Τίτλοι Τέλους για κ22 (τελευταία έξοδος)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30417
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19989

ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια των nobles που μου επμιστευτηκαν ενα acc για να παιξω και εγω μαζι τους αν και δεν με ηξεραν και ολοι μαζι καταφεραμε να κλεισουμε τον κ22. και μπραβο και στους αντιπαλους μας που αντεξαν οσο αντεξαν
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Πρώτη φορά παίζω φυλετικές και στάθηκα πολύ τυχερός με τη Fear που ήταν γεμάτη καλά παιδιά και ειδικά με τη Nobles που ήταν πραγματικά το καλύτερο σχολείο για το game!!!!


ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ το επίπεδο και η οργάνωση και η αλήθεια είναι ότι δεν ήθελα να κλείσει ο κόσμος για να συνεχίσω να μαθαίνω δίπλα τους.

Thanx παίδες!!!!!
 

DeletedUser22257

Μπραβο σας παιδες που τον κλησατε και αυτον τον κοσμο χαιρετω τα φιλαρακια μου απο κ17 ξερεται εσεις!!!
Και παλι μπραβο σε ολους σας!!!
 

DeletedUser

K22... τι να λεμε τωρα... πολυ καλες ρυ8μησεις , πολυ καλο ξεκινημα με αρκετες δυνατες φυλες , αλλα οι ακαδημιες εγιναν το επικεντρο του κοσμου για ακομα μια φορα...

Μπραβο στους νομπλες για την εξυπνη νικη τους και καλη συνεχεια σε ολους οσους εφτασαν για να δουν το τελος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser

Δεν θέλω να γινω εριστικός (αλλά ειμαι)

Επιτέλους έκλεισε ο κ22 (και η καριερα μου στο tw) οπότε μπορώ να βγάλω όλη μου την χολή.

Κυρίως θα θελα να αναφερθω στα παπαγαλάκια που βγάζανε πύρηνος λόγους και proίλα στα external

Ναι κυριοι σας νικήσαμε κάνοντας περίπατο.
Εμείς που δεν θα κατορθώναμε να πάρουμε ούτε την ήπειρο.
Εμείς που ήμασταν λιγοι και δεν έιχαμε καμία ελπίδα εναντίον της μάζας

Και ποιους νικήσαμε?

Τους GTP του κ. πλανητάρχη (ή Τάκη για όποιον προτιμάει) ο οποίος ηταν σιγουρος ότι θα πάρει τον κόσμο (μιας και του το χρωστούσαμε απ τον 17)
Τους κυρίους της Αρμυ που στην αρχή ειχαν το θράσσος να μπουν με το ονομα RR (repeat) μιας και ηταν τοσο σιγουροι οτι θα κλεισουν αυτοί τον κόσμο. Και πως να μην ειναι σιγουροι αφου εχουν για αρχηγο τον απόλυτο ειδήμονα που εχει παιξει σε 200 κόσμους?
Τα νούμερα. Ασφαλώς θα θυμάστε τις γελιότητες που κάνανε στην αρχή με κάτι τυχάρπαστους παίκτες π.χ chifanides. Ασφαλώς θα θυμαστε τα ποστ που έλεγαν 'ο κόσμος είναι ήδη δικός μας, logarete στον 23 για να γλυτώσετε' και άλλα τέτοια ομορφούλικα.

Τελικά όλοι αυτοί που ήτανε ingame?
ΠΟΥΘΕΝΑ

ο 22 ήταν μακράν ο πιο εύκολος κόσμος. Τόσο εύκολος που οι μισοί παίκτες μας κάπου στην μέση βαρέθηκαν και τον παράτησαν

Άλλη φορά πριν πει ο καθένας την μπαρούφα του βουτηξτε πρωτα την γλώσσα στο μυαλό σας

Αυτά από μένα. Σας ευχαριστώ που κάνατε στα μάτια μου το παιχνίδι βαρετό. Με γλυτώσατε από πολλές ώρες καψίματος


Υ.Γ: Δεν θα πω συγχαρητήρια σε κανέναν συμπαίκτη μου μιας και δεν θεωρω ότι κάναμε κάτι σπουδαιο που κλείσαμε τον κόσμο. Δεν φτάσαμε ούτε κατά διάνοια στην απόδοση που θα μπορουσαμε (αφου δεν χρειάστηκε κάτι τέτοιο)
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser

Τους κυρίους της Αρμυ που στην αρχή ειχαν το θράσσος να μπουν με το ονομα RR (repeat) μιας και ηταν τοσο σιγουροι οτι θα κλεισουν αυτοί τον κόσμο. Και πως να μην ειναι σιγουροι αφου εχουν για αρχηγο τον απόλυτο ειδήμονα που εχει παιξει σε 200 κόσμους?

δεν θα διαφωνίσω στα υπόλοιπα αλλά σε αυτό, καθώς τα έχεις μπερδέψει ολίγον, δεν είναι κάτι σημαντικό, αλλά η repeat που δεν μπήκε με το όνομα RR (αλήθεια πως σου ήρθε αυτό?) δεν είχε αρχηγό τον phantom και ούτε συνέχισε ως army

τώρα κύριε που κλείνεις την καριέρα με περίπατο, δεν νομίζω ότι χωρίς τα νούμερα θα τον έκλεινες, είπαμε τον πήρατε τον κόσμο και είπαμε πρώρα εμείς τα μπράβο, αλλά το καλάμι στην άκρη...

πολλοί από εσάς κλείσατε κόσμο χωρίς διπλωματία αλλά αυτό έγινε σε άλλο κόσμο... σε αυτόν με μακρά καλύτερο stability από το σύμμαχο τον κλείσατε τον κόσμο με συμμαχία...
 

DeletedUser

Τους κυρίους της Αρμυ που στην αρχή ειχαν το θράσσος να μπουν με το ονομα RR (repeat) μιας και ηταν τοσο σιγουροι οτι θα κλεισουν αυτοί τον κόσμο. Και πως να μην ειναι σιγουροι αφου εχουν για αρχηγο τον απόλυτο ειδήμονα που εχει παιξει σε 200 κόσμους?

δεν θα διαφωνίσω στα υπόλοιπα αλλά σε αυτό, καθώς τα έχεις μπερδέψει ολίγον, δεν είναι κάτι σημαντικό, αλλά η repeat που δεν μπήκε με το όνομα RR (αλήθεια πως σου ήρθε αυτό?) δεν είχε αρχηγό τον phantom και ούτε συνέχισε ως army

τώρα κύριε που κλείνεις την καριέρα με περίπατο, δεν νομίζω ότι χωρίς τα νούμερα θα τον έκλεινες, είπαμε τον πήρατε τον κόσμο και είπαμε πρώρα εμείς τα μπράβο, αλλά το καλάμι στην άκρη...

πολλοί από εσάς κλείσατε κόσμο χωρίς διπλωματία αλλά αυτό έγινε σε άλλο κόσμο... σε αυτόν με μακρά καλύτερο stability από το σύμμαχο τον κλείσατε τον κόσμο με συμμαχία...

Έχεις δίκιο το όνομα ήτανε rt
Για το αν ειχαν αρχηγο τον phantom οντως δνε ειμαι σιγουρος οπότε μάλλον θα εχεις δίκιο.
Εστω το γεγονος ότι έβγαινε ο ένας και περηφανευοταν οτι εχει παιξει σε 200 κόσμους και ότι οι άλλοι μπηκαν με το ονομα repeat (οπότε η ουσια του ποστ δεν αλλάζει παρ όλα τα λάθη μου)

Το αν θα έκλεινα τον κόσμο χωρις τα νούμερα μονο να το υποθέτουμε μπορούμε (εγω πιστευω ναι εσυ οχι)

αλλά το γεγονός ότι τον κόσμο τον πήραμε με περίπατο νομίζω δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανεις
όταν βλέπεις παίκτες όπως ο xaris, o redskin κ.α τόσο χαμηλά στην κατάταξη όταν το μισό του zaro-nik και το μισό του filologiggy (καθως και όλοι από το δικο μου acc :p) μας έχουν χαιρετήσει προωρα κτλ κτλ
καταλαβαίνειις ότι ο κόσμος θα μπορούσε να κλείσει μηνες πριν

Δεν θέλω να περιαυτολογήσω. Ούτε σουπερ φυλή είμασταν, ούτε καν τα δικά μας στανταρ πιάσαμε. Απλά επέτρεψε μου να πω ότι οι αντίπαλοι μας ηταν ανύπαρκτοι (χωρις να θέλω να πω ότι δεν υπήρξαν παικταράδες στις άλλες φυλές. Φυσικά και υπήρξανβ παίκτες ΠΟΛΥ καλύτεροι απο μένα, αλλα συλλογικά δεν έειξαν καμια αξια)
 

DeletedUser18588

Τα νούμερα. Ασφαλώς θα θυμάστε τις γελιότητες που κάνανε στην αρχή με κάτι τυχάρπαστους παίκτες π.χ chifanides. Ασφαλώς θα θυμαστε τα ποστ που έλεγαν 'ο κόσμος είναι ήδη δικός μας, logarete στον 23 για να γλυτώσετε' και άλλα τέτοια ομορφούλικα.

Τελικά όλοι αυτοί που ήτανε ingame?
ΠΟΥΘΕΝΑ

ο 22 ήταν μακράν ο πιο εύκολος κόσμος. Τόσο εύκολος που οι μισοί παίκτες μας κάπου στην μέση βαρέθηκαν και τον παράτησαν

Άλλη φορά πριν πει ο καθένας την μπαρούφα του βουτηξτε πρωτα την γλώσσα στο μυαλό σας

Αυτά από μένα. Σας ευχαριστώ που κάνατε στα μάτια μου το παιχνίδι βαρετό. Με γλυτώσατε από πολλές ώρες καψίματος


Υ.Γ: Δεν θα πω συγχαρητήρια σε κανέναν συμπαίκτη μου μιας και δεν θεωρω ότι κάναμε κάτι σπουδαιο που κλείσαμε τον κόσμο. Δεν φτάσαμε ούτε κατά διάνοια στην απόδοση που θα μπορουσαμε (αφου δεν χρειάστηκε κάτι τέτοιο)

ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΧΡΗΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
 

DeletedUser

Δεν θέλω να γινω εριστικός (αλλά ειμαι)

Επιτέλους έκλεισε ο κ22 (και η καριερα μου στο tw) οπότε μπορώ να βγάλω όλη μου την χολή.

Κυρίως θα θελα να αναφερθω στα παπαγαλάκια που βγάζανε πύρηνος λόγους και proίλα στα external

Ναι κυριοι σας νικήσαμε κάνοντας περίπατο.
Εμείς που δεν θα κατορθώναμε να πάρουμε ούτε την ήπειρο.
Εμείς που ήμασταν λιγοι και δεν έιχαμε καμία ελπίδα εναντίον της μάζας

Και ποιους νικήσαμε?

Τους GTP του κ. πλανητάρχη (ή Τάκη για όποιον προτιμάει) ο οποίος ηταν σιγουρος ότι θα πάρει τον κόσμο (μιας και του το χρωστούσαμε απ τον 17)
Τους κυρίους της Αρμυ που στην αρχή ειχαν το θράσσος να μπουν με το ονομα RR (repeat) μιας και ηταν τοσο σιγουροι οτι θα κλεισουν αυτοί τον κόσμο. Και πως να μην ειναι σιγουροι αφου εχουν για αρχηγο τον απόλυτο ειδήμονα που εχει παιξει σε 200 κόσμους?
Τα νούμερα. Ασφαλώς θα θυμάστε τις γελιότητες που κάνανε στην αρχή με κάτι τυχάρπαστους παίκτες π.χ chifanides. Ασφαλώς θα θυμαστε τα ποστ που έλεγαν 'ο κόσμος είναι ήδη δικός μας, logarete στον 23 για να γλυτώσετε' και άλλα τέτοια ομορφούλικα.

Τελικά όλοι αυτοί που ήτανε ingame?
ΠΟΥΘΕΝΑ

ο 22 ήταν μακράν ο πιο εύκολος κόσμος. Τόσο εύκολος που οι μισοί παίκτες μας κάπου στην μέση βαρέθηκαν και τον παράτησαν

Άλλη φορά πριν πει ο καθένας την μπαρούφα του βουτηξτε πρωτα την γλώσσα στο μυαλό σας

Αυτά από μένα. Σας ευχαριστώ που κάνατε στα μάτια μου το παιχνίδι βαρετό. Με γλυτώσατε από πολλές ώρες καψίματος


Υ.Γ: Δεν θα πω συγχαρητήρια σε κανέναν συμπαίκτη μου μιας και δεν θεωρω ότι κάναμε κάτι σπουδαιο που κλείσαμε τον κόσμο. Δεν φτάσαμε ούτε κατά διάνοια στην απόδοση που θα μπορουσαμε (αφου δεν χρειάστηκε κάτι τέτοιο)





Τελικα εσυ την τρως την μπουγατσα με κυμα η με τυρι ???????????


Επισης με το καλαμι να προσεχεις,μην βγαλεις κανενα ματι.


Δεν σου φτανει που σου εδωσα ολα τα φοντα για να κλεισεις και αυτον τον κοσμο

οπως στον 17,να χαρεις και εσυ.

Αλλα παλι εσυ Μπουγατσα εμεινες.


Η καριερα σου τελειωσε σε υψηλωτατο ρανκ στον πιο ευκολο κοσμο απο οτι μου ειπε η γραμματεας μου διοτι δεν ασχολουμαι με αριβιστες

Τα συγχαρητηρια μου.


Υ.Γ Οπως εχει πει ενα παλιο μου φιλαρακι η ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν θέλω να γινω εριστικός (αλλά ειμαι)

Επιτέλους έκλεισε ο κ22 (και η καριερα μου στο tw) οπότε μπορώ να βγάλω όλη μου την χολή.

Κυρίως θα θελα να αναφερθω στα παπαγαλάκια που βγάζανε πύρηνος λόγους και proίλα στα external

Ναι κυριοι σας νικήσαμε κάνοντας περίπατο.
Εμείς που δεν θα κατορθώναμε να πάρουμε ούτε την ήπειρο.
Εμείς που ήμασταν λιγοι και δεν έιχαμε καμία ελπίδα εναντίον της μάζας

Και ποιους νικήσαμε?

Τους GTP του κ. πλανητάρχη (ή Τάκη για όποιον προτιμάει) ο οποίος ηταν σιγουρος ότι θα πάρει τον κόσμο (μιας και του το χρωστούσαμε απ τον 17)
Τους κυρίους της Αρμυ που στην αρχή ειχαν το θράσσος να μπουν με το ονομα RR (repeat) μιας και ηταν τοσο σιγουροι οτι θα κλεισουν αυτοί τον κόσμο. Και πως να μην ειναι σιγουροι αφου εχουν για αρχηγο τον απόλυτο ειδήμονα που εχει παιξει σε 200 κόσμους?
Τα νούμερα. Ασφαλώς θα θυμάστε τις γελιότητες που κάνανε στην αρχή με κάτι τυχάρπαστους παίκτες π.χ chifanides. Ασφαλώς θα θυμαστε τα ποστ που έλεγαν 'ο κόσμος είναι ήδη δικός μας, logarete στον 23 για να γλυτώσετε' και άλλα τέτοια ομορφούλικα.

Τελικά όλοι αυτοί που ήτανε ingame?
ΠΟΥΘΕΝΑ

ο 22 ήταν μακράν ο πιο εύκολος κόσμος. Τόσο εύκολος που οι μισοί παίκτες μας κάπου στην μέση βαρέθηκαν και τον παράτησαν

Άλλη φορά πριν πει ο καθένας την μπαρούφα του βουτηξτε πρωτα την γλώσσα στο μυαλό σας

Αυτά από μένα. Σας ευχαριστώ που κάνατε στα μάτια μου το παιχνίδι βαρετό. Με γλυτώσατε από πολλές ώρες καψίματος


Υ.Γ: Δεν θα πω συγχαρητήρια σε κανέναν συμπαίκτη μου μιας και δεν θεωρω ότι κάναμε κάτι σπουδαιο που κλείσαμε τον κόσμο. Δεν φτάσαμε ούτε κατά διάνοια στην απόδοση που θα μπορουσαμε (αφου δεν χρειάστηκε κάτι τέτοιο)

Μια από τα ίδια... απόλυτα..(ακόμα κ με το λάθος για τη ριπιτ :ρ)

Special Gratz στον Αγαπούλα...για ακόμα έναν κόσμο παραλίγο να τον περάσουν χτίστες κ κανίβαλοι αλλά τους πέρασε στο νήμα χαχαχα (βλ. ντιμ)

2-0 όχι κ άσχημα...Θανάση-τσιχλα..που σαι να δεις τους κατακτητές βγαίνουν ένας ένας.. μπουχαχαχαχαχα
 

DeletedUser

αι εμ ολγουεισ χιαρ μπιλ (L) ... 10 ποιντσ του γκριφιντορ

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Για να δοθεί ένα τέλος σε όλο αυτό το παραλήρημα ο κόσμος δεν ήταν εν γένει εύκολος αλλά όταν μια ολόκληρη φυλή καίγεται, πραγματοποιώντας ένα από τα πιο καλά fast nobling στον ελληνικό σέρβερ ενώ έχει πετάξει έξω πρώτο τον φαινομενικά πιο δύσκολο αντίπαλο, κάνοντας παράλληλα μια ικανοποιητική διπλωματία ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΟΣ !

Τα ξενύχτια, οι ατέλειωτες ώρες στο σκάιπ, οι αμέτρητες φέικ, το πολύ καλό σταρτ απ και το μεγάλο πάθος για τη νίκη κάνουν το αποτέλεσμα για έναν που ήταν θεατής να το χαρακτηρίζει εύκολο. Πίσω από το αποτέλεσμα όμως είναι κρυμμένες πολλές ενέργειες και ίσως και θυσίες !

Για παράδειγμα τον chifaras τον κράταγα επιτήρηση (για να βοηθησω τα παιδια απο τα Νουμερα) το καλοκαίρι και έκοβα τρένα επειδή την έκανε με ελαφρά και ο λογαριασμός του είχε γίνει τσίρκο, άρα να μη λέει για εύκολους κόσμους κτλ...αυτός έφαγε ριστάρτ στον 22.

Ο ήρωας της υπόθεσης από τη πλευρά των Νουμέρων ήταν ο KRA-KRA ο οποίος τράβηξε το λούκι κρατώντας επιτήρηση ΟΛΗ ΤΗ ΦΥΛΗ ΤΟΥ με άλλους 5-6 νοματαίους το καλοκαίρι την ώρα που άλλοι κάνανε τουρισμό. Και ενώ η φυλή του έτρωγε το ξύλο της αρκούδας, εκείνος έκανε τους παίκτες του να ξανασχοληθούν.


Όσο για τον μπουγάτσα τον φίλο μου, είπε τη προσωπική του άποψη ... αυτό δε σημαίνει ότι είναι απόλυτα σωστή ως ανασκόπηση του κόσμου.

Και για να τελειώνουμε....
Για να μαθεις αν ο πολεμος ηταν δύσκολος, ρωτα τον ηττημένο και όχι τον νικητή.


ΥΓ προς Chifaras: Κανεναν κοσμο δε χαρισες, στον 17 εχασες πανηγυρικα και εδω στον 22 εσυ προσωπικα εφαγες πυξιδα, συνεπως τις ανακριβειες σου να τις πεις αλλου για να τις πιστεψουν κιολας. Ξεκολλα το μυαλο σου μια στιγμη.... Συγγνωμη αλλα δεν πειθεις ρε μαν, καλο σου βραδυ !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή