Χαρτες κοσμου Κ28

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21054
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21054

Παίζει να φτιάξει κανείς τους χάρτες του κόσμου ??

ευχαριστω
 

DeletedUser26916

ειναι αρκετα νωρις για χαρτες ! ακομα νομπλαρισμα δεν εχει γινει !
 

DeletedUser31881

Βιάζεσαι ,βιάζεσαι...Νωρίς είναι ακόμα ντε..
 

DeletedUser

DeletedUser

DeletedUser

Ναι το ξερω, ειναι παρα πολλες για αρχη και δεν εχουμε κατι σταθερο ακομα για να πουμε "Να αυτες ειναι οι φυλες που αξιζουν να μπουν στο χαρτη". Καλη σου Μερα Κλικς
 

DeletedUser

πρεπει νομιζω να ανακοινωθει πρωτα και μετα καποιος να αναλαβει να τους φτιαχνει αρα περιμενε
 

DeletedUser31881

Άντε να δούμε και πως τα πάει η κάθε φυλή στα μέρη της.. :D
 

DeletedUser22397

βάλτε κανα χάρτη πότε περιμένετε να κλείσει ο κόσμος;
 

DeletedUser18467

μπα μικροι αναξιοπιστοι και φτιαγμενοι απο αναξιοπιστους
 

DeletedUser

Kosparta ασχετε μεγαλονουμπα δεν πας να κρυφτεις σε καμια γωνια του χαρτη μην τυχον και σε βρουν και σε πυξιαδιασουν.Εχεις αποψη και κανεις και κριτικη χωρις να γνωριζεις τα βασικα του παιχνιδιου και των χαρτων .
Ο ανθρωπος ανελαβε τους χαρτες μολις εχθες ,σπαταλωντας τον προσωπικο του χρονου προς οφελος ολων μας και εχει ξεκινησει την διαδικασια ενημερωσης τους.Θα χρειαστουν καποια update μεχρι να παρουν την τελικη τους μορφη.
 

DeletedUser18467

1.εχουν προσπαθησει πολλοι να με πυξιδιασουν τελευταια φορα τα καταφεραν στον 8 ...προ αμνημονευτων δηλαδη ....δεν ευχεσαι να χασω ενα χωριο (οχι ηθελημενα) που εχω 3 χρονια να χασω ?
2.λογικο να υπερασπιζεσαι το ατομο αυτο ....ειστε του ιδιου φυραματος ...σατραπακια στρατηγακια νεποτικοι ξεροκεφαλοι και γενικως το παιζετε αφεντικα
3.στα βασικα του παιχνιδιου ελα να σου κανω μαθηματα και μολις τελειωσουμε απο τα βασικα που δεν τα ξερεις θα σε βαλω σε ταξη για προχωρημενους
4.οποιος και να ναι ο εθελοντης για τους χαρτες (που τον ευχαριστω γι αυτο) δεν αναιρει την ποιοτητα του σαν ατομο και βεβαια δεν σημαινει οτι δεν υποκειται σε κριτικη για το ηθος του ...και βεβαια το ηθος σου ειναι ταυτοσημο ξαναλεω και γι αυτο εχετε κανει κομμα ..
και καταληγω
παικτικη απαξια δεν εχω για κανενα
ηθικη απαξια και ανθρωπινως ιταμους λογω προσωπικης γνωριμιας και με τους δυο σας ειναι φυσικο να εχω
εξ αλλου φαινεται και απο το υφος της γραφης σου...
ειμαι νουμπας ελα να σε μαθω παιχνιδι



εξ αλλου φαινεται και απο το υφος της γραφης σου το ηθος σου και ο πολιτισμος σου
ειμαι νουμπας ελα να σε μαθω παιχνιδι...και ξες γιθατι ειμαι νουμπας?
γιατι δεν λεω στους αλλους νομπλαρε πιο περα ειμαι αρχηγος ...
γιατι δεν διωχνω κοσμο που νομπλαρε χωριο (εστω και κλειδωμενο απο μενα)
γιατι δεν εχω γραψει με μπολντ και κεφαλαια σχεδον ποτε
γιατι δεν το παιζω καποιος
γιατι δεν κανω συμφωνιες κατω απο το τραπεζι
γιατι ειμαι σταρατος με παντελονια
γιατι δεν εχω υποτιμησει κανενα και δεν εχω πει καν νουμπα καποιον
γιατι εχω κλεισει σαν αρχηγος 3 κοσμους και εχθροι και ημετεροι εχουν να λενε για την ποιοτητα του λογου και εργου μου
αναρωτησου τι εχεις απο αυτα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Aα ρε αμπαλε Κοσπαρτα και που ασχολειτει καποιος μαζι του λερωνεται , χανει χρονο και κατεβαζει το επιπεδο του στα ταρτατα.Αλλα προς αποκατασταση της αληθειας θα γραψω 2 λογια.
Η αληθεια ειναι οτι σε καθε κοσμο που μπαινεις επιλεγεις να μπεις αργοτερα στο ριμ εκει στηνεις μια φυλη της ταλαιπωριας με οτι ρημαδοπαικτες βρεις με συνολικη εμπειρια στο παιχνιδι μηδεν ωρες και συνολικο σκιλ μια ωρα το πολυ.Αφου φροντισεις πρωτα απο ολα να κανεις συμμαχια με τις υπολοιπες ρημαδοφυλες ξεκινας το νομπλαρισμα βαρβαρων και τους κανιβαλισμους και ξαφνικα βρισκεσε με λογαριασμο .Νουμπακια ενωμενα ποτε νικημενα
Κανεις ποτε δεν σε υπολογιζει σαν παικτη φυλετικων ,παντου σε βριζουν και σε κοροιδευουν τελευταιο παραδειγμα ο κ26 που με περισιο θρασος κρινεις τον Τουρλουμπουκι .Ποιος? Εσυ ο τιποτα ,τον Τουρλουμπουκι που ειναι αξιος σαν αρχηγος και σαν αντιπαλος.

Και ερχεσαι στο κ28 να μιλησεις για ηθικη οταν σε ολους τους κοσμους γλυφεις για να επιζησεις και τελικα το παιζεις και καποιος .Ποιος? Εσυ το κουλουρι που οχι τρενο δεν ξερεις να στελνεις ή να κοβεις αλλα και το τι ειναι δεν εχεις καταλαβει.
Σε ποιο πολεμο συμμετειχες τελευταια φορα?Σε κανεναν
Ποιον συμπολεμιστη σου βοηθησες συνεργαστηκες επαιξες φυλετικες? Με κανεναν .Εισαι ενα ταιραστιο μηδενικο με μεγαλη γλωσσα που την χρηιμοποιεις αναλογα ειτε για να γλυφεις ειτε για να μιλας εκ του ασφαλους .
Σε οσους κοσμους εχεις μπει δεν εχεις απλα δει πυξιδες αλλα ΧΙ ενα μεγαλο ΧΙ μεσα στην μαπα και πολυ σου ειναι .
Και μιας και μιλαμε για χαρτες τολμας να κρινεις την δουλεια του αλλου βγαζοντας αποθημενα χολη και κομπλεξισμο μια υστατη προσπαθια για να αναδειξεις το ανυπαρκτο ΕΓΩ σου, ειναι και προσφατα τα γεγονοτα του κ26 που εφαγες τις φαπες σου και σε πονανε. Πως ειναι τωρα ο χαρτης του κ28 που βλεπεις ?Ολα γαλαζια και ενα μωβ πουλοντας τους παντες για να πουλησεις μουρη στο τελος .
Η αληθεια ειναι οτι δεν εισαι ενας απλος αρχηγος αλλα ενας βασιλιας .

Ο Βασιλιας Καρναβαλος.

Αισιχτιρ νουμπακα.


Χρονια πολλα σε ολους Καλη Σαρακοστη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18467

παμε με σειρα
αληθειες
βγαινω ριμ μια βδομαδα μετα (γιατι αυτο μ αρεσει )
ναι οταν κανω φυλη μαζευω οτι υπαρχει ...ας πουμε μαζεψα την 11888 που πατησε την cxc στον 15 με τα δευτερα ...καποιοι ελιτιστες εκει παικταραδες αυτα τα λιμα τα αφησν απ εξω κι ομως βρηκα την πιο ενεργη φυλη που υπηρχε στους ελληνικους σερβερ...και σας εκανα περιπατο
ναι στον 19 μαζεψα οτι εκρινα καλο (αφου φτιαξαμε φυλη με πρημειντ 7 ατομα) και τον κοσμο τον εκλεισα με 3/4 χαρτη κοκκινα ...
ναι μαζευω αυτο που λετε σεις οι παικταραδες νουμπαδες τους μαθαινω το παιχνιδι και τους αφηνω να παιξουν μετα ...και εχω βγαλει απο το σχολειο αυτο παικτες με νο3 και νο 6 σε οντα ...(υπαρχει ακομα μια απαντηση σε αυτο οτι αφου δεν ξερω τα βασικα τους τα μαθαινω)
στον 26 τα χωρια τα μοιρασα στην φυλη μου ...αλλα εισαι τοσο ασχετος για το ηθος μου που δεν φροντισες να μαθεις ...και βεβαια ανθρωπε που δεν γνωριζεις και μιλας με ευκολη κριτικη αυτο ειναι ευκολα αποδεικνυομενο απο τα odd...αλλα εκτος των αλλων εισαι τοσο αμετροεπης που μιλας χωρις να ξερεις ...οσο αφορα την κριτικη μου στον υπερτατο κανεις δεν μου στερει το δικαιωμα να εχω αποψη...και επειδη το iq σου ειναι και χαμηλο για απαντα μας στην εξης ερωτηση ...τι ειναι πιο ευκολο αυτο που κανει ο υπερτατος και μεγας αρχηγος να μαζευει παικταραδες και να παιζει η αυτο που κανω εγω και σκιζομαι για να φτιαξω μια φυλη? φιλε μου οταν μαθεις οτι ο δυσκολος δρομος αξιζει και στην ζωη και στο παιχνιδι τοτε θα εχεις εκτιμηση στον εαυτο σου και απο τους αλλους ....ο ευκολακιας που εχεις κανει θεο που κανει κουτοπονηριες δεν εχει λογο φερεται σαν ο απολυτος αλανθαστος γι;α μενα εχει απαξια ....(σημειωση για ολα αυτα εχω αποδειξεις και πραγματικα γεγονοτα) ....

ψεμματα
δεν εχω γλυψει ποτε και κανεναν και το ηθος μου δεν εχει επιτρεψει ποτε τετοια συμπεριφορα
οσο αφορα το αμυνες ναι δεν στελνω σε οσους δεν γουσταρω σαν ανθρωπους και δεν συμμετεχουν στην φυλη
οσο για το μεγαλο ΧΙ και ΨΙ να ειμαι αυτος ειμαι ...δουλικο καποιου δεν ειμαι οπως προφανως εισαι εσυ που απαντας για αλλους
οσο αφορα το αλλο θεμα με τους χαρτες ημουνα ξεκαθαρος ...ειπα ευχαριστω για την <<δωρεα>> αλλα προσωπικα θα τους θεωρησω εκ των προτερων αναξιοπιστους λογω της εμπαθειας που εχει με μενα αλλα και με μερικα ατομα της ηγεσιας των blue το συγκεκριμενο ατομο...και επειδη το γνωριζω οτι η χολη που βγαζει και η μνησικακια ειναι το κυριαρχο στοιχειο δεν προκειται καν να παρακολουθησω
παμε στο αλλο που επισης ακομα μια φορα εισαι απληροφορητος και παλι ριχνεις λασπη σε μενα χωρις να ξερεις τιποτα και δειχνεις ακομα μια φορα ποσο μνησικακος χωρις λογο εισαι .....δεν ειμαι αρχηγος στον κ28 ειναι αλλος ...δεν εχω καν δικαιωματα ...απλως παιζω μπαλα χωρις να ασχολουμαι με τιποτα ...ομως εσυ ο παντογνωστης με κατηγορεις για το πως ειναι ο χαρτης των blue...παντως για να ξερεις εχει κοκκινα 3 φυλες απο το 1 εως το 7 ...εγω τον βρισκω καλο ...αλλα για να ξερεις εγω τον ηθελα πιο κοκκινο και <<τσακωθηκα>> γι αυτο

τελευταιο
ναι ειμαι αμπαλος ναι οποιος μιλα μαζι μου λερωνεται ναι ειμαι γλυφτης ναι ειμαι εγωιστης ναι ειμαι ΧΙ ΨΙ και ΩΜΕΓΑ μαζι
αλλα δεν ειμαι
νεποτικος λασπολογος εμπαθης υβριστης ευκολακιας μνησικακος μηδενιστης ευκολος κριτης παιρνω παντα τον δυσκολο δρομο και χαιρομαι το ταξιδι

αυμπερασμα
ευχαριστω πολυ που εριξες λιγη λασπη την ειχα αναγκη αν εχεις την καλοσυνη ριξε και μερικα τουβλα ακομα γιατι χτιζω σπιτι και ειμαι σε φαση μετα τα μπετα
επισης δεν θα σου ευχηθω αυτα που εβαλες στο τελος
και βεβαια ουτε θα σε πω βασιλια γιατι αυτη ειναι η διαφορα μας ΕΓΩ εχω ηθος..σε αφηνω στην κριση αλλων για την ποιοτητα σου σαν ατομο που ειναι ταυτοσημη με το iq σου (δηλαδη κατω του μηδενος)
 

DeletedUser

Ασυναρτησιες γραφεις, παλι μπερδεψες τα χαπια και εκτος των αλλων σου δημιουργησαν και προβλημα με τα χρωματα .
Κιτρινος δεν ημουν ποτε .Βγαινεις αργοτερα στους κοσμους γιατι δεν μπορεις να παιξεις στο κεντρο μονο στο ριμ μπορεις αστα αυτα οτι ετσι θες η αληθεια ειναι οτι μετα απο τοσες πυξιδες που εχεις φαει εχεις μαθει οτι εκει εχεις και μια πιθανοτητα να επιζησεις αν γλυψεις και συρθεις σαν σκουλικι στα σκαιπ ροομ επι ωρες.

Ψευτης
ας πουμε μαζεψα την 11888 που πατησε την cxc στον 15
Στον κ15 δεν υπηρχε CXC

Κανιβαλος
ναι στον 19 μαζεψα οτι εκρινα καλο (αφου φτιαξαμε φυλη με πρημειντ 7 ατομα) και τον κοσμο τον εκλεισα με 3/4 χαρτη κοκκινα
3/4 του χαρτη κοκκινα βρε παικταρα!!!!! και εσυ κανιβαλιζες και επαιρνες βαρβρα!!!http://gr.twstats.com/gr19/index.php?page=player&mode=conquers&id=462037&type=&pn=-1Ντροπηηηηηη!!!!!


Καρναβαλος
ναι μαζευω αυτο που λετε σεις οι παικταραδες νουμπαδες τους μαθαινω το παιχνιδι και τους αφηνω να παιξουν μετα
Πρωτα απο ολα για μαθεις σε καποιον κατι πρεπει να το ξερεις και δευτερον και σημαντικοτερο για να παιξουν πρεπει να μην τους κανιβαλισεις.

Κουτοπονηρος
στον 26 τα χωρια τα μοιρασα στην φυλη μου
Τα μοιρασες γιατι θα σε τρωγανε αφου τσακωθηκες με τον τουρλουμπουκη και η αληθεια ειναι στο προφιλ σου και στο προφιλ της φυλης σου με ενα και μοναδικο μελος εσενα.
και
και

Νουμπας
με ευκολη κριτικη αυτο ειναι ευκολα αποδεικνυομενο απο τα odd.
ODD με τοσους κανιβαλισμους (προφανως σπας παικτες που κιτρίνισαν) και λογαριασμο στο ριμ που σημαινει οτι βλεπεις τους παντες με -50% ηθικο δεν μετρανε αυτα να τα λες αλλου οχι εδω.
τι ειναι πιο ευκολο αυτο που κανει ο υπερτατος και μεγας αρχηγος να μαζευει παικταραδες και να παιζει η αυτο που κανω εγω και σκιζομαι για να φτιαξω μια φυλη? φιλε μου οταν μαθεις οτι ο δυσκολος δρομος αξιζει και στην ζωη και στο παιχνιδι τοτε θα εχεις εκτιμηση στον εαυτο σου και απο τους αλλους ....ο ευκολακιας που εχεις κανει θεο που κανει κουτοπονηριες δεν εχει λογο φερεται σαν ο απολυτος αλανθαστος γι;α μενα εχει απαξια ....(σημειωση για ολα αυτα εχω αποδειξεις και πραγματικα γεγονοτα) ....
Αυτο που κανει ο Τουρλουμπουκι εσυ δεν μπορεις να το κανεις γιατι ολοι ξερουμε οτι εισαι βαρβαροφαγος κανιβαλιστης νουμπας με μεγαλη γλωσσα και δεν σε θελουν στην φυλη τους ουτε για να αλλαζεις τα τασακια, ασε που οποιος σε γνωριζει σε αντιπαθει αλλωστε μας προειδοποιεις και στο προφιλ σου στο κ28
Αυτογνωσια
Ο πιο ευκολος δρομος ειναι αυτο που κανεις εσυ βρε ασχετε ,βγαινεις στο ριμ και κανιβαλισεις την φυλη σου και παιρνεις βαρβαρα αυτο κανεις και τωρα .Γιατι ειχες ονειρα για τον κ26 αλλα μια ψυχη στο χρωστουσε να σε φαει και το χαρηκε περισσοτερο απο ολους γιατι ειχε βαρεθει τις φουστιες σου και φροντισε να σου κοψει την γλωσσα ,ουρλιαζε οσο θες στα προφιλ σου μας αρεσει να σε βλεπουμε .


Παρτακιας
οσο αφορα το αμυνες ναι δεν στελνω σε οσους δεν γουσταρω σαν ανθρωπους και δεν συμμετεχουν στην φυλη
οσο για το μεγαλο ΧΙ και ΨΙ να ειμαι αυτος ειμαι
Εισαι ενα τιποτα ,δεν στελνεις ποτε αμυνες και σε κανενα τα χωριουδακια σου κοιτας μονο και το τομαρι σου πως θα σωθει .

αλλα για να ξερεις εγω τον ηθελα πιο κοκκινο και <<τσακωθηκα>> γι αυτο
Και δεμενο σε εχουν εκει ?Αν τσακωθηκες βγες και κοκκινησε οτι θες αλλα δεν το εκανες δεν το κανεις και δεν θα το κανεις γιατι εισαι μονο λογια και φρουφρου ασε που θα χασεις και τους κανιβαλισμους της φυλης.
Κ28 Πρωτο χωριο βαρβαρο http://gr.twstats.com/gr28/index.php?page=player&mode=conquers&id=7691104Τα βαρβαρα κοκκινα τα βλεπεις?Τα χαπια σου λεω εχουν παρενεργιες οταν τα μπερδευεις.
ναι ειμαι αμπαλος ναι οποιος μιλα μαζι μου λερωνεται ναι ειμαι γλυφτης ναι ειμαι εγωιστης ναι ειμαι ΧΙ ΨΙ και ΩΜΕΓΑ μαζι
αλλα δεν ειμαι
νεποτικος λασπολογος εμπαθης υβριστης ευκολακιας μνησικακος μηδενιστης ευκολος κριτης παιρνω παντα τον δυσκολο δρομο και χαιρομαι το ταξιδι
Το οτι ενας τοσο ασχετος παικτης νουμποαρχηγος σε νουμποφυλες επιζει σε ενα πολεμικο παιχνιδι γινεται μονο με εναν τροπο και αυτος ειναι να γλυφεις να ρουφιανευεις να χτυπας πισωπλατα συμμαχους το οποιο κανεις σε καθε κοσμο που μπαινεις και ετοιμαζεσε να το κανεις και στο κ28.

Με ντοκουμέντα σου απεδειξα οτι ειπα . Ανηθικο ειναι οταν παιζεις εις βαρος των αλλων και εκμεταλευεσαι το δικο τους καψιμο και τις γνωσεις τους , την καλοσυνη τους και την αφελεια τους.

.και επειδη το iq σου ειναι και χαμηλο για απαντα μας στην εξης ερωτηση
Τα ιδια και τα ιδια ολους με χαμηλο iQ τους βρισκεις οταν σου την λενε εγω το IQ ΣΟΥ δεν θα μπω καν στο κοπο να το μετρησω γιατι για να μετρηθει κατι πρεπει να υπαρχει .

ΑΝΤΕ καταημενε Βασιλια Καρναβαλε Καλες Πυξιδες .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18467

δεν θα μπω καθολου στην διαδικασια να απαντησω σε ολα αυτα .....απλως γιατι εχω απαντησει
απλως θα πω δυ πραματα
εισαι ενα δουλικο και αυτοκλητος δικηγορος αλλων
γλυφτης αφου δεν εχεις προσωπικο οφελος
χυδαιος και υβριστης με καρναβαλικη διαθεση
λασπολογος εκ πεποιθησεως (καλα κανεις οπου βαζεις λασπη παντα κατι μενει)
ανθρωπος ταπεινος που για να υπερασπισει υποδεεστερα ανθρωπακια που κανει παρεα δεν δισταζει να δειξει σε ολους ποσο χαμερπης μπορει να γινει
προσωπικα δεν θιγομαι γιατι αυτα ακριβως που εγραψες τονισες καθως και τα λινκ που εβαλες εφοσον τα εχω βαλει εγω και βεβαια τα εχω κανει ειμαι περηφανος που τα εκανα εστω κι αν καποιοι τα κρινουν σα λαθη...μονο που σε σχεση με τους αλλους συ εισαι ανθρωπος κατωτερης κατηγοριας γιατι οι αλλοι κραταν την αποψη και την θεση τους για παρτη τους ενω η δικη σου φτηνια βγαζει χολη και μαλιστα αναιτια
δεν θα μπω σε διαδικσια να συνεχισω επι προσωπικου...σου αφηνω χωρο να δειξεις περισσοτερο το ηθος σου και ποσο καλος εισαι στο μυστρι και το πηλοφορι
ο παππους μου ελεγε <<απαντα σε ανθρωπους τα ντουβαρια δεν ακουν>>

οσο για τα καλες πυξιδες ...παιχνιδι παιζω ας χασω...ας μην δειξω ομως για ενα παιχνιδι μισος και εμπαθεια...

και επειδη λες οτι κιτρινος δεν ησουν ποτε (διεκδικεις και αλανθαστο με αυτην την δηλωση?) βλεπω τωρα να σαι κιτρινος σα λεμονι και εναν ψυχιατρο να σου δινει κατασταλτικα ν ηρεμησεις

απο μενα το θεμα τελος εδω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή