατολογησεις εχθρων ατακτα και γτ αρχισε τις πισοπλατες πονηριες στους τοτε συμμαχους μας ΜΑΝ(που δυστυχως χαλασες τη φημη τους στον κ27)...στον κ18 εκλεισα τον κοσμο με την NV...στον κ19 επαιξα λιγο ή πολυ σε ο,τι πλανο εφαγε η φυλη μου και εβγαλα και το πλανο που διελυσε την Ελιτ...και συμμαχια ειχαν οι Ελιτ με τους Πανικ εναντιον εμας(3/4 του χαρτη εναντιον 1/4) για πολυ καιρο μεχρι που τους πουλησαν οι Ελιτ και ηρθαν σε μας...και επαιξα σχεδον περισσοτερο απο οποιονδηποτε αλλον στον κ19 εκτος αν εχεις μπερδεψει τοσο τα ψεμματα σου μα την πραγματηκοτητα που τα πιστευεις πλεον...ετσι για την ιστορια...

...με συγχωρεις που δεν μπορω να σε φτασω τιτανομεγιστε παιχτη των 80 βαρβαρων 1500ποντων, 20 κανιβαλισμων και 9 αντιπαλων κατακτησεων στον κ19 που πατησες διαγραφη σαν σωστη κοτα για να μην σε παμε βολτα!....χαχαχαχαχαα... http://gr.twstats.com/gr19/index.php?page=player&mode=conquers&id=255825&type=gain&pn=-1 ....χαχαχαχαχαχαχααα...τα σεβη μου παιχταρα!.....

...Δημητρη μην ασχολεισαι ρε με το κουλουρι...δεν βλεπεις στατιστικα κοσμου που κανει και κριτικη?...ειναι φοβερος μονο στην παρλαπιπα μονο και στις σκευωριες...προσπαθησε υπερσυμμαχια με Γουορ και Γκο εναντιον ΞΑΠΛΑ δεν του βγηκε...προσπαθησε υπερσυμμαχια Γκο και ΞΑΠΛΑ εναντιον ΑΡΞ βαζοντας και 3-ΟΥ στο παιχνιδι αλλα και παλι δεν του βγηκε γτ κι εσεις κι εμεις του ριξαμε πορτα...οποτε αυτα που δεν μπορεσε να κανει εκεινος γτ τον πηραν χαμπαρι τι σκουλικι ειναι τα χρεωνει στους αλλους μπας και βγει απο πανω...οσο για αξιοπρεπεια ποιος την εχασε για να τη βρει ο ανανδρος Σπυρακος καφενεδακος?...
...και επιτελους ολο τα ιδια διαβαζω σε καθε κοσμο απο τον κ18 μεχρι τωρα...οι χαμμενοι και διαφοροι παρατρεχαμενοι να μιλανε για ο,τι τους συμφερει...ο χειροτερος κοσμος...αισχος...ΟΝΤ μηδενικα και αλλα τετοια κωμικα...κι αν ειναι αληθεια μην ξαναπαιξετε φυλλετικες...πειτε δεν μου βγηκε αυτο που ηθελα και εχασα και βουλωστε το επιτελους!...μας πρηξατε...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. ξερω κι εγω να γραφω με bold για να με προσεξουν, αλλα εγω δεν χρειαζεται να αποδειξω ποιος ειμαι! εσυ που το χεις αναγκη να επιβεβαιωθεις, συνεχισε να τα χρησιμοποιεις!


2. συνεχιζεις με τα υποθετα!! εχω αρχισει και επιβεβαιωνομαι τελικα με τις βαρκες που "κουνιουνται" στα λιμανια! keep walk straight? χαχαχα ας γελασω "βαρκαρη"!

3. θα σου φερω συνομιλια σου με τον εταιρο αρχηγο της twa στον 19 να επιβεβαιωσει οτι πηδηξες απο το καραβι οσο χανατε! και μαλιστα πετωντας επιτηρηση χωρις να πεις τιποτα!! συμφωνω οτι ξερουν αυτοι που σε ξερουν!! αυτοι τα λενε για σενα!! ποντικε! κι εκει απο βαρκα πηδηξες? κουναει μαλλον!! χαχαχα

4. εγω στον 19 μπηκα να βοηθησω ενα φιλο. οσο επαιξε αυτος επαιξα κι εγω! εγω ομως την ιδια εποχη που εσυ "πηδουσες" απο την βαρκα του κ13 (κουναει κι εκεινη? χαχαχα κουνιστη ηταν) εγω εκλεινα κοσμο με την μαγκια μου!! εσυ την κοπανησες οταν ολα ηταν κοκκινα!

5. κατηγορεις τον ιονιο για τις στρατολογησεις? κι εσυ τι εισαι εδω? μια στρατολογηση εισαι ο ιδιος και μαλιστα που εξεθεσε και ολη τη φυλη σου. μ' αρεσε που λεγες οτι μπηκς για να παιξεις κι οσο παει με την παρεα σου!! γι αυτο εφυγαν ολοι? 3 κι ο ρουφιανος μας μεινατε στην πρωην φυλη σου!
γιατι σε παρατησαν ολοι οι δικοι σου? κουνουσε μαλλον η βαρκα σου!! (κι εδω πηδηξες παλι για να σωθεις! ειδες που σ' αρεσι το κουνημα?)

6. εμενα κατηγορεις για υπερσυμμαχια?
δειτε αλλη μια φορα ποσο γελοιοι ειστε που μιλατε για υπερσυμμαχιες και πως καταντησατε τον κοσμο! γελοιοι με τον αλλο μαζι!! εκεινος και το ονομα του αλλαζει απο κοσμο σε κοσμο απο την ντροπη!! χαχαχαχα

6 αρξ
6 ελιτε
4 3oy
3 coa
1 go

εμεις μια συμμαχια καναμε με go και την τιμαμε ακομα! αλλοι παρατησαν τα ονοματα τους για να κρυφτουν!! αλλα ειπαμε η βαρκα "μπαζει" μαλλον τρυπες εχει οπως το "κουλουρι" που αλλαξες την καραμελιτσα σου επειδη με την αλλη δεν εβγαινες! για το "κουνημα" λεω! ξερεις εσυ!


7. τα στατιστικα μου μονο στον 13 δεν τα φτανεις ακομα κι αν μαζεψεις ολα τα στατιστικα σου απο ολους τους κοσμους που επαιξες μεχρι σημερα! μικρος εισαι πιτσιρικο ακομα για μενα! κι εγω παιζω μονος. δεν ενωνω λογαριασμους για να αντεξω! οποτε μουγκα!

8. το βουλωστο να το πεις στους δικους σου!! οχι εδω κοπρια! και πολυ ασχοληθηκαμε μαζι σου κουνιστρα!


Διάλογος επιπεδου μαζί σου είναι αδύνατον να γίνει ..........
.......Έχω ξαναγράψει άλλωστε ότι αν πιστεύετε ότι μπορείτε να ανατρέψετε την κατάσταση , ας βγει κάποιος και να το πει επίσημα εδώ . Ο κόσμος δεν έχει κλείσει ακόμα ....


PersonA NoN GratA
την 09.01. και ώρα 02:06
η συνομιλία μας ήταν λίγο διερευνητική όπως είδες από τους άλλους μιας και δεν είναι ενημερωμένοι για όσα έχουμε πει μεταξύ μας ... θα τους ενημερώσω σε πρώτη ευκαιρία , και σίγουρα κάποια στιγμή θα χρειαστούμε ο ένας τον άλλον σαν φυλές .. κάπου στο forum του 25 σε κάποιο θέμα με τους sorry αν διαβάσεις θα δεις ένα μεγάλο καβγά που έχω κάνει σε τον joker και τον "μανοσκορινθος" ...θα καταλάβεις λοιπόν τι πραγματικά σκέφτομαι και τι περιμένω ότι θα γίνει πολύ γρήγορα



δες και την αποψη σου για εναν αλλο κοσμο

14-10-13, 10:29 #15
easy rider Ο χρήστης easy rider δεν είναι συνδεδεμένος
Συχνός χρήστης

Το Avatar του/της easy rider Ημερομηνία Ένταξης
18-06-2013
Δημοσιεύσεις
225
Προκαθορισμένο
Η φυλή clown σταματάει να υπάρχει από σήμερα με αυτό το όνομα . Η φυλή δεν θα διαλυθεί μέχρι να βρούν τα μέλη της τον δρόμο τους μέσω άλλων φυλων .
Στο χρονικό διάστημα που παραμείναμε σε αυτόν τον κόσμο , διδαχτήκαμε πολλά , κυρίως στο θέμα υπέρσυμμαχίες που λειτουργούν για 3-4 λογαριαμούς μονο , η για κυρίαρχες φίλες ηπείρων που ενώ έχουν την δύναμη να επικρατήσουν στα ίσια διαλέγουν τον εύκολο δρόμο της στρατολόγησης ηγετικών στελεχών αντιπαλων και εκμετάλλευσης πληροφοριών που κατείχαν αυτά τα στελέχη .
Καλή συνεχεια σε όλους και κυρίως στους trolls που για την ώρα παίζουν fair play .

εχεις ηδη απαντησει για τον τροπο που ηθελες να κλεισεις τον κοσμο. ακομα και σε μενα εκανες προταση

σου επιστρεφω και τον διαλογο επιπεδου σου! εξαλλου εσυ δεν υπαρχεις πλεον στον 27. οποτε μην αναλωνεσαι να γραφεις πιπεριες. δεν σου απαντω. τα κειμενα σου απαντησαν μονα τους τοσο καιρο. πες μας και το ονομα σου στον 28 να μαθω. τοπ αλλαξες κι εκει παλι? χαχαχαχα

αντε γεια looser φωτουλη-αγκαλιτσα!!

και για να μην ξεχνιοαμστε νουμπακο, βγαλε μου τα στατιστικα σου απο ολους τους κοσμους κι ελα να τα δειξεις!

κ13
cafesunrise ΜΑΝ 29 105,602,577 27 70,882,857 32 34,719,720

k19
ολες μαζι

1 KOYTOYROY 16,24 εκ.
2 AΡΟΞΟΛ 14,17 εκ.
5 AΡΟΞOΛ 7,66 εκ.
9 KOYTOYROY-AΡΟΞOΛ 4,49 εκ.
12 ΚΟΥΤΟΥRΟΥ 4,01 εκ.
13 KOYTOYROΥ-AΡΟΞΟΛ 3,92 εκ.
16 ΑΡΟΞΟΛ4 2,02 εκ.
17 ΑΡΟΞΟΛ 1,89 εκ.
18 ΑΡΟΞΟΛ. 1,76 εκ.
19 ΑΡΟΞΟΛ5 1,69 εκ.
20 ΑΡΟΞΟΛ2 639.812
21 KOYTOYROY-AΡΟΞΟΛ 630.414
24 ΑΡΟΞΟΛ1 413.340




προσθεση ξερεις η μονο βουλωστο να λες ξερεις? περιμενω και τα δικα σου τα συνολικα απο τους κοσμους που εκλεισες! νουμπακο!!!!!

κι εδω και τα στατς της φυλης μου!! συγκρινε τα με τα δικα σας!
Φυλή Μέλη Κατάταξη Βαθμολογία Κατάταξη ως επιτιθέμενος Βαθμολογία επίθεσης Κατάταξη ως αμυνόμενος Βαθμολογία άμυνας
ΜΑΝ 90 1 7,436,250,201 1 4,521,749,923 1 2,914,500,278
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Καφε οπως εχω πει νταξει ενδιαφερον το να λες ψεματα αλλα το να εισαι συστηματικος ψευτης ειναι ενα προβλημα.
δεν εχει και τοση σημασια, εγω θα χαρω να σας ξαναδω να μπειτε σε κανα 30,31 να γελασουμε κι εκει.

κατα τ αλλα για πες ποιος αρχηγος της twa τα ειπε αυτα.

γιατι το πλανο που σας εστειλε στη διαγραφη λογαριασμου, οντως το εκανε ο ιδιος. τωρα αν βουτηξατε ολοι σε μια μπανιερα με ξυδι, συμβαινει κι αυτο σε ενα παιχνιδι.

κατα τ αλλα ωπα ρε που θα πεις και για την TWA, 10 μηνες καθε σαββατοκυριακο προσπαθουσατε με 3/4 του χαρτη.
παω στοιχημα αμα κανω λογκιν στον 19 τωρα, ακομα εκει θα ειστε και θα προσπαθειτε να σπασετε το μετωπο.
 

DeletedUser31147

cafesunrise @
Είσαι απίστευτος τελικά . Έχεις χρησιμοποιήσει τα ίδια αποσπάσματα 100 φορες , κάθε φορα σου απαντάω και εσύ πάλι και πάλι επανέρχεσαι στα ίδια και τα ίδια .
Ακόμα και an8rwpos που πάσχει από δυσλεξία σοβαρής μορφής θα έπρεπε να είχε καταλάβει πλέον .
Πάμε πάλι ...

-Ναι με δικια μου πρωτοβουλία ήρθαμε σε επαφή , όταν είχα να σου αναθέσω ένα "θελιματακι" και κυρίως όταν ακόμα δεν ήξερα με ποιον έχω την τιμή .


-Ναι είχα τσακωθεί πολύ άσχημα με τον joker και τον Manoswar στον 25 και τα αποσπάσματα που έβαλες να αποδείξεις και καλά ότι σε άλλους κόσμους ζήταγα να κλείσουν αλλιώς οι κόσμοι αυτοί , καμια επαφή με την πραγματικότητα δεν έχουν .
Μιλάω για ηγετικά στελέχη που παίρνουν αναφορές στρατού αλλάζουν φυλή και αρχίζουν μετά να κτυπάνε την πρώην τους φυλή .

-Ναι έχω και χρησιμοποιώ δυο ονόματα στο παιχνίδι , pragmna που είναι δικαίωμα μου και όχι μονο . Κάποιες φορες μου το επιβάλουν οι κανονισμοί μιας και συχνά έχω και co player .

-Τα στατιστικά σου στον 13 να τα χαίρεσαι μπράβο σου , αλλα εδώ είναι ο 27 , κόσμος που από την αρχική του ανακοίνωση έλεγε για μυστικά , και δεν είναι συγκρίσιμοι οι δυο αυτοί κόσμοι .

Οι αναφορές σου σε κάθε σου post που αφορούν τον ανδρισμό των αντιπαλων σου και ότι όλοι κουνιούνται και μονο εσύ είσαι άνδρας , οδηγούν στο συμπέρασμα ,- "δεν" το λέω εγώ ο Froid το λέει- , ότι κουβαλάς κάποιο trauma νεαρότερης ηλικίας .. Για πες λοιπόν τι σου συνέβη .. Ποιος σου τραυμάτισε έτσι τον ψυχικό σου κόσμο ? Ο αρχηγός σου στους προσκόπους ..κανένας λοχίας στο στρατό ...η έχεις κάνει φυλακή . ?
Να ξέρεις ότι το βασικό ήταν ότι δεν σου άρεσε ότι σου συνέβη .. Δεν χρειάζεται όμως να κανεις και τέτοια διαφήμιση .. Είσαι άντρακλας εσύ . Καμια αμφιβολία .
Η μήπως σου άρεσε και ελπίζεις προκαλώντας , να "τσαντισεις" κανέναν τόσο πολύ ώστε να το ξαναζήσεις ?

Κατά τα allla δεν τολμάς να μου απαντήσεις επί της ουσίας σε τίποτα .. Μας έχετε ? θέλετε να συνεχίσουμε τον κόσμο ? αλλα θα κτυπήσουμε εσάς όχι τους "αροξολ" που σας βολεύει ..
Έκανες η όχι όλες αυτές τις διπλωματικές κινήσεις που κατηγορείς τους άλλους πρώτους και έφαγες τα μούτρα σου ναι η όχι ?
Αν μου απαντήσεις θα σου πω και εγώ μετά αν παίζω η όχι στον 27 , γιατί έδωσα τα χωρια μου και έμεινα μονο με δυο , όπως και θα σε μάθω να γραφεις σωστά το όνομα easy rider στην κατάταξη και να με βρίσκεις στους κόσμους που με ψάχνεις .
 

DeletedUser

τελικα μονο λογια εισαι. δειξε και κανα δικο σου στατσ. δεν εινaι ντροπη. δειξε μας κι εσυ ποιους μεγαλουσ κοσμπουσ εκλεισεσ. αντε μην γραφεισ μονο για να γραφεισ. δειξε μασ το ρεκορ των 50 χαμενων χωριων σε μια νυχτα μεσα. χιχιχι. εχεισ τιποτα να δειξεισ;
 

DeletedUser31147

τελικα μονο λογια εισαι. δειξε και κανα δικο σου στατσ. δεν εινaι ντροπη. δειξε μας κι εσυ ποιους μεγαλουσ κοσμπουσ εκλεισεσ. αντε μην γραφεισ μονο για να γραφεισ. δειξε μασ το ρεκορ των 50 χαμενων χωριων σε μια νυχτα μεσα. χιχιχι. εχεισ τιποτα να δειξεισ;
Xaxaxa χιχιχί Ποίους κόσμους έπαιξες τι στατιστικά είχες αλλιώς η νύχτα δεν ακολουθεί την μέρα , η γη δεν είναι στογγυλή .
Ακράδαντα επιχειρήματα που απαντούν σε αυτά που έγραψα ποιο πάνω .
Έχασα λοιπόν 50 χωρια σε άλλο κόσμο και με βάση αυτό το ατράνταχτο στοιχειο ο cafe έχει εδώ δίκιο ...
Ρε μπας και είσαστε όλοι συμμαθητές σε κανένα ειδικό σχολειό και απλά το παίζετε εδώ ενήλικες ?
 

DeletedUser22552

Alex τι εγινε?εσυ γιατι προβληματιζεσαι?αν δεν σας κανουμε ,να μπαινετε στους κοσμους να το ανεβαζετε το επιπεδο...


Μητσάρα θα έμπαινα, αλλά οι 14 ακαδημίες σε εναν σερβερ με αναγκάζουν να το ξανασκεφτώ.. Ανεπιδεκτοι μαθήσεως μερικοί παίκτες ;)
 

DeletedUser18255

Θα συμφωνήσω με τον προλαλησαντα αλλά όπως μπορεί ο καθένας και μη λέτε για τις τρομερές μάχες που έγιναν στον 27 γιατί θα γελάνε και οι πέτρες άλλωστε και οι απώλειες το λένε ξεκάθαρα
 

DeletedUser

Θα συμφωνήσω με τον προλαλησαντα αλλά όπως μπορεί ο καθένας και μη λέτε για τις τρομερές μάχες που έγιναν στον 27 γιατί θα γελάνε και οι πέτρες άλλωστε και οι απώλειες το λένε ξεκάθαρα

Μετριος ο 27. Ισως ο χειροτερος κοσμος ever με τον 25....
 

DeletedUser16803

συμφωνω απολυτα με τους 3 προλαλησαντες!

ας πανηγυριζουν οι νουμπαδες που καμαρωνουν κιολας οτι κλεινουν κοσμο! ετσι οπως τον καταντησαν, ας τον κλεισουν!

η πλακα ειναι οτι δεν τολμαν να τον κλεισουμ με πολεμο!! παρολο που ειναι 3πλασια και πλεον χωριο!! με παρακαλια για το μυστικο που τους χρειαζεται παν να τον κλεισουν!! ουτε ετσι δεν τολμουν να παιξουν οι νουμπαδες!!

με τις πετρες θα σας παιρνουν αν λετε οτι κλεισατε κοσμο στον 27!!

allastor

δεν ηταν 14 οι ακαδημιες. 12 ηταν μονο οι αρξ
και 4 3ου και 3 coa που εγιναν 3ου και 1 go που εγινε 3ου και κανα 2-3 v300v που ηταν κι αυτοι στο κολπο απο την αρχη, μας κανουν τουλαχιστον 22.

και για ολο αυτο το σουργελο, ξερεις ποιος ειναι υπευθυνος? εγω φυσικα! αυτο θα ξαναγραψει ο κολοτουμπας ο πριτι νον μπρα!!

ααα ρε σουργελο πριτι μπρα που εχεις και δικαιολογια!!! κουνησου λιγο μπροστα στον καθρεφτη σου μηπως και δεις την ασχημια πανω σου με την συμπεριφορα και το κομπλεξ του 9χρονου που κουβαλας!
 

DeletedUser29616

Σταματα την κλαψα ρε cafesunrise πια, σε καθε κοσμο τα ιδια. Εκανες τις επιλογες σου, δεν σου βγηκαν, εχασες. Παιχνιδι ειναι, τι συνεχιζεις να κανεις τοση βαβουρα? Καποτε θα νικας και καποτε θα χανεις. Δεξου το και συνεχισε.
 

DeletedUser31147

Και τώρα που μου άλλαξες το όνομα σε σουτιέν ελπίζεις ότι θα πάθω νευρική κρίση και δεν θα κλείσει ο κόσμος ?
Άντε λοιπόν από εδώ και πέρα να σε λέω και εγώ καφέ κιλότα και να είμαστε πάτσι .


Μπορείς να τολμήσεις να ισχυριστείς δημοσια ότι όλα αυτά που σε κατηγορώ για την κατάντια αυτού του κόσμου δεν ξεκίνησαν από εσένα ? έχω πει πουθενά κάτι λάθος η ανακριβές ?
Καλή η μαγκιά που πουλάς αλλα όταν κάποιος στα ίσια σου γραφει κάτι και εσύ αποφύγεις να απαντήσεις κάνει αυτούς που σκέφτονται να βγάζουν τα συμπεράσματα τους .


Ο κόσμος είναι αλήθεια ότι ήταν γενικώς αποτυχημένος . Ναι μεν ότι γράφω για την καφέ κιλότα είναι αλήθεια αλλα ίσως και εμείς είχαμε άλλες επιλογές από το να τον ακολουθήσουμε στο παιχνίδι του αυτό .
Σε καμια περίπτωση όμως δεν δέχομαι τα μαθηματικά του και το μέτρημα που κάνει σε ακαδημίες και συμμαχίες . Είμαστε σύμμαχοι με τους "αροξολ" κλείνουμε από κοινού τον κόσμο αλλα ας μας πει κάποιος ποσα κοινά πλανα μέτρησε η poses φορες "αλλαξαν" παίχτες μας και δικοί τους φυλή με σκοπό άμυνες . Ούτε μια . Εμείς ασχολούμαστε με τα δικά μας οι αροξολ" με τα δικά τους . Σε αντίθεση με την συμμαχία go και σεξ που και κοινά πλανα έκαναν και άμυνες άλλαζαν μεταξύ τους σε καθημερινή βάση ..
Και στο finale ? Το χρονόμετρο δεν έχει αρχίσει ακόμα και εσείς αντί να κάνετε μια τελευταία προσπάθεια με τις δυνάμεις που dia8etete να μας εμποδίσετε τι κάνετε ? Ρίχνετε τα επιθετικά σας σε αποστολές εκδίκησης και αυτό είναι όλο ..
Τώρα που το σκέφτομαι ..αυτή την στιγμή έχουμε και οι δυο φυλές , "αροξολ" και 3ου περίπου 900 έτοιμα επιθετικά ...πλακα δεν θα είχε να ετοιμάσουμε ένα πρώτο και τελευταίο κοινό πλάνο το τελευταίο δευτερόλεπτο που θα λήγει το χρονόμετρο ?
 
Κορυφή